Primark je řetězec maloobchodů s módou, který prodává oblečení, obuv a doplňky. Zákazníci si ho oblíbili především díky nízkým cenám a trendy vzhledu zboží. Ač má pobočky po celém světě, není možné nakupovat online přes eshop.

Fanoušci Primarku ale tvoří poměrně velkou komunitu – někdo něco skoupí a poté to přes online bazary rozprodává dál i těm, kteří se nedostanou do nejbližší prodejny.

primark

Logo – Primark

Představení e-shopu

Primark byl založen v Dublinu v Irsku roku 1969 pod jménem Penneys. Již od začátku spoléhal na strategii prodeje módního zboží za velmi nízkou cenu a s malými náklady. V současnosti ho mimo Irsko a Spojené království najdete také v zemích západní a střední Evropy.

Hlavní výrobní kapacita nicméně sídlí v Bangladéši v Indii. Řetězec je často kritizován za to, že levná cena je vykoupena právě otřesnými podmínkami při výrobě.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Primark má několik značek, které se specializují na určitý typ zboží – Atmosphere (hlavní značka s levným zbožím), Denim (džínovina, bavlna a manšestr), Secret Possessions (spodní prádlo) atd. Kromě dámské a pánské módy zde nakoupíte oblečení i pro děti. Na internetové doméně najdete kompletní katalog.

V Primarku kromě oblečení jako jsou trička, kalhoty a další základní kousky seženete také plavky a stylové doplňky. Nově otevřeli sekci i s domácími potřebami (Home). Už tak levné zboží bývá často ve slevě, především během velkých sezónních výprodejů. Jelikož obchod nemá žádný eshop, nejsou k dostání ani žádné slevové kódy, které byste mohli při nákupu online využít.

Služby a ostatní

Neexistující eshop je poměrně nepříjemná záležitost, především pro zákazníky z České republiky. Ač Primark plánuje otevření pobočky i na Václavském náměstí v Praze, stále to odsouvá do neurčité budoucnosti. Od nás je nejblíž do Primarku v Berlíně či Drážďanech v Německu, dále ve Vídni či v Polsku, kde jich najdete otevřených více.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Pouze osobní odběr

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Hotově

Prodejny

 • Centrum Galerie Dresden – Prager Str. 15, 010 69 Dresden, Německo
 • ZOOM Berlin – Joachimsthaler Str. 1-3, 106 23 Berlín, Německo
 • G3 Shopping Resort Gerasdorf – Platz 1, 2102 Gerasdorf bei Wien, Rakousko
 • Václavské náměstí – Opletalova 1601, 110 00 Praha – Nové Město (Primark plánuje otevřít prodejnu v Praze)

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce oblečení a doplňků

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9
9.4Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.6
Kvalita sortimentu
9.2
Klady
 • komunikace
 • přehledný web
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • kamenná prodejna v ČR
Zápory
 • Pouze osobní odběr
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.trustpilot.com, www.reviews.io

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

21 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 1.15
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  40
  Kvalita sortimentu
  10

  Kvalita nic moc .Koupili jsme vnučce dvě věci a obě špatná kvalita.Doma jsme zjistili že kalhoty jsou samá díra.A svetřík u krku do poloviny odparany .Takže za mne moc špatný nákup za ty peníze .

  Klady: Celkem dost zbozi
  Zápory: Prodej mátového zboží
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Do Primarku chodíme s dcerami nakupovat pravidelně a vždy je to takový trochu maraton, protože jsou schopné tam být celý den. Jsem vděčná za velký výběr a dobrou kvalitu.

 3. Naší oblíbenou prodejnou je Centrum Galerie Dresden v Německu, kam zavítáme vždy, když jsem na služební cestě a beru s sebou starší dceru.

 4. Já byl v Primarku zatím jen jednou s dcerou, protože měla nákupní mánii, ale musím uznat, že tam byl velký výběr oblečení. Ceny také byly dobré, nakonec mě ani zaplacení nákupu nezruinovalo.

 5. Nakupuji ráda a pravidelně. Zboží je kvalitní, za dobré ceny a hlavně od každého něco. Jsem velmi spokojená.

 6. V Primarku se nakupuje opravdu moc dobře. Manželka je tímto obchodem posedlá, tak jsem jí tam vzal o víkendu na výlet.

 7. Prodejnu jsem navštívila zatím pouze dvakrát a vždy spokojenost. Jakmile zase zavítám do Rakouska, určitě do Primarku znovu zaskočím.

 8. Na tento e-shop jsem narazila úplnou náhodou, ale hned od začátku mě nadchl. Zejména se mi zalíbilo oblečení pro děti, které vypadalo už na první pohled úžasně.

 9. Už jsem se zařekla, že nebudu v Primarku nic kupovat, protože tam utratím velké částky, ale vždycky zase dostanou něco zajímavého a já neodolám. Zboží je kvalitní, dobře se nosí a dá se pořídit za skvělé ceny.

 10. Když se otevřela prodejna v Praze, vyrazila jsem do Primarku jen tak na kukandu, abych zjistila, co to je vlastně za obchod. Nakonec mě to podívání stálo skoro 5 tisíc, ale odnesla jsem si luxusní plavky, kalhoty a několik vkusných doplňků.

1 2 3

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo