Vetamix

V e-shopu Vetamix.cz pořídíte BARF krmiva, pamlsky a doplňky stravy pro psy a kočky. S kompletním katalogem zboží najdete v e-shopu i aktuální slevy a akce na zboží, informace o slevovém systému, blog s tematickými články a zájemci o zaměstnání najdou v e-shopu i výpis volných pracovních pozic. Novinky vám Vetamix představí nejen v e-shopu a v newsletteru ale i na svých sociálních sítích.

Vetamix

Představení e-shopu

Vetamix s.r.o. je rodinná firma, která se zabývá výrobou a prodejem BARF krmiv pro domácí mazlíčky. BARF je syrová strava, která při výrobě neprochází tepelnou úpravou, a zachová si tak všechny bioaktivní složky, které váš pes či kočka potřebují. BARF se připravuje z čerstvého syrového masa, kostí, vnitřností a zeleniny.

Současným provozovatelem společnosti a e-shopu je Pavel Brejcha mladší, který firmu převzal po svém otci. Vetamix provozuje prodejny v Dolanech u Klatov a v Hradci Králové. Zákazníci, kteří v e-shopu Vetamix.cz již nakoupili, ve svých recenzích upozorňují na nedostatečnou kvalitu krmiva a nevhodné časy rozvozů.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Nabídku produktů si v e-shopu vyfiltrujete dle kritérií jako jsou kondice a věk vašeho domácího mazlíčka. Dále pak zda upřednostňuje maso s kostí či bez kosti, mleté nebo kusové i podle jednotlivých druhů masa. V sekci Maso nakoupíte hrubomleté telecí, hamburgery, mleté kuřecí a vepřové maso nebo maso z lososa a kachny. Hovězí kosti, žebra a oháňky, kachní hlavy a hřbety, celá kuřata, kuřecí stehna, křídla a skelety jsou k dostání v kategorii Kosti.

Záložka Vnitřnosti vám nabídne mleté hovězí dršťky, drůbeží játra a žaludky, hovězí srdce, jazyky a vemena a další vnitřnosti. Svého pejska odměníte nabízenými pamlsky, jako jsou sušené hovězí lopatky a další kosti, kuřecí pařátky, králičí uši, sušená střívka, vepřové nožičky a dalšími sušenými kusy masa. BARF svému mazlíčkovi doplníte přílohou.

K dispozici jsou ovesné vločky, směsi ovoce a zeleniny, těstoviny, rýže nebo zeleninové mixy s bylinkami. V e-shopu Vetamix.cz pořídíte i konzervy s hovězím, drůbežím, králičím a vepřovým masem či zvěřinou. Na cestách a při nedostatku krmiva BARF jsou na e-shopu k dostání i salámky s mletým masem a přílohou.

V nabídce najdete salámky z hovězího a vepřového masa, lososa a vepřové či králičí salámky s rýží. Doplňky stravy, které vašemu mazlíčkovi dodají vitamíny a minerály vyberete v kategorii Doplňky stravy. Při nákupu v e-shopu Vetamix.cz využijete i slevové kódy, které jsou k dostání na slevových portálech.

Služby a ostatní

Svou objednávku zaplatíte online platební kartou nebo bankovním převodem. Hotově pak při osobním odběru v prodejně. Rozvoz zajišťují pracovníci obchodu Vetamix. Při objednávce nad 2 000 Kč je doprava zdarma. Slevový systém funguje na e-shopu Vetamix.cz formou množstevních slev. Podrobný rozpis hodnot objednávek, slev a výhod najdete v e-shopu v záložce Slevový systém.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr
 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce krmiva pro psy a kočky

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
 • komunikace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo