Zinzino

E-shop Zinzino prodává výživové doplňky a produkty péče o pleť a pro podporu zdraví. Firma Zinzino je jedním z předních světových prodejců personalizované výživy vytvořené z nejkvalitnějších surovin.

Zinzino

Představení e-shopu

Skandinávskou společnost Zinzino v roce 2005 založili manželé Hilde a Ørjan Sæle. V roce 2021 byl spuštěn globální webshop a firma začala fungovat i na nových trzích v Asii a v Jihoafrické republice.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Klíčovou koncepcí firma je uvést zevnitř vaše tělo do rovnováhy a doporučení nejvhodnějších produktů vám na míru na základě údajů podrobné interpretace mastných kyselin z Balance Testu. BAlanceOil je potravinový doplněk s omega a plyfenoly – upravuje hladinu omega kyselin a podporuje správnou funkci mozku a činnost srdce. ZinoBiotic je dietní směs s vlákninou pro zdravé zažívání a růst zdravých bakterií. Xtend+ je multi-imunitní doplněk stravy pro zvýšení energie a posílení imunitního systému.

Na e-shopu zakoupíte tyto produkty: Omega Supplements, Rstore Supplements, Immune Supplements a Gut Health Supplements. Z přípravků pro péči o pleť obchod nabízí čistící přípravky, krémy na obličej, séra a masky. Dále zde zakoupíte produkty pro kontrolu váhy: Leanshake, Shake Bottle, Energy Bar a Measuring Tape a testy z kapky krve: Balance Test, Vitamni D test a HbA1c Test.

Služby a ostatní

Pokud se zapojíte do věrnostního programu e-shopu, získáte akční slevu až 60 % na Premier sady, slevu až 40 % na všechny ostatní produkty a možnost získávat produkty zdarma. Objednat zboží na e-shopu si můžete, jen pokud zadáte ID referenta/distributora Zinzino anebo si svého distributora vyhledáte v tabulce na e-shopu, dle místa svého bydliště. Každý druhý měsíc vám budou chodit potravinové doplňky na míru.

Zboží je dodáváno prostřednictvím CZ – standard – Home Delivery nebo CZ – Expres – Home Delivery. Firma zboží distribuuje i do dalších zemí po celém světě. Zaplatit lze online kartou, odloženou platbou nebo fakturou.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

  • Doručení na adresu

Platební možnosti

  • Platební karta
  • Odložená platba
  • Platba přes fakturu

Kariéra

  • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce doplňků stravy a kosmetiky

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo