CreditAir půjčka

Potřebujete si půjčit menší finanční obnos a mít peníze k dispozici během několika minut? Možná vám padla do oka právě půjčka CreditAir, ta se totiž považuje za jednu z nejrychleji vyřízených půjček, které dnes lze sjednat kompletně online z pohodlí domova.

CreditAir půjčka

Společnost Creamfinance Czech, s.r.o. pod obchodními značkami CreditAir a CreditOn poskytuje krátkodobé úvěry již od roku 2010. Následující řádky se zabývají právě půjčkou CreditAir.

Naše nezávislá recenze se zaměří nejen na samotný úvěrový produkt, kterým CreditAir je, dozvíte se také pro koho je CreditAir půjčka vhodná, za jakých okolností je možné ji sjednat, zda má oproti konkurenčním krátkodobým mikroúvěrům nějaké značné výhody a co se může stát v případě, kdy půjčku CreditAir přestane klient hradit.

Přejít na web

Jak CreditAir půjčka funguje?

CreditAir půjčka se od jiných krátkodobých úvěrů, jenž jsou klienty převážně využívány v období mezi výplatou, na první pohled příliš mnoho neliší. CreditAir je ovšem revolvingovým úvěrem který sice má pevně danou dobu splatnosti, zároveň je však tento spotřebitelský úvěr poskytován na dobu neurčitou. V praxi tak jednoduše lze schválené finanční prostředky opakovaně čerpat a měsíčně bez obav hradit pouze minimální platbu která představuje úroky z uplynulého období.

Žádost o bezúčelový úvěr CreditAir lze podat skrze oficiální internetové stránky, je možné zvolit i alternativní metodu a požádat o půjčku prostřednictvím telefonického hovoru. K žádosti je nutné si připravit dva platné doklady totožnosti. Obdrženou žádost zpracovává společnost Creamfinance bezprostředně obratem. Zpracováním se samozřejmě rozumí prověření úvěruschopnosti žadatele. Pro zvýšení pravděpodobnosti kladného posouzení žádosti je bezpochyby nutné k žádosti doložit pravidelný příjem, klient bez prokazatelných příjmů bohužel půjčku CreditAir bez výjimky nedostane.

Žadatelem o CreditAir půjčku může být pouze občan České republiky starší 20 let na jehož jméno je veden osobní bankovní účet. V případě, kdy bude žádost vyhodnocena kladně, poté skutečně úvěrová společnost odesílá peníze do 15 minut. Zda bude i výplata, tedy obdržení vypůjčené částky na účtu klienta stejně rychlá, to už závisí na charakteru banky, u které klient vede svůj osobní účet.

Půjčky od CreditAir

Maximální výše půjčky CreditAir dosahuje stropu 20 000 Kč, nejméně si lze půjčit 1 000 Kč. Minimální doba splatnosti je 61 dnů, to ovšem neznamená, že první splátka probíhá až dva měsíce po vyčerpání limitu.

Pokud klient chce uhradit svůj jednorázově vyčerpaný dluh v co nejkratším čase, musí ho uhradit nejméně ve dvou měsíčních splátkách. První splátka představuje minimální platbu, tedy úrok, druhá splátka zahrnuje úrok společně s celkovou jistinou úvěru. Vzhledem k povaze úvěrové smlouvy, která je sjednána na dobu neurčitou, lze tímto flexibilním splácením odsouvat splatnou jistinu i na velmi dlouhou dobu.

Odložené splátky a předčasné splacení

Půjčku CreditAir, jak jsme již zmínili, rozhodně není třeba uhradit najednou ihned po uplynutí 61 dnů. Na druhou stranu je ovšem nutné zmínit, že CreditAir půjčku nelze pojistit či splátky odkládat. Celý úvěr lze kdykoliv i předčasně splatit, je ovšem nutné počítat s úhradou vynaložených nákladů které poskytovateli vzniknou v případě předčasného splacení. Aktuálně je částka nákladů vyčíslena na necelých 204 Kč.

Dotazy či připomínky ohledně žádosti a splácení úvěru lze směřovat prostřednictvím emailu. Kontaktovat pověřeného pracovníka můžete i prostřednictvím telefonu. Zákaznický servis společnosti Creamfinance Czech, s.r.o. je k dispozici od pondělí do pátku. Upozorňujeme, že na vyjádření se k stížnosti si společnost vyhrazuje až 30 dní.

Výhody

Budoucího klienta, který se teprve chystá požádat o CreditAir půjčku, bude pravděpodobně nejvíce zajímat celková splatná částka a minimální měsíční platba, úroková sazba a výše RPSN. Tyto údaje jsou známy a transparentně zobrazeny již během kalkulace úvěru, ještě před samotným podpisem smlouvy. Celkově tak vnímáme právě jasně dané podmínky jako nejvýznamnější plus půjčky CreditAir.

Půjčka CreditAir může nést i další výhody v momentě, kdy ji klient využívá opakovaně. Konkrétně se jedná o slevy na další půjčky pro stálé klienty, a to ve výši až 20 %.

Nevýhody

Nevýhody CreditAir půjčky jsou totožné s nevýhodami krátkodobých spotřebitelských mikroúvěrů. Nastávají až v momentě, kdy je porušena smlouva ze strany dlužníka a nejsou dodrženy dané termíny splatnosti.

Shrnutí

V celkovém shrnutí nezbývá než konstatovat holá fakta. Půjčka CreditAir může být dobrým služebníkem za předpokladu, že si klient dostatečně uvědomuje důležitost pravidelného splácení a rizik, která představují pokuty a sankce a která mohou v případě porušení smlouvy nastat.

Společnost Creamfinance, s.r.o. je součástí skupiny Avafin Group, stojí za ní tedy mezinárodní společnost poskytující krátkodobé, revolvingové, spotřebitelské úvěry a kreditní karty v 5 zemích s více než 1 milionem zákazníků. I vy se bez obav můžete stát jedním z nich a pokud už máte nějakou zkušenost s půjčkou CreditAir, můžete se o ni s námi podělit v komentářích a třeba tím pomůžete jinému čtenáři v rozhodování se, zda je pro něj půjčka CreditAir tou pravou či nikoliv.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (51 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo