Office Shoes

Office Shoes je obchod s dámskou, pánskou a dětskou obuví. Nakupovat můžete jak z pohodlí domova online přes eshop, tak v jedné z poboček, které najdete nejčastěji ve velkých obchodních centrech.

Při nákupu online je vám k dispozici zákaznická podpora na teleofnu, emailu a nově také přes online chat. Office Shoes je na sociálních sítích a rovněž spravuje blog, kam můžete nahlédnout pro tipy a zajímavosti ze světa módy a třeba se inspirovat pro váš další nákup.

office shoes

Logo – Office Shoes

Představení e-shopu

Společnost Office Shoes byla založena v roce 1996. Jde o úspěšný maloobchodní řetězec, který v současnosti najdete ve střední a jihovýchodní Evropě. Spravuje na 150 prodejen. Neustále se snaží rozšiřovat sortiment o další atraktivní a oblíbené značky. Na Instagramu navíc čas od času organizují akci, v rámci které můžete vyhrát nový pár bot.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V sekci Dámská obuv pořídíte boty na volný čas, do kanceláře, na sport či do společnosti. Vybírat můžete podle typu, velikosti, značky, stylu a účelovosti. V podkategorii Super nabídka se vám ukážou boty, které jsou ve slevě (20, 30, 40 a 50 %).

Stejné kategorie platí i u Pánské obuvi a Dětské obuvi.  Office Shoes prodává značky jako je Nike, Converse, Gant nebo Calvin Klein. Pokud byste rádi pořídili značkovou obuv za výhodnou cenu, doporučujeme prohlédnout sekci Super nabídka nebo Výprodej. Ušetřit se dá ještě jednou cestou, a to za použití slevového kódu. Ty jsou k dostání na slevových portálech na internetu.

Služby a ostatní

Prodejny Office Shoes najdete například v Praze, Brně, Plzni nebo Hradci Králové. V České republice nemají kamenný outlet, ale jak už bylo řečeno, veškeré slevy najdete právě na eshopu, tudíž o nic nepřicházíte.

Kvůli koronaviru odvolali možnost platit na dobírku. Nyní je možné platit pouze kartou online přes zabezpečenou platební bránu nebo přes službu PayPal. Dopravu zajišťují nasmlouvaní dopravci a kurýrní služba.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr
 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Hotově
 • PayPal

Prodejny

Office Shoes prodejny v Praze

 • Palác Koruna – Václavské nám. 1,110 00 Praha
 • OC Palladium – nám. Republiky 1, 110 00 Praha
 • OC Atrium Flora – Vinohradská 151, 130 00 Praha 3 – Žižkov
 • OC Arkády Pankrác – Na Pankráci 86, 140 00 Praha 4 – Nusle
 • OC Westfield Chodov – Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 11
 • Centrum Černý most – Chlumecká 765/6, 198 00 Praha 14

Office Shoes prodejny v dalších městech

 • OC Forum Nová Karolina – Jantarová 3344/4, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
 • OC IGY centrum – Pražská tř. 1247/24, 370 04 České Budějovice
 • OC Atrium Palác – Masarykovo nám. 2799, 530 02 Pardubice I
 • OC Aupark – Gočárova třída 1754/48a 500 02 Hradec Králové
 • OC Forum – nám. Soukenné 669/2A, Perštýn, 460 01 Liberec
 • OC Olympia – Písecká 972/1, 326 00 Plzeň 8 – Černice
 • OC Olympia – U Dálnice 777, 664 42 Modřice, Brno
 • OC Galerie Šantovka – Polská 1, 779 00 Olomouc
 • OC Zlaté jablko – nám. Míru 174, 760 01 Zlín

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce obuvi

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
7.5Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
8.5
Jednání se zákazníkem
7.2
Kvalita sortimentu
7
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • příznivé ceny
 • kvalita zboží
 • kamenné prodejny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

20 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 1.3
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Tak i já musím, ač velmi nerada, souhlasit s tím, že přístup k reklamaci katastrofální! Za všechno může spotřebitel! A to snad i za kvalitu značkové, předražené obuvi! Jen aby nemuseli vyměnit zboží, nebo ještě hůř – vrátit peníze! Jsem velmi zklamaná a už nikdy více!!!
  A že jsem tam nakupoval docela často…

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Rozhodně nedoporučuji!! Neuznávají reklamaci, nikde žádné odvolání, ani kontakt…. Ještě jsem se s tímto chováním nesetkala. Kvalita obuvi katastrofální a svádějí to na spotřebitele, neb je jim to umožněno! Nechápu, že to ještě ČOI neřeší…. To jsme tedy dopadli. Předražené napodobeniny a stále jim to prochází… Už nikdy více!

 3. Naprosto šílené prodejny a jednání centrály. Nikdy a nikomu neuznají reklamace, lze si udělat úsudek ze stížností na webovkách. Krátce nošená obuv – neuznají, vždy si najdou důvod pro který to zamítají a předlohy stejných typů odpovědí mají předtištěné a aniž by to řešil faktický odborník, napíší ZAMÍTÁME, ZAMÍTNUTO atd. Z těchto důvodů nikdy nenakupUjte u této značky SHOEBOX. Vždy si vyberte od dané značky obuvi konkrétní značkový obchod, kde navíc je cena o něco málo nižší a kde máte předpoklad, ne-li jistotu, že s vámi nezametou, jako v ix případech stěžovatelů jak na Dtestu, na ČOI. Varujte své známé a kamarády, že tyto prodejny jsou zavaleny stížnostmi právě na reklamace…. Mám štěstí že mé boty nestály ani 600,- Kč a reklamaci po několika dnech nošení zamítli. Ani jsem nic jiného nečekala. Takže těmto prodejnám, kde je SHOEBOX již nenavštěvuji a stejné boty na chlup, kupuji v jiných obchodech se vřelou navíc obsluhou a dodržujícími zákony, což toto označení SHOEBOX dělá. A pokud vyberete stejné boty na eshopu, ušetříte i 400,- Kč a kozačky i 900,- Kč. Takže važte nákupy v těchto obchodech.

  • Reply
   Officeshoes.cz 21.4.2023 v 19:33

   Dobrý den, vážená paní Petříková,
   nastalá situace nás velice mrzí. Uvádíte, že obuv byla údajně nošena „krátce“, avšak první reklamace Vaší obuvi byla dle našich záznamů uplatněna bez několika dnů po 12 měsících nešetrného užívání, druhá reklamace stejné obuvi pak byla uplatněna po 18 měsících dalšího nešetrného užívání výrobku.
   Pokud tedy byla reklamace uplatněna po uplynutí 6 měsíců od převzetí zboží, je v případě soudního sporu dle zákona povinen dokázat údajnou vadnost výrobku spotřebitel (tedy Vy) a jednoznačně nikoli prodávající – v takovém případě je tedy důkazní břemeno prokazatelně na straně spotřebitele.

   Naše společnost se řadí mezi největší prodejce obuvi v České republice s řádově statisíci spokojenými zákazníky každý rok.
   Všude tam, kde to okolnosti dovolují, se samozřejmě snažíme vyjít našim klientům maximálně vstříc a poskytujeme služby i nad rámec našich zákonných povinností, což však bohužel v případě poškození nebo opotřebení obuvi spotřebitelem není možné.

   Nesouhlas s vyřízením reklamace je možné zaslat na kontaktní e-mail naší společnosti nebo podat prostřednictvím formuláře, který je v rámci prozákaznického přístupu k dispozici ve všech našich kamenných prodejnách. Řádně doručený nesouhlas bude zaevidován a předán na kompetentní oddělení, kde bude záležitost důkladně prověřena. O výsledku šetření je následně spotřebitel informován písemným vyjádřením.

   Spotřebitel je rovněž samozřejmě oprávněn podat návrh na mimosoudní řešení sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 12000 Praha 2; Email: adr@coi.cz; Web: adr.coi.cz

   Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné vzniklé komplikace.

 4. Absolutně obchod nedoporučuji!! Kupovala jsem zde obuv běžně, ale první problém a jak se obchod zachoval, tak už zde nekoupím nikdy nic. Reklamace bot dvakrát zamítnutá s odůvodněním, že jsem boty nosila moc často a moc utahovala. Rozpáraly se kolem dírek na šňůrky. Řešila jsem to i přes ČOI a bohužel bez výsledku. Pořád si melou to stejné a navíc se chovají arogantně. Vyjádření toho, že i s posudkem bych měla smůlu!

  Opravdu jednání na úrovni.
  Jakákoliv reklamace je u nich předem zamítnutá.

 5. 1.65
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Nedoporučuji

  Klady: Prodávají hezké značkové boty.
  Zápory: Jakmile se s botami něco stane, tak je můžete vyhodit, reklamace zamítají.
  Přínosný(4) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. Koupil jsem si u Office Shoes tenisky a po čtyřech měsících nošení zatím drží, uvidím jak budou vypadat za nějaký čas. Jsou pohodlné a nikde netlačí.

 7. 1
  Přehlednost obchodu
  60
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Koupil jsem si tenisky v prodejně v Arkádách, po 3 dnech nošení se odlepila podešev, domluvili jsme se na opravě, po měsíci mi boty vrátili slepené, aby se podešev odlepila ihned znovu. Druhou reklamaci (která trvala opět 30dní) neuznali a boty mi vrátili, ani odvolání neuznali s tím, že jsem boty poškodil úmyslně sám.

  Zápory: - podvádějí při vyřízení reklamace
  Přínosný(1) Nepomohl(1)You have already voted this
 8. Rozhodne nedoporučuji.
  Po pár dnech nošení se mi zlomila vnitřní výstuž kolem zevního kotniku, obuv absolutně nepoužitelná, při každém kroku řeže vychylená tvrdá vystuz do kotniku.
  Boty jsem reklamovala, tady odpověď. Osobně se mě to strašně dotklo,paní mě osocila z podvodu. Budu dál řešit cestou obchodní inspekce.
  Dobrý
  den, vážená paní Vondráková,
  chápu, že Vám obuv sloužila celou již uplynulou zimní sezónu a že byste si za uznanou reklamaci ráda zdarma vybrala nové zboží z naší nové nabídky pro další sezónu, avšak předmětná reklamovaná obuv byla důkladně prohlédnuta reklamačním technikem a dále důkladně a opakovaně ozkoušena dvěma na sobě nezávislými osobami, přičemž Vámi reklamovaná závada ani jakékoli vady nebyly konstatovány.

 9. Veliké zklamání!!! Nedoporučuji si u tohoto obchodního řetězce z obuví zakoupit obuv. Pokud budete mít smůlu a budete muset obuv reklamovat, můžete rovnou zapomenout, že byste uspěli. Reklamovala jsem kozačky, nošené cca 2 měsíce (cena 3700 Kč) prasklá podrážka po celé patě. Zamítnuto, prý jsem si to způsobila sama. Cítím se podvedena a zklamána. Do tohoto obchodního řetězce s obuví už nikdy nevkročím. Tímto jednáním si rozhodně tato společnost nezaslouží spokojené zákazníky.

 10. Reply
  Šárka Budilová 6.4.2022 v 19:46
  0.3
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Veliké zklamání!!! Nedoporučuji si u tohoto obchodního řetězce z obuví zakoupit obuv. Pokud budete mít smůlu a budete muset obuv reklamovat, můžete rovnou zapomenout, že byste uspěli. Reklamovala jsem kozačky, nošené cca 2 měsíce (cena 3700 Kč) prasklá podrážka po celé patě. Zamítnuto, prý jsem si to způsobila sama. Cítím se podvedena a zklamána. Do tohoto obchodního řetězce s obuví už nikdy nevkročím. Tímto jednáním si rozhodně tato společnost nezaslouží spokojené zákazníky.

  Klady: bohužel žádné- velké zklamání
  Zápory: viz. výše uvedené hodnocení.
  Přínosný(1) Nepomohl(1)You have already voted this
1 2

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo