Primark je řetězec maloobchodů s módou, který prodává oblečení, obuv a doplňky. Zákazníci si ho oblíbili především díky nízkým cenám a trendy vzhledu zboží. Ač má pobočky po celém světě, není možné nakupovat online přes eshop.

Fanoušci Primarku ale tvoří poměrně velkou komunitu – někdo něco skoupí a poté to přes online bazary rozprodává dál i těm, kteří se nedostanou do nejbližší prodejny.

primark

Logo – Primark

Představení e-shopu

Primark byl založen v Dublinu v Irsku roku 1969 pod jménem Penneys. Již od začátku spoléhal na strategii prodeje módního zboží za velmi nízkou cenu a s malými náklady. V současnosti ho mimo Irsko a Spojené království najdete také v zemích západní a střední Evropy.

Hlavní výrobní kapacita nicméně sídlí v Bangladéši v Indii. Řetězec je často kritizován za to, že levná cena je vykoupena právě otřesnými podmínkami při výrobě.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Primark má několik značek, které se specializují na určitý typ zboží – Atmosphere (hlavní značka s levným zbožím), Denim (džínovina, bavlna a manšestr), Secret Possessions (spodní prádlo) atd. Kromě dámské a pánské módy zde nakoupíte oblečení i pro děti. Na internetové doméně najdete kompletní katalog.

V Primarku kromě oblečení jako jsou trička, kalhoty a další základní kousky seženete také plavky a stylové doplňky. Nově otevřeli sekci i s domácími potřebami (Home). Už tak levné zboží bývá často ve slevě, především během velkých sezónních výprodejů. Jelikož obchod nemá žádný eshop, nejsou k dostání ani žádné slevové kódy, které byste mohli při nákupu online využít.

Služby a ostatní

Neexistující eshop je poměrně nepříjemná záležitost, především pro zákazníky z České republiky. Ač Primark plánuje otevření pobočky i na Václavském náměstí v Praze, stále to odsouvá do neurčité budoucnosti. Od nás je nejblíž do Primarku v Berlíně či Drážďanech v Německu, dále ve Vídni či v Polsku, kde jich najdete otevřených více.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Pouze osobní odběr

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Hotově

Prodejny

 • Centrum Galerie Dresden – Prager Str. 15, 010 69 Dresden, Německo
 • ZOOM Berlin – Joachimsthaler Str. 1-3, 106 23 Berlín, Německo
 • G3 Shopping Resort Gerasdorf – Platz 1, 2102 Gerasdorf bei Wien, Rakousko
 • Václavské náměstí – Opletalova 1601, 110 00 Praha – Nové Město (Primark plánuje otevřít prodejnu v Praze)

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce oblečení a doplňků

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9
9.4Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.6
Kvalita sortimentu
9.2
Klady
 • komunikace
 • přehledný web
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • kamenná prodejna v ČR
Zápory
 • Pouze osobní odběr
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.trustpilot.com, www.reviews.io

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

23 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 4.8
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Pokazde když naštivim primark nikdy neodejde s prázdnou je to uzasny krám kde vždy sezenu vše co chci a potřebuji je to top na 100%

  Klady: Vše je super
  Zápory: Žádné zápory nemám
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  80

  Dnes poprvé jsem navštívila obchod Primark Brno Modřice a byla jsem velmi mile překvapena.
  Perfektní obsluha při zkoušení zboží .Slečna se mě zeptala zda nepotřebuji pomoci s výběrem velikosti atd. tahle služba se jen tak nikde nevidí

  Klady: perfektní přístup slečny. i na pokladnách .rychlost odbavení
  Zápory: wc veřejnosti + káva
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 1.15
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  40
  Kvalita sortimentu
  10

  Kvalita nic moc .Koupili jsme vnučce dvě věci a obě špatná kvalita.Doma jsme zjistili že kalhoty jsou samá díra.A svetřík u krku do poloviny odparany .Takže za mne moc špatný nákup za ty peníze .

  Klady: Celkem dost zbozi
  Zápory: Prodej mátového zboží
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Do Primarku chodíme s dcerami nakupovat pravidelně a vždy je to takový trochu maraton, protože jsou schopné tam být celý den. Jsem vděčná za velký výběr a dobrou kvalitu.

 5. Naší oblíbenou prodejnou je Centrum Galerie Dresden v Německu, kam zavítáme vždy, když jsem na služební cestě a beru s sebou starší dceru.

 6. Já byl v Primarku zatím jen jednou s dcerou, protože měla nákupní mánii, ale musím uznat, že tam byl velký výběr oblečení. Ceny také byly dobré, nakonec mě ani zaplacení nákupu nezruinovalo.

 7. Nakupuji ráda a pravidelně. Zboží je kvalitní, za dobré ceny a hlavně od každého něco. Jsem velmi spokojená.

 8. V Primarku se nakupuje opravdu moc dobře. Manželka je tímto obchodem posedlá, tak jsem jí tam vzal o víkendu na výlet.

 9. Prodejnu jsem navštívila zatím pouze dvakrát a vždy spokojenost. Jakmile zase zavítám do Rakouska, určitě do Primarku znovu zaskočím.

 10. Na tento e-shop jsem narazila úplnou náhodou, ale hned od začátku mě nadchl. Zejména se mi zalíbilo oblečení pro děti, které vypadalo už na první pohled úžasně.

1 2 3

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo