NeteraPay

Digitální peněženka NeteraPay v současnosti slouží zejména pro dokončení ověření k herním účtům a jako registrovaný platební účet. V následující recenzi si všechny služby NeteraPay vysvětlíme a samozřejmě se zaměříme i na výhody a možné nevýhody které tato bezplatná služba může nabízet.

NeteraPay

Co je NeteraPay?

Platební systém NeteraPay poskytuje klientům jednoduchou platební metodu, která je využívána zejména v odvětví hazardních her a online zábavy. V současnosti je NeteraPay spíše nováčkem na trhu a internet není zrovna plný zkušenosti reálných uživatelů.

Ovšem i přesto výhodám které NeteraPay nabízí přichází na chuť poměrně široká škála uživatelů. S NeteraPay lze platit mobilním telefonem, platební kartou, provádět platby online a dobíjet kredit lze i předplacenými kupony na které se podíváme později v této recenzi.

Registrace účtu NeteraPay

Vytvoření účtu se provádí online na oficiálních webových stránkách NeteraPay. K úplné registraci je potřeba vyplnit identifikační formulář s osobními údaji ve kterém je nutné dokládat kopie dokladů. Ověření identity je ze zákona povinné a rozhodně se tedy není čeho obávat. K rychlé identifikaci z pohodlí domova je třeba kopie občanského průkazu stejně jako kopie řidičského průkazu nebo cestovního pasu.

Plnohodnotná registrace je umožněna pouze osobám starším 18 let kteří vlastní bankovní účet a mohou tak doložit bankovní výpis či smlouvu o vedení účtu. Bankovní účet musí vlastnit tatáž osoba, musí být tedy psán na její jméno pro pozdější ověřovací platbu a spárování účtu s NeteraPay. Ověření platby je prakticky okamžité. Po ověření identity lze účet ihned užívat a celá záležitost nezabere příliš mnoho času.

Mobilní platby NeteraPay

Dobíjet účet lze skrze jednoduchou možnost M-platby, stačí pouze ve svém uživatelském rozhraní najít svého mobilního operátora, vyplnit telefonní číslo a svou e-mailovou adresu. Vklady se různí v závislosti na operátorovi. S T-mobile můžete na NeteraPay vložit až 7 200 Kč měsíčně, operátor O2 povolí 7 100 Kč za měsíc a Vodafone má pro klienty NeteraPay připraven limit 5 000 Kč. Při nabití NeteraPay za pomocí M-platby je nutné počítat s 10 % výší poplatku z celkové výše dobité částky.

Předplacené kupony NeteraPay

Předplacené kupony jsou pro zákazníky NeteraPay připraveny v uživatelském rozhraní a lze je uplatnit u obchodníků a dalších poskytovatelů služeb. Jediné, co pro získání kuponu musíte udělat je vygenerovat žádost o kupon a samozřejmě ho uhradit dle vámi zvolené metody. Na e-mailovou adresu následně dorazí kupón s vlastním unikátním kódem který je následně připraven k použití.

Výhody NeteraPay

Hlavní výhoda internetové peněženky NeteraPay je jednoznačně expresní provedení plateb, hrát a ověřovat identitu můžete v online Casinech téměř okamžitě. Výhoda je i již zmíněná M-platba která umožňuje pohodlné dobití skrze mobilního operátora.

Shrnutí

NeteraPay je naprosto bezpečná metoda kterou lze využít nejen k ověření hráčských profilů. Služba je zcela zdarma, jen je nutné počítat s poplatky za provedení M-platby a 1,5 % poplatkem za dobití účtu platební kartou. Výše poplatku v minimální výši 200 Kč je klientovi NeteraPay účtováno při zpracování vkladu v měně odlišné než CZK.

Sazebník poplatků je transparentní a kdykoliv si ho můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti NeteraPay. Společnost si samozřejmě zakládá na ochraně osobních údajů, vaše údaje proto nejsou a nikdy nebudou poskytovány žádným třetím stranám, není proto nutné pochybovat o bezpečnosti této platební metody. Registrace k účtu vás navíc nenutí opustit pohodlí domova a vše zvládnete sami během pár minut. Posléze lze využít ověřeného NeteraPay účtu v jakémkoliv online casinu a to naprosto bez rozdílu.

Jedinou nevýhodu vidíme v možnosti kontaktu zákaznické linky, ta je k dispozici pouze ve formě elektronické komunikace po e-mailu či vyplněním kontaktního formuláře na stránkách NeteraPay a to pouze od pondělí do pátku, může se tak stát odpověď na váš páteční dotaz dorazí až v pondělí. My hodnotíme služby poskytované službou NeteraPay velice kladně a pokud se rozhodujete s jakou internetovou peněženkou vkročíte do online hráčského prostředí, NeteraPay může být tou pravou volbou.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo