Starkl

Internetový obchod Starkl.com je českým e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí zahradních potřeb, rostlin a zahradního příslušenství za skvělé ceny.

Velké množství kvalitních produktů těch nejlepších si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu, kde najdete opravdu všechno z oblasti zahradnictví nebo můžete navštívit zahradní centrum v Čáslavi. Záruka kvality a spokojenosti zákazníků je pro tuto společnost samozřejmostí už mnoho let a vždy se snaží potěšit své zákazníky se zájmem o zahradu.

starkl

Logo starkl

Představení e-shopu

Internetový obchod Starkl.com je e-shopem, jenž je součástí velké rodinné firmy Starkl Zahradník, která na českém trhu působí už přes 5 let a je členem Svazu školkařů České republiky. Firma se rozrůstá a zásobuje lidi po celé republice a Evropě těmi nejlepšími semeny rostlin.

Obrovské zásoby produktů jsou velkou výhodou tohoto známého e-shopu, který má vždy velmi bohatou nabídku sezonních rostlin. Nabídka e-shopu se neustále rozšiřuje a je neustále doplňována o nejnovější trendy z oblasti pěstování. Za dobu své existence si e-shop získal celou řadu spokojených zákazníků, kteří zde velmi rádi nakupují kvalitní zahradní materiál.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Starkl.com je široká a vybere si zde každý, kdo touží po kvalitních rostlinkách.

Zákazník si může vybírat z velkého množství produktů vysoké kvality za rozumné ceny, mezi kterými najdete například kategorie floristika, vzrostlé stromy, dekorace, interiérová zeleň, návrhy a realizace zahrad, potřeby ze zahradního centra a mnoho dalšího. Nabídka e-shopu je opravdu obsáhlá a stránky jsou navíc krásně a velmi zajímavě vytvořené, takže nakupování může být radostí i zábavou.

Služby a ostatní

Internetový obchod Starkl.com působí v rámci České republiky, nicméně jeho služby zasahují také na Slovensko a do mnoha zemí Evropy. V rámci dopravy je možné využít služby několika dopravců nebo navštívit zahradní centrum v Čáslavi.

E-shop má široké možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. K velkým výhodám e-shopu patří kvalitní zákaznický servis, možnost osobního odběru, poradna při výběru rostliny, ochranářské programy, návody na pěstování, postupy při hubení škůdců a řada dalších exkluzivních akcí a programů.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Dobírkou

Zahradní centrum

 • Kalabousek 1661, 286 01 Čáslav, tel: +420 327 315 067

Kariéra

 • Aktuální pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce zahradních potřeb

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.1
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • příznivé ceny
 • kvalita zboží
Zápory
 • dlouhá dodací lhůta
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

6 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 0.65
  Přehlednost obchodu
  40
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Dlouhá doba dodání, rostliny přišli v katastrofálním stavu co se týče velikosti i kvality… když jim došli květináče, tak rostlinu hodili do igelitové tašky. Všude jinde levnější a mnohem hezčí. Dnes je to 12 dní co jsme zboží poslali zpět poštou a ještě do teď nepotvrdili, že rostliny dorazili i když pošta dala vědět, že druhý den předali. Komunikace žádná. Už nikdy více kupovat v tomhle zahradnictví rozhodně nebudu. Dostál

  Klady: Žádné
  Zápory: Dlouhá doba dodání, rostliny přišli v katastrofálním stavu co se týče velikosti i kvality... když jim došli květináče, tak rostlinu hodili do igelitové tašky. Všude jinde levnější a mnohem hezčí. Dnes je to 12 dní co jsme zboží poslali zpět poštou a ještě do teď nepotvrdili, že rostliny dorazili i když pošta dala vědět, že druhý den předali. Komunikace žádná. Už nikdy více kupovat v tomhle zahradnictví rozhodně nebudu. Dostál
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Po dnešní zkušenosti s reklamací tam asi hodně dlouho nakupovat nebudu. Ne proto, že ji neuznali. Ale postoj slušně řečeno nepřijatelný.

 3. 2.3
  Přehlednost obchodu
  60
  Jednání se zákazníkem
  40
  Kvalita sortimentu
  40

  Hezký katalog, který láká objednat. Ale příště raději objednáme jinde.

  Klady: dodali polovinu objednávky
  Zápory: Ze čtyř objednaných produktů přišly dva. Dodání trvalo více než dva měsíce. Napsali, že nedodané zboží je vyprodáno. To nevěděli dřív? Mohli jsme si to objednat někde jinde, zatímco jsme čekali na jaro.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Jejich katalog je super a objednávka dorazila bez problémů. Doporučuji všem.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. 4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  pravidelně zde nakupuji sazenice a mají dobrou kvalitu zboží.

  Klady: kvalita zboží komunikace ceny
  Zápory: dlouhá doba dodání
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo