V e-shopu Maxulen.cz zakoupíte pouze doplněk stravy pro muže Maxulen. Nakoupíte zde jedině online. Pro slevy a akce na výrobek Maxulen či různé soutěže se zaregistrujte k odběru newsletteru. Kromě toho jsou na e-shopu k dispozici inspirativní články a rozhovory s muži, kteří Maxulen již užívají. Nebo podmínky a výhody členství, které je nezávazné a můžete ho kdykoliv upravit nebo bezplatně zrušit. Maxulen.cz je aktivní na sociálních sítích.

Maxulen

Logo – Maxulen.cz

Představení e-shopu

Doplněk stravy s výtažkem ze semene rostliny Pískavice řeckého sena, Maxulen, vyrábí a distribuuje farmaceutická společnost NutraQ CZ, která je součástí norské skupiny NutraQ AS. Ta je jednou z největších společností pro výrobu, prodej a distribuci doplňků stravy v severských zemích. NutraQ AS je zastoupena ve Švédsku, Finsku, Dánsku, Německu, Islandu a České republice. Centrála společnosti se nachází v norském Oslu. Zákazníci, kteří na e-shopu Maxulen.cz již nakoupili, ve svých recenzích chválí kvalitu výrobku a spolehlivost dodání.

Přejít na web

Přehled sortimentu

V nabídce obchodu Maxulen najdete pouze stejnojmenný doplněk stravy pro muže. Při zakoupení prvního balení platí zvýhodněná cena 325 Kč. Zakoupením toho balení se automaticky stáváte členem pravidelného zasílání. Maxulen vám bude do schránky chodit pravidelně každý měsíc, spolu s fakturou pro uhrazení.

Toto členství odběru je aktivní, dokud jej vy sami nezrušíte na bezplatné lince, emailem nebo poštou. Cena dalších zásilek je 649 Kč. Pokud s koupí váháte, najdete v e-shopu diskuzi a vyjádření mužů, kteří již mají s výrobkem Maxulen zkušenosti. Mezi ně patří i český herec Miroslav Etzler.

Služby a ostatní

Pro nákup v e-shopu nejsou na slevových portálech k dispozici žádné slevové kódy. Dopravu zajišťuje přepravní společnost Česká pošta a její cena je 29 Kč. Platba za zboží je možná pouze formou faktury, která vám přijde v balení společně s výrobkem. Kompletní podmínky užívání a dávkování doplňku stravy Maxulen najdete na e-shopu.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platba přes fakturu

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Doplněk stravy pro muže

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
 • komunikace
 • členství
 • příznivá cena
 • kvalita zboží
 • rychlost doručení
 • přehledný web
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

5 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Objednal jsem si již podruhé, protože jsem byl prvně moc spokojený. Rozhodně to funguje, nebo aspoň mě to pomohlo.

 2. Musím přiznat, že jsem si Maxulen objednal jen ze zvědavosti, protože chci vědět, jestli opravdu funguje, nebo je to jen další trapná reklama. Jsem na to zvědav.

 3. Včera jsem si Maxulen objednal a doufám, že dorazí v pořádku. Upřímně nevím, co od toho očekávat, ale snad to nebudou vyhozené peníze.

  • Nesmysl jen tahání z lidi penize a také je to určeno jen pro sportovce atd.

 4. Objednala jsem manželovi Maxulen jako dárek, takže už jen čekám, až dorazí. Doufám, že to bude opravdu fungovat.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo