Home Credit půjčka

Společnost Home Credit a.s. zajisté není třeba přehnaně představovat. Společnost Home Credit byla založena roku 1997 a od té doby si vydobyla dobré jméno nejen u prodejců, ale její dobré jméno spočívá zejména v osobních zkušenostech zákazníků čerpající úvěry, hradí zboží na splátky nebo vlastní kreditní karty.

Home Credit dobře rozumí potřebám svých zákazníků, proto je nabídka úvěrových produktů tak rozmanitá. My se v následující recenzi zaměříme výhradně na nejoblíbenější produkt, který Home Credit nabízí a kterým je Flexibilní půjčka. V recenzi vás seznámíme nejen s náležitostmi ohledně žádosti čerpání flexibilní půjčky. Dozvíte se, jak o půjčku zažádat, za jakých okolností jste vhodným klientem, jaké výhody pro vás půjčka Home Credit přináší a zda je tou pravou volbou která dokáže vyhovět všem vašim požadavkům.

Home Credit půjčka

Jak Home Credit půjčka funguje?

Flexibilní půjčka je ve své podstatě revolvingový úvěr, pod tím si můžete snáze představit neomezenou dobu po kterou můžete úvěr opakovaně čerpat a je jen na vás, zda ho vyčerpáte najednou, po částech, zcela anebo jen částečně. Jedná se tak víceméně o obdobu kreditní karty právě bez zmíněné karty. V případě Home Credit ovšem můžete spolu s flexibilní půjčkou zažádat o platební Flexibilní kartu pro snazší čerpání úvěrového rámce například v obchodech. Půjčka od Home Credit je naprosto bezúčelová, na co peníze z úvěru použijete je jen na vás a tato svoboda klientovi náleží i v otázce měsíčních splátek.

Každý měsíc se můžete sami rozhodnout, zda z čerpané částky budete daný měsíc hradit jen minimální splátku, nebo pošlete tolik, kolik vám umožňuje vaše finanční situace. Žádost o úvěr lze podat jednoduše online formou, stačí tak pouze navštívit oficiální webové stránky, použít úvěrovou kalkulačku, zvolit výši půjčky a minimální splátku kterou budete každý měsíc hradit a o úvěr požádáte. Nyní vám stačí připravit si dva doklady totožnosti, zadat své osobní údaje a dokončit žádost online, nebo využít možnosti dokončení žádosti o úvěr skrze telefon, kdy vás v nejbližší možné chvíli bude kontaktovat specialista ze zákaznické péče.

Žádost o Home Credit půjčku může úspěšně dokončit pouze občan České republiky starší 18 let či cizinec s povolením k trvalému pobytu s doložitelnými příjmy. Pravděpodobnost, že vaše žádost o úvěr bude zamítnuta je vyšší pouze v případě, kdy nemáte žádný pravidelný měsíční příjem či máte záznam v registrech. Zda byla vaše žádost úspěšná či nikoliv se dozvíte v časovém horizontu maximálně 20 minut. Ze zkušeností klientů Home Credit již víme, že vyplacení úvěru zabere jeden až dva pracovní dny. Flexibilní úvěr Home Credit nelze čerpat v hotovosti.

Přejít na web

Flexibilní půjčka Home Credit

Flexibilní půjčka od Home Credit začíná na úvěrovém rámci 10 000 Kč, půjčit si ale můžete až 250 000 Kč. Způsob čerpání je zcela na vás, využít můžete celé poskytnuté částky, nebo jen její části. Splátky jsou klientům umožněny již od 3 měsíců, přičemž minimální dobu splácení primárně určuje výše poskytovaného úvěru. Vyřízení a vedení půjčky je zcela zdarma, nemusíte se obávat žádných poplatků, které by před vámi byli skryty někde pod čarou, nebo v dodatku. Přesnou výši měsíční splátky a výpočet úroků se dozvíte až po odeslání žádosti. Úvěrová kalkulačka, která je umístěna na webových stránkách slouží k pouze orientačním výpočtům.

Odložené splátky splátky u Home Credit

Půjčka od Home Credit se snaží svým klientům vyhovět ve všech možných situacích které mohou nastat, a to i v případě, kdy nejste schopni uhradit alespoň minimální měsíční splátku včas. Home Credit umožňuje jednorázový odklad, a to zcela zdarma, jediné co proto musíte udělat je kontaktovat klientskou linku a situaci oznámit operátorovi na druhé straně sluchátka. První a každou další splátku lze odložit každých 6 měsíců, pokud žádáte o druhý odklad splátky, bude vám tato možnost nabídnuta již v uživatelském rozhraní bez nutnosti kontaktování zákaznické centra, služba tentokrát bude zpoplatněna.

Home Credit půjčku můžete navíc pojistit proti nemožnosti splácení v případě úrazu, pracovní neschopnosti či ztrátě zaměstnání. Cena pojištění se odvíjí od varianty pojištění vždy od 2,5 % z minimální splátky úvěru až do 8,9 %. Úvěr lze samozřejmě kdykoliv zcela splatit, a to naprosto bez poplatků, což je oproti konkurenčním úvěrům velký benefit a rozhodně ne samozřejmost.

Výhody

Výhod flexibilního úvěru od Home Credit je v podstatě opravdu velké množství. Prvním je jednoznačně rychlost vyřízení úvěru, dále možnosti flexibilního splácení, možnost dodání Flexibilní platební karty, bezplatného odkladu splátky, nebo předčasné splacení úvěru, a to kdykoliv naprosto zdarma. Za zmínku rozhodně stojí i výše úvěrové rámce, ten lze čerpat až do 250 000 Kč a to rozhodně není zanedbatelná částka.

Nevýhody

Někteří klienti mohou shledávat nevýhodu právě během nezávazné kalkulace úvěru, neboť jim nejsou v té dané chvíli transparentně a jasně známé přesné úroky ani schválená minimální výše splátky. Tato nevýhoda ovšem nemusí být zcela opodstatněná. Veškeré náležitosti jsou klientům známy ještě před samotným podpisem smlouvy, kterou dle své svobodné vůle může a samozřejmě nemusí podepisovat.

Shrnutí

Společnost Home Credit je společností s opravdu dlouhodobou tradicí, která svým zákazníkům vychází vstříc, jedná s nimi profesionálně, na úrovni a férově. Úvěr je poskytován bez zbytečných odkladů v co možná nejrychlejším časovém úseku a je sjednáván na dobu neurčitou. Doplacení jeho celkové výše ale smlouvu neuzavírá, můžete o to ovšem požádat kdykoliv na zákaznické lince. Pokud se rozhodnete úvěr čerpat opakovaně i když s časovou prodlevou, můžete úvěr kdykoliv splatit a jednoduše ho zdarma, bez narůstání úroků či poplatků nechat ležet do té doby, než ho případně budete znovu čerpat.

Flexibilní úvěr od Home Credit doporučujeme zejména klientům kteří dostatečně rozumí problematice revolvingového úvěru, který má prakticky nevyčerpatelný úvěrový limit a kteří jsou si bezpodmínečně jistí svou platební morálkou. Celkově hodnotíme produkty nabízené společností Home Credit kladně a vaše dobrá zkušenost se zajisté může potvrdit ve chvíli, kdy budete svou smlouvu plnit jasně daných podmínek a uživatelsky přívětivých podmínek.

Přejít na Home Credit půjčka

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (67 hodnocení)
​​

Eliška Vachková

Eliška Vachková

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo