Česká pošta

Česká pošta provozuje poštovní služby. Vlastní rozsáhlou síť poboček, které najdete v podstatě kdekoliv. Její služby jsou velmi komplexní, kromě vyřizování zásilek zajišťuje také smluvní služby pro podnikatelské subjekty či státní úřady. Právě díky napojení na státní sféru si na jejích pobočkách můžete vyřešit spoustu oficiálních dokumentů a záležitostí.

Hodnocení: Český státní dopravce, který je podstatným hráčem na poli dopravy v Česku. Soupeří o první místo se Zásilkovnou. Výhodnou je mnoho poboček i v menších městech naší republiky.
KLADY
 • rychlost dodání zboží
 • nejrozšířenější dopravce
 • široká nabídka služeb

ZÁPORY
 • některé lokality mají problémy s rychlostí doručení

1x1.trans - Česká pošta

Představení dopravce

Česká pošta je státní podnik. Byla založena v roce 1993 současně s osamostatněním České republiky. Její kořeny ale sahají do dob první republiky, kdy nový stát budoval vlastní infrastrukturu. V roce 2003 chtěl tehdejší ministr informatiky Vladimír Mynář přeměnit Českou poštu na akciovou společnost, tento krok byl nicméně zamítnut.

Až do roku 2013 byla držitelem výhradního monopolu na poštovní služby. Díky zdravé konkurenci neustále zlepšuje své služby a snaží se oslovit klienty novými technologiemi a vylepšeními.

1x1.trans - Česká pošta

zpět k obsahu ↑

Přehled služeb

Česká pošta zajišťuje poštovní zásilky, dopravu, příjem a výdej balíků na pobočkách či u vás doma, platební a finanční služby, reklamní a ziskové zásilky. Je zapojena do státní infrastruktury, vyplácí starobní důchody, účastní se sčítání lidu, prodává dálniční známky.

Na pobočkách nabízí široký doplňkový prodej – známky (ty zcela závisí právě na České poště, hradí náklady na vydávání a uvádí je do oběhu), pohledy, kolky, papírnické potřeby, krabice a další. Spolupracuje s ČSOB a Českou pojišťovnou. S ministerstvem vnitra spolupracuje na projektu e-government.

Pošty mají sloužit jako místa, kde dostanete notářsky ověřené listiny. Na pobočkách označených jako Czech POINT můžete žádat o ověření listin, výstupy z rejstříku, nebo ohlásit živnost. V případě celního řízení vás na požádání zastoupí.

Další zajímavé služby:

 • Přístup ke zvláštním službám a prvkům poštovní infrastruktury
 • Nové vyvolávací systémy
 • Potvrzení dokumentace
 • Výdej balíků na depech
 • Objednávka na pobočku
 • Balíkovna
 • Digitalizace a správa dokumentů
 • Služby podatelny
1x1.trans - Česká pošta

Kategorie služeb české pošty

zpět k obsahu ↑

Sledování zásilek

Dopravu zajišťuje silničně a také po železnici. Umožňuje sledování zásilky pomocí online trackingu. Jako výdejní místa slouží pobočky a depa. Na pobočkách lze platit kartou, často ale požadují, abyste měli za banku ČSOB či Českou spořitelnu, právě kvůli vzájemné spolupráci.

O doručení zásilky vás budou informovat SMS. Můžete si vybrat, zda chcete doručit zásilku domů kurýrem, nebo si pro ni přijdete na poštu.

zpět k obsahu ↑

Balíkovna

Česká pošta se může pochlubit novým standardem v podobě speciálních přepážek Balíkovna, které jsou na vybraných poštách a depech. Jde o maximálně rychlý způsob odbavení každého klienta, který si potřebuje vyzvednout balík. V současnosti provozuje Česká pošta přes 400 výdejních míst s označením Balíkovna.

Rozlišujeme dva druhy Balíkoven a to s vyvolávacím systémem a bez něj. V případě Balíkovny s vyvolávacím systémem stačí jednoduše přijít na pobočku s připraveným kódem pro vyzvednutí. Ten každý obdrží prostřednictvím SMS či e-mailem.

Balíkovny bez vyvolávacího systému mají přepážky označeny nápisem Balíkovna a vždy jste u nich obslouženi přednostně, navíc jste na ně upozorněni směrovými cedulemi, případně speciálním frontovým sloupkem. Na pobočku musíte přijít opět s kódem pro vyzvednutí zásilky, který následně předáte obsluze u přepážky. Opět je možné zaplatit pomocí platební karty.

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakty

 • Telefon: +420 800 104 410 (Po-Pá: 7:00 – 19:00 hod., So: 8:00 – 12:00 hod.) – bezplatná zákaznická linka
 • Email: info@cpost.cz
 • Kariéra
 • Sídlo společnosti: Česká pošta, s.p., Politických vězňů 909/4,, 225 99 Praha 1
 • Facebook: Česká pošta
zpět k obsahu ↑

Hodnocení

8.5 Hodnocení
Národní dopravce

Česká pošta je oblíbená díky bohaté škále služeb a svou dostupností prakticky kdekoliv, dokonce i v té nejvíce zapadlé vesničce, která je tak říkajíc na konci světa. Rychlost doručení je velmi slušná, stejně jako jednání se zákazníky, případně řešení vzniklých reklamací. Samozřejmě, že občas se nějaký ten zádrhel může objevit, ale Česká pošta, respektive její pracovníci se snaží s maximálním nasazením vše vyřešit ke spokojenosti každého zákazníka. Jako zaměstnavatel je pošta oblíbená, protože nabízí mnoho benefitů pro své zaměstnance a zajišťuje jim perfektní zázemí. Za nás tedy můžeme Českou poštu rozhodně doporučit a i když se občas vyskytne malý mráček, hned se zase vyjasní a každá zásilka dorazí do určeného cíle.

8.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
9
Jednání se zákazníkem
8.5
3.1Hodnocení uživatelů
Rychlost doručení
3.3
Jednání se zákazníkem
3
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

332 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Jitka 9.5.2019 v 18:16

  Bydlím vedle pošty 602 00 . Pokaždé, když mi přijde nějaký balíček, je mi ovšem uložen na poště v Heršpicích. Co je to za logiku?! Kdyby se to stalo jednou, budiž, ale v posledním půl roce se mi téměř nestalo, že by mi balíček poslali správně. A to bydlím vedle – co ti kteří bydlí dál? Když se potom pokoušíte na poštu dovolat tak to musíte být sakra trpělivý. Telefony tam věčně nikdo nezvedá!
  Vrchol všeho je, že Vám přijde výzva do schránky a když přijdete na poštu, zjistíte, že tam už balíček není, protože je to ten, co jste si před týdnem a půl vyzvedli. Česká pošta je čím dál větší tragédie!!

  • Reagovat
   Jiří 16.2.2021 v 7:01
   0.25
   Rychlost doručení
   0
   Jednání se zákazníkem
   10

   Z pěti zásilek z Číny, které byli procleny začátkem ledna z Prahy mi nebyla doručena ani jediná.
   Jedna jediná zásilka, přijatá Č.p. do systému stojí od 28.1.2021 na vyměňovací poště Praha 120. Jen tak dál!

   KLADY: Dostatek pohybu pro adresáta. (nikdy nedoručí zásilku na adresu, vždy musíte na poštu).
   ZÁPORY: Z pěti zásilek z číny, které byli procleny začátkem ledna z Prahy nebyla doručena ani jediná. Jedna jediná zásilka, přijatá Č.p. do systému stojí od 28.1.2021 na vyměňovací poště Praha 120.
   (16) (3)You have already voted this
   • Reagovat
    Lucie 21.7.2021 v 10:35

    Může mi někdo vysvětlit proč se mi v ČR ztrácí zásilky , když projdou celním odbavením. A pak je BE označení nebo CZ, ale všechny zásilky se záhadně ztrácí kdo teda je doručovatel, když vedle celního je hned pošta!! Asi ty zásilky se kradou. , Protože jak je možné, že 99 procent jich nedorazí. Z destinace Belgie či označení CZ nějaký ABX doručovatel. Hlavně , že z Aliexpress platíme to rovnou a tak to dorazí přes celou zemi, ale v ČR se to ukradne. Proč ne, protože pak jsou jen výmluvy ,za to nezodpovídá mě, tohle číslo neevidujeme, ale jak neeviduje se číslo, když Celní ho odbaví!! Vtipné.

  • Reagovat
   František 4.10.2020 v 16:02

   Neskuhrat a reklamovat. Mají na to mejla. A funguje to. Až pošta nebude budete bečet jak želvy. Nejsem zaměstnanec pošty.

   • Reagovat
    Božena 12.8.2021 v 13:16

    Vážený pane,
    Česká pošta je státní podnik, takže si na ni přispíváte z Vašich daní. Pokud by byl v soukromé firmě takový s prominutím bo..el, ihned by klekla. Platové ohodnocení managerů pošty absolutně neodpovídá kvalitě služeb. Binec, kterému již roky přihlížejí naší zákonodárci a nikdo s tím nic nedělá, pouze pošta vyhrožuje zavíráním dalších poboček.

   • Reagovat
    Iveta 2.3.2021 v 13:04

    Česká pošta už nikdy, začátkem února manžel posílal z Liberce doporučený dopis ztratil se udělala se reklamace, teď 23 února posílal mi znova doporučeně a připlatil prioritní službu obálka nikde opět se ma dělat reklamace, tak proč si za něco platíme, když to pak nepřijde a ztrácí se to už nikdy nechci nic od české pošty.

   • Reagovat
    Lenka 28.1.2021 v 12:31

    Určitě bečet nebudu, dnes jsou jiné možnosti. Asi jste zaspal dobu, pane.

   • Reagovat
    Jan Novák 12.12.2020 v 22:01

    Ať to zruší tento ráj kleptomanie, bylo by to lepší, stěžovat si nebudu, přísahám!

  • Reagovat
   Rozállie 16.6.2020 v 12:17
   2
   Rychlost doručení
   40
   Jednání se zákazníkem
   40

   Myslím, že jste na nic nezapomněla ale hlavně že si markují čím dál vyšší ceny.

   KLADY:
   ZÁPORY: Kdyby Česká pošta neměla monopol, tak by byla na zadní pozici a to nemluvím o front@
   (13) (1)You have already voted this
   • Reagovat
    František 4.10.2020 v 16:08

    Až nebude mít pošta monopol na listovní zásilky tak se nedoplatíte. Od toho dává vychytralá zásilkovna ruce pryč.

    • Martin 26.2.2021 v 10:29

     Žádné listovní zásilky neposílám, dnes pro to není důvod. Co jde z Číny přes jiného dopravce je tady cca o měsíc dřív. Z pošty 120 do Stodůlek jde zásilka cca 10 dní. Balíčky rozmísťují po okolních poštách balistickou metodou. Lžou, že jsem nebyl doma. Jdu vyzvednout dvě zásilky, jednu čerstvě uloženou a druhou cca 3 dny starou. Najdou jednu a přesvědčí mě, že ta čerstvá tam ještě není. Bohužel až doma zjistím, že mi dali tu čerstvou a ne tu tři dny uloženou. A je to pořád dokola.

 2. Reagovat
  Libor 22.7.2019 v 20:50
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Byl jsem s doručením od pošty příjemně překvapen. Neměl jsem s nimi v minulosti, tak dobrou zkušenost, ale vypadá to, že se zlepšují. Vyzvednutí zásilky do 10 minut.

  KLADY: rychlé vyzvednutí
  ZÁPORY: nic
  (6) (39)You have already voted this
  • Reagovat
   František 4.10.2020 v 16:05

   Zásilkovna atd. si jen vyzobávají třešničky na dortu, tedy to co se jim hodí a u čeho mají dobrou ekonomiku. Pošta musí dělat všechno.

 3. Reagovat
  Štěpán 2.8.2019 v 11:20
  1.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  50

  Absolutní nespolehlivost , zacházení řidičů se zásilkami je nepřijatelné!! Čekám na balík na poštu již 5 den o balíkách do ruky nemluvě, a není to poprvé! doporučil bych místo nabízení výherních losů a šetření na zaměstnancích investovat do logistiky funkčního doručovacího systému!

  KLADY: Pobočky všude
  ZÁPORY: Absolutní nespolehlivost , zacházení řidičů se zásilkami je nepřijatelné!! Čekám na balík na poštu již 5 den o balíkách do ruky nemluvě, a není to poprvé! doporučil bych místo nabízení výherních losů a šetření na zaměstnancích investovat do logistiky funkčního doručovacího systému!
  (43) (1)You have already voted this
  • Reagovat
   Karel 28.12.2020 v 19:51

   Já objednávám z internetových obchodů dost často, protože se mi tento způsob líbí a vyhovuje mi. Horší to je u pošty se sledováním zásilky a s nevolí dát před předáním avízo adresátovi….Roky jsem pracoval ve skladě a každý den přebíral zásilky od různých dodavatelů a tak jsem mohl sledovat jak kdo se zbožím zachází a můžu říct, že jsem vlastně nikdy neviděl, že by doručovatel od pošty s balíčkem házel, proto také když se jednalo třeba o koupi televize, nebo Foťáku jsem volil přepravce Českou poštu…..Nejhůře zacházeli s přepravovanými věcmi co jezdili s rozměrnějšími zásilkami v nákladních autech, to bylo někdy smutné podívání…..

 4. Reagovat
  Katka 27.8.2019 v 12:07
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Už po několikáté doručovatelka na 41503 si dělá co chce, nezvoní, lístek od zásilky doručuje pravidelně pozdě (balík přišel v pátek ,lístek v úterý). Nedoručili ten papírek vůbec i když to byl třeba od soudu… Nějak to vůbec nereší

  KLADY: Řidiči jsou občas lepší jak klasická doručovazelka Pobočky všude
  ZÁPORY: Nedoručení zásilky Ztracení doručovacího protokolu Nekontaktovani majitele zásilky (nezvoní)
  (29) (2)You have already voted this
 5. Reagovat
  Jaromír 29.8.2019 v 10:49

  Dne 15.07.2019 jsem si objednal na eBay mobilní telefon. Až později jsem zjistil, že je doručován až z USA. Balík mi byl doručen Českou poštou dne 15.08.2019, a to s vizuálně nepoškozeným obalem, protože papírová obálka byla celá omotaná průhlednou izolepou. Hned po rozbalení jsem zjistil, že v balíku není mobilní telefon, ale nějaký dětský dalekohled a kapesní překladač. Na balíku byla nalepena originál dodejka z USA, kde byla jako váha balíku uvedena 1 libra ( cca 454 gramů ) a pak tam byla zelenou fixou připsána váha 0,38 kg. Dodání špatného obsahu balíku jsem reklamoval hned u eBay, kdy po několikadenní oboustranné korespondenci, kde jsem byl neustále ujišťován, že mi byl skutečně zaslán objednaný mobilní telefon, mi bylo z eBay doporučeno, abych se obrátil na dopravce předmětného balíku v ČR.
  To jsem okamžitě učinil, a ke svému zděšení jsem na portále České pošty – Sledování zásilek zjistil, že dne 12.08.2019 bylo na pobočce České pošty sídlící na adrese Praha 5, Košíře, Plzeňská čp. 390/139, zjištěno údajné poškození balíku, který zde měl být následně přebalen.
  Pokud je mi známo, po takovémto zjištění poškození balíku má být sepsán písemný zápis a přebalení balíku mají být přítomni minimálně dva pracovníci dané pošty, kteří následně zápis podepíší. O zjištěném poškození balíku má být vyrozuměn jeho adresát, kterému má být zaslán i vyhotovený zápis. Nic z tohoto se však nestalo, předpisy na této poště asi nikoho nezajímají a nikdo se jimi neřídí. Balík mi byl normálně doručen jako nepoškozený.
  Samozřejmě jsem hned kontaktoval poštovní úřad v mém bydlišti s tím, že chci reklamovat doručení uvedeného balíku, ale toto jsem provedl až dne 22.08.2019, neboť jako každý jiný občan jsem vůbec netušil, že na podání reklamací ohledně doručení jsou pouhé dva pracovní dny !!!!
  Přesto se mnou vedoucí tohoto poštovního úřadu sepsala reklamační řízení, v rámci kterého jsem žádal i o zaslání předmětného zápisu o provedeném přebalení mého balíku. tato vedoucí tedy písemně zažádala na předmětné poště v Praze o zaslání tohoto zápisu, ale zde jí bylo řečeno, že předmětný zápis mi nebude jimi poskytnut, neboť oni mohou vést řízení a poskytnout tento zápis pouze odesilateli toho balíku z USA.
  Tento však nemá s tím balíkem již nic společného, já jsem dodání předem zaplatil.
  Tudíž bych závěrem chtěl říci, že odpovědní pracovníci dané pošty v Praze jednají se zákazníky jako s obtěžujícím hmyzem či nějakým póvlem. Neřídí se vůbec danými předpisy a když se po nich vyžaduje to, co mají ze zákona vykonat, tak si vymýšlejí nehoráznosti, proč tak vykonat nemohou.
  Doporučuji tedy, pokud není vyhnutí, službám České pošty se vyhnout, alespoň já tak po této zkušenosti zcelaa určitě učiním.

 6. Reagovat
  Tony 29.8.2019 v 13:26
  1.25
  Rychlost doručení
  30
  Jednání se zákazníkem
  20

  Zaslanou zásilku se nepokouší doručit a rovnou ji uloží na poštu, protokol o nezastižení dostanu do schránky většinou s prodlevou několik dnů. Tím to ale nekončí, vyrazím tedy na spádovou pobočku. Vezmu si lístek a čekám. Na pobočce je 18 přepážek, ale jen ve 4 někdo sedí a lidí tam čeká 40. Takže čekám dál a stále čekám. Mezi tím mě předběhnou zákazníci co mají připlacenu asi expresní službu. Já tuto možnost neměl a čekám pouze na výdej, který nijak neovlivním. Expresní služba by dle mého měla mít samostatné okénko (když už je za příplatek), a čekám tedy dál. Vidím jak paní za přepážkou někam mizí a hledá zmateně něčí zásilku. Čekám dál. Pracovnice stále zmateně probíhá za přepážkami a hledá. Nechápu, že ještě dnes nemají zavedenu evidenci balíku a skladových pozic a vše mají jen papírově a na ručně psaných cedulkách v regálech. Nelze to pak rychle dohledat. Stále čekám. Následně za nějaký čas se dostávám na řadu a kolotoč hledaní zásilky se opakuje :-) Na závěr mi paní na přepážce nabídne penzijní pojištění a spořící účet. Jako bych právě pro toto šel na poštu – když jsem si vzal lístek pro vyzvednutí uložené zásilky…

  No co dodat, na zlepšení je rozhodně kopa práce a všem co musí tohle pravidelně vytrpět ta přeji pevné nervy.

  KLADY: Mají pobočky všude
  ZÁPORY: Neochotný personál Nelze se nikam dovolat Nedoručují zásilky i když člověk čeká doma Extrémní doba na zpracovaní mezinárodních zásilek
  (28) (4)You have already voted this
 7. Reagovat
  Jan 4.9.2019 v 12:54

  Česká pošta mi za 11 dní od převzetí do přepravy z letiště nebyla schopna zásilku doručit, to je vcelku obvyklé, nedělám si už o kvalitě služby iluze… Nicméně že mi u velmi hodnotné zásilky ze zahraničí nejsou schopni ani říct, kde se nachází, abych si ji případně mohl sám vyzvednout, tomu říkám skutečný úpadek. Na doručovacích depech mi ani nezvednou telefon, na call centru vycházejí snad ze stejného trekování zásilky jako zákazník = vědí prd.

 8. Reagovat
  Petra 21.9.2019 v 7:13
  1.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  40

  Pošta nejhorší institu který znám. Jak si můžou dovolit mít reklamu dnes podáte zítra dodáme!! V úterý jsem poslala doporučený dopis kde byli mimochodem citlivé data a ani v pátek nebyl u adresáta který na něj mimochodem čekal. Jak mi to pošta vysvětlí???

  (27) (4)You have already voted this
 9. Reagovat
  Andrea 7.10.2019 v 11:05
  0.75
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  10

  Česká pošta by se měla jít zahrabat doručení balíku, který byl zdravotně velmi důležitý. Tak doručen sice byl, ale do pergoly na zahradu (drzost nevídaná) a paní která balík dorucila podepsala mě ze je balik dorucen a prevzat…a nikomu o tom nedala vedet… balik po 10 dnech nalezen po desti. Zdravotni pomucky na odpis.. bez komentare.. doufam ze paní…. nejvic me na tom bavi to ze byly doma 2 osoby jedna na materske dovolené a druha měla dovolenou..

  KLADY: Klady žadné nejsou, nepříjemný a neochotný zamestnanci...
  ZÁPORY: Už jen, že Česká pošta existuje je omyl a zápor a bohužel u nekterych dodavatelů nejde zmenit dopravce.
  (25) (2)You have already voted this
  • Reagovat
   Jan 8.6.2020 v 16:13

   U každého dodavatele jde změnit dopravce. Pokud to odmítne, tak u něj nenakupuji. Už jsem to tak udělal a dopravce pro mne změnili.

 10. Reagovat
  Jana 7.10.2019 v 16:57
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dnešní brigádník na rozvoz byl naprosto profesionální a zařídil doručení balíčku i přes jisté komplikace ze strany zákazníka. S takovou ochotu a schopností najít řešení jsem se v tomto směru setkala poprvé. Takže dnes musím říct, že za mě ?.

  KLADY: ?
  (2) (6)You have already voted this
 11. Reagovat
  Barbora 22.10.2019 v 13:11

  Česká pošta opět ukázala svou “profesionalitu”!
  21.10.mi přišla zprava,ze 22.10.mezi 14-18hod.bude doručen balík na mou adresu-počítám s tím,ze budu ochotně v tuto dobu čekat na hovor od kurýra.
  22.10.v 7:00hod.mi přišla druhá zprava,ze balík bude doručen mezi 8-14hod.(tuto zpravu si bohužel neprectu,protože spím s vypnutým zvonenim). Kolem deváté rano se kouknu na telefon a vidím zpravu+zmeskany hovor od kurýra v 7:30hod.,zdůrazňuji v 7:30hod.-ne v osm,ne v deset nebo jednu odpo,ale o pul osmé! Volám tedy zpět,abych se omluvila,ze jsem bohužel spala a nepocitala s tak brzkym doručením,ale hovor nikdo nepřijímá(asi má pan kurýr hodně prace). Volám podruhé,potřetí-žádná odezva!
  Třešničkou,už tak na zkaženém dortu,byla zprava od ČP(o pul 12),ze po neúspěšném doručení balíku si pro nej mám prijet na pobočku! Podotýkám,ze kuryr měl jezdit do 14hod.a ani se mě neobtěžoval kontaktovat zpět! Takze těchto služeb/nesluzeb jsem využila naposledy!

 12. Reagovat
  Pepa 25.10.2019 v 15:53

  Děs

 13. Reagovat
  Stanislav Stoupal 28.11.2019 v 18:14

  Zmar ČESKÉ POŠTĚ!!! Ten kdo vymyslel, aby lidé co dostanou doporučenou poštu nebo chtějí jinou službu musí čekat nežli všichni kdo přijdou pro balík si mohou balíček převzít přednostně byl evidentně člověk, který neměl slušné vychování. Protože pošta porušuje tzv. zvyklostní právo že kdo přijde dříve je jednoduše na řadě dříve než ten co přijde později. Na pobočce v Praze Ládví se to ještě povýšilo na odpornou úroveň kdy pořadovník v podobě čísel je neustále oužíván tak aby porušoval toto pravidlo. Bohužel Česká pošta nemůže zkrachovat. Stát ji vždy podrží, tak proto se mohou vymýšlet horší a horší pravidla od lidí rozumu a vychování mdlého. Je mi z ČESKÉ POŠTY zle a návštěvy pobočky v Kobylisích je opravdu hnus hnusácký.

 14. Reagovat
  Tereza Pokorná 28.11.2019 v 20:43

  Měla jsem objednané zboží, které i po týdnu stále nepřišlo. Byla jsem zrovna pracovně neschopná, takže nebylo možné, aby mě pošťák nezastihl. Pošťák bohužel nikdy nepřišel, papír o tom, že mám balík na poště ve schránce také nikdy nebyl (vzhledem k tomu, že bydlím přímo naproti poště, je pošťákům pohodlnější vždy nechat lístek ve schránce). Po několika návštěvách pobočky mi bylo řečeno, že žádný balík na poště nemám. Velice mě tedy překvapilo, že byl balík zpět odeslán odesílateli, i přes můj veškerý zájem situaci nějak vyřešit!!! Bohužel mě tato zkušenost odradila od dalšího využití služeb ČP.

  • Reagovat
   Martina S. 8.2.2021 v 17:57

   Česká pošta leda tak na nehodnotné listovní zásilky… jediný světlý bod jsou místí doručovatelky. Jen pro zasmání, sleduji balíček, co v pátek vyrazil na cestu od prodejce, byl v Brně, dnes, tedy v pondělí je v Ostravě…no bydlím vedle Brna, tak jsem zvědavá, kde bude zítra…snad ne v Praze nebo Plzni!

 15. Reagovat
  Dagmar 3.12.2019 v 12:02
  2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  2.12.pošta informuje,že převzala balík a o jeho doručení bude informovat.Další den V 10.06.informuje o doručení a v 10.22.mám oznámení ve schránce.To je rychlost,pokud bude nějaké příště,tak raději budu bivakovat na dvoře ihned po první informaci,nedovedu si představit jak stará bába ponese 14 kg na zádech.

  (2) (1)You have already voted this
 16. Reagovat
  Pavel 9.12.2019 v 3:57
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Objednal jsem si zboží. Už když jsem viděl, že dodavatel nedává jinou možnost, než ČP, tušil jsem problém. Dodavatel ho odeslal jako doporučené psaní. Pošta avizuje doručení obvykle do druhého dne po podání. V mém případě se teprve po 4 dnech objevil lístek ve schránce. Zjistil jsem, že zásilka je doručována jako balík. Vypravil jsem se tedy na poštu Hradec Králové 2 na balíkovou přepážku. Po dvaceti minutách čekání, mně na přepážce paní oznámila, že ona mně nic vydat nemůže, protože já přece nemám balík ale, doporučené psaní a že, bych to měl podle jejich kódu na lístku poznat. Přesměrovala mně na jinou přepážku kde, další dvě pracovnice začali mezi sebou řešit zda vůbec mám právo na nějaké údajné přednostní obsloužení protože, jsem nečekal ve frontě na doporučené psaní, přitom vyvolávací systém ukazoval moje číslo. Nemám nic proti doručovatelům, mají těžkou práci. Mám ale, hodně proti zastaralosti ČP. Ve standartu pro třetí tisíciletí by u balíku a doporučených psaní měla být SMS o převzetí zásilky, její číslo a čas doručení. Pokud vám totiž takováto SMS nepřijde, není reálná možnost zásilku vysledovat. Jdete se pak zeptat na pobočku, o žádné zásilce nevědí, druhý den máte ve schránce lístek. Taky by mně zajímalo, jakou čekací dobu na pobočkách považuje pošta za standart? 20 minut, 30 minut? To je u nás žel naprosto běžné, naprosto nechápu proč pošta neotevře více výdejních míst, jako to má konkurence. Nemám dále zájem používat ČP.

  ZÁPORY: - celková zastaralost služeb i sítě poboček
  (8) (0)You have already voted this
 17. Reagovat
  Knop 10.12.2019 v 13:15
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  – neroznáší nikdo poštu (dopisy atd.)
  – nikdo neřeší stížnosti hladně p. Mašek 730 580 212
  – na pobočce nikdo nic neví a neumí :(

  KLADY: nic
  ZÁPORY: - neroznáší nikdo poštu (dopisy atd.) - nikdo neřeší stížnosti hladně p. Mašek 730 580 212 - na pobočce nikdo nic neví a neumí :(
  (10) (2)You have already voted this
 18. Reagovat
  Edita 12.12.2019 v 15:46

  Objednala jsem darky, s PPL, GEIS, DPD atd problem zadny, ale u par veci jsem musela vyuzit Ceskou postu. A kde jsou ty dva baliky? NIKDE. Hodnoceni cela 0.

 19. Reagovat
  Martin 12.12.2019 v 17:52
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Česká pošta (Praha 97 II) již přestala doručovat doporučené dopisy, raději je ráno všechny odveze na místní poštu (Jenštejn). Ale odpoledne mi do schránky přivezou (!) výzvu k vyzvednutí zásilky. Nic proti zaměstnancům, ale management je sebranka tupců, která by jinde pošla hlady.

  KLADY: Berou telefon.
  ZÁPORY: - nedoručují zásilky - a ještě si za to nechávají platit
  (10) (1)You have already voted this
 20. Reagovat
  Martin 13.12.2019 v 8:06
  0.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  20

  Vážně se omlouvám, ale ve stejný den jsem objednával s PPL z E-shopu, který dováží z Německa a už to mám doma od včerejšího rána… A Česká pošta? Rychlost doručení absolutně mizerná a to ani nemluvím o informacích o zásilce, které nemám. :)

  KLADY: pobočky jsou na každém rohu
  ZÁPORY: doručení absolutně mimo předpokládanou dobu balíček mi jede už 28 hodin na trase dlouhé 80 km sledování zásilek zpomalené až o 12 hodin Info linka vám ve směs nepodá žádné informace navíc
  (5) (0)You have already voted this
 21. Reagovat
  karel 13.12.2019 v 11:10
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  neochota ,cokoliv řešit , při nedodání zásilky , soukromník by už zkrachoval , hnus z našich peněz

  ZÁPORY: neochota a při pokusu o reklamování nedodané zásilky výmluvy, že není kompetentní osoba a nikdo jiný s tím nic neudělá, hlavně , že mají placenou linku
  (8) (0)You have already voted this
 22. Reagovat
  Honza 14.12.2019 v 4:34
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Česká pošta jedna velká katastrofa!
  Na objednané zboží už čekám 5 dnů!
  Ještě mi ani vědět nedali opravdu se vyhni te české poště! Navíc balík do domu se ani neobtěžující kvám přivést a přímo nechají na poště!

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Hrůza!
  (9) (0)You have already voted this
 23. Reagovat
  Monika Hebká 17.12.2019 v 12:36
  1.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  50

  Katastrofa – v listopadu jsem posílala za 100Kč dva dopisy obyčejně do Německa a ani jeden nedorazil. Služby za moc tedy nestojí, hlavně, že za přepravu tedy vyberou. Jejich služby tedy stojí za starou bačkoru.

  KLADY: Žádné nejsou
  ZÁPORY: Nedoručené dopisy Vybrané peníze za nic
  (5) (0)You have already voted this
 24. Reagovat
  Pavel 18.12.2019 v 19:51

  Dnes mi byla do schránky vhozena !! OPAKOVANÁ výzva o uložení zásilky. Předtím žádná první výzva nebyla! Zásilka je na poště už od 6.12., ale výzva vhozena až dnes (18.12.). Navíc jsem stále doma, na neschopence, a nikdo se ani nenamáhá zvonit…
  Tuto instituci bych zrušil, je k ničemu…

 25. Reagovat
  Jana 19.12.2019 v 12:45

  jedna hroza, nikdy viac nevyužijem tuto službu.
  balík mi nebol doručený, nebol odložený na pošte, bez kontaktu o tom že si mam po balík príst
  V den ked bol balík doručený na poštu bol aj poslaný odosielatelovi.
  Takže dakujem, že som prišla o Vianocný darček pre priatela !!

 26. Reagovat
  Milan 20.12.2019 v 18:53

  Opravdu velmi špatná zkušenost. Raději si maličko připlatit a mít jistotu a klid. Česká pošta to už nikdy.

 27. Reagovat
  Vladimír Feyfar 23.12.2019 v 8:13
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Preferuji Českou poštu mám jen dobré zkušenosti.

  KLADY: Myslím že Česká pošta pracuje velice dobře (alespoň tedy co mohu posoudit jedná se o poštu Hlinsko v Čechách). Zásilky jsou vždy doručeny do druhého dne a to i teď ve vánočním čase.
  ZÁPORY: Zatím jsem žádné neshledal.Snad jen některé ceny u poštovného.
  (2) (4)You have already voted this
 28. Reagovat
  Milda 24.12.2019 v 22:53

  10.12.PODATE a na vánoce balík Nemáte. Havířov _Klasterec. Česká pošta katastrofa.

 29. Reagovat
  Eva 27.12.2019 v 15:11
  3
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  60

  Pošta, zlodějský podnik, který che za poslání balíčku o váze cca 20dg a velikostí jako dopis 99.- kč. To je neskutečný,zisky jako kráva, státní dotace a stále jsou nenažraný víc a víc. Je to k blití.

  KLADY: 0
  ZÁPORY: zlodějské poštovné a jiné služby.
  (3) (0)You have already voted this
 30. Reagovat
  Petr 28.12.2019 v 12:18

  Naprostá nespokojenost, obědnal jsem vánoční dárek a 18.12. byl odeslán a já doufal že do vánoc přijde… nic. Po dlouhém čekání když jsem balíček do vánoc neobdržel jsem se podíval podle čísla zásilky kde se nachází a nestačil jsem se divit… zásilku jsem udajně odmítnul a byla odeslána zpět odesílateli který zbytečně zaplatil přez 100kč, nikdo u mě nebyl, nikdo nezvonil, nikdo semnou nemluvil, a žádnej lístek ve schránce nebyl. Jak mužou takle lhát!! Nehoráznost. Takže jediný dárek co jsem měl pro blízkou osobu nedošel a já měl zkažené vánoce protože jsem nic neměl. Dopravce nedoporučuji!!!

 31. Reagovat
  Jirka 30.12.2019 v 9:44
  1.5
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  0

  Už několik let marně čekam, až se konečně vymění poštovní doručovatelka, která má na starosti doručování do naší vesnice a na její místo nastoupí někdo normální, kdo rozpoznává jména a čísla!!! Už ani nepamatuju, kdy jsem měl naposledl ve schránce obálku/dopis s mym jménem a mojí adresou! Pravidelně mam ve schránce korespondenci pro příbuzného od nás z vesnice, kterej má ovšem jiný jméno a pochopitelně jiný číslo baráku! A když se náhodou pošťačka trefí s číslem baráku, je to bohužel dopis pro obyvatele sousední vesnice, kterej má sice stejný číslo, ale uplně jiný jméno! Ještě má v oblibě nechávat obálky (např.výpis z banky) schválně koukat způlky ven ze schránky, i když je schránka velká dost, nejlépe když venku prší, ať se to pořádně rozmočí – ano, to se děje, to neni výmysl!
  Pošťáci předpokládam maj za sebou minimálně základní školu a určitě znaj písmena a čísla. Takže je jasný, že poštovní zaměstnanec, kterej má na starosti naší vesnici, toto dělá schválně, je to nějaká jeho úchylka, nebo co, protože se tak děje i po tom, co jsem na poštu kvuli tomu volal a byl jsem tak kvuli tomu i osobně. Podobné zkušenosti mají i rodiče z nedaleké vesnice. Bude to nejspíš tim, že pošta nemá lidi, tak na práci berou každýho ***(píp)*** …vypípané slovo nechť si čtenář dosadí sám. Ahoj.

  KLADY: Využívam službu doručení na poštu (pokud to internetový obchod nabízí), to mi vyhovuje
  ZÁPORY: Mam smůlu na psychicky narušeného jedince, kterej se vyžívá v tom, že schválně hází korespondenci do cizích schránek!
  (5) (1)You have already voted this
 32. Reagovat
  Andrej 31.12.2019 v 12:03

  Jako obvikle další špatné zkušenosti s ČP. Tentokrát byl bylík ze zahraničí doručen do špatného města a následně vydán/ukraden neznámím jedincem předpokládám že zaměstnancem pošty.Takže poud možno za každou cenu se České poště vyhnout.

 33. Reagovat
  Andrea Veselá 3.1.2020 v 13:19

  České poště se nepodařilo mi doručit dárek pro dceru k narozeninám déle než měsíc. Nakonec mi ho nepředali, protože mi nedopatřením neposlali správný kód potřebný pro vyzvednutí. Pán na pobočce byl ještě k tomu nerudný, neochotný situaci řešit a dával to za vinu mně.
  Bohužel se něco takového nestalo poprvé.
  Doporučuji přepravovat se spolehlivější společností.

 34. Reagovat
  Pavla K. 6.1.2020 v 21:46
  4.5
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  90

  Teplice – Musim pochvalit zmenu v poslednich 2 mesicich – doprava baliku opravdu do druheho dne, zakaznik je informovan sms i s tel. na ridice. Jiz se nestava, ze by balik nebyl dorucen i kdyz jsem doma, ale vsechny baliky za posledni 2 mesice byly doruceny bez problemu prijemnym ridicem. U dorucovatelky byl v minulosti problem, ze nezvonila, ale tez jiz vzdy zvoni a vsechna doporucena psani byla dodana. Snad to i vydrzi :-)

  KLADY: Musim pochvalit zmenu k lepdimu v poslednich 2 mesicich
  ZÁPORY: V minulosti dorucovatelka nezvonila i kdyz jsme byli doma a hazela rovnou listky a to same dorucovatel baliku - opakovane reseno stiznostmi kdyz uz mi vytekly nervy
  (1) (0)You have already voted this
 35. Reagovat
  Havlová 7.1.2020 v 17:21
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  posta hrozný balikar se nezastaví .. a slibuje že tu bude, pak nedojede zatuká do systému že u mne byl. když volám kde je balík oni neví asi se veze na depo. Jsem celý den doma a oni to takto fungují,,, i po třech telefonátech co sliboval že přijede a nic… hruůzza za ty peníze

  ZÁPORY: špatný
  (1) (0)You have already voted this
 36. Reagovat
  Oliver Knop 7.1.2020 v 18:38
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  – nejhorší firma na světě
  – špatně platí
  – nic po nich nechtějte
  – ani nechápou co po nich chcete na přepážce jednoduché věci poslat a nebo zrušit
  – nikdo neroznáší poštu (letáky, dopisy)
  – reklamace nikdo neřeší všichni se kryjí zvlášť p.Mašek 730 580 221

  KLADY: žádné klady
  ZÁPORY: nejhorší firma na světě, špatně platí, nic po nich nechtějte, ani nechápou co po nich chcete na přepážce jednoduché věci poslat a nebo zrušit, nikdo neroznáší poštu (letáky, dopisy), reklamace nikdo neřeší všichni se kryjí zvlášť p.Mašek.
  (0) (0)You have already voted this
 37. Reagovat
  Josef 9.1.2020 v 13:28

  Doba dodání ze 160km vzdáleného místa 14dní… Pak jiný případ,z Číny vzdálené 7100km je zde v ČR balík za týden,ale pak posléze z ČR (i kdyby v nejvzdálenějšího bodu v  ČR jestli 500km) u mě není ani za 10dní. To už je extrém.. Měla by být výjimka že zákona a každýho pošťáka moct je*nout po hlavě,jinak se to nezmění… Hází vinu jeden na druhého,nikdo za nic nemůže samozřejmě.

 38. Reagovat
  Martin 11.1.2020 v 14:04
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  objednal jsem si zboží z WISH,čekám a nic.Po kontaktování pošty v Praze mi paní zdělila,balíček není váš,ale pána z jiného města.Divné,sledovací číslo bylo moje a taky zaplacené.Druhý balíček se záhadně ztratil po příletu do prahy na pošta Praha20.ani se nedivím,hodinky se k vánocum někomu hodili,Třetí balíček,,,asi kde mu je konec.Mě připadá že jim vadí balíčky z ciziny za které nemají peníze.Škoda že tady není konkurence.

  ZÁPORY: jsem doma a lístek mám ve schránce
  (2) (0)You have already voted this
 39. Reagovat
  Patrik 15.1.2020 v 22:43
  1.25
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  0

  Manželka byla vyzvednout balíky na pobočce pošta Bernartice byla to vyzvednout kamarádce a nevěděla co to za balíky je. 2 balíky vážili cca 20/25 kg manželka je v 7 měsíci těhotenství a poprosila je aby ji to dali z rampy do auta . Odpověď byla ze to tahat nebudou a manželka to musela naložit sama .
  Pracoval jsem v přepravní společnosti taky doručoval jsem balíky jako kurýr a tohle jsme si nesměli dovolit chápu ze je to jen pošta ale tohle je myslím dost smutné

  (2) (1)You have already voted this
 40. Reagovat
  Kateřina 16.1.2020 v 11:49
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Tragédie.. I přes to, že jsem doma, doručovatelka nezazvoní, lístek žádný, údajně mi byl odeslán e mail, o kterém nevím, při dotazu na poště mi bylo sděleno, že mají málo doručovatelek a “co jako chci” . Za co platím takové poštovné?? Bohužel to není první špatná zkušenost…

  KLADY: Žádné nejsou, bohužel
  (1) (0)You have already voted this
 41. Reagovat
  Martin 24.1.2020 v 23:48

  Na zápory máte malé okénko :)
  Rozhodně je to nedoručování zásilek.
  Příklad, dnes mi v 8:28 přišla sms, že mi během dne dovezou zásilku…a nic. V 16:08 přišla další sms, “”Vážený zákazníku,

  dne 24.1.2020 jsme učinili pokus o doručení zásilky Balík Do ruky s podacím číslem””…blbost!!! Celý den jsem byl doma a čekal na to!!! I jsem volal na číslo řidiče – celý den byl nedostupný! Volal jsem i na poštu…tak hrubé, dementní a hloupé jednání, nemají snad ani “neplavci ve vodě” ! Vaše zaměstnankyně má tu drzost mi říci, abych si pro zásilku přijel?!…já si platím vše, a v tom vše je i dovezení zásilky na místo určení. Jsem dost nakakanej a tohle si líbit nenechám!! Kvůli vaším “neslužbám”, jsem dnes přišel o dost peněz!!! Jen tak mimochodem, zásilka byla od rána na poště!!!!!!!!!! Jen nebyl nikdo schopen jí naložit a dopravit! Zvážím další kroky, s pozdravem Heřman
  Jedná se o poštu v Unhošti. Mimo jiné, 2x jsem tam volal a oba hovory byly jak kdybych volal do “zvláštní školy”…jméno jedné “chytrolínkyně” Vám mohu poskytnout.

 42. Reagovat
  Patrik 29.1.2020 v 12:24
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Už mě fakt s****.Ještě ani jednou mi nedonesli balík,i když čekám doma jak idiot.Pokaždé si po něj musím na poštu,i když má 20kg.Praha 8 Pošta, ostuda!!!!!!!!!!!!

  (2) (1)You have already voted this
 43. Reagovat
  Ján Vrabel 29.1.2020 v 16:13
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dnom 28.1 som obdrzal sms spravu, ze mi bude doruzovany balik, z toho dovodu som ostal doma, aby som bol k dispozicii. 29.1. mi prisla sms sprava o 9:01, ze mi bude dorucovany balik. Cely den sedim doma a cakam, kedy sa uraci zamestnatnes ceskej posty ukazat az do naslednej sms spravy o 16:03, kde sa pise, ze som nebol zastihnutelny. Pri pokuse zavolat na telefonne cislo ridice nebolo cislo dostupne. Tato situacia sa zopakovala uz 4ty krat. To uz su skutocne zamestnanci Ceskej posty tak lenivi, ze sa neuracia ani zazvonit na zvoncek a automaticky to davaju ako “adresat nezastihnuty”? Uz nikdy nezvolim dobravu Ceskou postou a ak nebude v ponuke ina moznost, tak radsej oslovim ineho dodavatela produktu, ktory by mal byt predmetom prepravy! Popravde netusim, kde nazbierali hodnotenie uzivatelov 3.1, nedal by som im ani pol-hviezdy, ak by to bolo mozne!!!

  KLADY: nema
  ZÁPORY: nedorucuju zasielky, co je v kombinacii s ich predmetom podnikania dost zasadna vec!!!
  (3) (0)You have already voted this
 44. Reagovat
  Martin 31.1.2020 v 20:18
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  ??

  ZÁPORY: Kradou zásilky!
  (1) (0)You have already voted this
 45. Reagovat
  Jana 1.2.2020 v 19:04

  Česká pošta je státem podporovaná zlodějna. Ideální stav, zrušit a udělat pouze franšízy nejlépe v nákupních centrech. Ušetří se hromada peněz za ty jejich obří nemovitosti, za zaměstnance na přepážkách (stejně z devíti přepážek většinou pracují pouze dvě), arogantní chování je do nebe volající (plný vestibul a dámy si vzadu popíjejí kafe), ceny za poštovné jsou skutečně rovnající se zlodějně.

 46. Reagovat
  Luboš 1.2.2020 v 19:24
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Jsem spokojen . Jen velké mínus … řidiči neberou karty

  KLADY: Rychlost , vždy vše v pořádku .
  ZÁPORY: Řidiči nelze platit kartou . Dnes běžná věc , pro ČP ostuda .
  (0) (2)You have already voted this
 47. Reagovat
  Eva Černošková 3.2.2020 v 17:09
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Mám malý eshop a posílám ročně přibližně 150 doporučených dopisů. Směrem z Olomouce kamkoliv se poslední 3 roky nic neztratilo, nemusela jsem podávat žádnou reklamaci, takže z této strany jen vše dobré. Bydlím v Olomouci a letošní doručování jedna katastrofa za druhou. Jedna zásilka (doporučený dopis) odeslaná z pošty praha 916 dne 23.1. doposud nedorazila (je dnes 3.2.). odesílatel již reklamoval, zásilka je údajně na cestě. Další zásilka odeslaná z Prahy dne 27.1. opět nikde. Další dvě zásilky doporučeně už týden někde na cestě. Sledování zásilek ukazuje podle podacích čísel jen přijetí zásilky a dál nic. V Praze jakoby nikdo nepracoval nebo zkolabovala počítačová síť.Všechny zásilky jsou zaplacené i s obsahem, nikde nic. Reklamace nevyřízené, telefony na daných pobočkách nikdo nebere, komunikace žádná. Dnes už chápu, proč všichni směřují do Zásilkovny. Jdu také. Zaměstnanci České pošty jsou chudáci – na pobočkách musí sloužit bankám a pojišťovnám, poštovní služby jsou jen okrajová činnost. Celkově hodnotím Českou poštu jako špatně fungující státní instituci, kde se jedinec nikde ničeho nedovolá, pomoci už vůbec ne. Co dělají s těmi nedoručenými zásilkami?

  KLADY: zaměstnanci na pobočkách, většinou jen ženy, jsou velmi ochotné, slušné, obětavé. Doručovatelky to nemají snadné. Vlečou pěšky těžký náklad - není to snadné.
  ZÁPORY: Jako instituce Česká pošta funguje naprosto špatně za dost vysoké ceny, které neustále navyšuje, ale služby čím dál horší. Nejhůř funguje systém doručování.
  (2) (1)You have already voted this
 48. Reagovat
  Aneta 5.2.2020 v 18:24
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dobrý den, již několikrát jsem si objednávala zboží u vašeho dopravce a pokaždé ke mně přijel tentýž řidič jako dnes 5. 2. 2020 v ranních hodinách- Ostrava-Dubina. Chtěla bych tímto velice pochválit a ještě jednou poděkovat vašemu řidiči, který je vždy velmi milý, hodný a příjemný, kdyby byli všichni řidiči takoví, jako je ten Váš, byla by radost s nimi jednat. Nevím, jak se pán jmenuje, ale snad se to dá dle data rozvozu a místa zjistit, je to takový starší pán a opravdu velmi příjemný, na něm jde vidět, že dělá svou práci nejen s radostí, ale především srdcem. Moc vám za něj děkuji, snad se k němu tato pochvala dostane. Přeji příjemný den.

  (0) (0)You have already voted this
 49. Reagovat
  Matěj 13.2.2020 v 14:08
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  hrůza hrůzoucí … pokud to jde používámPPL nebo DPD

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Při nezastižení balík uložen až druhý den na poště ... kolikrát ani lstek ve schránce že jsem nebyl zastižen jen zpráva že mám balík na poště ....
  (0) (0)You have already voted this
 50. Reagovat
  honza 13.2.2020 v 15:42
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Je celkem smutné když jsem týden v Praze na dovolené a během toho celého týdne česká pošta není schopna doručit pohled dědovi do Trutnova. To jsem se dřív stihl vrátit domů.

  (0) (1)You have already voted this
 51. Reagovat
  Martina Urbancova 14.2.2020 v 13:15

  Za 450kc poštovného čekáte měsíc na vyplacení vašich peněz.

 52. Reagovat
  Martin 18.2.2020 v 11:00
  0.75
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  10

  Balík sice přišel, údajně se mi nemohli dovolat, že jsem nedostupný, volal jsem na zpět a byl jsem spojený. Přišel mi jen nečekaný výpis od operátora, že jsem nedostupný, očekával jsem jejich doručování zásilky, profesionální přístup žádný, navíc byl jsem ještě navíc okraden o pět korun, paní jsem říkal, že bych chtěl navrátit drobné, že nejsem charita, nereagovala a peníze prostě nevrátila. Tak mě to naštvalo a šel jsem pryč, abych nebouchl.

  KLADY: konkurence je perfektní
  ZÁPORY: smutné, ČP je v rozkladu
  (0) (0)You have already voted this
 53. Reagovat
  Lenka 18.2.2020 v 11:09
  1.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  60

  Obyčejné psaní nedoručeno, zasláno do balíkovny, i když zpáteční adresa byla uvedená – nikdo nedokáže vysvětlit proč. Odesláno znovu doporučeně 13.2.,je 18.2. a stále není doručeno. Dva balíčky se ztratily úplně. Jediné, co je na vysoké úrovni, jsou ceny. Služby otřesné.

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: všechny
  (0) (0)You have already voted this
 54. Reagovat
  Barbara 20.2.2020 v 17:19
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Pomali, balik posilaji po cele republice nez se trefi kde to maji poslat.
  Dorucime do druheho pracovniho dne. To jiste. Uz cekam 6 dni.
  Na obycejne psani cekame uz pul roku. Nikdo nevi kde je.

  KLADY: Žadne
  ZÁPORY: Uplne vsechno.
  (0) (0)You have already voted this
 55. Reagovat
  Slavi 25.2.2020 v 10:13

  Jsem velice sklamani.Při doručování sí Česká Pošta neověřuje doručovatele,balík je doručen někde jinde ….ale kde????

 56. Reagovat
  Marek 26.2.2020 v 19:25
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  S Českou poštou nejsem dlouhodobě spokojený a proto přecházíme k ppl. Skoro vždy když něco posílám, tak zásilka dojde poškozená a to i s cedulkou křehké. Rozhodně doporučuji využít jiného přepravce.

  KLADY: Hodně poboček
  ZÁPORY: -Rozbíjení zásilek i s cedulkou křehké -Velmi složitá reklamace -Přístup k zákazníkovi -Ceny neodpovídají poskytovaným službám
  (1) (0)You have already voted this
 57. Reagovat
  Nikola Jauerniková 27.2.2020 v 12:33
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Včera mi na pobočce v Šumperku předali balíček z úžasného obchodu, se kterým nikdy nebyl problém. Avšak po rozbalení doma jsem zjistila, že jeden výrobek byl porušený následkem přepravy. Také už se mi několikrát stalo, že doručovatel/ka mi ve schránce nechala pouze lístek a ani se neobtezovala zvonit či volat na uvedené telefonu číslo, ačkoliv velmi dobře vím, že jsem byla doma. Když mi veze něco PPL, či jiný dopravce není problém. Ale s Českou Poštou už nemám trpělivost. Také když nám přijde doporučený dopis do vlastních rukou, tak jen hodí lístek do schránky a nikdo neobtěžuje se zvonit, aby nám jej předali. Hrůza. Zajímalo by mě, jak by bylo jim, kdyby se k nim také někdo takto choval. Vím, že to jistě není osobní, ale snad jsme lidi a mělo bychom se tak u chovat.

  KLADY: Aspoň že většina úředníků na pobočkách mají přívětivé sklony ve vystupování a jednání se zákazníky.
  (0) (0)You have already voted this
 58. Reagovat
  Jaroslav 29.2.2020 v 7:58

  Česká pošta s., p., dojná kráva daňových poplatníků!!!!

 59. Reagovat
  Ivana 9.3.2020 v 8:32
  2
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  40

  Jsem po operaci a tudíž jsem byla tři týdny doma, nikam jsem nechodila. Česká pošta mi měla doručit nějaké balíčky, jenže pokaždé jsem ve schránce našla jen výzvu navíc byla vždy z předchozího dne, na poštu jsem se samozřejmě nikdy nemohla dovolat tudíž jsem i s obtížemi musela pro zásilku jít sama.
  Také se mi několikrát stalo, že jsem si obejdnala zásilku na dobírku a chtěla jsem si změnit čas doručení, to se mi povedlo, jenže sms počítala s tím původním nezměněným časem a tak i přijela. Takže opět nikomu se nedovoláte a pro balík, který má určitou hmotnost si běžte sami.

  (3) (0)You have already voted this
 60. Reagovat
  Lenka 10.3.2020 v 7:52
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  S Českou poštou máme problémy dlouhodobě (Ostrava-Jih), ale letos už je to vrchol. Jako podnikající FO mám místo podnikání v místě bydliště, schránka řádně označena, zvonek označen. Nepřišla mi vůbec inventura pohledávek z ČSSZ, proto jsem byla včera na úřadě, kde mi bylo řečeno, že se jim přehled vrátil jako nedoručitelný – údajně adresáta nelze dohledat. Neskutečná instituce, která, kdyby měla být soukromá, už dávno zkrachovala…

  (2) (1)You have already voted this
 61. Reagovat
  Tomáš 11.3.2020 v 14:37

  Objednal jsem si službu balík do ruky, kde na portálu sledování zásilek bylo napsáno doručování zásilky. Raději jsem volal na uvedený tel. kontakt, abych se domluvil, protože jsem si na 20 minut musel odběhnout z bytu. Samozřejmě telefon byl vypnutý, tak se nedalo domluvit. Zůstal jsem tedy doma a čekal na doručení zásilky. To samozřejmě neproběhlo a rovnou se balík ocitl na poště k vyzvednutí. Nechápu tedy proč mají tento produkt v nabídce, který si člověk zaplatí a česká pošta na to prostě ,,sere´´ omlouvám se za vyjádření, ale bohužel to už jinak říct nejde. S nejmenovanou konkurenční firmou takové problémy neřeším.

  • Reagovat
   Karel 29.12.2020 v 16:34

   Ano, také mi připadá, že pošta o doručeni balíku do ruky nemá zájem, sice ho jako službu nabízí, ale nefunkčnost toleruje a přehlíží….

 62. Reagovat
  Pavel 15.3.2020 v 21:44
  2
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  30

  Nelíbí se mi jednání s doručovateli (přines, doruč, a získej ) venku se šíří nákaza a chudáci dorucitele za den se dotknou 300 lidí jenom aby manažerové měli velký přínos, ohrožují tím jejich zdravý, chtěl bych si tímto stěžovat na jednání s lidmi a bezpečnost práce

  (0) (2)You have already voted this
 63. Reagovat
  Hana 19.3.2020 v 11:39

  Celkem jsme nespokojení. Ačkoli paličky které nám zasílá Česká pošta prostě konci na poště jak nelogické.. To si ten přepravce nemůže zazvoní na určitý zvonek nebo já to vážně nepochopím… Tohle už trvá delší dobu neřekla bych kdyby zazvonili a doticny doma nebil ale mamka a zbytek rodiny je doma v dopoledních hodinách často.. Oni prostě nezvoni.. Proč ostatní Kuryři můžou posílat SMS nebo volat aby se dozvěděli zdali jste doma a ČESKÁ POŠTA PROSTĚ NE!!!!!! A to stejné na poště když jsi dete vyzvednout balíček nebo dopis protože jste podle dopravce nebyl k zastižení tak vám řeknou že balíček nemají nebo že musíte přijít další den… LOGIKA JAK PRASE VÁŽNĚ JO… ČESKÁ POŠTA JE TA NEJHORŠÍ

 64. Reagovat
  David 20.3.2020 v 14:58
  3
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  40

  Zásilka zatím vždy rychle doručena… V perfektním stavu… Ovšem Zadal jsem si odpolední doručení a balíček mi zvonil u dveří v 11 hodin když jsem byl v práci. Stalo se mi to tak už po několikáté…. Navíc tentokrát mám balíček na čerpací stanici… Bydlím v Uherském Hradišti a balíček se nachází až za Jarošovem…. A to jako vážně…?

  KLADY:
  (0) (1)You have already voted this
 65. Reagovat
  Pavlína Jílková 23.3.2020 v 15:20

  Česká pošta Brno-Královo Pole

  Nebudu první a bohužel ne ani poslední kdo i když je na home office a je doma celý den vzhledem k situaci v České republice NEDOSTANE svůj balíček na který čeká celý den a pouze bude klasicky v domě hozen papír o nezastižení adresáta. Domovní zvonek je řádně označený a funkční, stejně tak poštovní schránka!!! Zažádala jsem o znovu doručení! Služby České pošty jsou opravdu na tak nízké úrovni, že se ani nedivím že prochází krizí (viz žádání ministerstva financí o peníze, kontokorent – zpráva od mluvčího ČP). Věřte, že pokud by tato firma od které mám balíček zasílala jiným způsobem tak ho využiji.

 66. Reagovat
  František 24.3.2020 v 11:42

  Přibližně od nového roku nám Česká pošta soustavně nedoručuje doporučené zásilky, stávalo se to občas i dříve, nyní je to smutným standardem. Stala se i taková situace, že v pátek večer byla schránka při kontrole prázdná, v sobotu manželka viděla, že se nějaká osoba pohybuje kolem naší poštovní schránky. A ejhle …kromě letáků je tam i lísteček, že při snaze o doručení předešlého dne jsme nebyli zastiženi a že si zásilku máme vyzvednout na místní poště. Přitom prakticky vždy u nás doma někdo přítomen je.
  Další perlou je e-mail, který asi díky tomu, že jsem držitelem zákaznické karty oznamuje, že byl učiněn pokus o doručení a opět nebyl nikdo zastižen (TEN DEN NÁS DOMA BYLO PĚT!), takže se zjevně NIKDO o doručení ani NEPOKUSIL a oznámení o uložení se objevilo později.
  Ale příběh pokračje – říkal jsem si, že nebudu pro každý balíček, či doporučený dopis běhat zvlášť a počkám, až se sejde více důvodů pro návštěvu pošty. Ostatně po předchozích zkušenostech už vím, že na poštu zatím chodit nemám, jelikož tam zásilka pravděpodobně ještě ani není. Protože mezitím mamince – seniorce minulý týden také nebyla doručena zásilka (roušky od sestry), vyrazili jsme na místní poštovní úřad až dnes. Na poště byla fronta až ven a když jsme si ji vystáli, první šla k okénku maminka. Ta se dozvěděla, že od pátku ještě nikdo ty zásilky na místní poštu nepřivezl, takže se vydala do téhleté spousty lidí úplně zbytečně a ohrozila tím v této rizikové době zbytečně svoje zdraví. Poté jsem přistoupil k okénku já s oznámením o uložení doporučeného dopisu, načež úředníce za přepážkou chtěla provést ověření totožnosti. Mnou předloženou zákaznickou kartu České pošty, jejímž jsem držitelem odmítla a požadovala jiný doklad. S nevolí jsem tedy vytáhl občanský průkaz a ukázal jí ho přez sklo … když máme tu epidemii … nechápu k čemu je jí to dobré, když mám stejně většinu obličeje zakrytého rouškou. Úřednice však požadovala odevzdání dokladu, aby si opsala jeho číslo.
  Toto jsem odmítnul a zásilka mi nebyla vydána, opravdu nestojím o to nenechat šikanovat státním podnikem Česká pošta, která svévolně porušuje zákony vydané svým zřizovatelem/vlastníkem. I policie, která je z hlediska práva požadovat po občanu doklad totožnosti úplně někde jinde, musí mít pro kontrolu mojí totožnosti předložením OP závažný důvod.

 67. Reagovat
  Daniela R. 24.3.2020 v 17:02

  Už nikdy si přes Českou poštu nic neobjednám, pokud nebudu muset. Opakované doručování “balíku do ruky” na pobočku. Člověk si připlatí, aby se nemusel trmácet na poštu, a nakonec mu akorát přijde SMS, že tam stejně musí. Chápu důvody, personální krize bla bla, nezajímá mě to. Odmítají své zákazníky jakkoliv kompenzovat, a mé peníze navíc za doručení domů jim není trapné si nechat. Nejhorší doručování služba, se kterou jsem kdy měla tu čest. Hanba.

 68. Reagovat
  Majkl 30.3.2020 v 8:53
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Taky mi maji dorucit balicky primo do ruky k memu domu ale ve schrance je pouze oznameni a balicek ulozen na poste. Je to hnus!
  Nikdy vice.!

  (1) (0)You have already voted this
 69. Reagovat
  Diana 30.3.2020 v 13:26
  1
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  30

  S českou poštou nemám snad žádnou skladbou zkušenost. Co mě úplně dorazilo jak česká pošta nabídla lidem posílání roušek zadarmo, co by bylo opravdu hezké KDYBY DORAZILY!!! Podmínka byla v průhledné obálce nadepsané nápisem “roušky”. Moje babička mi našila krásné roušky s Mickey mousem a jinými pěknými obrázky a asi se to někomu v poště náramně hodilo, protože víc než 2 týdny nic nepřišlo. Je mi z celé pošty na nic a pokud možno vyhledávám VŽDY JINÉ DOPRAVCE klidně za vyšší cenu.

  KLADY: Neznám jediný klad české pošty, snad jen to, že oproti jiným přepravcům mají hodně poboček v ČR.
  ZÁPORY: Nespolehlivost, předražené služby,většinou neochotný personál, jedna velká katastrofa
  (2) (0)You have already voted this
 70. Reagovat
  Štěpánka Pecháčková 31.3.2020 v 11:59

  Většina pracovníků na pobočkách je profesionální a milá, ale téměř rok, co bydlím na Praze 7, jsem dostala zásilku domů pouze jednou a to objednávám každý měsíc 10-15kg balíky. I když je člověk doma, má označený a fungující zvonek i fungující telefon. K tomu jsem se musela hádat s velmi neprofesionálně a neslušně se chovajícím doručovatelem/řidičem.

 71. Reagovat
  Petra Bulic Vojtková 31.3.2020 v 16:33
  2.75
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  70

  Pošta Prostejov Tesco

  ZÁPORY: Pošta Prostějov dnes 31.3.2020 hrůza ... Paní za přepážkou byla velice nepříjemná a neochotná,hlavně že měla hnusné tetování ..asi si myslela že je tím nějak výjimečná .Hned moje tři zásilky naklápala do počítače ještě než jsem ji vyplnila lísteček ...když jsem ji řekla , že balíky nejednou obyčejně , ale pojištěně každý na 1500Kč začala vyřvávat, že to v žádném případě přepisovat nebude .. když jsem ji to řekla podruhé , řekla že mi to nepřepíše... ze jinak neodešle!!Neustále vyvracela oči nahoru a schválně se uraženě otáčela.... Já jsem také nebyla nadšena , že musím jít na postu a nemůžu zustat doma ... Manžel musí také do prace a rozhodně v práci nesedí za plastovým oknem.. Na tuhle poštu jezdím často protože jinak je tam opravdu skvělá obsluha ... holky jsou tam zlatý .. ale tahle tedy ne !!
  (1) (1)You have already voted this
 72. Reagovat
  Natálie 3.4.2020 v 10:07
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Objednala jsem si ODPOLEDNÍ doručení, aby mi v 9:30 ráno zavolal nasranej pošťák, že jestli někdo do 2 minut nepřijde dolů, tak mám balík na poště.

  (2) (1)You have already voted this
  • Reagovat
   Ivan 29.12.2020 v 11:12

   Tak to byl moooc solidní doručovatel, když zavolal, u nás by se nikdo s takovým nadstandardem neobtěžoval….

 73. Reagovat
  Radek Šuranský 3.4.2020 v 15:57
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  1.4.odeslan doporuceny dopis s doplarkem D1, aby dopis dorazil do druheho dne tj. 2.3.,ale i pres to dopis nedorazil. Takze sluzby posty nrfunguji, ale penize si za ne berou. Priplatek byl jen12kc, nejde o penize, ale kdyz si zaplatite za to, aby dopis dorazil do druheho dne a on nedorazi, tak Posta nedodrzela coslibuje a na ukor lidi bohatne. Je to nespolehliva firma.

  ZÁPORY: Ikdyz si za sluzby priplatite, tak posta sve zavazky neplni.
  (1) (0)You have already voted this
 74. Reagovat
  Pavel 3.4.2020 v 16:26
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nejhorší ze všech doručovacích spolecností! Arogance A drzost která nezná mezí! Budu se snazit nevyužívat tuto rádoby společnost. Nedoporučuji!

  ZÁPORY: Jen zápory
  (1) (0)You have already voted this
 75. Reagovat
  Robert 3.4.2020 v 22:55
  0.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  0

  Není divu, že tahle rigidní firma neprosperuje…
  1) šel jsem si vyzvednout “balíček na dobírku”, překvapil mě dotaz na OP (mělo by stačit zaplatit, vyzvednout, odejít), nicméně ukázal jsem jim tedy fotku mého OP uloženého v telefonu, fotka souhlasí s mou vizáží, ale co naplat… prý to není originál… na námitku, že v čase koronaviru nechci dávat doklad z ruky (abych ho pak nemusel dezinfikovat) nepomohl. Takže jsme to ukončili neúspěšným vyzvednutím zásilky “na dobírku”, bohužel jsem doklad u sebe neměl… nečekal jsem, že u dobírky, kdy hradíte balíček je to potřeba.
  2) kdykoliv si jdu vyzvednout doporučenou zásilku, tak si přepisují OP ručně… asi neslyšeli o “čtečce”… mají dost času… vždy na poště totiž čeká “jen několik málo lidí ve frontě za vámi”… kam by kdo pospíchal, proč by přemýšlel o produktivitě… vždyť díra v hospodaření se zalepí z našich daní.
  Rigidita a zaostalost je důvod, proč tenhle spolek nemůže nikdy prosperovat.

  KLADY: Jeden "KLAD" jsem našel... měli alespoň otevřeno
  (2) (0)You have already voted this
 76. Reagovat
  Dagmar Sarkadi 5.4.2020 v 20:11
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dobrý den,

  chtěla bych z celého srdce poděkovat za skvělý a obětavý přístup zaměstnankyň pobočky hlavní pošty v Havířově. V této těžké době pro všechny, pomohly mě a hlavně mojí 73 leté mamince a její 85 leté sousedce, vyzvednou peníze na složenku ( čtvrtletní příspěvek na bydlení ) a to opravdu obdivuhodným způsobem. Obě ženy jsou nemocné a tak jsem je nechtěla vystavovat kontaktu s ostatními zákazníky pošty. Telefonicky jsem kontaktovala zmíněnou pobočku a tam mi zaměstnankyně poradila, ať obě bábinky naložím do auta a penízky jim předáme před poštou v autě a to se také stalo. Ochota paní za přepážkou a obětavost paní, která semnou pak k autu zašla se slovy „ PŘECI SI MUSÍME POMÁHAT“ a oproti podpisu penízky předala, je za mě a za celou mou rodinu obdivuhodná. Prosím oceňte nebo alespoň z pozice vedení pochvalte zaměstnankyně vaší pošty. Já určitě všude, kde budu moci se podělím o tento skvělý zážitek. Jediné co mne velice mrzí, že jsem si nezapamatovala jméno ochotné paní, ale věřím, že toto nebude pro vás složité zjistit.

  Ještě jednou moc a moc děkuji

  S přáním krásného dne

  KLADY: Profesionální a lidský přístup
  ZÁPORY: ani jeden
  (1) (1)You have already voted this
 77. Reagovat
  Romana 6.4.2020 v 14:37

  Katastrofa. Nedoručování, ztracené zásilky, neschopnost najít balíček, změna doručení online – asi na ozdobu!!! Celková neschopnost této instituce. Ať už se jedná o Prahu, či jiné město. Na co tohle člověk platí? A za co? Naposled objednáno na doručení českou poštou. Týden hledají balíček jak kreténi!!! Díky Bohu za jiné přepravní společnosti.

 78. Reagovat
  Ila 7.4.2020 v 9:27

  Poslala jsem svým osmdesátiletým rodičům z pošty v Hradci Králové – Kuklenách vymazlené, několikavrstvé roušky v průhledném obalu s příslušnou nálepkou. První týden jsem čekala trpělivě, druhý už ne. Dnes je patnáctý den, roušky nedošly. Nějaká hyena je nosí na tlamě. Evidentně zaměstnanec pošty. Prvotní nadšení ze sounáležitosti a hezkých gest mě přešlo. Ušiju další, pošlu normálně v neprůhledné obálce, snad to dojde, když zaplatím…

 79. Reagovat
  Dawe 7.4.2020 v 21:46

  Měl jsem předem zaplacené zboží a jelikož jsem byl v práci, tak jsem čekal, že mi hodí lísteček do schránky (no hold když není možnost). Místo toho mi zásilku v hodnotě přes 5000,- hodily do schránky a tam to taky zůstalo půl dne než jsem přijel z práce. Jako co má byt tohle???? Ale jsem rád protože tohle bylo naposledy co jsem využil služeb České pošty. Ještě, že to nikdo neukradl protože by to šlo na vaše triko hošánci.

 80. Reagovat
  Eva 9.4.2020 v 13:48
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zakoupila jsem si službu doporučený dopis prioritní – tudíž dodání do druhého dne. Přišlo o den později. Na přepážce pošty jsem byla ujištěna, že tyto zásilky se do schránky nedávají, že budou předány oproti podpisu majiteli. No překvapení, zásilka byla vhozena do schránky. Tak teď mi vysvětlete, proč si tedy platím dražší službu?!!! K čemu tedy tato služba je a je dražší? Proto, aby jste tahali z lidí peníze, to už fakt není možné!

  (0) (0)You have already voted this
 81. Reagovat
  Lenka Krupová 9.4.2020 v 19:57

  Dnes mi měl přijít balík, SMS přišla v 15:27 hod,že mi budou dnes doručovat balík mezi 13-19 hodinou. Tak jak blbec čekám doma, volám na číslo na řidiče,ten samozřejmě nedostupný a v 19.30 mi volají,že mi balík nedoručí,protože jim nedorazil řidič. Je tohle normální?!!! Takže budu 4 dny čekat a budu si muset zajít na poštu,jelikož jsou před námi svátky. To jako nemohli zavolat dříve ať si návrh poštu zajdu sama v den kdy tu měl balík být? To je fakt hnus!

 82. Reagovat
  Martin 10.4.2020 v 17:49

  ČESKÁ POŠTA NEMÁ OBÁLKY???????????

  V pátek mě na poště odmítli prodat standardní obálky A4, A5, C5 apod., které běžně mívají za 1-3 Kč (samolepící)

  Měli k dispozici pouze nadstandardní obálky v ceně 12 Kč a vyšší. To však již opakovaně.

  Zdůvodnění? Prý jim je nedodali. Dětinská výmluva. NEBO SPÍŠE CÍLENÁ LEŽ? Na webu je řada dodavatelů od 1,16 Kč s dodáním do 24hodin. Proč ale doplnit sklad pošty odtud a snižovat si marže z obálek za 12 Kč, že? :D

  V aktuální situaci s koronavirem uvažuji, nejde-li o vědomý hyenismus – zneužívání situace lichevním způsobem nutícím klienty platit i cca 1000% ceny namísto ceny za běžně vyhovující obálky. Ne každý má dnes přeci čas jezdit na poštu vícekrát, jen kvůli absenci standardních obálek. A tak spousta lidí raději zaplatí 12Kč namísto 1,2Kč, že?

  Kdo jiný už by ty obálky měl mít než Česká pošta?

  NAPROSTO ABSURDNÍ A NEETICKÉ!!!!!!!!

 83. Reagovat
  Petr 13.4.2020 v 20:54

  Sluzba balik do ruky nefunguje. Nikdo nezavolal, nenapsal sms ani nezazvonil (cely den jsme doma – jako vetsina lidi s ohledem na situaci kolem koronaviru). Jen jsme nasli ve schrance listecek, ze se zasilku nepodarilo dorucit. Zjevne se ale jedna o bezny postup Ceske posty: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ceska-posta-zasilka-balik-dorucovatele-reklamace-zakaznici.A190731_111258_domaci_brzy

 84. Reagovat
  Jiri 14.4.2020 v 14:04

  Česká pošta je nejhorši.!!!!!!!!!!!!

 85. Reagovat
  T. 14.4.2020 v 16:40

  Po dlouhé době jsem si objednala přes Českou poštu a opět nezklamali… balíček jsem si objednala schválně na Balíkovnu na okraji města (kde se vyhnu frontám), přesto mi balíček nechali k vyzvednutí na Balíkovně v centru města (kde jsem díky nekonečné frontě samozřejmě balík nestihla vyzvednout). Takže jsme objeli jednu Balíkovnu, kde se divili, co chci, protože sem přece balíky momentálně vůbec nechodí, pak druhou, kde vzhledem k frontě a času do zavíračky nemělo cenu ani stát, takže krásná projížďka bez balíku! Nádhera! Zítra tam můžu vyrazit znova, hurá…
  Že by alespoň nějaké výraznější upozornění (ne jen náhlá změna adresy v mailu, které jsem si nevšimla, proč taky…), nejlépe však alespoň omluva České pošty, že balíček bude uložen jinde než na místě, které jsem si zaplatila??
  To bylo naposledy, kdy jsem si přes tuto společnost něco objednala.

 86. Reagovat
  Žaneta 15.4.2020 v 9:23

  Nejhorší na světě!

 87. Reagovat
  Petra 16.4.2020 v 11:55

  Rozhodne nedoporucuji! Prisla mi sms, ze budou dorucovat balik, postak projel ulici a nic. Uvedene cislo v smsce neexistuje a kdyz jsem se po 34 minutach dovolala na call centrum, tak me pani na lince rekla, ze to neni mozne a odkazala me na pobocku v Uh. Hradisti, kde se take nejde dovolat. Takze pres Ceskou postu už žádné posílání!!! Neni to poprve, kolikrat postak ani nezazvoni ani nevhodi listek do schranky a musime hledat dopisy i baliky primo na poste ve meste.. Takze na me i nasi rodinu – totalni hnus!

 88. Reagovat
  Jan Hrad 20.4.2020 v 9:50
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Doufám,že mi česká pošta bude doručovat poslední vydechnutí. Balík do ruky si po týdnu musím vyzvednout sám. Doručovatel na mě zazvoní, otevře dveře,ale do čtvrtého patra jaksi nedorazil. Po čtvrt hodině kdy se nic neděje mu volám a jsem informován,že pána odvolala pošta!? Co to je, ví to někdo? Ok,domlouvám se,že po sedmé večer se zastaví a přijdu si pro něj dolů ke vchodu. No nestavil a telefon nezvedal. Je pátek, víkend v háji,v pondělí jsem přesměrován někam do pryč. Podle trasování zásilek je na depu Plzeň. Tam mi to zvedla dáma,která mi není podle jména schopná balíček vyhledat!? proč? Pokládám hovor,opisuji číslo že zprávy v telefonu. Volám a jsem přesměrován do někam pryč. A pořád i po pátém pokusu. Volám tedy z druhé simky. Aha,najednou to jde a já mohu konečně sdělit té dáme číslo balíku. Proč jsem se nemohl dovolat z původního čísla si mohu domyslet. Je na poště 23. Když se dámy ptám jak je tohle všechno možný,tak se dozvím,že dáma je samostatná jednotka a nemá s ničím a nikým nic společnýho. Pošta je 50 let pozadu. Jezdil jsem pro poštu,mám poštovní školu,takže chápu zákulisí,ale tohle je moc i na mě. Kdyby byl pan doručovatel chlap,tak dodrží co slíbí.Kdybych se na depo nedovolal,tak vůbec nevím kde ten balík do ruky je. A kdyby dáma na telefonu nebyla samostatná jednotka,tak si můžu stěžovat u ní a nemusím psát sem.

  KLADY: Na téhle situaci je kladné to,že ten balík snad žije.
  ZÁPORY: Co mohlo být špatně špatně bylo. Zajímavé je,že u konkurence se mi to nikdy nestalo a mám pocit že ani nemohlo.
  (1) (0)You have already voted this
 89. Reagovat
  Jarda 20.4.2020 v 18:14

  Dnes mi psal odesílatel že se mu po měsíci vrátil balík co mi poslal. Já sem absolutně nebyl upozorněn že by na mě na nějaký poště čekal balík, nedostal sem SMS, nedostal sem ani lživej lísteček že adresát nebyl zastihnut doma.
  PROSTĚ SE NA TO TY ZMRDI ÚPLNĚ VYSRALI!!
  Asi by bylo absurdní v aktuální situaci lhát že sem nebyl doma, nebo jsou pošťáci tak posrání z přehnané hysterie v televizi že se bojí vůbec dotknout kliky aby nám ten lživej lístek do schránky vůbec hodili.
  ZPIČENÁ POŠTA K HOVNU!

 90. Reagovat
  Marek H. 22.4.2020 v 8:35
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Pokaždé, když mám možnost zvolit si přepravní společnost, tak volím cokoliv jiného než Českou Poštu. Měl jsem nepočítaně problémů s doručováním dopisů, viděl jsem i z okna, jak se pošťačka neobtěžovala zvonit a rovnou mi do schránky hodila lístek, abych si to vyzvedl na poště.

  Ovšem události posledních dní přesně ukazují, jak to funguje v porovnání s jinými zeměmi. Objednával jsem balíček z Nizozemska. Po zpracování ze strany obchodu to předali DHL – Ti to za 2 dny doručili do Německa, kde to převzala Deutche Post, která to 2 dny převážela do ČR a předala České Poště. Tady pak nastoupili skuteční odborníci na přepravu. Po 6 dnech, kdy to měla ČP jsem zavolal, aby mi bylo řečeno, že oni za to určitě nemůžou, že to prostě jen někdo někde nenaskenoval. Vola jsem do Německa, kde měli zcela detailní informace, včetně naskenování kódu v ČR, datum a hodině předání ČP a všechny informace mi poslali do emailu. Zásilka byla nakonec doručena po 14! dnech a ještě jsem si pro to musel na poštu.

  Takže s touhle bandou neschopných nekompetentních lidí, kteří si asi neuvědomují, že v roce 2020 je logistika a přeprava zboží o rychlosti, už NIKDY nechci mít nic společného!

  KLADY: NIC
  ZÁPORY: RYCHLOST NESCHOPNOST ZJISTIT STAV ZÁSILKY
  (2) (0)You have already voted this
 91. Reagovat
  kristýna 22.4.2020 v 10:38

  Čekám na balíček, který jsem si objednala a zaplatila z Vinted. Slečna od které jsem si balík objednala neuvedla na podacím lístku můj mobilní telefon takže mi nedošla smska, kdy mi balík přijde. Ve sledování zásilky ale vidím, že z technických důvodů česká pošta nemohla balík doručit. Dělám doma na home office takže nemám čas běhat v paneláku ze 7 patra pořád dolů a kontrolovat jestli pošťák už přijel, když jsem se v průběhu dne podívala z okna, viděla jsem auto české pošty stát u vedlejšího paneláku jak předává někomu zásilku. Pokud česká pošta bere jako technický důvod nedoručení zásilky to, že kurýr byl líný si najít moje jméno na zvonku a počkat 2-3 minuty než sejdu ze 7 patra tak jo :) Podotýkám, že od ráda od 8 volám na call centrum české pošty kde mi to furt hlásí, že je předemnou fronta delší jak 5 minut čekání, na Depo ani na hlavní poštu se dovolat nemůžu, služby za všechny prachy opravdu..

 92. Reagovat
  Marek 25.4.2020 v 11:12

  Mám strach posílat přes českou poštu, protože začínají ztrácet balíčky a dopisy. Čekal jsem na jeden menší balíček, pán mi posílal číslo balíčku a několik dní byl stále na místě. Když jsem se šel zeptat na naší poštu v Olomouci, tak mi bylo řečeno že je bez pohybu a že je to malý balíček a nebude se to ukazovat jak je na cestě, pouze se mi ukáže až bude u mě. Každý den jak blbec jsem se chodil ptát na českou poštu a stále nic, po skoro třech týdnech jsme se s odesílatelem domluvily že musí dát reklamaci zásilky. Odesílatel dal tedy reklamaci zásilky a pak mu bylo odpovězeno na mail že je bezdůvodná že balíček je tady u nás v Olomouci na poště. Samozřejmě tu naštěstí byl, tudíš jsme pochopily že na české poště mají pořádný bordel. Bohužel to není ojedinělý případ, tohle bylo před měsícem a nyní řešíme opět další problém. Mám toho opravdu plné zuby!

 93. Reagovat
  Roman Bohanus 3.5.2020 v 16:52
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Jihlava: Ochotný personál, rychlá obsluha na pobočkách. Jako dopravce naprosto spolehlivý.Nikdy žádný problém! Využívám služeb ČP velmi často a absolutní spokojenost.

  KLADY: Rychlé dodání, profesionální přístup. Využívám ČP velmi často a nikdy nezklamala.
  ZÁPORY: Nic!
  (0) (0)You have already voted this
 94. Reagovat
  vaclav zrno 4.5.2020 v 19:39
  1.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  60

  Pokaždé, když mám možnost zvolit si přepravní společnost, tak volím cokoliv jiného než Českou Poštu, vzdy napisou ten den ze budou dorucovat a nikdy se ani neozvou a pak listek ve schrance ze mam prijit na postu, furt dokola, nejhorsi je kdyz muj oblibeny obchod ma jako dopravce jen ceskou postu:-(((((((

  (1) (0)You have already voted this
 95. Reagovat
  Okula 5.5.2020 v 12:36
  1.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  60

  doporučené psaní trvalo doručit 5 pracovních dnů. za 4 dny psaní nedorazilo ani na třídírnu vzdálenou cca 90km. příště sedám na vlak a zavezu ho na místo určení osobně. nebýt tento podnik vlastněn státem, musel by už zákonitě dávno zkrachovat

  KLADY: klady? toto slovo ve spojení s Českou poštou neexistuje
  ZÁPORY: velikost políčka je příliš malá pro sepsání záporů
  (0) (0)You have already voted this
 96. Reagovat
  Koren 5.5.2020 v 18:23

  Nikdy vice

 97. Reagovat
  Michaela 7.5.2020 v 16:34
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  S dopravci mám bohužel jen špatné zkušenosti. Jsou neschopní včas nebo alespoň o den později doručit zásilku, dokonce se zásilka i občas ztratí a ani nedají vědět, takže pak jen čekám a má zásilka už vlastně neexistuje. Nevím co místo toho dělají, ale vzhledem k tomu, kolik lidí si tu stěžuje se divím, že s tím stále nic nedělají. Když člověk něco potřebuje, musí si to obstarat sám, protože Česká pošta za vás nikdy nic neudělá. :-)

  KLADY: zbytečné políčko
  ZÁPORY: však vy víte
  (1) (0)You have already voted this
 98. Reagovat
  Michaela 8.5.2020 v 15:41

  Zdravím. Balíček mi měl být doručen 6.5.2020. V sms zprávě nebyl čas kdy měl kurýr přijet. Od rána jsem čekala na balíček, kontrolovala mobil. Nikdo nikde. V 15:00 jsem se odbodlala volat kurýrovi kde je. Telefon hluchý. V 17:30 jsem volala na Prostějovské depo. Nikdo nezvedal i když prac.doba do 19:00. Volám druhý den na depo kde mi bylo sděleno že balíček leží na poště ve vedlejší vesnici. Jako opravdu? Jedu tedy na poštu si vyzvednout balík, ptám se proč mi nebyl doručen. Kurýr mě nezastihl doma plus nevěděl kde bydlím. To jako opravdu? Kdyby zvedl mobil a zavolal tak ho navedu. A že jsem nebyla doma? Doprdele svět co to je za přístup? Jak může vědět že jsem nebyla doma, když neví ani kde vlastně bydlím? Když to p. Všetičku(kurýr) nebaví,tak at jde dělat někam jinam. Tohle si dovolit já v práci, tak dostanu takovou bídu, že neřeknu ani popel. Za mě nejhorší přístup a co se doručování týče na bodě mrazu.

 99. Reagovat
  JOZEF MALÝ 13.5.2020 v 17:39
  1.5
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  10

  s Českou poštou mám dlouhodobě špatné zkušenosti a proto doporučuji využít jiného dopravce. Konkrétně mohu doporučit PPL. Jsou spolehliví a chovají se slušně, na rozdíl od České pošty,k zákazníkovi.

  KLADY: hustá síť poboček
  ZÁPORY: Jednání se zákazníkem Časté rozbíjení zásilek Arogance pošťáků Neochota vůči zákazníkům Dlouhé fronty na některých poštách
  (1) (0)You have already voted this
 100. Reagovat
  Nikol 14.5.2020 v 18:40

  Dobrý večer, v úterý jsem dělala objednávku přes Českou poštu kupodivu to bylo dnes doma. Ale samozřejmě není vše jak má být a jak by mělo být! Ráno cca o půl 9 mi přišla SMS že mi budou dnes doručovat balíček… Samozřejmě celá šťastná protože bot není nikdy dost.. Však to známe my ženské no… Celý den čekám kdy mi zavolají o půl 5 jsem to vzdala a zašla se podívat do schránky. No světě div se byl tam papír že se balíček nachází uložený na poště. Tak volám na poštu jestli tam balíček je. No samozřejmě že není tak volám kurýrovi. Paní mi to zvedne a slušně se ptám proč mi sakra nezavolala když byla u vchodu. Paní řekla že se mi nešlo dovolat. No prosím? Já byla celý den doma a dokonce i pracovala na telefonu! Snažila jsem se z ní vytáhnout proč mi sakra nezavolala když má mé číslo. No samozřejmě že mi to 2x vypla. Poté ji píšu ze jestli do 5 hodiny nebudu mít balíček doma volám jejímu zaměstnavateli! Paní slušně odepsala že až rozveze všechny balíčky tak mi ho přiveze. No katastrofa!!

 101. Reagovat
  Božena 15.5.2020 v 14:31

  Česká pošta nech si na svoje stránky napíše, že nedoručuje žiadne balíky na adresu adresáta a ani ich neinformuje o uložení zásielky na pošte. Je to hrôza . Veľká nespokojnosť !

 102. Reagovat
  Radek 15.5.2020 v 14:37
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  No, každý si může nadávat na Českou poštu jak chce, ale já již odeslal 51 zásilek (podle počtu podacích lístků) a nespočet jich přijal a nikdy jsem nezaznamenal žádný problém… S touto přepravní službou (na rozdíl od jiných) nemám do dnešního dne žádný problém a stále se k nim rád vracím.

  KLADY: Veškeré zboží které jsem kdy dostal i odeslal vždy dorazilo v pořádku!
  ZÁPORY: -
  (0) (0)You have already voted this
 103. Reagovat
  Tomáš 15.5.2020 v 16:09

  Celý den čekáte na zásilku a pak stejně musíte na poštu!

 104. Reagovat
  Dominik 25.5.2020 v 17:58
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Objednal jsem si balík přes českou poštu, ráno poslali email, že dnes mi budou doručovat balíček. Ovšem odpoledne podle mého očekávání balík nedorazil a akorát přisel email o neúspěšném doručení a že balík je uschován na pošte. Celý den jsem byl doma, takže není možnost, že by mě řidič nezastihl, prostě si jen chtěl ulehčit práci a vykašlal se na to. Českou poštu nedoporučuji, ta samá zkušenost několikrát i u mých znamých.

  KLADY: Ochotna pani v depu v Ricanech
  ZÁPORY: balik nedosel musim na postu kuryr nezvedal telefon
  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   Andrea 15.6.2020 v 12:00
   1.75
   Rychlost doručení
   70
   Jednání se zákazníkem
   0

   Objednala jsem balík přes Českou poštu 11.6. posláno SMS převzali jsme zásilku druhý den 12.6. dnes vám bude doručen balík domu nic, nikdo nepřijel dnes 15.6. volám řidiči ( řidič hm ale já vás balík v autě nemám ale oni ho pošlou na vaši poštu do Tuchlovic) takže jsem si zaplatila za balík do ruky a nakonec poslapu na poštu jen by mě zajímalo jak je možné že mi 11.6. píšou že převzali balík a nakonec je stále někde v depu na kladně?

   (1) (0)You have already voted this
 105. Reagovat
  Standa 29.5.2020 v 9:16

  Služby České pošty jsou jedním slovem strašné. Poslední příklad. Výměna balíčků mezi městy Písek-České Budějovice.
  Přes Zásilkovno odesláno z Písku v pondělí odpoledne, na Zásilkovně v ČB v úterý.
  Přes Českou poštu odesláno z ČB v pondělí ráno, ve čtvrtek tlf reklamace, kdy paní na ČP mile sdělila, že na doručení mají 5 dnů. Balíček do Písku dorazil v pátek.
  Nejvyšší čas přestat dotovat česku poštu. Zajde sama (-:

 106. Reagovat
  Vaclav 29.5.2020 v 12:06

  Kdyby soukromnik nabizel stejne mizerne sluzby jako Ceska posta, tak davno zkrachuje.

 107. Reagovat
  fu 2.6.2020 v 17:50
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Mizerný zlodějský monopol

  KLADY: Mají pobočku blízko mého bydliště (bohužel to doručují na jinou).
  ZÁPORY: 75% nezastižen, přestože pracuji z domu 60% z ceny zboží poplatek při objednání ze zahraničí odporné jednání pošťaček fronty na pobočkách
  (0) (0)You have already voted this
 108. Reagovat
  Jana Karásková 11.6.2020 v 16:09

  Zrovna dnes jsem na poštè byla, stála jsem jak dlouho, 2 ženský za přepážkou, každá dělala že něco dělá, nikdo si mě nevšiml tak jsem odešla. Strašná pošta a zaměstnanci ještě horší, tam snad dělá to nejhorší co může byt. Byla jsem určitě naposled.

 109. Reagovat
  Petr 20.6.2020 v 10:14
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Pokud je vám jedno kdy a v jakém stavu balík dorazí a nejste líní vydat se ho nakonec hledat sami tak je česká pošta pro vás to pravé.

  KLADY: NIC!
  ZÁPORY: Rozhodně nejpomalejší, nejdražší a nejmíň spolehlivý způsob přepravy balíků.
  (1) (0)You have already voted this
 110. Reagovat
  Anna 23.6.2020 v 8:29

  Dnes podáte, zítra dodáme? Doručovatel se neobtěžuje zazvonit, ani vhodit oznámení. Pokud bych nevěděla,že mi má dojít nějaká zásilka, tak bude ležet na poště do doby zpětného vrácení.
  Rozhodně nedoporučuji zasílat obyčejný dopis, kde je více listů. Bude nejspíš dle mé domněnky “prolustrováno” a nedoručeno. Naposledy jsem zasílala 12.6. 2020
  z Karlových Varů do Plzně. Dnes je 23.6.2020 a nebylo doručeno.

 111. Reagovat
  Vladimír 25.6.2020 v 10:06

  Je to katastrofa!!!!!!!!!!Ale je naprosto zbytečné cokoliv psát,nic se nezmění,jediná možnost je naprosto ignorovat veškeré jejich služby.

 112. Reagovat
  Jan 29.6.2020 v 10:27
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Tento podnik ač státní si učtuje ceny za své služby které neprovádí podle mne veřejně šidí své zákazníky ke svému prospěchu a obohacení

  KLADY: absolutně žádné
  ZÁPORY: Rudná u Prahy / Chraštany/ vůbec pošta nedoručuji doporučené zasilky po 3 dnech listek nebyli jste zastiženi Nesmysl jako důchodci jsme stále doma a pes by i upozornil že je někdo u vratek Nejde o jeden případ je to u každé zasilky
  (1) (0)You have already voted this
 113. Reagovat
  Lukáš 13.7.2020 v 17:02

  Neschopní Zlíňáci!

 114. Reagovat
  Tomáš 16.7.2020 v 13:34
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Téměř nikdy nepíšu žádné hodnocení na internetové obchody, či služby. Považuji za normální, že objednané a v současnosti také vždy předem zaplacené zboží, vám rychle zašlou. U České pošty si dovolím udělat výjimku. Nedávno jsem posílal doporučené psaní. 8.7. zásilka podána a 17.7. doručena. Tohle snad není možné ani v Bangladéši. Balíky posílám zásadně přes portál zaslat.cz, což funguje naprosto skvěle. Jsou levnější a pro balík si přijedou až k vám domů. A pokud nějaký internetový obchod nabízí přepravu pouze ČP, tak má smůlu a zboží si koupím tam, kde posílají např. PPL, aj.

  KLADY: Nic
  ZÁPORY: Vše
  (2) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   Nicola 31.8.2020 v 14:51

   Já jsem posílala 15.8. a stále je na sledování Zásilka přijata do přepravy. Volala jsem tam a prej je to v poho. Úplně normální stav, když jsem to nedala poslat prioritně (do druhého dne) ale ekonomicky (jak uvádí do 2 dnů)….

 115. Reagovat
  Ivana 18.7.2020 v 16:42

  ČP nebyl schopná za 4 dny doručit 2 pohledy na dětský tábor ve vzdálenosti cca 70km. Děti byli na táboře poprvé a díky neschopnosti ČP byli zklmní, že ostatní děti pohled dostaly oni ne. Opět jsem se ujistila, že ČP je naprosto zbytečná. A to si za známku na pohled ještě řeknou 19kč.

 116. Reagovat
  Tereza 6.8.2020 v 7:53
  1.75
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nevím jak to chodí v jiných městech,ale naše doručovatelky mi s prominutím už pěkně lezou krkem. Balíčky,dopisy,atd. adresované do místa méhé bydliště mi neustále nechávají u babičky nebo u mé mamky v obchodě. Tudíž když se mi smylo příjmení ze schránky,přišlo mi naprosto zbytečné si ji označit znova.Stejně mi další balíček zase někdě nechají. Hold moje ulice je asi moc daleko. A ejhle. Překvapení. Včera byla na schránkách výzva o nevyzvednutí zásilky.(pouze něco z alliexpressu) Ovšem nebyla tam sama. Spolu s ní mě tam čekalo i krásné psaníčko o neoznačení schránky a jako třešnička několik (čtěte 6) vykřičníků. Musím říct,že mě to opravdu vytočilo. Vím,že schránku mám mít označenou,ale díky výše zmíněnému mi to přijde opravdu zbytečné.
  Když už jsem tedy tak vytočená. Další věc která mě opravdu naštvala,ale přeci jen jsem nechtěla dělat problémy,byla,když mi dámy nechaly doporučený dopis ve schránce trčet ven(kdykoliv mohlo začít pršet a zásilka se zničit). V té obálce byly lístky na koncert v hodnotě cca 5 000 Kč. Tato událost je jíž staršího data.
  Dále bych chtěla ještě doplnit,že k babičce nechodí jen moje zásilky. Ale jakmile vidí určité příjmení dají tam v podstatě všechno. I když je ten dotyčný opravdu vzdálený příbuzný.

  KLADY: rychlost doručení,ale ta mi přijde všude stejná :)
  ZÁPORY: arogantní chování zásilky nechávají u příbuzných doporučené dopisy nechávají ve schránce a takhle bych mohla pokračovat dál
  (0) (0)You have already voted this
 117. Reagovat
  Pavla Tmějová 15.8.2020 v 17:28

  Jeden z typických případů – rozesílala jsem pozvánky – 35 kusů obálek. Paní na přepážce (pošta Šenov) mi nabídla doručení do druhého dne za příplatek – byl čtvrtek ráno, tedy do pátku. Nabídku jsem využila, protože mi na tom záleželo. Z 35 obálek došlo v pátek pouze 5 kusů. Zbytek dojde SNAD v pondělí.
  Chci jen dodat, že Českou poštu využívám pokud možno co nejméně. V podstatě jenom v případech, kdy je to nevyhnutelné. Běžnou korespondenci zvládám přes e-mail, doručování balíčku důsledně vždy přes jiné přepravce.

 118. Reagovat
  Lukáš 26.8.2020 v 9:19
  2.5
  Rychlost doručení
  30
  Jednání se zákazníkem
  70

  Fakt super (ironie) ,Doporučený dopis doručen 26.8.2020 odeslán 17.8.2020. Na to ,že to byla upomínka která měla být zaplacena do 7 dnů. Naštěstí mi přišla sms o dlužné částce, kterou jsem hned uhradil bez pokuty.
  Nevím jak by se to dalo řešit?

  KLADY: doručí zásilku
  ZÁPORY: čas doručení fronty na pobočkách
  (0) (0)You have already voted this
 119. Reagovat
  Milan Marek 26.8.2020 v 22:07
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dopis D+1 přišel za 12 dní

  (0) (0)You have already voted this
 120. Reagovat
  František 31.8.2020 v 10:08
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Otřesné chování řidičů při doručování nadrozměrných zásilek z SPU Plzeň
  Chování řidiče dne 20.8.2020 bylo od samého začátku neslušné a arogantní bez snahy zboží doručit za první uzamykatelná vrata
  Druhé doručení proběhlo následující den 21.8.2020 opět bez snahy zboží doručit za první uzamykatelná vrata.
  Po příjezdu jsem byl navíc nucen před složením zboží k podepsání dokladu o převzetí což jsem odmítnul dokud zboží neuvidím (jestli není poškozeno).Poté mě bylo umožněno palety prohlédnout aby mohlo dojít ke složení zboží.Zboží bylo navíc složeno na jedinou příjezdovou komunikaci čímž nebyla splněna povinnost doručit zboží za první uzamykatelná vrata a navíc v případě potřebybyl znemožněn příjezd hasičů nebo zdravotníků

  KLADY: ŽÁDNÉ
  ZÁPORY: Neochota při doručování nadrozměrných zásilek
  (0) (0)You have already voted this
 121. Reagovat
  Kateřina 9.9.2020 v 11:04
  0.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  20

  Nejhorší doručovací služba v Česku. Doporučuji využít například zásilkovnu.

  KLADY: Žádné nejsou.
  ZÁPORY: Pomalá přeprava Neochota Drahé ceny Ztrácí zásilky Neschopnost doručit v čas
  (0) (0)You have already voted this
 122. Reagovat
  jaroslav 16.9.2020 v 15:19

  Spatne skusenosti s celni rizeni totalni beschopnost spatne komunikace nemoznost kontaktovat urciteho pracovnika radeji vyuzivat FEDEX DHL DPD
  Typycke pro statni podnik .

 123. Reagovat
  Petr Kurzweil 23.9.2020 v 7:42

  Vždy, když se mám s tímto podnikem setkat, udělá se mně vyrážka, proti níž jsou pravé neštovice dětská krupička. Využívám služeb pouze v případě, kdy je to nevyhnutné z partnerova podnětu a nemohu nebo nechci jej ignorovat.
  Je mně 57 let a mám dosud jedinou positivní zkušenost se službou, kterou má podnik zajišťovat. Jednalo se o relativně komplikované zásilky s mnoha přidanými parametry. Vše se napoprvé podařilo pracovnici vysvětlit, dostat od ní korektní informace a materiály, a vše bez nedostatků a újem na stranách všech zůčastněných bleskurychle zrealizovat (pošta Desná, okr. Jablonec n./N.)
  Přinutilo mě to, abych se překvapivě kooperující pracovnice zeptal, zda je původně pošťačka, a ona odpověděla, že není, že má stavební průmyslovou školu. To, myslím, vše jednoduše vysvětlilo.

 124. Reagovat
  Jana Vojtová 25.9.2020 v 16:32

  Česká pošto.Běžte do hajzlu.Den předem přijde sms že balík bude doručen.Fajn.Ale ani zmínka o tom,zda dopoledne nebo odpoledne.Tak čekáte od rána.Nic nezařídíte a čekáte.V jedenáct hodin mi přišla sms že balík bude doručen mezi 13.00-19.00.No skvělé.Celý den v prdeli.

 125. Reagovat
  Zezula 2.10.2020 v 13:50
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dobrý den.

  Touto cestou se chci podělit o svůj zážitek, který jsem po hodně dlouhé době zažil (přes poštu objednávám opravdu výjimečně). Objednal jsem si u firmy Mall balík dne 23.9.2020. Den na to mi bylo potvrzeno společností Mall i poštou, že došlo k převzetí zmíněného balíku. Od pošty jsem obdržel informaci, že balík bude doručen do 2.10.2020 tedy do 5 pracovních dní. Dnes 2.10. jsem neobdržel žádnou informaci o balíku a tak jsem se podíval v mailu na přiložený odkaz ke sledování zásilky. Při zjištění, že se očividně balík nehnul ani o centimetr, jsem volal na informace. Když jsem se konečně dovolal, předal jsem číslo zásilky mi slečna/paní oznámila, že balík podle databáze převzali, ale že neví kde je a proč dnes nepřišel a byl jsem odkázán na společnost Mall, abych si zavolal tam a pořešil dodávku tam. Ani špetka snahy, zkusit zjistit na jaké pobočce se balík nachází, urychlit zaslání balíku nebo třeba nějaká omluva za způsobené potíže? NIC. Slečna/paní mi suše oznámila, že to mám řešit na Mallu. Neuvěřitelný BORDEL!! Takhle má fungovat firma?
  Dovolil jsem si naivně po dlouhé době využít Vašich služeb i přes vědomí, že to bude možná pomalejší doručení a po této zkušenosti už budu okolo pošty chodit obloukem a NIKDY již Vašich služeb nevyužiji.
  Doporučil bych vedení pošty, aby se pokusilo optat u konkurence jaks se to má dělat! Pokud si vedení společnosti sedí na vedení, mám na mysli DPD, PPL nebo třeba GAIS. Vykašlete se laskavě na finanční služby atd… a věnujte se doručování balíků a pošty. To je podstata pošty. Možná, že potom co se začnete věnovat jenom doručování, tak to začne fungovat!

  BTW: Objednal jsem si přes jinou firmu sluchátka. Druhý den jsem je měl doma na stole tzn. ani ne 24 hodin a doručeno. Pošta to nedokáže po ČR (není to zas tak velké území) ani za 5 dní s tím, že ani neví kde balíky má i když je převzala.

  Děkuji za vyškolení a poučení, že takhle výborně fungující firmu nemám již nikdy více využívat!

  má úcta

  KLADY: žádné nejsou
  ZÁPORY: půl hvězdičky dávám za to, že někdo laskavě zvednul telefon.
  (0) (0)You have already voted this
 126. Reagovat
  František 4.10.2020 v 15:59
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Pošťáky jsem si vycvičil a makají jako šroubci. Naprostá spokojenost. Zásilky všeho druhu doručují do domu až do bytu. V případě problému to chce reklamovat a funguje to.

  KLADY: Ochota a slušné jednání
  (0) (0)You have already voted this
 127. Reagovat
  Sára 9.10.2020 v 9:50

  Přes Českou poštu jsem objednávat nechtěla, ale bohužel stránka, ze které jsem zboží objednávala, žádnou jinou možnost nenabízela. Od České pošty mi nepřišla ani esemeska, že by zboží převzali a v kolik hodin ho doručí. Což mi teda, ale zase tolik nevadilo jelikož jsem v karanténě. Co mě ale nejvíc dostalo je, když mi ve schránce nechali výzvu k vyzvednutí zásilky, protože mě nemohli prý doma zastihnout. Zajímalo by mě, jak to, že mě nemohli zastihnout, když celý den doma sedím na zadku kvůli karanténě! Samozřejmě pro ně je mnohem snazší nezvonit a jenom hodit výzvu k vyzvednutí zásilky do schránky. Takovéhle chování je pro mě neadekvátní. Abych tedy ale neházela všechny dopravce České pošty do jednoho pytle, tak takovéhle chování se děje v Pardubickém kraji v okrese Ústí nad Orlicí.

 128. Reagovat
  Aleš 16.10.2020 v 8:20

  Jednání pošty

 129. Reagovat
  Aneta 21.10.2020 v 13:41
  4.5
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dnes okolo 13:00 mi přišel balíček ve výborném stavu, pošťák byl velmi ochotný a přitažlivý. Děkuji české poště!

  KLADY: Nejkrásnější pošťák kterého jsem kdy viděla
  ZÁPORY: Žádné
  (2) (4)You have already voted this
 130. Reagovat
  Sabina 30.10.2020 v 11:57

  Česká pošta stojí úplně za …. Včera čekám na balíček celej den a až večer sms ,že z technických důvodů mi nemohl být balík doručen. Ale o dalším doručení mě budou informovat. Dnes dojedu v 11.00 a ve schránce papír, že tu byl . Nikdo nezvedá tel. A ani nikdo nedal dopředu vědět. Skvělé. Jdete už někam s vaším jednáním.

 131. Reagovat
  Petra 4.11.2020 v 11:01

  Ještě, že mám Českou poštu celkem blízko od domu, protože si upřímně nepamatuju okamžik, kdy mi opravdu něco doručili skutečně do ruky. Ta lenost některých řidičů je neskutečná. Chápu, že mají spoustu balíků na rozvoz, ale prostě nelze, aby po zaplacení balíku do ruky buď vůbec nepřijeli nebo – a to se mi stalo dnes – ani nezazvonili. Nelze se spoléhat jen na telefonní číslo, může se objevit řada technických problémů (jako bohužel dnes mně). Není nic jednoduššího než zvednout zadek a rychle zazvonit.

 132. Reagovat
  Nikola 4.11.2020 v 12:38

  Českou poštu nikdy víc. 13.10. odevzdán balíček na podacím místě, během 10 dní se nehnul z místa podání, po 10 dnech se mi vrátil zpět. Odnesen zpět na poštu, po dalším týdnu se opět nehnul z místa podání. Reklamace podána, ale pořád se nic neděje a balíček leží pořád na místě a podstatě vám nikdo nepomůže, protože na vyjádření k reklamaci mají 30 dní. Při jejich cenách bych čekala opravdu lepší přístup.

 133. Reagovat
  Lukáš J. 5.11.2020 v 14:22
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Je to banda flákačů co nedělají svou práci!
  Pošťák jen chodí a hází lístky jak večerníček, neobtěžuje se ani zazvonit!

  Jediné co by pomohlo, tak poštu prodat do soukromých rukou a tu bandu vykopat! Dokud nemá nikdo postihy, tak nebude nic fungovat!

  KLADY: Žádné!
  ZÁPORY: Zásilky nedorucují! Výzva k vyzvednutí byla vhozena do schránky po 5ti dnech! Na znovudoruceni se nedá dovolat a online nejde na druhý den!
  (1) (0)You have already voted this
 134. Reagovat
  Unknown 6.11.2020 v 8:14

  Postak automaticky haze vyzvu do schranky aniz by zkusil zvonek zda je nekdo doma! 🤬 stava se to pravidelne!!!

 135. Reagovat
  Eva 6.11.2020 v 17:24
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Posílala jsem balíček vnukovi k narozeninám do dětského domova. Nebyl doručen,, Z důvodu nezastižení adresáta ”. V DDÚ jsou 24 hodin denně. To fakt nepochopíš🤔

  KLADY: + žádný mě nenapadá
  ZÁPORY: _ Nespolehlivý doručovatel
  (0) (0)You have already voted this
 136. Reagovat
  Felix Holzman 9.11.2020 v 9:52
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Hrůzný podnik,ještě že jsou i jiní dopravci.

  KLADY: Nic
  ZÁPORY: Kde začít.
  (0) (0)You have already voted this
 137. Reagovat
  Karel 10.11.2020 v 16:18

  Je mi z této firmy dlouhodobě na zvracení. Dělají si z vás legraci.

 138. Reagovat
  Zuzana 11.11.2020 v 8:40

  Balíček doručen na druhý pokus. Navíc poničený, potrhaný, otevřený!
  Na poprvé nefungoval dopravci terminál, poslal mně pro hotovost. Když jsem doběhla ochotně s hotovostí, bylo mi řečeno s arogancí a hrubostí, že nemá na vrácení (rovných 200,-).
  Na druhý pokus terminál sice fungoval, ale balík byl poničený, roztrhaný a otevřený! Nikdo si nedal ani tu námahu aby balíček aspoň řádně zalepil. Hrůza, Hrůza, Hrůza.

 139. Reagovat
  Ondr4H 13.11.2020 v 15:57
  4.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  80

  Čím víc poznávám jiné dopravní společnosti začínám si vážit a chválit poštu.

  V naší lokalitě nebyl ani jeden zádrhel za těch 7 let co tu bydlíme s balíky, ostatní dopravci každý jeden předvedli neuvěřitelné veletoče a hlavně způsoby rozbití balíků jsou velice originální.

  Depo jejich šlape a odpovídá fundovaně na dotazy, obecní pošta také jede skvěle.

  Balíky běžně chodí do toho druhého dne i z opačné strany republiky.

  Jinak je to svým způsobem státní podnik se vší tou omáčkou a nepřehledností kolem…

  KLADY: Nebyl zatím ani jeden problém s balíky v lokalitě Ochotna a vstřícnost na naší poště
  ZÁPORY: Lehce nepropustná aura státního podniku Webovky jsou místy nepřehledné a musíte se proklikat PDFky. Zbytečně moc kombinací balíků a doplatků že se v tom ztrácí i poštmistrová. Ceny pro Pepu z vesnice jsou svým způsobem vysoké, eshopům dokáží nabídnout lepší podmínky... Sortýrování balíčků na nejdelší rozměr ale zase ignorace váhy je velice zvláštní. Nelogické výsledky ve finále. Posílání složenek je stále těžký socialismus, jednou se ztratila a měsíc čekání na peníze.Dohledat je svým způsobem nelze...
  (0) (0)You have already voted this
 140. Reagovat
  Barbora 17.11.2020 v 12:57

  Úřednice za přepážkou se obvykle snaží, nicméně v drtivé většině případů marně. Slušně řečeno, na České poště je takový brajgl, že s tím obyčejná paní za přepážkou nic nesvede.
  Doporučené zásilky nejsou doručovány. Teprve po uplynuti 10ti dní je adresátovi vhazována do domovni schránky výzva, aby si zásilku o které nebyl dříve nijak informován, vyzvedl na poště.
  Předplacené tiskoviny nejsou často doručovány ani se zpožděním, zkrátka vůbec.
  Balíky nejsou doručovány adresátovi na jeho adresu. V lepším případě jsou ukládány na dodací poště. Oznámení o uložení balíku na poště, je adresátovi vhazováno do domovní schránky nejdřive až po 10 dnech.
  Poté, kdy je adresát uvědoměn sms, nebo mailem o doručovaném balíku, nelze se dovolat na uvedený kontakt na řidiče pošty. Ani po následném kontaktováni řidiče a informaci o předpokládaném čase doručení, neobtěžije se řidič balík adresátovi vůbec doručit. Můžete klidně čekáním doma strávit celý den, vyhlížet oknem nebo u domovního vchodu, dodávku pošty neuvidíte. Běžnou praxí je, že balík uloží na poště. V lepším případě pošta uložení balíku oznámí, v horším odešle zpět odesilateli.
  Pokud adresát převezme byť doporučený a pojištěný balík a následně zjistí, že byl balík vykraden, náprava je nemožná. Taktéž, co se ztráty balíku během přepravy týče. Pošta za nic neručí, nic neví, za nic nemůže.
  PLACENÉ SLUŽBY ČESKÉ POŠTY JSOU ABSOLUTNĚ NESPOLEHLIVÉ.
  Kdybych byla zaměstnamkyní České pošty, bylo by mi hanba.

 141. Reagovat
  Václav 18.11.2020 v 10:41

  Lidi jsou jim pro srandu, na poště žádost o ukládání zásilek na hlavní poštu ve městě, na schránce nalepená prosba o ukládání zásilek na hlavní poštu a skutečné doručení již po třetí na poštu ve vsi kde si to můžu vyzvednout až si vezmu dovolenou, protože skrácená pracovní doba dvě hodiny denně dopoledne je tak pro důchodcel. Navíc info o závozu zásilky mi přijde s oznámením o uložení. Zrušit je, nejsou k ničemu. Jen dělají problémy a přidělávají starosti.

 142. Reagovat
  Barbora 18.11.2020 v 12:40

  Pošta 542 32 Úpice, Palackého 1096, nedoručuje včas předplacený časopis, který mi má být dle smlouvy s vydavatelem doručován do domovní schránky každé pondělí ráno. Pošta doručuje časopis zásadně nejméně o den později, nebo vůbec ne.
  Argument, že je nyní kvůli pandemii vyhlášen nouzový stav a je před vánoci, nemůže obstát, neboť odhlédneme li od toho, že toto se ze strany pošty v Úpici děje dlouhodobě a celoročně, potom okrádání zákazníků tím, že pošta neplní nasmlouvané a PŘEDPLACENÉ služby, je zvláště v době pandemie a navíc před vánoci nepřijatelný hnus. Reklamace, stížnosti a t.d., jsou naprosto neúčinné. Je to výsměch zákazníkům, je to ze strany pošty sprostá zlodějina, jestliže si nechává platit za služby, které neplní.

 143. Reagovat
  Anna 18.11.2020 v 15:03

  Přišla mi sms, že je balík v Berouně, následně mi přišla sms, že balík je na Rudné v Depu, že si ho mám vyzvednout tam. Po hodinovém čekání jsem se nic dozvěděla, balík nebyl, po cestě do Berouna mi volala paní, že balík je v Balíkovně v Berouně. Zaplatila jsem, řekla jsem heslo a ouha, balík mi dát nemohou, i když už jsem ho měla v ruce. A já byla tak hloupá, že jsem s ním neutekla. Myslela jsem, že se nějak domluvíme, ale ne. Balík nemám. Takže si milá Balíkovna dělá lidí srandu a rozhodně se nesnaží cokoliv usnadnit a už vůbec ne doručit.

 144. Reagovat
  Tomáš 19.11.2020 v 17:24
  2.25
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  40

  Nojo, i na českou poštu se někdy musí.

  Na druhou stranu, tu nejvíc základní službu – obyčejné dopisy, zvládají nejlépe, ikdyž za neskutečně přemrštěnou cenu.

  Ale bohužel u nich platí čím dražší služba tím horší servis. Nepřehledné ceníky a služby, složité zbytečně, pro obyčejného člověka jiný vesmír. Podnik který, kdyby neměl v Česku monopol, tak by už dávno zanikl.

  A na závěr – přijde mi oznámení o tom, abych si vyzvednul zásilku, a na poště mi řeknou že ji tam nemají. Tak mi nedávejte výzvy k vyzvednutí, proboha :)

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: Ceny Rychlost Doručovatelská hra tj. adresát nezastižen, ikdyž jste celý den doma
  (2) (0)You have already voted this
 145. Reagovat
  Martina 20.11.2020 v 11:08

  Dnes mě paní doručovatelka už opravdu naštvala. Telefonicky jsem ji kontaktovala, jen co jsem se představila tak na mě začla něco štěkat do telefonu a ukončila hovor. Neplatím snad za to abych se táhla přes celé město na poštu, a ještě poslouchala kecy neochotné báby. Bohužel to není poprvé co s touto doručovatelkou mám problémy.

 146. Reagovat
  Ivo 23.11.2020 v 16:13
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Že Balíkovna soutěží o prvenství se Zásilkovnou je vtip dne.

  Balíkovna je typicky státní podnik – jako skoro všechno, co dělá pošta, na velmi neprofesionální úrovni.
  Nikdy se mi u žádného jiného dopravce nestalo, že by se zabloudil balík – u balíkovny hned u první zásilky. Kdyby aspon něco napsali, omluvili se, snažili věc řešit. Nic. Prý možná dorazí do týdne.
  O výdejních místech nemluvím. Trafika s jednou důchodkyní je fajn, že má otevřeno skoro pořád, ale to je asi tak všechno. A to paní bude koukat, až si po měsíci spočítá, jak málo z toho má peněz.

  KLADY: nic
  ZÁPORY: rychlost, informace, jednání
  (0) (0)You have already voted this
 147. Reagovat
  Luon 24.11.2020 v 13:04
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Pozdní dodání, neskutečné fronty, neodbornost pracovníků, nabízí služby za které si nechá zaplatit a není schopna je splnit! Náprava v nedohlednu.
  Pošta je primárně doručit dopis/balík z bodu A do bodu B a to moc dobře nezvládá. Pošta taky nabízí už tak širokou škálu produktů, kterým pracovníci na pobočkách nerozumí a bohužel ani neznají přesně parametry svých kmenových služeb a produktů. V současné době ji válcuje soukromá konkurence, která je pro obyčejného koncového zákazníka levnější (a to je pošta ještě dotována, ze státního rozpočtu, tzn. platíme ji mi všichni, daňový poplatníci). Pryč s poštou v této podobě, neboť pokud nezlevní, nezefektivní svoji činnost, zahyne.

  KLADY: Občas něco nepos....
  ZÁPORY: Mají neskutečné problémy v cenotvorbě služeb komunikaci rychlosti jednáním nepřehledností nejasností informacemi na více místech (neuceleně) špatné předávání informací zdlouhavé řízení reklamací žádná kompenzace za zaplacené a nedodané služby (tj. Balík do ruky apod.), který nedoručí a nechají rovnou na poště, ať si pro něj zákazník přiběhne, ale peníze mu nevrátíme!!! atd.
  (2) (0)You have already voted this
 148. Reagovat
  Anežka 26.11.2020 v 15:37

  česká pošta už má dýl jak 2 týdny uložený (podle sledování zásilky) můj balíček v balíkovně, nepřišel mi však žádný email ani SMS s heslem, abych si ho mohla vyzvednout. Vše zkontrolováno a tel. č. i email jsem napsala dobře. Dovolat se české poště není možné a na email už pátým dnem neodpovídá.

 149. Reagovat
  ProstěDavid 26.11.2020 v 18:14

  Podle čeho hodnotíte tuto neschopnou bandu? S ničím horším jsem se v životě nesetkal a když chci objednat balík, tak s hrůzou čekám, že nebude jiná možnost než přes českou poštu… je to jeden velký bordel a ještě mají tu drzost se chlubit s jejich neschopnými službami!

 150. Reagovat
  zručák 27.11.2020 v 12:14
  2
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  60

  Česká pošta neni už to, co bývalo před 30, nebo 50ti roky, všechny penze roznášela pošťačka, tisk do každé schránky, nebo telegram předaný včas…..Dnes to je opravdu moloch který potřebuje pevnou ruku, zatím to ale je bezedná díra na finance, přitom přelidněná.Před 50 roky jsem odeslal z vojny dopis a druhý den ho měla žena doma, dnes nevím…. Často ale objednávám různé zboží po netu a dopravci většinou i ten balík druhý den dovezou, to se netýká České pošty, tam když nemá odesílatel na výběr, tak trnu, jak to dopadne…..Dnes zase čekám na balíček od středy(je pátek)kdy byl v odpoledních hodinách předán k přepravě….přijde tedy sobota, neděle…..no a pak jim řeknu, že už o balíček nemám zájem, protože těch 80 kilometrů s balíčkem bych se vrátil 5x…..To, na co jsem čekal si sjedu koupit do města.

  (1) (0)You have already voted this
 151. Reagovat
  Certula 27.11.2020 v 19:02
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Nejhorší zásilková služba! Člověk kvůli balíku čeká doma a oni se ani neobtěžují zazvonit nebo zavolat! A za tři hodiny napíšou, že mě nezastihli doma.. nepochopitelné chováni! Lenost leností! Prostě to hodí na poštu a nazdar!

  (0) (0)You have already voted this
 152. Reagovat
  Karel 30.11.2020 v 11:00
  2
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  20

  Zbytečné sem něco vkládat, protože kritické názory stejně nezveřejníte….

  (0) (0)You have already voted this
 153. Reagovat
  Jan 30.11.2020 v 11:11
  4.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  80

  U nás dlouhodobě bez problémů. Na adresu vše chodí jak má a i nyní na konci listopadu vesměs do druhého dne od podání. To zírám. Navíc v okolí otevírají i balíkovny v dalších firmách, takže krom poboček pošty mám na výběr,

  KLADY: Většinou dodáno do druhé dne. Otevírají další výdejní místa
  ZÁPORY: nedostatečná elektronizace pro podání zásilek
  (0) (0)You have already voted this
 154. Reagovat
  Pavlína 30.11.2020 v 13:20
  1.75
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  30

  Pro mě nejhorší přepravce spolu s Top trans. Nejen,že neuvádí čas kdy zhruba balík doručí jako ostatní přepravci,ale napíší zprávu,že ho prostě ten den někdy doručí, dále občas (výjimečně,zase abych nelhala,ale již se mi to několikrát stalo) nezazvoní, nezavolají a prostě odvezou zásilku na poštu. V období velkého vytížení (Vánoce apod.) jednoduše nestíhají,oproti ostatním přepravcům jsou vážně katastrofální.

  KLADY: Když nejsou příliš vytížení, doručují celkem rychle (což je u ostatních ovšem standard)
  ZÁPORY: Neinformují o přibližném čase doručení Ve vytíženějším období nestíhají a rychlost doručení je katastrofální
  (0) (0)You have already voted this
 155. Reagovat
  Magda 1.12.2020 v 19:12

  Doručovatel příjemný, ale už jsem psala několikrát, že by bylo dobré upřesnit hodinu doručení. Napíšete v odpoledních hodinách a člověk , aby seděl celé odpoledne doma. Jiné služby doručení upřesní v rozmezí 1 – 2 hod. a vždy to klapne.

 156. Reagovat
  Tereza 2.12.2020 v 16:25
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Po neskutečně dlouhé době přijde balíček na poštu, která se neobtěžuje vhodit do schránky lísteček, natož aby se pokusila cokoliv doručit osobně. Neustále jen chodit na poštu.
  Když si draze zaplatíte doručení domu, tak se neobtěžují vůbec doručit ani napsat. Po zavolání zjistíte, že si balíček… opět můžete sami vyzvednout na poště. Kde jsou nadmíru neochotné paní za přepážkou. Neskutečně nespolehlivá a hrozná služba. Kdybych si pokaždé mohla vybrat přepravce, pokaždé někoho jiného, než ČP!

  KLADY: nic
  ZÁPORY: pomalé doručení jednání se zákazníky spolehlivost cena/kvalita
  (0) (0)You have already voted this
 157. Reagovat
  Vladislav 3.12.2020 v 13:59

  Česká pošta hrůza

 158. Reagovat
  Miroslav Moj 5.12.2020 v 10:35
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Milá paní pošťačka, vždy zavolá, vždy doručí balík včas a v pořádku. Škoda, že neznám její jméno, abych mohl byt konkrétní. Zaslouží pochvalu. Pošta 41761

  ZÁPORY: Žádné
  (0) (0)You have already voted this
 159. Reagovat
  Olga 5.12.2020 v 11:21
  4.75
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  100

  Často si nechávám posílat BALÍK DO RUKY a měním čas na večerní doručování. Jsem velmi spokojená, pán, který jezdí na Prahu 13 večer je velmi ochotný, slušný a spolehlivý. Za řadu let se mi nestalo, že by mi balík nepřišel ve stanovené době. Rovněž BALÍK NA POŠTU – absolutní spokojenost, vždy doručeno včas a bez potíží vyzvednuto. Možná dražší balíky, ale na rozdíl od levnějšího WEDO, kde mi balík nepřišel vůbec, si raději připlatím za spolehlivou Českou poštu.

  KLADY: Spolehlivost doručení. Možnost změny dispozic doručování zásilky.
  ZÁPORY: Vyšší cena, ale vyvážena tím, že mi zásilka bude opravdu doručena.
  (0) (0)You have already voted this
 160. Reagovat
  Vladimír 6.12.2020 v 11:13
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Všechny balíky které jsem objednal před vánoci přišly vcas a bez problémů. Komunikace výborná . Motorizovani dorucovatele v Chebu,velka pochvala,za me za 1.

  (0) (0)You have already voted this
 161. Reagovat
  Jana 7.12.2020 v 18:15
  3
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  60

  Zásilky doručované Českou poštou mi většinou bez problémů přišly, ačkoli doručení bylo o něco pomalejší, než u jiných doručovacích společností (PPL, DPD, atd.). Nedávno jsem ovšem čekala na balík, který mi měli v daný den, dle sms zprávy, která mi přišla ve 13 hodin, doručovat. Celý den jsem byla doma a čekala. Večer jsem našla ve schránce výzvu k vyzvednutí na poště, ze které jsem vyčetla, že tu doručovatelka měla být dokonce ještě několik hodin před tím, než mi přišla dříve zmíněná sms zpráva. Přitom u mě ale nikdo nezvonil…

  KLADY: Přívětivá paní v call centru.
  ZÁPORY: Dlouhé čekání, než vám v call centru vezmou hovor (třeba 15 minut).
  (0) (0)You have already voted this
 162. Reagovat
  Alfred 7.12.2020 v 19:42

  Podal jsem balík do ruky dopoledne 1.12. s garancí dodání do druhého dne. To zní dobře, dodání do druhého dne. A jaká je realita? Dnes je 7.12. a balík nikde. Garance dodání do druhého dne je hezká …

 163. Reagovat
  Miroslava Dudová 8.12.2020 v 9:23

  Naprostá katastrofa – Depo Ostrava 72. Balík odeslaný 23.11.2020, trasa Č. Budějovice-Ostrava, týden bez jakéhokoliv záznamu v ap. Sledování zásilek. Po týdnu naskočila několik řádků, údajně byl 2.12. proveden neúspěšný pokus o doručení (byli jsme doma, ani oznámenka ve schránce). Od té doby se jen mění datum u věty : Zásilka připravovaní k doručení. V sobotu 5.12. se objevilo, že nám snad zásilku doručí odpoledne. Po obědě věta zmizela a my stále jen čekáme. Telefon nikdo nebere nebo je obsazený, Při osobní návštěvě nebyli schopni balík najít. Zaměstnanec sice přislíbil, že ho během noční směny najde a dá nám vědět, ale opět se nic neděje. Běží třetí týden a zásilka není.

 164. Reagovat
  L. Roubalová 8.12.2020 v 9:24
  2
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  20

  Opět špatná zkušenost s poštou – nechala jsem si zaslat balíček do balíkovny v Jílovém u Prahy, po čase přišla SMS, že balíček z důvodu vytížení je dodán na poštu v Říčanech – 30km !!!! daleko. Musela jsem tam zajet extra mimo trasu, kudy normálně jezdím, takže celkem přes 60 km navíc a ztráta času k tomu. Celkové “poštovné” vyšlo na více než 160,-Kč!!!!
  Po vyzvednutí balíčku jsem si pomyslela, že si snad dělají srandu!!! – byla to tenká a lehoučká obálka velikosti A4 – to tedy se jim nevešlo do balíkovny v Jílovém!!!!!
  Je mi jasné, že s tím tam řidič vůbec nejel a rovnou to vezl s oststními balíky jinam, ANI SE NEOBTĚŽOVALI MĚ KONTAKTOVAT, ABY SE ZEPTALI, KAM TO TEDY CHCI DORUČIT, KDYŽ TO NEJDE NA PŮVODNÍ MÍSTO URČENÍ.
  Paní na poště mi řekla, že jsem měla zavolat!!! – To jsem se samozřejmě snažila a opakovaně NĚKOLIK DNÍ, ale vůbec nebylo možno se dovovlat na ZÁKAZNICKOU LINKU POŠTY ANI PŘÍMO DO ŘÍČAN.
  No prostě hrůza, naprostá neschopnost.

  KLADY: nic
  ZÁPORY: Opět špatná zkušenost
  (0) (0)You have already voted this
 165. Reagovat
  Tomáš Pavlík 8.12.2020 v 18:53

  Balíkovna , nejhorší doručovací společnost v ČR, již nikdy neobjednám jejich službu. Na doručení zásilky jsem čekal 16 dní. Žádná odpověď na email korespondenci, telefonicky se nedovoláte. Neochota ,cokoliv řešit , při nedodání zásilky. Katastrofická společnost. možná ta nejhorší na planetě.
  Balík po 16ti dnech a po podané reklamaci doručen na úplně jiné místo než požadovaná zadaná adresa. Vůbec je to netrápí, aby dodali na správnou adresu. Hrozné jednání v balíkovně. Soukromá doručovací společnost by již dávno zkrachovala za toto jednání.
  V jiném případě, přesto že jsem byl doma, ani nezazvoní a balík hodí rovnou přes plot a odjedou. Každému doporučuji objednávat u jiné společnosti.

 166. Reagovat
  Karolína Němečková 8.12.2020 v 19:27
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  musím pouze chválit, poslední dobou si objednáváme víc věcí a jezdí stále stejný řidič, u kterého nemám co vytknout. Je ochotný a vždy příjemný! I když sme měli problém, že balík ještě nedošel a my museli odjet řidič byl ochoten se potkat na půly cesty a balík předat. Doručení je vždy rychlé a probíhá bez problému.

  KLADY: -ochota -rychlost doručení -spolehlivost
  ZÁPORY: -nic
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   Karel 28.12.2020 v 19:38

   Věřím, že to je všude o lidech….

 167. Reagovat
  Vladimír 9.12.2020 v 7:14

  Dne 24.11. 2020 jsem si objednal balíček za více jak 3000 z polska. Balíček byl za 2 dny v praze ve vyměnovací poště. Dnes je 9.12. 2020 a balíček je stále na vyměnovací poště. Po zavolání na infolinku české pošty nikdo neví kde je a jak dlouho tam bude. Prý mají 30 dní , aby šlo reklamovat zásilku. Že jsem utratil 8 euro za poštu a celkově přes 3000 nidko neřeší. Není to jejich balíček. Nehorázná neochota a pohrdání po telefonu. Chápu že je Covid a vánoční chaos. Je tam asi nával balíků, ale jak může někdo nedoručit balíček za více jak 15 dní, když leží 13 dní na jednom místě? Jelikož vlastním e-shop tak uvažuji o vyřazení české pošty z nabídky. Nechat zkrachovat a udělat českou poštu externí firmou by bylo určitě řešení.

 168. Reagovat
  Ivan 10.12.2020 v 13:57
  1
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  20

  3 balíčky jsou týden na depu v Praze. Hrozný. Článek ? +rychlost dodání? Vážně? Tak pomalý. Ppl,geis,GLS druhý den doručeno. Českou poštu už nikdy více.

  KLADY: Nic
  ZÁPORY: Online sledování zásilky o den zpětně.
  (0) (0)You have already voted this
 169. Reagovat
  Iva 11.12.2020 v 9:43
  2.25
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  30

  Doporučuji všem si vytisknout lísteček z terminálu, že si jdete vyzvednout balicek, budete mít přednost před ostatními službami a rovněž vás nepredběhnou lidé, kteří přišli po vás. Předpokládám, že je to kvůli výnosům z této služby takto nastaveno…Byla jsem dnes na poště jako druhá ještě než otevřeli. První překvapení bylo, že uvnitř již čekalo 9 zaměstnanců pošty, kteří potrebovali využít služby na porážkách. Každopádně jsem dostala pořadové číslo 1 pro odeslání dopisu, ale nakonec jsem se dostala k přepážce až asi jako třicátá…

  (0) (0)You have already voted this
 170. Reagovat
  Pošťák Ondra 11.12.2020 v 13:41

  Česká pošta je nespolehliví přepravce, kterého rozhodně nedoporučuji k žádné přepravě!

  Obrázek o jejich chování níže.

  16.11.2020 předá balík ČP
  26.11.2020 je zásilka stále na poště v Jihlavě
  26.11.2020 podána reklamace
  02.12.2020 přijde e-mail, ať zásilku reklamujeme :-D
  08.12.2020 zásilku doručují zákazníkovi
  11.12.2020 reagují na reklamaci se sdělením, že reklamace je nedůvodná, že jí zákazník odmítl… aby taky ne, kdo by ještě chtěl balík po takové době.

 171. Reagovat
  Tomáš Mika 11.12.2020 v 15:09
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Poslal jsem balík do ruky. Měl přijít do druhého dne. Šestý den jsem zásilku reklamoval z důvodu nedodržení termínu. Na sledování zásilky nebyl do té dob žádný pohyb, Balík došel osmý den. Reklamace byla zamítnuta s tím, že byl balík posílaný 1.12 včas dodán 8.12. Tedy je reklamace bezpředmětná. Nic jiného jsem ani nečekal. Upozorňuji, že v přepravních podmínkách pošta garantuje doručení zásilky JIŽ druhý den. Dávejte si pozor, na slovo JIŽ (rada zákazníkům, kteří by si stěžovali podobně), protože pro ČP znamená slovo JIŽ ve skutečnosti “KDOVÍKDY”..

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: Pozdní doručení zásilky, nemožnost dovolat se na callcentrum, nefunkční sledování zásilky
  (0) (0)You have already voted this
 172. Reagovat
  Jan Novák 12.12.2020 v 21:58
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Když zadáte do googlu – česká pošta krade zasilky, najde to velmi zajímavé věci. Na mě si v třídírne zásilek zřejmě někdo zasedl a zboží z ebay nebo Aliexpress už si nemohu objednávat, protože ve většině případů je mi zcizeno. Muži na poště nemohou pracovat, když už tak nad 45 let, mladí kluci, brigádníci dnes prostě kradou a neměli by pracovat ve třídění zásilek.

  KLADY: Krade zasilky
  ZÁPORY: Všechno z Aliexpress mi rozkradli...
  (0) (0)You have already voted this
 173. Reagovat
  Ludmila 13.12.2020 v 10:47
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Česká pošta? Čte vůbec někdo tady ty recenze a stížnosti z ČP ? Objednala a zaplatila jsem na MALL.cz 25.11 zboží a čekala . MALL.cz se omluvil, že zboží vypraví později nebylo na skladě. Pak mne uvědomili, že ji předali České poště a u ČP je od 5.12. 11.12 na můj telefonický dotaz na ČP mně bylo řečeno, že musím počkat, že toho mají moc. Dnes je 13.12. – tedy devátý den od předání balíku ČP . Nedalo mně to, tak jsem začala pátrat a zjistila, že dne 8.12. mne uvědomili, že balík je v rukách ČP a budou ho doručovat. Ovšem – v adrese je uvedeno nesprávné směrovací číslo . Takže je docela možné, že balík se válí ve výdejně SAZKY úplně někde jinde. Nechala jsem si ho doručit ne na ČP , ale na její výdejnu . Tak zítra budu pátrat. Je vůbec nezajímá, že nám běží lhůta na vrácení zásilky, záruční doba a podobně ??? Mají v tom velmi slušný ,, pořádek” . Nikdy už neobjednám tam, kde doručují přes ČP. Hlavně když si nechají zaplatit doručení .

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Neschopnost pracovníka pošty sdělit, kde se balík skutečně nachází . Dlouhá doba doručení a balík je bůhvíkde. Špatně označené směrovací číslo přesto, že v objednávce bylo označeno správně
  (0) (0)You have already voted this
 174. Reagovat
  Jan Migdau 14.12.2020 v 12:40

  Po dopátrání balíčku, který mi měl dorazit přes odesílatele (tomu sdělili, že byl adresát nezastižen a nepřišla mi žádná SMS ani lístek do schránky) jsem se obrátlil na pobočku naší pošty. Nepříjemná paní mi sdělila, že se mám sebrat do jít si balík do ruky vyzvednout na poštu. Poté, co jsem ji slušně požádal o další pokus o doručení mi řekla, že to samozřejmě jde, ale je to na úkor dalších zákazníků, kteří čekají na svoje vánoční dárky. Po mém další trvání o doručení mi odpověděla: “Zítra, nashledanou”.
  Hrozné jednání, neinformovanost o dodání, prosté lhaní z jejich strany.
  Upřímně doufám, že všichni, se kterými si něco posíláme, přejdou na PPL, DPD, UPS, případně zásilkovna, atd.

 175. Reagovat
  Jana 14.12.2020 v 17:14
  3.25
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  80

  Běžné zásilky si většinou nechávám rovnou uložit na pobočce, takže to docela funguje. IJo Na zákaznickou linku se dovolat chce půl dne dovolené a trpělivost, stejně nic nevyřeší.

  KLADY: Personál pobočky ok, kurýři příjemní a ochotní. Běžné tuzemské zásilky si většinou nechávám rovnou uložit na pobočce, takže to docela funguje.
  ZÁPORY: Do zahraničí už služeb pošty nikdy nevyužiju, jsou to vyhozené peníze!!! 23.11.jsem poslala a draze zaplatila prioritní balík v rámci EU. Po třech týdnech stále nedoručen, poslední zmínka z 26.11. z Prahy. Neporadí na pobočce tady ani v cizině, call centrum je zbytečná ztráta času. Jen výmluvy na moc balíků před Vánocemi a na Covid. Kdo s tím nemá problém? K čemu takové služby? V podmínkách mají dodání D+4-6 dní, příplatek si nechají uhradit a zodpovědnost žádná? Nic negarantují, za nic neručí. Co peklo schvátí... Reklamovat můžu, vyřídí prý do 90 dní...Výsměch !!!
  (1) (0)You have already voted this
 176. Reagovat
  Dagmar 15.12.2020 v 11:29
  2.75
  Rychlost doručení
  70
  Jednání se zákazníkem
  40

  Pošťačka mi dává papírky na vyzvednutí balíčku z pošty do jiné schránky (bývala firma mého dědy, nyní je budova prázdná) než do mé, i když na balíčku je moje doručovací adresa. Nemám čas jezdit do budovy, která už nefunguje a vybírat si tam poštu, snad by měl balíček nebo papír o nezastižení přijít do mé schránky. Tohle se mi teda děje pouze u zásilek z Číny. Jinak musím za sebe říct, že balíčky i v tomto shonu chodí dobře, akorát ta Čína teda ne.

  (0) (0)You have already voted this
 177. Reagovat
  Klára 16.12.2020 v 10:45
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Ještě tak před rokem a půl jsem s Českou poštou spokojená nebyla… Nicméně poslední dobou je pro mě doručování balíku s ČP téměř perfektní. Informační SMS/emaily chodí tak jak mají, pošta před doručením zavolá. Vždy velice ochotné jednání.

  KLADY: rychlost doručení komunikace s pošťáky i pobočkou vstřícné jednání
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   zručák 23.12.2020 v 19:58

   Jo, tak to by se mi také líbilo, kdyby doručovatel balíčku předem zavolal, než vhodí žádost o vyzvednutí na poště, do schránky…Jenže ve Zruči nad Sázavou se něco takového nekoná, já jsem se pana doručovatele dovolal, když balíček “do ruky”nedodal, bylo mi sděleno, že má příkazem zazvonit 3x a to je všechno, žádné mobilování předem…..Odpoledne mrknu na sledování mé zásilky a tam visí “” ULOŽENÍ ZÁSILKY NA ŽÁDOST ADRESÁTA””. Kdyby i u nás pošta koupila pošťákovi mobil a ten byl ochotný dát pár minut předem avízo, byl bych snad i spokojený…..

 178. Reagovat
  Jonáš jan 16.12.2020 v 15:25

  Hodnocení minus

 179. Reagovat
  Jakub 21.12.2020 v 18:50
  1.25
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  10

  První zkušenost s online podáním zásilky. Rozhodl jsem se že pro úsporu času i peněz využiji novou, moderní a úžasnou službu ČP. Chtěl jsem zaslat doporučené psaní ekonomicky. Na webu pošty jsem online vyplnil adresu příjemce a odesílatele a byl mi zaslán kód, který jsem měl vypsat na obálku, což jsem také udělal. Jaká však studená sprcha mě čekala na přepážce pošty, kdy na mě pracovnice vyvalila oči, cože to po ní vlastně chci! Pane a máte zákaznickou kartu? A co to je za kód na té obálce? Říkám jí že chci poslat doporučené psaní ekonomicky a že jsem potřebné údaje vyplnil na webu, abych nemusel vyplňovat podací lístek (proč by to ČP taky zaváděla že). Ale pane vy musíte mít podací lístek a na kolik to pojistíme? Nechci nic pojišťovat a vyplnil jsem namísto podacího lístku vše online dle pokynů na webu, povídám. Koukněte zde do mobilu co mi ČP píše. Paní kouká, lapá po dechu a snaží se ze mě dělat vola. Tak co vlastně chcete poslat? Povídá paní pošta. Naposledy jsem to zopakoval a paní vzala podací lístek a vyplnila ho vzteky za mě. 57kč povídá. Platím, poníženě se omlouvám, že jsem obtěžoval a mizím z pobočky mílovými kroky. Jestli tato nová pecka ČP slouží k něčemu jinému než k odrazení a naštvání lidí, silně pochybuji!!!

  KLADY: Bláhově jsem si myslel, že online vyplnění údajů zásilky slouží namísto vypisování podacího lístku na poště. Pokud by tomu tak bylo, je to fajn věc.
  ZÁPORY: Arogance na přepážce, kdy personál vůbec neví o tom co zaměstnavatel vymyslel a ze zákazníka dělá hlupáka. To nebylo poprvé.
  (2) (0)You have already voted this
 180. Reagovat
  Karel 22.12.2020 v 14:49
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  4 dny jsem čekal na balíček doma, jistě, že jsem celé dopoledne neseděl pod domovním zvonkem, ale mobil jsem měl jako vždy.Nakonec žena při vybírání schránky mi přinesla VÝZVU k vyzvednutí balíčku na poště. Při telefonátu s doručovatelem mi bylo vysvětleno, že má povinnost 3x zazvonit na domovní zvonek, mobil pravděpodobně ani nemaji, jinak by snad zavolal, jako to dělaji ostatní přepravci….Zkrátka balíček trčí na poště, ale já jim kašpara dělat nebudu,mám balíček “do ruky” v pondělí si objednám zboží jiné a u normální společnosti…..Tady se v recenzích dozvídám, že odvou balíčků na poštu s avízem k vyzvednutí je normální kolorit České pošty, tak se divím, že jim to tam zkrátka lidi nenechaji…..Všude všichni na poště dělaji mrtvého brouka, jen na sledování zásilky je uvedeno “”ULOŽENÍ ZÁSILKY NA ŽÁDOST ADRESÁTA”” neskutečné….

  KLADY: Pěkná auta....
  ZÁPORY: Neochota, překrucování skutečností, celková zaostalost doručení, protože každý jiný přepravce dává ještě 3 minuty před doručením telefonát....
  (0) (0)You have already voted this
 181. Reagovat
  Viktor Kojdecký 28.12.2020 v 2:29

  Nedoručuje vyšši (přes ccas 20 tisís) cenu zásilky (zjištěno 4 x měsíčně opakovaně ve stravenkách). Nechá na osobním vyzvednutí na pobočce. Přestože si to zaplatíte u prodejce. Paradoxně lítek dodá až cca 4 dna později.

 182. Reagovat
  Jiří 28.12.2020 v 15:50
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  To, co předvedla České pošta od listopadu letošního roku nemá v historii obdoby. To nikomu nevadí zadržování poštovních zásilek ze zahraničí a to včetně pošty ze státu EU? Vrchol arogance a super práce ministerstva vnitra (nadřízený orgán).O samotném vedení pošty se není třeba ani vyjadřovat!

  KLADY: Nic
  ZÁPORY: Žádné zlepšení oproti minulosti.
  (0) (0)You have already voted this
 183. Reagovat
  Darina 30.12.2020 v 18:18

  Hrozné. Zmatky, arogantní zaměstnanci, pošťáci kradou. Služba na dvě věci

 184. Reagovat
  Skála 4.1.2021 v 11:26
  1
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  20

  Pokaždé, když uhradím zboží předem mě Česká pošta “nezastihne” přestože jsem doma a zvonek funguje. Už je to prakticky tradice. Bohužel se celá tahle legrace jmenuje “balíček do ruky”.

  KLADY: zvýšení tepové činnosti pokaždé, když musím cokoliv objednat přes Českou poštu
  ZÁPORY: neschopnost doručení zaplaceného balíčku 2x "ztracený" balík. po reklamaci a dokladu o pojištění zásilky, se zázračně našel...
  (0) (0)You have already voted this
 185. Reagovat
  Sandra Gellrichová 6.1.2021 v 11:21

  Dobrý den,
  ráda bych u Vás reklamovala zásilku: DR0421262820C. 
  6.1 v 10:52 mi přišel email a sms zpráva o tom, že mi dnes budete doručovat balík. (čas nebyl uveden)10:57 mi volal kurýr, že je na místě. Přijde Vám v pořádku informovat zákazníka 5 minut předem? Podotýkám, že Vaše služby nepatří mezí nejlevnější. Ovšem patří mezi velmi mizerné. Prozákaznický přístup je nulový.
  Důrazně bych chtěla upozornit na chování kurýra s telefonním číslem 605220758, byl velmi neprofesionální, arogantní a měl by se naučit komunikovat se zákazníky. Říct mi do telefonu, že je má povinnost být doma bylo na mě příliš. Když se mě zeptal jak to budeme řešit a já jsem mu na to řekla, že mi to přivezete znova, protože pochybení je na Vaši straně mi řekl, že to takto nefunguje. Kurýr mohl být rád, že to schytal ode mě slovně. Protože za takové chování k zákazníkovi, kde se mi měl omluvit za vaše pochybení, nabídnout řešení, byl místo toho arogantní, by si zasloužil výchovný pohlavek ať se vzpamatuje. 
  Těším se na Vaše vyjádření,
  Sandra Gellrichová

 186. Reagovat
  Matúš Horváth 12.1.2021 v 20:20
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Priateľka si objednala balík do rúk (15 Kg), za čo si samozrejme priplatila. Celý deň boli doma dvaja ľudia, následne sme si našli papier “nezastižen”. Osobne som mal možnosť vyzdvihnúť balík až štyri dni po doručení, snáď sa ona nebude trepať s tou váhou cez celé Brno.

  Po skontaktovaní pošty, čo sa stalo, prečo nám balík nedoručili, odpoveď citujem: “Ani jsme se nepokusili.”

  Odvolali sa na nejak bod 9, vraj veľa zásielok, fajn, ale možno nejaké peniaze naspäť za zaplatenú službu? Zabudnite.

  Česká pošta je odpad už 5 rokov, čo tu žijem a skončili sme s ňou ja, moje okolie už dávno predomnou.

  KLADY: Absolútne žiadne, akurát pani pri výdajnom okienku bola slušná, podľa jej pohľadu súdim, že som nebol prvý, kto tam prišiel s nedoručeným balíkom, ale asi prvý, čo prišiel s kľudom.
  ZÁPORY: Od komunikácie, doby dodania až po sledovanie zásielky.
  (0) (0)You have already voted this
 187. Reagovat
  Mad 12.1.2021 v 23:49

  Již od 30.12.2020 čekám na zásilku přes Balikovnu, převzato, je na cestě….

 188. Reagovat
  Michal 18.1.2021 v 18:48

  Česká pošta je nejhorší služba v naší Zemi! 26.12.2020 jim byla podle odesílatele předána moje zásilka z Číny. Dnes je 18.1.2021 a stále nemám o zásilce od České Pošty žádné info, na emaily nereagují a dovolat se na zákaznickou linku nelze! Nezbývá mi nic jiného nežli si myslet že předem zaplacenou zásilku někdo ukradl a tudíž na ně vznesu trestní oznámení z krádeže!

 189. Reagovat
  Ardesát 19.1.2021 v 21:56
  2.5
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  20

  Jede jede poštovský panáček, jede jede poštovský pán, je to jen poslíček, zdrží Vám balíček, chová chová se jako pán. Balíček rozbije, mě z toho omyje, adresát je pro něj jen kmán.

  KLADY: Že si vůbec mohu dovolit něco někam poslat.
  ZÁPORY: Že poslání něčeho možná špatně dopadne.
  (0) (0)You have already voted this
 190. Reagovat
  Zdenek 20.1.2021 v 11:53

  Co chcete, nejen pomalý, ale ještě balíky chodí natržený – asi pošťáky zajímá co si kdo posílá, 3 dny zpět odeslány balíčky. Dnes dorazil pouze jeden a druhý s penězi a drobnostmi vůbec, nic kladného si nezasloužíte zloději zlodějský.

 191. Reagovat
  Nela 22.1.2021 v 10:24

  Ostuda státního podniku! Občané pokud si mohou vybrat doručovatele, tak doufají, že bude možnost volby a ČP vzít nemusí..Díky jednání, rychlosti doručení, při uhrazení balíku do ruky se ani neobtěžují zazvonit, i když dona celý den jeden je a rovnou hodí i 20kg balík na poštu, Většinou chybí i lístek ve schránce a jeden se až sám musí dopátrat, nemožnost se vůbec dovolat a když už po 20minutách čekání ano, tak problém s DEPY stejně neřeší . Dokonce uhrazenou zásilku předají na přepážce jinému člověku a moje končí v jiných rukou ,při stížnosti se ombucman jen omluví ,ale vše pokračuje v tomto dechu nadále vesele stejně. Katastrofa tento podnik!

 192. Reagovat
  Vladimír 26.1.2021 v 16:45
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  ČP nedoručuje zásilky a jenom posílá SMS, že se zásilku nepodařilo doručit i přesto, že zákazník byl celý den na doručovací adrese, a ať si ji zákazník vyzvedne na poště. Katastrofální služba.

  (0) (0)You have already voted this
 193. Reagovat
  Lenka G. 28.1.2021 v 12:29

  Nedodání balíku do ruky, výmluvy dopravce. DEPO 72 – Ostrava – katastrofa!!! Balík do ruky nemám ani po 10 dnech a další zásilka je tam 7 dní. Není to poprvé. Na telefonáty a stížnosti nikdo nereaguje. čtete je vůbec? Je nějaká snaha o nápravu? Ten binec je tam již několik let!!!!!!

 194. Reagovat
  Eva 28.1.2021 v 12:42
  2
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  40

  Nemám s poštou dlouhodobě nejlepší zkušenosti,ale poslední dodávka mi donutila napsat tento komentář.Balík přišel poškozený,částečně otevřený,část obalu chyběla,obal byl na několika místech proražený.Je až neuvěřitelné,že obsah byl nepoškozen a úplný.

  KLADY: upozornění na dodávku sms,mail
  ZÁPORY: stav dodávky.
  (0) (0)You have already voted this
 195. Reagovat
  Mark 30.1.2021 v 10:36
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  U mně byl dvakrát balík ukradený, a nikdy ne doručeny, proto stouto firmou nechcy nic mít

  (0) (0)You have already voted this
 196. Reagovat
  Nazca 2.2.2021 v 20:26

  Doporučené psaní, PRIORITNÍ, odeslané 21.1.2021 bylo doručeno adresátovi dne 27.1.2021. :(((

  2. 2. odpověď České pošty “Oznámení o výsledku reklamace”:

  “U doporučeného psaní v prioritním režimu je zásilka doručena zpravidla
  následující den po dni podání, avšak toto není garantováno.”

  Rada pro zákazníky České pošty:
  nenechte se okrást a neplaťte prioritní doručení, je to zbytečné.

 197. Reagovat
  Niki 3.2.2021 v 1:19

  Jsem v šoku. Zaslání lehoučkých karbonových holí na běžky o délce 140 cm stojí obyčejně 335,-. Pošta není schopná na obyč. balík vystavit potvrzení s číslem balíku, aby ho mohl zákazník sledovat. Fakt se dějí tragické změny a o zaměstnancích na přepážkách ani nemluvím.

 198. Reagovat
  Hana 3.2.2021 v 8:37

  Opět nedoručili balík kam jsem si zvolila a uložili do města. Kdybych si chtěla zaplatim si službu uložení na poštu!!! Ne nejblíž mého domu!! Kdo mi zaplatí ten čas a cestu na hl. Poštu? Nikdo! Nedoporučuji tuhle službu!!!!

 199. Reagovat
  Danča 5.2.2021 v 18:34

  Dobrý den , dnes 5.2. v 13 30jsem přebírala zásilku PPL v poštovní schránce nic nebylo !
  V 17 hodin výzva k vyzvednutí zásilky na poště s nevyhovující provozní dobou !!! Datum na dokladu 1/2 21 tedy pondělí.
  Jako vždy nespokojenost.

 200. Reagovat
  Andrea B. 5.2.2021 v 18:57

  Za malý balíček 115kč…..4dny (od odeslání) uběhly a zásilka stále status “V PŘEPRAVĚ”….to je vtip? Podle sledování zásilek zatím ani neopustila podací poštu v Praze u FLORY!!!
  Proč propouštíte zaměstnance když pak nestíháte a služby jdou rapidně do pr****
  pošta chodí do jiných měst než má, zásilky se ztrácejí…..to je hezká vizitka…v listopadu jsem naháněla zásilku 14dní než se našla v úplně jiném kraji!!!

 201. Reagovat
  Misa 6.2.2021 v 20:39
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Otřes. Tuto společnost je nutné vybudovat od znova.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Nedourčeni baliku do ruky. Řidič radši napsal ze se nedalo doručit. Absolutně žádná komunikace, musela jsem volat ja. Po 3 dni jsem se s nimi dohadovala, nakonec balík nechali na poště. Otresne
  (0) (0)You have already voted this
 202. Reagovat
  Veronika 8.2.2021 v 10:25
  2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  Paní byla nepříjemná a křičela na mě bezdůvodně

  KLADY: Rychlé doručení
  ZÁPORY: Paní byla nepříjemná a křičela
  (0) (0)You have already voted this
 203. Reagovat
  XYZ 10.2.2021 v 9:48
  1.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  50

  Poslala jsem draze balík do Německa. Formou EMS měl dorazit druhý den. Po týdnu nic. Tisíc dvě stě korun vyhozených pro nic za nic. Česká pošta nikdy více.

  (0) (0)You have already voted this
 204. Reagovat
  emil 15.2.2021 v 14:17

  Česká Pošta ??
  nejenže na přepážkách jsou ,, velmi ochotné ” paní , tak ještě si připlácíte za služby které ve výsledku ani nedodrží. ,,Však na co vozit zásilku, hodíme ji rovnou na poštu , však lidi za to platí jen 100 navic ne ? tak at se projdou ”
  Česká pošta u mě naprosto skončila, po expres dodání zásilky za 250 kč která nebyla doručena a ani nebyl doručený lístek do schránky , přitom v domě byly 3 lidi kteří neslyšeli nikoho zvonit , fakt super ! raději byste se na to měli vykašlat na takovou práci.

 205. Reagovat
  Ladislav 16.2.2021 v 15:46
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Ceska posta je naprosto zbytecna a zastarala instutuce dotovana statem. Sluzbama ktere poskytuje – co se tyce kvality nebo rozsahu by se totiz mela problem uzivit. Proto nic nemusi resit a o nic se starat a vi ze se o ne stat postara. Vzdy kdyz muzu u zasilek voli soukromeho prepravce a je to bez problemu. U ceske posty vzdy problemy a pro zasilku si nakonec musim stejne na postu. Pobocky a sluzby se bohuzel za 3o let nezmenily – je to jako cestovani v case

  KLADY: Zadne
  ZÁPORY: Neochota a neschopnost dorucovat zasilky. Neustale vymluvy a neochota cokoli resit.
  (0) (0)You have already voted this
 206. Reagovat
  Vladimir 18.2.2021 v 13:12
  1.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  40

  Nejhorší dopravce vůbec co může být objednal jsem si v jeden den asi 5 věci z toho 3 byli pořízeny v obchodě na internetu v cca 5 hodin poté jsem doobjednal další 2 věci asi po hodině. Ty věci které jsem objednal po té hodině mi přišli před zásilkovnu asi do 2 dnů ale ty 3 věci které jsem objednal předtím na ně čekám už asi 5 den. Nechápu proč posíláte z Ostravy zásilku do Třince a pak teprve do Zlína to je nepochopitelné snad to pošlu z Ostravy rovnou do Zlína dávám vám poslední den na to aby to došlo pak už se na vás vykašlu a nic si přebírat nebudu. A to nemluvím o balikovne kterou má taky pošta a tě to trvá úplně stejně jako poště nejhorší doručoval vůbec.

  (0) (0)You have already voted this
 207. Reagovat
  Ondřej 19.2.2021 v 8:35
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Jsem s českou poštou velmi spokojen když objednávám balíky z emp tak mi to příjde v nejlepším stavu nikdy se mi nestalo že by to přišlo rozbité. JSEM VELMI SPOKOJEN

  KLADY: Rychlé doručení
  ZÁPORY: ŽÁDNÉ
  (0) (0)You have already voted this
 208. Reagovat
  Šárka 19.2.2021 v 12:27
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dnes opět skvělá komunikace a balíček doručen přesně v domluvený čas…Kluci co jezdí Plzeň-Bory jsou skvělý a příjemný… Děkuji pánové

  (0) (0)You have already voted this
 209. Reagovat
  M.Kopečková 22.2.2021 v 17:30
  1.5
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dobrý den.Čimelice/Mirovice úžasné doručovatelky České pošty. Bohužel dnešní zkušenost s paní na výdejném místě balíkovny v Čimelicích -katastrofa. Na balíčku byla nálepka, platit na dobírku. Na email mi přišla výzva k vyzvednutí balíčku s možností uhradit online, tak jsem i učinila. Pani nebyla ochotna se do systému ani podívat, údajně, co je psáno to je dáno…. byla hrubá a vyhodila mně z pobočky.

  KLADY: Pobočka balíkovny Čimelice nedoporučuji pouze z důvody neskutečně hrubé paní
  (0) (0)You have already voted this
 210. Reagovat
  Petr 26.2.2021 v 16:03
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Ve čtvrtek odpoledne sms ,že budou v pátek doručovat balík. V pátek ráno sms ,že budou doručovat balík CELÝ den .V 16 00 sms ,že balík nedoručí a neví kdy jej doručí. Telefon doručovatel celý den nezvedá.

  KLADY: Opravdu žádné
  ZÁPORY: Služba balík do ruky na nic. Napsat rozmezí doručování celý den je síla. A nakonec nic nedoručit je opravdu, ale opravdu moc.
  (0) (0)You have already voted this
 211. Reagovat
  Mirka 3.3.2021 v 9:56
  4.75
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  90

  V posledním týdnu jsem si nechala poslat přes Českou poštu dva různé balíčky. Oba dva dorazily bez problémů hned další den v čas avizovaný ve zprávách. U druhého balíčku mi pošťák dokonce i zavolal, že přijede.
  V minulosti jsem neměla s Českou poštou dobré zkušenosti. Balíček šel na špatnou adresu nebo jsem na něj čekala i tři dny. Teď jsem ovšem velmi mile překvapena.

  KLADY: Rychlost dopravy Vše dorazilo v čase, který byl avizován Komunikace s doručovatelem
  (0) (0)You have already voted this
 212. Reagovat
  Petr 4.3.2021 v 14:53
  1.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  40

  Velmi pomalé doručení pošty.

  KLADY: Široká nabídka služeb
  ZÁPORY: Příliš dlouhá doba doručení pošty (balíku)
  (0) (0)You have already voted this
 213. Reagovat
  Helena 5.3.2021 v 16:57

  Jsem doma a čekám, kdy přijde sms s datem a časem kdy přijde objednávka…. V 19:00 mi přijde sms, že jsem nebyla zastižená na adrese, že si balíček mám vyzvednou na poště… What?? Já si platila dopravu k baráku….. Ok aspoň se projdu…… Další balíček na cestě týden nic 🤔…. Tak mají hodně zásilek ok…. Druhý týden nic… Podívám se kde je problém.. Jestli odesílatel?? Ten je v pořádku.. Tak problém s dopravou??.. Podívám se do aplikace Č. P. a u balíčku je napsáno, že jsem nebyla zastižena na adrese… What?? Žádný zmeškaný hovor a ani sms s kódem pro vyzvednutí??
  Dopravu přes Č. P. už nehodlám využívat… Raději si využiji dopravu, která je spolehlivá.!
  PS: proč si člověk zatraceně platí dopravu k baráku, kdyz to nejsou schopni dovést na adresu, která je na balíčku… 😠 Nemají tuto variantu vůbec nabízet!!

 214. Reagovat
  Martina 8.3.2021 v 19:55

  Poprvé v životě jsem poslala balík.
  Ve čtvrtek podaný z Děčína do České Lípy!!! Nedoručen ani v pondělí!!! Ostuda České Pošty !!!!!!! Nikdy více nevyužijí jejich služeb!!!!! Příště dovezu sama!!! Za ty peníze, které za doručení chcete a stejně nedovezete, je mi smutno!!! Ponaučení pro příště!!!!

 215. Reagovat
  Tatiana 9.3.2021 v 18:29
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Toto vydejni misto NEDOPORUCUJI!
  Praha 8 SAZKA Trafika Tereza, Sokolovska 92/74.
  Pani na vydejnim miste je velmi protivna a mela zavreno jiz pred koncem oteviraci doby.

  KLADY: Zadne
  ZÁPORY: Toto vydejni misto NEDOPORUCUJI!
  (0) (0)You have already voted this
 216. Reagovat
  Filip 12.3.2021 v 21:19

  ceska posta nedorucuje, a ani se nesnazi kontaktovat pro doruceni (treba cez mobil)
  v pripade stejneho zazitku pridejte se do fb skupiny (https://www.facebook.com/groups/527760691534568), spolecne je donutime delat jejich praci poradne.

 217. Reagovat
  Gabriela Bednářová 15.3.2021 v 8:40
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dobrý den,
  bohužel Vám píši opět stížnost na Vaši řidičku a dopravu paní Tesařovou!!
  Ve čtvrtek to jest 11.3.2021 v 8.15hod jsem od Vás obrdežela sms,že mě dnes dovezete balík s kontaktem na řidiče,tudíž jsem ihned volala jelikož nebývám doma přes poledne doma.Každý den dojíždím na ozařování na Žluták,tak jsem aspon ze šlusnosti chtěla ušetřit cestu sem.
  Bohužel když jsem volala tak to vzala paní Tesřová,aniž bych mohla vůbec něco říct hned na mě řvala,že jí není dobře,že vůbec ještě nevyjela a vůbec,že neví jestli dnes pojed atd……A řekla,že balík mě hodí na poštu zpět!
  A já jsem jí řekla,že néééé v žádným případě,že si radši přes Vaše stránky zařídím večerní doručení,což jsem udělala.V pátek jsem se mezi 18.00hod a 21.00hod nehla ani na krok a balík nedorazil!!!!!opět!Byli tam objednané věci,které budu potřebovat dnes do nemocnice tudíž už o balík nemám zájem.
  Samozřejmně budu informovat obchody,z kterých mě posílají nabídky,že už vše odmítám pokud nezmění dopravce.Chtěli jsme si s manželem otevřít u Vás účet,ale tak jste se Nám s tou dopravou z ošklivily,že tedy ani náhodou!!!!!!
  Jedná se o balík DR3637547972F
  Gabriela Bednářová
  Jírova 17
  Brno 62800
  Děkuji za pochpení s pozdravem Gabriela Bednářová
  Nechápu proč je jen u Vás problém s domluvou nikde jinde néééé!
  A doufám že paní Tesařovou nějak potrestáte!!!!Už konečně,je již po několikáté!!!
  Děkuji Bednářová Gabriela

  (0) (0)You have already voted this
 218. Reagovat
  Jana 15.3.2021 v 13:21

  Balíček je už týden na podací poště. To snad nemyslíte vážně?

 219. Reagovat
  Jan 16.3.2021 v 13:23

  2 balíčky ze zahraničí ztraceny, poslední informace je, že je převzala Česká pošta, ale ta nemá ani potuchy o tom, že by takový balíček existoval, natož aby věděli, kde se nachází, až po kontaktování odesílatele a potvrzení ze strany zahraniční pošty teda přiznají, že balíček převzali, ale že se vlastně neví, kde je. 3. balíček je zatím někde v éteru.
  Balíčky, co už dorazí dorazí i s měsíčním anebo dvouměsíčním zpožděním – prostě si to tak někde leží na poště, když se snažíte zjistit, kde to je (protože si pro to stejně budete muset dojít sami – a ano, když si odchytíte pošťáka, co roznáší ty letáčky o nezastižení a chcete po něm zásilku, tak se akorát dozvíte, že zásilku/dopis nemá a že jen roznáší… to raději úplně bez komentáře) tak nikdo neví, balík je někde na poště tam či onam, když se konečně dovoláte (teda jestli se dovoláte) tak o balíčku nic neví.
  Poslední dobou spíš Český bordel než pošta.

 220. Reagovat
  CyDraY 17.3.2021 v 10:49
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dlouholetá spokojenost :)
  Zjevně ví, že jsme v 21: století a době digitálních technologií :)

  KLADY: Skutečně rychlé doručení; doručení i při špatně uvedené adrese; perfektní práce lidí na infolince (jen bych posílil jejich tým) , každému doručovateli zavolejte pokud Vám nefungují zvonky ;) kontakt na něj je uveden v zasílaném e-mailu :)
  ZÁPORY: Depo je obtížné kontaktovat;
  (1) (0)You have already voted this
 221. Reagovat
  Oto Machek 17.3.2021 v 12:46
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Pošta, ač deklaruje při včasném podání zásilky doručení do druhého dne samozřejmě nic nedoručila. Dle obhcodníka podal v pondělí zásilku do přepravy, včera a ani dnes pošta nic nedoručila. Takže ani za 2 dny nesplnila, co slibuje. Vysvětlení, omluva žádná. Za službu si nechají zaplatit, ale poté nic nepslní.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Laxnost, neochota a neslušnost se omluvit při svých chybách
  (1) (0)You have already voted this
 222. Reagovat
  Marketa 17.3.2021 v 15:49
  1
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  40

  Pochopim, ze je pošta zahlcena, nepochopím proč v takovém případě stále přijímají objednávky, když nejsou schopni doručit balik, do týdne od objednání.. sms poslou ze balik převzali, ale ze by poslali další sms, ze nestíhají a bude balik doručen později, to ne. Kdybych to věděla, objednam přes zasilkovnu.
  S těmi problém nikdy není. Nevím jestli zásilka někde 5 dni neleží, jestli na ni nezapomněli, nebo ji neztratili..
  nezlobte se ale nedoporučuji vás a už nikdy nebudu využívat vaše služby, pokud budu mít na výběr.

  ZÁPORY: Komunikace, pozdní doručení zásilky, nedoporučuji!!!
  (1) (0)You have already voted this
 223. Reagovat
  Romana 18.3.2021 v 9:07

  Dne 11. 3. 2021 jsem podala balíček na pobočce ČP do Německa. Po týdnu nebyl balíček doručen. Po telefonické konzultaci mi bylo sděleno, že balíček může být na cestě až 3 týdny. Nevím jak si tohle vůbec může pošta dovolit!!!!!! Už nikdy více!!!!!!
  Německá pošta doručuje do ČR do 2 pracovních dnů!!!!!

 224. Reagovat
  Zákazník 18.3.2021 v 9:26
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Samozřejmě vše je o lidech, nicméně česká pošta jich asi zaměstnává nejvíce neschopných. Ale jak se říká, ryba smrdí od hlavy. Zažil jsem skvělou vedoucí pošty, nicméně v případě problému se vždy schovávala za paragrafy a neschopnost, zažil jsem řešení několika situací s ob´mbudsmanem české pošty, který mi taky nikdy v ničem nebyl nápomocen. Zkostnatělost této instituce je bohužel letitý problém, a jediné, co se posouvá směrem vzhůru, jsou ceny, nikoliv kvalita služeb.

  Smutným dokladem těchto skutečností je každoroční minusové hospodaření, úpadek služeb, snižování přepravy a nabobtnávání byrokracie.

  Je s podivem, že menší přepravci jako PPL, dovkáží přepravit (a se ziskem), více zásilek, než státní dopravce s desetitisíci zaměstnanci! Privatizaci ČP!

  Apeluji tímto na zaměstnance České pošty! Buďte hrdí na svou práci, je to slušná a zodpovědná práce, dělejte ji poctivě, buďte rádi, že ji máte a pokud Vás nebaví, skutečně nikdo, nikdo Vás nenutí ji dělat. Přenechejte ji s vděkem někomu jinému. Skvělým příkladem a vzorem Vám může být např. youtuber Smajliczek, který u pošty dělá roky, práci dělá rád a s nadšením.

  KLADY: - velkým kladem je, že díky neshcopnosti ČP jsou tu služby jako Zasilkovna.cz, Uspornybalik.cz a obrovksá spousta jiných přepravcl, kteří jsou kvalitnější, rychlejší a ve výslednu i levnější a dostupnější.
  ZÁPORY: - nedodávají zásilky, jak duručovatelé, tak přepravci balíků - nelze se dovolat na pobočky - špatně informovaní/proškolení zaměstnanci - krátká otevírací doba pošt - dlouhé fronty na pobočkách - nepravdivé informace o doručování, časech - místo řešení rekalmací a ochoty pomoci, vždy jen výmluvy a neochota posunout služby na vyšší úrove
  (1) (0)You have already voted this
 225. Reagovat
  David Zlatuška 20.3.2021 v 7:59
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Infolinka je naprosto k ničemu, nedá se dovolat. Pošta jako taková je jen banda lidi, kterým nezáleží na výsledku jejich práce….

  KLADY: Žádný nemám....
  ZÁPORY: Neschopní doručit balíky. A už vůbec ne včas.
  (1) (0)You have already voted this
 226. Reagovat
  Božena Keksíková 22.3.2021 v 21:16
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Česká pošta mě pokaždé zklame

  KLADY: Neznám.
  ZÁPORY: Je to hrůza na všech frontách, volím ji jen, když není jiná možnost. Přijde li balík na správnou adresu, nepřijde nikdy včas a málo kdy formou, která byla zaplacena. Reklamace prakticky neexistují. Služby jsou drahé.
  (2) (0)You have already voted this
 227. Reagovat
  MP 24.3.2021 v 10:23

  Mizerné služby za velké peníze

 228. Reagovat
  Radek Hajzler mladší 24.3.2021 v 18:02
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  To je naposledy co si nechávám něco dovést od české pošty, objednám si zásilku která má přijít na adresu ještě schválně abych jí nemusel nikde vyzvedávat, oni jí pošlou do dodací schrány kterou já nevlastním a když potom chci danou obědnávku reklamovat kvůli tomu že nedodrželi to co je napsané u obědnávky tak musím čekat skoro týden na to abych se dozvěděl že reklamace nebyla přijata.

  (1) (0)You have already voted this
 229. Reagovat
  Wolf 24.3.2021 v 18:21

  Již po několikáté nedoručená zásilka, místo toho uloženo na mnohem vzdálenější poště. Poškozování provozovatele u kterého mají “pobočku”, trapné lži o odmítnutí “balíkovnou”… Zbytečná služba na kterou ČP nemá, a měla by to nechat opravdovým odborníkům! My jsme s nimi o možnosti otevřít si u nás balikovnu jednali a vzhledem k nepřiměřeným podmínkám, a celkové amatérské koncepci (už jsme měli PPL parcel a DPD, a jednali s  dalšími) jsme od toho šli pryč, díky bohu! UZ NIKDY!

 230. Reagovat
  Petr pesek 25.3.2021 v 16:07
  2
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  80

  Nechodite se ani na hnůj 16.3 odesláno z z Prahy dnes je 24.3 a nic tak nemacrujte a makejte

  KLADY: Nemáte zadne
  ZÁPORY: 16.3 odešlo z Prahy dnes 24.3 a nic tak nemacrujte a makejte
  (1) (0)You have already voted this
 231. Reagovat
  PETR 25.3.2021 v 20:35

  Cenzura hodnocení? Zajímá někoho průzkum všech hodnocení zde udělených?
  Česká pošta/Klady +množství poboček
  zápory- nedoručování doporučených zásilek v lockdown,
  -arogance při řešení reklamace v lockdown ,-bludná zásilká RR751487590CZ která usiluje do zapsání rekordu v doručení,
  Shrnutí Pošta už nemůže soutěžit o první místo se Zásilkovnou. Zásilkovna klady +levější přeprava,+ žádné skryté poplatky v přepravě, +ochotna pracovníků na výdejních místech,+ žádné fronty, +jednoduchost(mobilem)rychlost a přehled přepravy,/mínusy- množství poboček

 232. Reagovat
  Yveta 25.3.2021 v 21:01
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Všimla jsem si že pře sto recenzím nebylo zveřejněno hodnocení. proto informace hodnocení 5.5 na 3.3 je zavádějící

  KLADY: Síť v Č.R.
  ZÁPORY: nedoručování doporučených zásilek lhostejnost v řešení reklamace
  (1) (0)You have already voted this
 233. Reagovat
  Tomáš 26.3.2021 v 15:54
  1.25
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dle mého názoru nejhorší dopravce vůbec. Paní stojí před domem se zásilkou, ani nezazvoní, nezavolá nic, až když si toho všimnu, tak odjíždí. V dopise stojí že si mám dojít na poštu v mé obci. Na poště údajně nic není. Co to je za logiku??!

  KLADY: kdysi to byl velmi dobrý dopravce
  ZÁPORY: dnes tragédie rychlost doručení jednání na poště
  (1) (0)You have already voted this
 234. Reagovat
  Ondrej 31.3.2021 v 17:06

  Priserna komunikace. V SMS o doruceni telefoni kontakt na ridice. Ridic to cely den nebere. Dostanu oznamemni ze jsme nebyl zastizen na adrese, pritom jsme byl cely den doma. Telefon nebere ani pobocka, kde je zasilka ulozena! Po 30 minutovem cekani se dovolam na sluzby zakaznikum, kde mi nemohou pomoci a se stiznosti na dodani mam volat depo, na depu to opet nikdo nebere cely zbytek dne!!!

 235. Reagovat
  Pavla 31.3.2021 v 19:01
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Prioritní D+1 doporučený dopis šel na místo určení 11 dní. Obyčejný tzv. ekonomický dopis odeslaný ve stejný den z Prahy do Stříbra šel 6 týdnů, do Kaniček 5 týdnů. To jsou draze zaplacené služby k ničemu. :-(((
  Na bezplatné lince posty jsem se po 25 minutách čekání dozvěděla, že u Prioritní zásilky negarantují dodání následující až další pracovní den, ale že to tak zpravidla je. Na to, že jde dopis více jak měsíc odpověď neměli. Je to žalostné.

  KLADY: momentálně nenacházím nic dobrého
  ZÁPORY: viz. v komentáři
  (0) (0)You have already voted this
 236. Reagovat
  Marie Balajková 1.4.2021 v 14:06
  1.5
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  0

  První balíček mi vůbec nedoručili ani na mě nezvolili a nezkoušeli vůbec kontaktovat. Dnes když doručovali další balíček mně a zvlášť i moji mamce a jeden z toho na dobírku, řekla jsem, že si vyzvednu jen jeden a ten další ať nechá na poště a paní na mě hned spustila arogantně, že ,,aha, tak to je dobrý no”,když jsem si pro to přišla, byla úplně nepříjemná a řekla mi, ať mi je jasný, že za další takový doručení si zaplatím a ze nechápe, proč nemuzu vzit aji to další, přitom ji do toho nic není. Absolutně nechápu a asi nikdy ani nepochopím, proč lidi, kteří musi denne komunikovat s jinými lidmi, pracuji na ceske poste. Už nikdy víc nic přes ně objednavat nebudu, opakovaně s nimi mám jen problémy a ta komunikace je odporná..

  ZÁPORY: Doručení Komunikace
  (1) (0)You have already voted this
 237. Reagovat
  Petr 6.4.2021 v 18:51
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Otresne sluzby.Nedorucuje balicky nechava rovnou jen listek.Za doporuceny dopis jedna A4 uctuje 54kc, zlodejna.
  Ceskou postu vyuzivam temer nula, nastesti!

  KLADY: Zadne nevidim.
  ZÁPORY: Otresna instituce.
  (1) (0)You have already voted this
 238. Reagovat
  Jakub 7.4.2021 v 12:02
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  20.11.2020 jsem odesílal balík EMS do Číny, balík nebyl doručen a je mi vracen. Dnes 7.4.2021 stále balík nemám a nikdo mi není schopný říct kde balík je (tolik ke sledování zásilky). Zásilku jsem reklamoval, ale na vyřízení reklamace mají 3 měsíce! Neuvěřitelně špatná a drahá služba, absolutně nedoporučuji.

  KLADY: nejsou
  ZÁPORY: totálně nefunkční dopravce
  (0) (1)You have already voted this
 239. Reagovat
  Kristina 10.4.2021 v 10:06

  Nikdy viac. Vidíte balík pred vami, ale nedajú vám ho, lebo vám ONI neposlali kód na prevzatie. Keď sa snažíte dovolať na centrálu tak aj keď čakáte na linke 45min 3dni po sebe, nik vám nezvedne. Po napísaní e-mailu vám ani po 2 týždňoch neodpíšu, čo je už vlastne aj jedno, lebo balík je už tatam. NIKDY VIAC.

 240. Reagovat
  Václav Procházka 12.4.2021 v 8:42
  2
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  60

  Podána žádost o opětovné doručení zásilky v úterý a dnes je nový týden, pondělí, a stále se nic neděje .. doba mezi výstupem z pošty 120 a dodáním klidně i měsíc, případně zásilka zmizí, prostě tragédie. Doručovatelky a pracovníci za přepážkami jsou v tom nevinně, chybu vidím v managementu a organizaci tohoto molocha.

  (0) (0)You have already voted this
 241. Reagovat
  pavel 12.4.2021 v 11:04

  čekám již 12 dnů na balík který jsem potřeboval před 7 dny zvolil jsem českou poštu jelikož jsem si myslel že mezinárodní jako je česká pošta by mohla být nejrychlejší bohužel opak je pravdou

 242. Reagovat
  Tereza 14.4.2021 v 12:02

  Přes 20 minut čekáte než vám někdo zvedne telefon a stejně se nedočkáte.

 243. Reagovat
  Jozef Goralik 14.4.2021 v 17:04
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Totálně neschopný dopravce zásilek.

  KLADY: Pokrytí měst a regionů.
  ZÁPORY: Absolutní a nefunkční systém SMS a ČP webových stránek ohledně doručování zásilek v Praze 6. Avíza o aktuálním doručení nejsou pravdivé. Několikanásobně avizované doručení nejsou pravdivé. Omluvy, výmluvy nebo důvody jsou stále stejné a nepravdivé. ČP Praha 6 prostě není schopna cokoliv zlepšit nebo vyřešit. Nechápu jak tento státní podnik ještě vůbec existuje anebo je to specifický problém Prahy 6?
  (0) (0)You have already voted this
 244. Reagovat
  Natálie 15.4.2021 v 10:46

  Velmi nevhodné chování zaměstnance se zákazníkem.

 245. Reagovat
  Saša 15.4.2021 v 14:35
  1.5
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  0

  Objednal jsem dodavku na konkrétní pobočku balíkovny, ale z “provozních důvodů” jsem musel jet vyzvednout na poštu.

  ZÁPORY: bez upozornění změnili dodací místo
  (0) (0)You have already voted this
 246. Reagovat
  Vít 16.4.2021 v 8:18
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Ztratit 3 balíčky během jednoho týdne a strčit hlavu do písku místo komunikace, to chce fakt koule :( Balíčky po provolání půlky republiky objevily v Olomouci, Brně a Klatovech. Takže vlastně kousek od severních Čech, kam balíky směřovaly. Na depech byli lidé naštěstí rozumní, ale oficiální komunikační kanály jsou spíš a****… Nereagují, linka s čekačkou 45min+ a následná neochota vůbec něco řešit, protože prý co je mi jako do toho, kudy ten balík cestuje, že u dané služby není garance doby doručení… Ale omluva, že křehká a velice drahá věc cestuje přes x dep na druhé straně republiky, to ne…

  KLADY: Nevím, poraďte...
  ZÁPORY: Všechno co vyzdvihují vlastně pořádně nefunguje. Když už řádně doručí balík, je to bouchnutí šampáňa.
  (1) (0)You have already voted this
 247. Reagovat
  medvěd 16.4.2021 v 22:10

  bída a utrpení !!! hlemýžđ by to doručil rychleji !!

 248. Reagovat
  Nikola 17.4.2021 v 9:24

  Všechno špatně

 249. Reagovat
  Boris 19.4.2021 v 13:17

  Služby pošty – jedna velká katastrofa.

 250. Reagovat
  Tereza 28.4.2021 v 12:11
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  To, co projde české poště, je neuvěřitelné a pravidla nastavená naprosto špatně. Min.rok jsme objednávali zboží ze zahraničí( boty), nic nepřišlo a proto jsem mnohokrát psala email firmě, která mi poté zaslala sken sledovače zásilek s tím, že zboží mi bylo dodáno v konkrétní den. Já jsem však zboží neobdržela. Chtěla jsem tedy řešit reklamaci, ale na poště mi řekli, že už je to měsíc a už si to nepamatuje doručovatelka, že zboží bylo ,,obyčejná zásilka”, tudíž není třeba podepsat doklad o převzetí a reklamovat může jen odesílatel. Bohužel jsem neměla čas to loni řešit, ale jak jsem mohla obdržet zboží, když mi z pošty v den doručení nikdo nevolal? Vedoucí z pošty tvrdila, že to mohli dát do schránky, ale otázkou je, do jaké schránky dají krabici s botami?? Do té naší určitě ne. Všechno špatně, někdo z rozvozu si nechal boty za 900Kč a člověk se nedomůže vůbec ničeho! Jak je tohle vůbec možné? A kdo těžce inteligentní vymyslel to, že zboží může reklamovat jen odesílatel? Peníze od adresáta mu přijdou, zboží odeslal, tak co by se tím dále zaobíral.

  (1) (0)You have already voted this
 251. Reagovat
  Petr Š. 28.4.2021 v 15:14
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Pošta se opakovaně ani neobtěžuje upozorňovat na upozorneni zasilky. Natož vůbec doručovat. Stává se že zásilka se vrací odesílateli po vypršení lhuty pro uskladnění. Balkánské podmínky na kterých Česká pošta funguje je možné vyléčit jen silnou konkurencí soukromých doručovacích služeb.

  KLADY: Hezké logo.
  ZÁPORY: Celkové selhání služeb. Není se kam odvolat.
  (0) (1)You have already voted this
 252. Reagovat
  Michaela 28.4.2021 v 22:10

  Jedna velká katastrofa, nic nefunguje, neustále sa na něco vymlouvají. Již nevyužívam, konkurence je omnoho spolehlivejší

 253. Reagovat
  Karel 29.4.2021 v 18:30

  Absolutní arogance!!! Každý den zpráva nebo i telefonát že doručí zásilku a prostě se na to vy…..!!! Že by někdo zavolal a omluvil se? Cha cha?! Banda budiž k ničemu. A když se po dvou hodinách člověk sám dovolání, tak se dozví…smůla, tak zase zítra nashledanou ty k…. fakt síla tento státní podnik.

 254. Reagovat
  Dagmar 1.5.2021 v 13:11
  1.5
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  20

  Z pošty 19800 řádně odeslán 26.4. doporučený dopis s tím, ze bude určitě dodán adresátovi na 16400 následující den. Dopis nedoručen, dodán na pobočku 16099, kde bylo sděleno, ze tam dopis neleží a že podle záznamu Česke pošty byl doručen 27.4. Na webu v sekci “Sledování zásilek” skutečně mají záznam, že byl doporučený dopis dodán. Takže komu byl dodán?

  KLADY: Na 19800 jsem měla super doručovatelku, po jejím odchodu mám další skvělou. A patří nám i vynikající doručovatel balíků, se zodpovědným přístupem, pan Rubeš.
  ZÁPORY: Pokud ale nemusím, služeb ČP nevyužívám. Viz nepravdivé údaje o doručování u jiných pošt. Problémy jsou shodné s popisy zážitků jiných komentujících. Upřednostňuji zásilkovny.
  (0) (0)You have already voted this
 255. Reagovat
  Němcová 3.5.2021 v 11:41

  Nejhorší dopravce.

 256. Reagovat
  Bára 3.5.2021 v 18:28
  1.5
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  20

  Při přechodu doporučeného dopisu ze zahraničí do přepravy někdo zpackal mé jméno a zapomněl na první písmeno příjmení (sama paní na pobočce přiznala, že je to chyba pošty a ne odesílatele). Po předložení občanky mi odmítli zásilku vydat, přestože si paní byla jistá, že se jedná o správného člověka. Takže moje křehké CD, na které jsem čekala měsíc, míří zpátky do Japonska, kde ho znovu odešlou a snad už to Česká pošta za 2 měsíce napíše správně. Další věc je, že doručovatel/ka se dopis ani nesnažil/a předat. Vhodil/a lístek do schránky a ani nezazvonil/a. Od října jsem každý den doma a není možné, abych neslyšela zvonek. Kdyby pán/paní obětovali 2 minuty svého času, nic z toho by se nemuselo stát.

  ZÁPORY: - zásilku se ani nesnaží doručit - s prominutím bordel v organizaci - někdo neumí opisovat, takové obrovské Š na začátku mi nepřipadá moc přehlédnutelné
  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   Bára 11.5.2021 v 11:23

   Update: Na zásilce bylo změněno jméno a byla uložena ve skladu celního úřadu. Tam leží už 14 dní, což jsem nevěděla, protože se nikdo neobtěžoval mě informovat, co se s ní stalo. Na mou vlastní iniciativu jsem zjistila, že čekají na dodání dokladů k celnímu řízení, pro které mi zbývají 2 dny. O tom mi samozřejmě také nikdo nenapsal. Takže děkuji České poště za aktivní spolupráci, kdy nejsou ani schopni napsat email: Balík máš na celnici, pošli papíry.

 257. Reagovat
  Jan 19.5.2021 v 14:45

  Dobrý den.
  Přijdu na poštu. Vyzvednu si číslo a čekám. Ve stoje, protože na židle Česká Pošta asi nemá. Konečně se dočkám. Jdu k přepážce, když se ta ženská za přepážkou konečně uráčí mě obsloužit, zeptá se mě “co chcete”. Překousnu hrdost a požádám ji o zaslání balíku. Dostane se mi školení, co všechno musím vyplnit, ocenit a popsat. Vše mám vyplněné předem. To babu za přepážkou evidentně rozzuří, takže mi alespoň vynadá, proč jdu podat balík pět minut před zavírací dobou. Podám balík a čekám. Za tři dny dojde balík adresátovi, rozšlápnutý nějakým ho****m z překládací pošty. Reklamace? Reklamaci musí podat adresát. Usilovně prosím adresáta, aby šel reklamovat balík (online to nelze. Pošta má počítače na jiné věci). Adresát jde reklamovat balík a stojí u přepážky (třetí v pořadí, jak si ho ty ženský za přepážkami předávají), a čeká až ženská za přepážkou vyplní prapodivné interní formuláře. “Podepište to zde, zde a zde.” Zákazník se po přečtení formulářů, (co si to ten pa*****t dovoluje) dozvídá, že se vzdává náhrady za reklamovaný balík. Adresát odchází a kulhá, protože prostál u přepážek 45 minut. Co se stane s náhradou za zničený balík je ve hvězdách. Vše je v rukou ženský, která má evidentně v popisu práce být co nejvíce nepříjemná. Vždyť peníze jí z rozhodnutí vlády poskytne ten bl****k, který místo, aby vydělával peníze a platil daně, postává na České Poště.

 258. Reagovat
  Václav 19.5.2021 v 19:44
  1.5
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  10

  Oproti PPL či jiným alternativám opravdu špatný dodavatel. Aplikace/celý systém poskytující info o zásilce stojí za prd. Dnes mi prý měla být dodána zásilka, nebyl jsem kontaktován a nyní nemám tušení kde se nachází.

  KLADY: poměrně rychlé doručení
  ZÁPORY: jednaní se zákazníkem stav zásilky informace o zásilce
  (0) (0)You have already voted this
 259. Reagovat
  Kateřina 21.5.2021 v 12:38

  Depo je totalně na pr* bydlíme na vesnici a pošta si sem chodí jak se jí zachce jednou tak jednou tak když už konečně má přijít pošta a člověk čeká na dopis složenku cokoliv žensky se vykecávaj u jedné ženský a přijedou třeba až kolem 18h samodřejmě nepříjde to co má když už konečně se tam dovolám jedna mi řekne ano máte to tady zítra bude doručeno druhý den nic, volám znova ano máte to tady zítra bude doručenu volam a nic zařvu na ně že si pro ní přijedu a oni chtěj podací číslo jako vážně mám toho plné zuby takhle je to každej měsíc depo hradec králové je totalně nespolehlivé zrušit a bude klid tohle mi nervy neberou ještě tam jsou takové fů**e až hrůza opětovně čekám na složenku která byla odeslána 12.5. 2021 poctivje jsem čekala do pátku tedy do dneška a nic bohužel udaje mi nikdo neřekne jelikoš už nikdo nikde není a opětovně volám už od středy a zas bude vám doručena když sem se konečne po 2h dovolala ženská mi řekla že si mám volat s podacím číslem mám toho plné zuby.

 260. Reagovat
  Tereza 23.5.2021 v 13:42
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Na webových stránkách je uvedeno, že doručují i o víkendu! Lež, zásilka o víkendu není přepravovaná a je k vyzvednutí až v pondělí … Klamavé jednaní se zákazníkem!

  KLADY: Nic
  (2) (0)You have already voted this
 261. Reagovat
  Marcel T. 26.5.2021 v 12:40

  Absolutně neschopny podnik. Furt průser, nedorucene balíky, účtování za zastaveni balíčku který sami pozastavili.

 262. Reagovat
  Ivana 27.5.2021 v 14:45
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Mam prima zkusenost se zasilanim baliku do Polska. Cesta z Prahy do Wroclawi cca 4 hodiny autem. Dorucovani baliku i s priplatkem za prioritu a nasledne s reklamaci 38 dni! Gratuluji postam v EU za uzasne vykony. Kde muj balik pravidelne bloudi se udajne nevi. :-)

  (0) (0)You have already voted this
 263. Reagovat
  Samuel Knushi 7.6.2021 v 10:00

  Příšerné jednání se zákazníky. Všichni neschopní teda alespoň v Olomouci. Všechny zásilky mě nezastihnou ale na podruhé se to vždy povede. Už řeším velmi dlouho. Využijte konkurenci pokud je to možné.

 264. Reagovat
  Eva 8.6.2021 v 23:16
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  My máme štěstí na nejlepší pošťáky, co vozí balíky.
  Opravdu existují a oba pracují na naší poště.

  P.S. zaměstnanec pošty nejsem😉

  (0) (0)You have already voted this
 265. Reagovat
  andrea 10.6.2021 v 8:58

  Něco otřesného…. jak na pobočkách, kterým se už vyhýbám a využívám všude, kde to jde jiné dopravce, tak doručování balíků. Z Německa i když byl podán v sobotu trvalo doručení na pobočku v Brne jeden pracovní den, ale pak čekám již několik dni, kdy dojede vzdálenost asi 1 km. Není možné si vyzvednout, protože nevíte, kde balík je, na tel číslo, jediné, které je uvedeno v systému se nejste schopni dovolat a to volám nejméně 50 x za den.Na emaily nereaguji . Jeden z balíků, které byly poslány společně jeden doručili u druhého je v systému zapsáno příjemce nebyl zastižen… Něco opravdu otřesného a nemyslitelného, nejhorší je ten totalní nezájem a nemožnost si cokoliv o balíku zjistit. Nechápu, když u všech ostatních dopravců jde vše jak má jít, vite kdy baliky dojedou, můžete se domluvit s konkrétním řidičem atd.

 266. Reagovat
  Václav Kučera 10.6.2021 v 10:36

  0* ano! Oteviraci doba… normalne pracujici clovek nema absolutne sanci se v oteviraci dobu dostavit…! abych si bral dovolenou na navstevu posty tak to fakt ne. Platebni prikaz stoji 66kc a doba prevodu trva 5dni… nvm jestli se smat nebo brecet… fakt bananystan tady…

 267. Reagovat
  Nadezda Straňáková 14.6.2021 v 11:47
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dlouhodobé problémy s doručováním pošty v Olomouci. Periodika nechodí, dovolat se není možné.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Dlouhodobé problémy s poštou v Olomouci . Periodika nejsou doručována, na telefonní čísla neni možné se dovolat. Buď je obsazeno, nebo telefon nikdo nezvedá.
  (0) (0)You have already voted this
 268. Reagovat
  Jana 15.6.2021 v 12:07
  3.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  40

  Pošta Hořesedly

  KLADY: Rychle dodání
  ZÁPORY: Neustálé dávání naší posty a balíčků na jinou adresu....
  (0) (0)You have already voted this
 269. Reagovat
  Mirek 17.6.2021 v 10:32
  1
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dva příklady z mnoha :1. poslán balík do ruky, přišla SMS budeme doručovat.., beru dovolenou a čekám. Odpoledne volám řidiči, že stále čekám. Odpovídá, že nestíhá. Večer SMS vyzvedněte si balík na poště Den dovolené v tahu a balík do ruky na poště.
  2. Zaslána platební karta s PINEM do vlastních rukou. Ve schránce v paneláku vhozená obálka bez jakéhokoliv upozornění. Volám na poštu, že obálka do vlastních rukou byla ve schránce a odpověď, že to není možné. Pokud pošty zavřou ubyde jen starostí a rozčilování lidem.

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: fronty, arogance, absolutní nemožnost podpory, neznám člověka, který by úspěšně vyřídil reklamaci.
  (0) (0)You have already voted this
 270. Reagovat
  Sandra 17.6.2021 v 19:15

  Za mě ani jedna hvězda! Česká pošta je fakt hnus.. Objednávala jsem si balík (s představou, že mi ho doručí) a ono nic.. Po týdnu jsem jsem se koukla do sledování zásilek, řekla jsem si fajn asi to vázne v dopravě, tak ještě počkám.. Díky bohu, že zásilky z ciziny se odesílají až za 3 týdny.. Tak naštěstí jsem měla poslední den, kdy jsem si mohla vyzvednout balík.. Jenže nedostala jsem ani jednu výzvu a to mám napsaný zvonek i schránku a ještě ke všemu mi ten balík dali uložit úplně jinde než vlastně bydlím! A když jsem teda přišla na pobočku, tak jsem řekla, že tu mám balík a nemám výzvu, že jsem ani jednu nedostala, paní mi řekla, že tam má napsáno, že jsem ji dostala, že jsem ji omylem musela vyhodit, že to není možné, jejich chování a to všechno! Raději si připlatím i 1.000 Kč za jiného dopravce, ale Českou poštu už vážně ne! Arogantní, na****ý, že musejí makat nebo co a ještě ke všemu líné jako veš (i když, i ta veš je pracovitá)!! Už nikdy víc.

 271. Reagovat
  Petra 23.6.2021 v 10:13
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Balíkovna chce dalších 10 Kč za každý balíček. Nepřišla ani SMS, pouze email. Už nikdy. Strakonice

  KLADY: Zatím žádné
  ZÁPORY: Balíkovna chce další peníze na pobočce. Nepřišla SMS.
  (0) (0)You have already voted this
 272. Reagovat
  Karel 30.6.2021 v 9:07
  3.25
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  30

  Česká pošta je potřebný podnik, to je bez diskuse, ale to rozvážení balíčků je zkrátka velká slabina, spíš nechuť s tim něco udělat…..Já dost objednávám zboží po netu a když mám na výběr, tak nikdy ne ČP, protože to je jen zaděláno na komplikace při doručení a spousty hodin v očekávání…..Zkrátka vše probíhá jako u ostatních dopravců, až na to samé doručení, kdy také ráno dostanu výzvu, že bude balíček dodán…..tím to zkrátka končí, následuje cinknutí na domovní zvonek, nebo ani to a jen najdu výzvu ve schránce, že si mám pro balíček doklusat na poštu…..nebo několik minut před dodánim přijde SMS zpráva, že doručovatel jede, to je ten okamžik, kdy se zprávu nepodaří vždy zachytit, bože, proč ten pošták už rovnou nezavolá, byla by to přece jistota, že dotyčný je doma a nepřeslechl tu smsku……takto to maji zkrátka všichni přepravci zásilek, mimo České pošty, proč se tato tomu tak brání, když je to u všech ostatních naprostá samozřejmost….tak tady zase trávím hodiny s mobilem v ruce, abych tu smsku nepřeslechl……

  (1) (0)You have already voted this
 273. Reagovat
  Tánis 8.7.2021 v 16:32

  Jedním slovem Hrůza!Poštu budu využívat už jen v nejhorším případě. Dlouhá doba odeslání, ceny otřesné a slečny na některých pobočkách nepříjemné a neochotné!!!

 274. Reagovat
  Štěpánka 8.7.2021 v 17:36
  1.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  40

  Bohužel dodání balíčků je katastrofální. V případě balíku domů, prostě nedorazí nikdy a člověk musí na poštu i když byl celý den doma a čekal na balíček. Nemluvě o tom že si dopravu domů zaplatil. Pokud zaplacenou službu nejsou schopni dodržet, pak by měla být zdarma.
  V mnoha případech ani nepřijde informace že balík na poště je.
  Pokud je možnost, volím jiného dodavatele a vždy bez problému.

  KLADY: Ochota a komunikace se zaměstnanci na pobočce
  ZÁPORY: Doba doručení v případě balíkovny Žádné doručení v případě balíku domů Opětovné nedoručení dopisů a složenek do řádně označené schránky
  (0) (0)You have already voted this
 275. Reagovat
  Marek Doroba 9.7.2021 v 12:35

  Řeším s Českou poštou vyplacení dobírky na účet. Nevím proč mi pošta neposlala peníze na účet, tak jsem reklamoval, ale reklamace on-line byla ukončena s tím, že si mám dojít na pobočku ČP s originál podacím lístkem. Sdělil jsem paní, že lístek nemohu najít a přesto mi napsala v mejlu, že si mám dojít na poštu s lístkem a ukončila on-line reklamaci. Potvrdili mi (co už dávno vím), že balík byl doručený, pošta má peníze, ale bez podacího lístku mi nic nevyplatí. Mám kontakt na osobu, která to vyzvedla i zaplatila a potvrdí i komu dobírka náleží, ale to poštu nezajímá. Jen chce podací lístek. Protože jen podle podacího lístku prý mohou ověřit, zda to jsem já komu peníze náleží. Tak pozor na podací lístky. Pro mne ponaučení, že Českou poštu už nikdy.

 276. Reagovat
  Lukáš 13.7.2021 v 10:20
  2.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  100

  Po dlouhé době jsem využil služeb státní společnosti a jsem zděšený. 2.7. jsem odeslal z hlavní pošty v Jablonci n. N. doporučené psaní s dodejkou do Prahy, paní u přepážky se mne ptala, zda-li žádám službu express nebo economy. Netušil jsem, že economy za téměř 80,- Kč znamená, že psaní někde budou asi záměrně zdržovat, aby byl důvod prodávat další službu. Po 11 dnech (13.7.) podané psaní stále nedorazilo. Sám jsem státní zaměstnanec, ale takovou službu za státní peníze opravdu nikdo nepotřebuje. Jakým dvourychlostním způsobem pošta asi zásilky přepravuje? Mám si představit dvě hromady, kdy jednu odesílají ihned a druhou až naplní celou dodávku? Nechápu a varuji všechny občany před službou economy. Kdyby mi někdo posílal pohled z Hurgady, tak to určitě pochopím, ale jedno doporučené psaní z Jablonce do Prahy? Následný dotaz na poště a ochota personálu je na výbornou, ale nelze reklamovat mé špatné rozhodnutí správně zvolit službu. Možná by napomohlo informování, že economy ani po týdnu a půl nedorazí k adresátovi, aby se mohl klient lépe rozhodnout, jakou službu České pošty využít a zda-li vůbec…

  (0) (0)You have already voted this
 277. Reagovat
  Jirka 13.7.2021 v 12:52
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Co se neodešle doporučeně, dojde pozdě, nebo vůbec!
  Pošta nedoručuje na adresu, do schránky vhazuje pouze oznámení o zásilce. Před pobočku pošty se tvoří fronta min. na 1/2 hodiny, už 30 let!!!
  Kontakt s Českou Poštou představuje vždy a bezvýhradně problém.

  KLADY: Služba MMS
  ZÁPORY: Mimo MMS nefunguje vůbec nic.
  (0) (0)You have already voted this
 278. Reagovat
  Ina 13.7.2021 v 13:43

  Doručení dne: 13.7.
  Jsem po těžké onkologické operaci. V okamžiku kdy si ošetřuji operační ránu v koupelně v přízemí rodinného domu, (mobilní telefon v  1. patře neslyšíte – mimochodem 1x volání) najednou obrovské bušení pěstmi do dveří. Já sama doma, s rozřezaným břichem….strašně jsme se lekla a zakřičela – co si to kdo dovoluje bušit do dveří pěstmi. A až nyní se ozvalo, tady pošta. Ok, jste po operaci vše vám trvá dlouho, tak jdete pro oblečení, než otevřete. (prostě doručovatel mohl zavolat o něco dříve a já bych se připravila). Otevřu dveře a dostanu přednášku jak se mám k milostivému doručovateli chovat, přičemž on absolutně ignoruje fakt, že se ohlásil bušením pěstí do dveří, čímž mě total vylekal. (mimo jiné toto považuju v civilizované zemi za nenormální),…a že teprve po třískání na dveře mě oznámil, že je pošťák. Po otevření dveří jsem se mu snažila vysvětlit, že jsem pomalá pač jsme po operaci a není mi dobře,..doručovatel nepřestával v přednášce o mém chování s naprostou ignoranci toho, jak neprofesionálně (a to jsem použila slušné slovo “neprofesionálně”) se zachoval on. Protože chování doručovatele bylo agresivní, začala jsem se ho bát a zkrátka nakonec jsem raději odešla a dveře zamkla. Pro balíky dojede muž, ale kde až ta pošta došla, když vy se bojíte – máte strach – z doručovatele?
  No z naší strany je to tak, že služby pošty už využívat nebudeme….

 279. Reagovat
  Marie 19.7.2021 v 13:21
  1
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  20

  Dopis odesel z USA pred dvoumi mesici.
  Za 10dni byl v Praze – mam vytisnutou celou cestu z USA do Frakfurtu a do Prahy.
  Dopis jeste nebyl doruceny. Uz vic nez mesic sedi na Ruzyne.
  Jak je to mozne ze prioritni dopis neni dorucen z Prazkeho letiste do Prazskeho uradu za cely mesic? 40+dni?
  Dovolat se k nikomu neda.

  (0) (0)You have already voted this
 280. Reagovat
  J.Wlk 22.7.2021 v 22:34
  1.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  50

  Strašný! Tchán slavil 60 let. Bydlí v Bystřici nad Olší. Odeslal jsem pohled v úterý 13.7. z Ostravy v domnění, že to do pátku dojde (16.7. – 50km). Už když jsem kupoval známku mne zarazilo, že mi nabízí dva druhy známek, pomalejší a rychlejší! To byl první šok. Dřív normálně hodili do vagonu celej pytel s dopisy a přišlo to na místo určení max. za 2 dny. Koupil jsem samozřejmě pomalejší a přišlo to za týden! 50km za týden! Už nikdy poštu, raději pošlu SMS. Zloději!

  KLADY: u přepážky na hlavní poště v Ostravě neprší
  ZÁPORY: Služby otřesné a otřesně drahé
  (1) (0)You have already voted this
 281. Reagovat
  Jiří Dvořák 24.7.2021 v 17:10
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Vážení, jen musím opět konstatovat to nejlepší na doručovatele České pošty pobočky Pacov. Včera jsem obdržel balík. Byl v pořádku, jako vždy. Doručovatel příjemný, ochotný. Tímto nechápu vedení, a to tím nemyslím vedení pacovske pošty, že si svých zaměstnanců neváží a přichází se změnami, které podle mého nesplňují kladny efekt. Vedení by se mělo konečně zamyslet a neřešit vše jen s opožděním a propouštěním doručovateli. S pozdravem DVORAK

  (0) (0)You have already voted this
 282. Reagovat
  Vojtěch 27.7.2021 v 13:48
  0.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  0

  Upřímně, raději si zaplatím o něco víc a nechám si balíček dovést Zásilkovnou…

  ZÁPORY: Nekomunikuje
  (0) (0)You have already voted this
 283. Reagovat
  Petr 28.7.2021 v 18:02
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Už více než 2 dny se stav moji objednávky nezměnil. Na zákaznickou podporu jsem se dovolal napotřetí a ještě ke všemu po 7 minutovém vyzvánění. Zpoždění objednávky už má 2 dny

  KLADY: nic
  ZÁPORY: zpoždění
  (0) (0)You have already voted this
 284. Reagovat
  Scully 3.8.2021 v 9:35

  Objednala jsem si balík do Balíkovny, prtože okolo ní chodím několikrát denně. Byl mě uložen na poště Hábova, s tím, že mnou vybraná Balíkovna je přeplněná, podle informace prodavačky, ale není …
  Můj balíček byl označen doručit, neukládat, živá zvířata … Při vyzvednutí na poště, jsem nebyla jediná, kdo měl mít balíček doručen do blízké provozovny, a ten skončil úplně někde jinde.
  Příště už tuto službu nevyužiju.

 285. Reagovat
  Jitka jungmannova 10.8.2021 v 16:04
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dnes mi byl doručován balík, kurýr byl velice příjemný, bez problemu po domluvě doručil balík do práce na jinou adresu. Měl spz 6ak 4969.

  (0) (0)You have already voted this
 286. Reagovat
  Milan Janota 11.8.2021 v 11:33

  Tak jsem si po dlouhé době objednal u internetového obchodu, který měl jako dopravce jen českou poštu. Zásilku jsem sledoval a v den přijetí na poštu jsem si v systému Sledování zásilek změnil z dúvodu krátké dovolené doručovací adresu. Již týden pošta mojí zásilku má a není schopná jí doručit. Volal jsem na infolinku, kde mi paní poradila, ať predispozice změním znovu, protože mi dovolená končí a vracím se zpět domů. Vůbec nevěděla, že změnu adresy lze v jejich systému zadat jen jednou. Toto jsou služby české pošty. Nechají si zaplatit balík do ruky a v lepším případě z toho bude balík na poštu. To je naposled,kdy jsem vám zaplatil za vaše mizerné služby.

 287. Reagovat
  Markéta 13.8.2021 v 11:28

  Česká pošta….jen velká katastrofa. Za doručení dobírkou cena 198kč, avízovali,že balíček dorazí od 13 do 19 h. Tak jsem jen čekala a nic,púl dne zabito. Další den mi volají z pošty,že mám u nich balíček. Ale platila jsem za doručení do vl.rukou,jelikož mám před operací,chodím o berlích………………..jsem naštvaná,od české pošty je to podvod……….peníze si za dobírku nechají. Hnus.

 288. Reagovat
  Markéta 13.8.2021 v 12:04

  Já měla přesně tento případ,jen čekání a pak nic. Zaplatila jsem docela dost za to,že mi balík doručí do vl.rukou,jsem před operací,nemúžu na poštu,jen sms dnes budem doručovat,čekala jsem,pak další den mi volají z pošty ,že tam mám balík. A ty kačky za určitou službu ta naše podvodnická česká pošta už neřeší. Marketa

 289. Reagovat
  Honza 13.8.2021 v 12:59
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Bohužel musím občas využít služeb české pošty, nebudu opakovat to co je psáno v mnoha dalších hodnoceních. Snad jen, proč se služba balík do ruky takto jmenuje, když si pro balík musim vždy dojít na poštu a doufat že se najde.

  ZÁPORY: Nespolihlovst, neochota
  (1) (0)You have already voted this
 290. Reagovat
  Valová 13.8.2021 v 16:32
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Již podruhé za sebou se mi stalo, že mi nebyl doporučený balík do ruky. Jednou ho odvezl přímo na poštu a teť dal balík jinému zákazníkovi, který ho osobně na poštu odvezl. Po tydnu jsem se balíku dočkala. Obě zásilky byli v ceně přes 2 tisíce každá. Je to nejhorší dopravce v naší zemi, kterého znám.

  KLADY: Žádné mně nenapadaji
  ZÁPORY: Nedoručeni Bez komunikace Bez informaci
  (1) (0)You have already voted this
 291. Reagovat
  Lukáš 17.8.2021 v 10:42
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Po dnešku jsem se ujistil, že se raději, a to pokud možno, velkým obloukem vyhnu využívání služeb České pošty. Zasílku ze vzdálenosti 40 km doručují 3 dny a to jde o doporučený balík, nedovedu si představit jak dlouho jde třeba obyčejný dopis. Měli by mít heslo: „Dnes podáte, někdy v budoucnu dodáme.”
  Stačí se podívat na cestu zásilky-např. při mé vzdálenosti jde přes dvě depa! Proč DPD, PPL to zvládají za 24 hod.? A státní podnik na vzdálenost 40 km potřebuje 2-3 dny? Dvě až tři depa? Proč pošťačka čeká po zazvonění u domu 2-5 min. a pak nasedne do auta a mizí? Pokud zavolám na číslo na výzvě-volané číslo neexistuje? A tento moloch platíme z daní. Pošťačky jsou přívětivost a ochota sama.

  KLADY: Nevím o žádných. Pokud je zjistím napíši je.
  ZÁPORY: Dlouhá doba doručení. Vysoké ceny. Příplatky za rychlejší doručení. Ze 70% neochotný personál, donedávna vnucující produkty Poštovní spořitelny, hlavně u „přepážek".
  (0) (1)You have already voted this
 292. Reagovat
  Ondřej 24.8.2021 v 17:27
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Česká pošta je zlý sen, když čekáte na vyplacení dobírky, místo slibovaných 3 dní to trvá měsíc a víc, musíte zásilku reklamovat. Oni dělají ze to je normální ! Navíc balíček jsem říkal, že chci pojistit na 13 000, byl pojištěn na 1300 ! Fakt si myslím že všechny prachy na zlepšení končí v kapse Hamáčkovi, protože pošta je a asi bude postkomunistický zmetek.
  Jediný klad je že balíček neukradli, ale ukradli prachy, tak to vyjde asi na stejnou.

  KLADY: Balíček dorazil
  ZÁPORY: Mě peníze nedorazili, už podruhé. Varují kohokoliv, kdo by chtěl něco drahého posílat přes poštu, nevyplatí vám dobírku včas!
  (0) (0)You have already voted this
 293. Reagovat
  26.8.2021 v 12:55
  0.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  20

  Dopis do USA, který měl do 10 dnů dorazit po měsíci stále nedorazil.

  ZÁPORY: Paní na přepážce se tvářila neochotně Dopis do USA ani po měsíci nedorazil.
  (0) (0)You have already voted this
 294. Reagovat
  Tomáš 27.8.2021 v 9:44
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Místo zviditelňování se na lokálních akcích, by se pošta měla víc věnovat to k čemu byla předurčena. Své nedostatky kompenzuje navýšením cen. Doručování zásilek je nejrychlejší hned za vzkazy poslanými v láhvi. Místo Budvaru by se měl stát zbavit pošty!

  KLADY: O žádných nevím
  ZÁPORY: Doba doručení, ceny
  (0) (0)You have already voted this
 295. Reagovat
  Vera 29.8.2021 v 21:22
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  S doručováním balíků jsem naprosto spokojená. Služba balík do ruky je perfektní a minimálně 3 roky se mi nestalo, že by mi nebyla zásilka včas doručena.

  KLADY: Spolehlivé dodání balíku do ruky i na poštu. Rychlost doručení balíku. Příjemní řidiči, jezdí přesně v časech vybraných přes posta online. Super možnosti nastavení doručení na pošta online tak, abych se s balíkem vždy setkala.
  ZÁPORY: Vyšší ceny
  (0) (0)You have already voted this
 296. Reagovat
  Lucie 1.9.2021 v 8:51

  Poslední dobou, se Česká pošta hrozně zhoršila, jak řidiči, tak pošťačky.Řidič JEDNOU zavolá a tím to pro něj končí, pošťačka ta už ani nezazvoni a rovnou do schránky hodí nezastizenku. Hrozný! Zlatá ZÁSILKOVNA

 297. Reagovat
  Eva 1.9.2021 v 11:26
  1.5
  Rychlost doručení
  30
  Jednání se zákazníkem
  30

  Nechala jsem si zaslat světlo Českou poštou, dobře zabaleno, tři cedule křehké, neklopit a stejně přišlo totálně rozbité. Po posouzení reklamace zamítnuto, že krabice byla tenká. (Standartni rozměr, tvar i velikost).
  Už od této instituce nic nechci. Jo a ještě si řekli 200 Kč za zaslání. Fakt hnus. Nedoporučuji.

  KLADY: Vůbec žádné.
  ZÁPORY: Rozbijou co jde.
  (0) (0)You have already voted this
 298. Reagovat
  Dolly 1.9.2021 v 15:43
  0.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  0

  Hned tuto firmu prodat, ať to vede někdo jiný než stát a jeho trafikanti co si říkají “Manageři”!!! Je třeba zachovat pobočky, ať si zlepší Č.pošta rozsah služeb a svou ochotu, například.
  Dnešní zkušenost, paní za přepážkou ve 12:00 zamkla dveře a nebyla ochotna mi prodat známku a přijmout nadepsanou obálku do přepravy :-(((

  KLADY: moc se nestěhují, vím kde je hledat.
  ZÁPORY: Zavírací doba přes oběd, jako by na celý poště pracoval jen 1 člověk. Nebo se bojí jíst sami u stolu ??? Celkově zkrácení pracovní doby je trystní.
  (0) (0)You have already voted this
 299. Reagovat
  Vendulka 3.9.2021 v 12:44
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Vždy jsem byla s poštou doručení spokojenna,ale poslední dva měsíce co objednávám balíčky domu,stejně musím na poštu,protože není možné se domluvit z řidičem,který je o ulici nade mnou ale v naší ulici bude až za tři hodiny,což už jsem v práci,anebo ještě nejsem z práce,takže stejně na poštu,zlatý pplko,které doručí opravdu až domu

  KLADY: Klady nejsou opravdu žádné
  ZÁPORY: Doručení na adresu se nikdy nepodaří,domluva s řidičem žádná
  (0) (0)You have already voted this
 300. Reagovat
  Aneta 7.9.2021 v 8:20

  zásilka odeslaná před týdnem, za 7 pracovních dní nedoručeno. Česká pošta opět zklamala!

 301. Reagovat
  P 7.9.2021 v 10:32

  Dobrý den,

  když babičce přijede pošta, ani nejsou ochotni zatroubit, zazvonit, cokoli. Cizí auta zastavují u domu docela běžně, proto jakékoliv znamení by bylo super. Tudíž i když je babička doma. Pošta tiše, tak aby je nikdo nezpozoroval, přijede, vloží do schránky papír pro vyzvednutí balíku a pápá důchodkyně, poraď si. Bohužel beze změny už několik nechci říct let, ale ano.

  ODNOS NA POŠTU: Pravidelně mi je tvrzeno, že dopisy mi tam nechodí, že je odnos prázdný. Přijdu druhý den, když má směnu někdo jiný a je mi řečeno, že tam ten dopis je už dlouho. Divné, že?

  Kamarád mi zaslal dopis do odnosu. Upozorňoval, že je dost možné, že si něco doplatím. Tři měsíce a pořád nic. Poslal mi čokoládu k narozeninám. Ale i s běžným psaním to trvá takto nehorázně dlouho.

  Nehledě na to, že neustále naháním zásilky po několika místech. Odnos, trvalé bydliště, pošťačky z pobočky odnosu, co rozváží poštu, pošta trvalého bydliště. Mám to řešit s centrálou?

 302. Reagovat
  Anton 7.9.2021 v 16:48
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Byl jsem poslat paní balík. Bylo to ve středu 25.8.2021, a paní potřebovala balík do pátku tak jsem zaplatil 209kč za poštovné. A co se nestalo? Paní mi psala v úterý že Balík ještě nepřišel. Tak jsem zašel na poštu jak je to možné. A paní na poště mi řekla že neví kde je ten balík že nevidí žádný pohyb v PC. A u nich na pobočce není. Tak kde pak je?????? To nikdo neví :D Prý mám počkat 10 dní a mužů požádat o reklamaci žádná omluva nic se nedělo. Uběhlo 13 dní tak jsem dnes zašel znovu na poštu. A dneska je 7.9.2021. A Balík nikde zmizel :D Požádal jsem o reklamaci a tá může trvat až měsíc.
  Už nikdy nebudu posílat žádný balík prez Česku Poštu. Já vím že jsme jen lidé každý udělá chybu ale u České Pošty to je hodně časté. Mám z Českou Poštu více špatných zkušeností ale tohle se mi stalo po prvé a doufám že naposledy. Radši využít Zásilkovnu která je podle mého 2 krát rychlejší levnější a jednodušší.

  KLADY: - Žádné klady nevidím max že paní byla ochotná semnou podat reklamaci.
  ZÁPORY: - Doba dodání žádná nic nepřišlo :D - Reklamace může trvat i měsíc - omluva by taky nebyla špatná - nikdy si ne připlácet na poště za rychlejší služby nemá to cenu.
  (0) (0)You have already voted this
 303. Reagovat
  Jaromír 8.9.2021 v 13:21
  2
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  40

  Pošta doručuje jednou brzy ráno, podruhé v poledne. Kdy máme chodit nakupovat, aby jsme nanalezli jen lísteček – VYZVEDNĚTE SI NA POŠTĚ !

  KLADY: Zatím to tak nějak funguje, ale pomaleji než v dřívějších dobách a finančně oproti dřívějšku neúměrně nákladněji.
  ZÁPORY: Jme důchodci.Většinu dnů doma, jednou týdně oba chodíme nakupovat.Pošta doručí jednou brzy ráno, podruhé v poledne.PROČ nepravidelně?Takto máme pořád smůlu!
  (0) (0)You have already voted this
 304. Reagovat
  Barbora 9.9.2021 v 19:18

  Česká vs. Slovenská pošta ma veľmi sklamala. Posielala som balík z CZ na SK. Konkrétne knižku. Pani, ktorej som balíček posielala prišla kniha totálne zničená, celá premočená od dažďa a pani poštárky na Slovensku sa vyhovorili na dážď. Keď pani balíček vrátila, že ho chce reklamovať, vrátili jej knihu (vraj ju nepotrebuju) a vzali si od nej len obal zo zásielky. Mali 30 dní na posúdenie reklamácie. Samozrejme, ozvali sa až presne v 30.deň, a to s verdiktom, že zásielku nemôžu reklamovať, pretože v nej nebol daný obsah a nemali to podľa čoho posúdiť! Podotýkam, že pani im to tam dávala všetko tak, ako to bolo poslané odo mňa a oni jej to vrátili. Teraz je už, samozrejme, neskoro. Nemám slov!! Hodnota knihy 350 Kč + balík 220 Kč =570 Kč je v koši, a to len kvôli absolútne nezodpovednému prístupu zamestnancov českej a slovenskej pošty. Hanba pošte. Po mojej skúsenosti už poštou nikdy nič posielať nebudem a zvolím radšej zodpovednejších dopravcov, ako napríklad zásielkovnu a pod.

 305. Reagovat
  Lucie 12.9.2021 v 21:17

  Takové jednání jsem skutečně ještě nezažila. Je to více než měsíc, co mi byl zaslán balíček z USA. Do týdne byl v ČR, do dvou dnů na celnici proclen. A měsíc je ticho po pěšině. Několikrát jsem se snažila zkontaktovat Českou poštu, téměř každý zákazník mi řekl něco jiného, v závěru vědí jen to, co si mohu zjistit sama skrze sledovací číslo. Celý jeden měsíc je balík v přepravě, a poslední odpovědí na mou otázku, kde se zásilka vlastně tedy nachází, a jestli vůbec někdy dorazí, bylo to, že se nejspíš někde zdržela v depu. Info pěkné (pokud tedy nebylo jen tak náhodně vycucáno z prstu), ale snaha pomoci absolutně žádná. Může mi někdo vysvětlit, jak si tohle může pošta dovolit? A není to poprvé. Kdyby bylo možné vybrat si jiného dopravce pro doručení balíku z ciziny, než Českou poštu, neváhám. Se Zásilkovnou, PPL, DPD, DHL, a dalšími, jsem nikdy neměla problémy. Vždy jen s ČP.

 306. Reagovat
  Matěj 15.9.2021 v 9:46
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nechápu jak může být 5hvezd ..
  Nic horšího jsem nezažil

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Všechny
  (0) (0)You have already voted this
 307. Reagovat
  Honza Bureš 20.9.2021 v 14:17
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Hnus

  KLADY: Nic mě nenapadá
  ZÁPORY: To, že nemůžu vyzvednout manželky dopis považuji za skandální a ten kdo to vymyslel by měl být zbaven svéprávnosti.
  (0) (0)You have already voted this
 308. Reagovat
  Jana 20.9.2021 v 16:46
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  ČP se poslední dobou, alespoň v mé lokalitě, výrazně zlepšila. Jelikož jsem si myslela, že nejhorší dopravce je ČP, pak se na ni začalo tlačit DPD. Nyní poštu hravě předčilo a místo DPD jsem tedy začala volit menší zlo – poštu. Už několikrát jsem byla velmi mile překvapena rychlostí, tím, že dají dopředu vědět SMSkou, takže se stačím připravit a nehledě na to, pan řidič i paní řidička jsou naprosto suproví a ochotní se i přizpůsobit. Tedy jak jsem ještě před rokem od pošty utíkala, teď ji začínám využívat i přednostně před PPL. :)

  KLADY: poslední dobou velké zlepšení
  (0) (0)You have already voted this
 309. Reagovat
  František 21.9.2021 v 10:17

  Rozhodl jsem se jednou zkusit novou Balíkovnu.
  Balíček je týden na cestě. Nemám žádné bližší info a telefon nikdo nebere.

 310. Reagovat
  Zimová 24.9.2021 v 14:17
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Doručení mého balíku proběhlo velmi rychle. Volala jsem poštu mimo úřední hodiny a pošta se ozvala sama zpět. Dostala jsem kontakt na řidiče, který byl též velmi vstřícný. Zásilku jsem záhy přebrala ke své spokojenosti a mohla se věnovat svému programu, neboť jsem potřebovala urychleně odjet z místa bydliště. Skvělá služba, chválím.

  KLADY: Ochota, vstřícnost a pochopení personálu.
  ZÁPORY: Nemám
  (0) (0)You have already voted this
 311. Reagovat
  Jarda 26.9.2021 v 23:11

  Balíkovna opět nezklamala, už nikdy více. V pátek jsem čekal na balíček s dopravou na balíkovnu, sms mi přišla ve 14:07, když jsem volal zpět kdy si můžu vyzvednout zísilku, protože otevírací doba na naší poště se stále mění, tak mi bylo řečeno, že mají jen do 14:00 a vzhledem k úternímu státnímu svátku, bude balíček k dispozici až ve středu, kdy mají otevírací dobu už od 13:00. To že je vpondělí zavřeno ani neřeším, asi prodloužený víkend. A to jsem byl zprvu nadšený, že se jednalo o objednávku ze čtvrtka a už v pátek byla sice nedobytná na naší poště. Navrhuji naši malou poštu s jednou přepážkou zrušit a její služby přenést například na výdejní místo jiných kurýrních společností, kde si jsou vědomi toho, že si na sebe musí vydělat a jsou k dispozici od rána do večera včetně víkendů.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz