Luxor

Luxor je knihkupectví, které najdete po celé Praze. Zákazníci ho znají především díky čtyřpatrovému Paláci knih Neoluxor, který stojí na Václavském náměstí a je největším knihkupectvím ve střední Evropě. Luxor funguje také jako eshop, díky kterému můžete knihy nakupovat kdykoliv a kdekoliv. Najdete zde tituly české i světové literatury, odbornou a krásnou literaturu, učebnice, nosiče hudby a filmů.

Luxor

Logo – Luxor

Představení e-shopu

Luxor byl založen roku 2001. Společnost založili tři kolegové z tehdejšího národního podniku Kniha Jiří Jirásek, Jan Kolátor a Michal Suchánek. Knihkupectví patří k jednomu z nejnavštěvovanějších v republice. V Paláci Neoluxor, otevřeném roku 2003, jsou pro zákazníky připravené komfortní zóny, kdy si mohou sednout, objednat kávu a nerušeně číst.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Kromě standartní nabídky knih pro odborníky, děti, vzdělávací instituce všeho druhu a volný čas, zde najdete i knihy v cizích jazycích, komiksy, audioknihy, hudbu, filmy a hudebniny. Dále zde zákazníci pořídí papírnické, upomínkové a dárkové předměty, které se hodí do každé situace a potěší vaše blízké.

Najdete zde také několik vychytávek, které vám zpříjemní požitek ze čtení a oddělení s deskovými hrami a hračkami pro děti. Čtenáři mohou vstoupit Knižního klubu nebo sledovat blog, na kterém Luxor pravidelně zveřejňuje knižní novinky a rozhovory se zajímavými autory z Česka i ze zahraničí.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

V současnosti má Luxor 35 poboček v Praze a dalších velkých městech. Kromě oddělení slev nabízí slevové kódy, díky kterým můžete tituly pořídit za atraktivní ceny. Při objednání nad 599 Kč máte poštovné zdarma. Jelikož jde o velkého prodejce, většina titulů je na skladě, a tak na svou zásilku nemusíte dlouho čekat.

Knihy si můžete osobně vyzvednout na některé z poboček, na Zásilkovně nebo nechat doručit nasmlouvaným přepravcem. Platit lze kartou online, bankovním převodem, na dobírku nebo hotově či kartou na prodejně.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 599 Kč
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převodem
 • Platební karta
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

8.5 Hodnocení
Prodejce knih

Přehlednost obchodu
8.5
Jednání se zákazníkem
8.5
Kvalita sortimentu
8.5
KLADY
 • komunikace
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
ZÁPORY
 • dlouhá doba doručení
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz