Primark je řetězec maloobchodů s módou, který prodává oblečení, obuv a doplňky. Zákazníci si ho oblíbili především díky nízkým cenám a trendy vzhledu zboží. Ač má pobočky po celém světě, není možné nakupovat online přes eshop.

Fanoušci Primarku ale tvoří poměrně velkou komunitu – někdo něco skoupí a poté to přes online bazary rozprodává dál i těm, kteří se nedostanou do nejbližší prodejny.

1x1.trans - Primark

Logo – Primark

Představení e-shopu

Primark byl založen v Dublinu v Irsku roku 1969 pod jménem Penneys. Již od začátku spoléhal na strategii prodeje módního zboží za velmi nízkou cenu a s malými náklady. V současnosti ho mimo Irsko a Spojené království najdete také v zemích západní a střední Evropy.

Hlavní výrobní kapacita nicméně sídlí v Bangladéši v Indii. Řetězec je často kritizován za to, že levná cena je vykoupena právě otřesnými podmínkami při výrobě.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Primark má několik značek, které se specializují na určitý typ zboží – Atmosphere (hlavní značka s levným zbožím), Denim (džínovina, bavlna a manšestr), Secret Possessions (spodní prádlo) atd. Kromě dámské a pánské módy zde nakoupíte oblečení i pro děti. Na internetové doméně najdete kompletní katalog.

V Primarku kromě oblečení jako jsou trička, kalhoty a další základní kousky seženete také plavky a stylové doplňky. Nově otevřeli sekci i s domácími potřebami (Home). Už tak levné zboží bývá často ve slevě, především během velkých sezónních výprodejů. Jelikož obchod nemá žádný eshop, nejsou k dostání ani žádné slevové kódy, které byste mohli při nákupu online využít.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Neexistující eshop je poměrně nepříjemná záležitost, především pro zákazníky z České republiky. Ač Primark plánuje otevření pobočky i na Václavském náměstí v Praze, stále to odsouvá do neurčité budoucnosti. Od nás je nejblíž do Primarku v Berlíně či Drážďanech v Německu, dále ve Vídni či v Polsku, kde jich najdete otevřených více.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Pouze osobní odběr
zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Hotově
zpět k obsahu ↑

Prodejny

 • Centrum Galerie Dresden – Prager Str. 15, 010 69 Dresden, Německo
 • ZOOM Berlin – Joachimsthaler Str. 1-3, 106 23 Berlín, Německo
 • G3 Shopping Resort Gerasdorf – Platz 1, 2102 Gerasdorf bei Wien, Rakousko
 • Václavské náměstí – Opletalova 1601, 110 00 Praha – Nové Město (Primark plánuje otevřít prodejnu v Praze)
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Prodejce oblečení a doplňků

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.0
Kvalita sortimentu
9.0
KLADY
 • komunikace
 • přehledný web
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz