Movinero

Pokud jste se ocitli v naléhavé finanční situaci, kdy potřebujete během krátké chvíle zaplatit složenky, účet za opraváře, koupit nový elektrospotřebič nebo zkrátka nevycházíte do výplaty, pravděpodobně jste již uvažovali, nebo alespoň slyšeli o možnosti sjednání krátkodobé půjčky. Krátkodobé a flexibilní úvěry svým klientům nabízí i společnost Movinero a to již od roku 2015.

Movinero

Půjčka od Movinero je rychlou, online půjčkou v rozmezí 500 Kč až 30 000 Kč. Jestliže uvažujete nad krátkodobým úvěrem k vyřešení naléhavé finanční situace, může být tou pravou volbou právě půjčka od Movinero která svým novým klientům nabízí půjčku zcela bezúročně. V následující recenzi se podíváme, na jakých principech úvěry od Movinero fungují a zda je či není půjčka od Movinero vhodnou třeba právě pro vás.

Přejít na web

Jak Movinero funguje?

Půjčku u společnosti Movinero může získat každý klient splňující několik následujících podmínek. První je samozřejmě plnoletost, tedy věk alespoň 18 let a vzhledem k formě splácení úvěru je nutné vlastnit i bankovní účet v České republice, na který chodí pravidelný příjem, ten může být od zaměstnavatele, z podnikání, rodičovský příspěvek, nebo důchod.

O úvěr pak jednoduše žádáte prostřednictvím formuláře na oficiálních webových stránkách společnosti Movinero, spolu s žádostí doložíte občanský průkaz, platné telefonní číslo, výpisy z účtu a e-mailovou adresu. Jako další krok je nutné autorizovat platební kartu a ověřit bankovní účet. Autorizace platební karty je sice netradiční a zřídkakdy se s tímto krokem setkáte u jiných společností poskytujících úvěry, ovšem je nutná vzhledem ke způsobu hrazení úvěru, ten je automaticky měsíčně hrazen právě vaší platební kartou.

Společnost Movinero prověřuje každého klienta, který o půjčku zažádá a samotnou žádost vyhodnocuje nejen na základě příjmů, ale i výdajů. Od externích společností získává další data o vaší platební morálce. Pokud vyhodnotí vaši žádost jako rizikovou například z důvodu existujícího záznamu v registru dlužníků, chrání pak nejen sama sebe, ale především vás před nemožností splácet a žádost o úvěr nebude posléze pravděpodobně schválen. Pokud se ale nic z uvedeného netýká vaší osoby, poté bývá úvěr bez problému a s minimálními podmínkami schválen během pár minut v případě, že žádáte v pracovní den. Pokud žádost o úvěr proběhne o svátcích či o víkendu, bude posouzena nejdéle následující pracovní den. Po schválení půjčky obdržíte peníze na účet přibližně do čtvrt hodiny.

Půjčky od Movinero

Jestliže žádáte o půjčku u společnosti Movinero poprvé, je nastavená horní hranice úvěru ve výši 6000 Kč, po řádném uhrazení první půjčky máte možnost zažádat o druhý úvěr v rámci nabízeného limitu, tedy až 30 000 Kč. Úvěry jsou bezúčelové, není třeba dokládat na co finance chcete použít a není vyžadován ručitel či jiné zástavy. Princip úvěrů od Movinero je jednoduchý, jak jsme již zmínili, vše probíhá online bez zbytečného papírování nebo návštěv poboček. První půjčka v maximální výši 6000 Kč je navíc poskytnuta na prvních 30 dní zcela bezúročně. Každá další půjčka, nebo první úvěr po uplynutí 30denní lhůty zahrnuje fixní úrok 1,25 % denně bez dalších poplatků.

Podmínky ohledně splácení úvěru jsou jednoduché, každý měsíc můžete zaplatit pouze desetinu dlužné částky s denními úroky a stane se tak automaticky za pomocí vaší platební karty Mastercard nebo Visa. Úvěr lze taktéž kdykoliv předčasně splatit bez sankcí a poplatků.

Odložení splátky u Movinero

Společnost Movinero se snaží vyjít vstříc všem svým zákazníkům kteří se znenadání ocitli v tíživé situaci a kteří nejsou schopni zaplatit svůj dluh včas. Pokud se do takové situace jako klient dostanete, vězte, že je důležité tyto záležitosti řešit včas, nejdéle však maximálně 1 den před smluvním termínem splátky. Odložení splátek není standardní proces a není možné tak učinit bez předchozího kontaktování společnosti Movinero. Podat žádost o prodloužení lhůty splatnosti lze prostřednictvím e-mailové komunikace, my v tomto případě ovšem doporučujeme neváhat a kontaktovat zákaznické centrum po telefonu.

Výhody Movinero

Hlavní výhodou rychlé půjčky od Movinero je zpravidla právě rychlost schválení úvěru s minimálními požadavky, které musíte jako klient splňovat a následné vyplacení půjčené částky na váš bankovní účet. Výhodu vidíme i v možnosti splácení dle vašich finančních možností a možnosti splátku případně odložit.

Nevýhody Movinero

Nevýhoda úvěru od Movinero je zřejmá již od samotné žádosti o půjčku, jedná se o vyšší úrok, se kterým je úvěr poskytován v případě, že se nejedná o první půjčku splacenou do 30 dnů. Úvěr nelze pojistit a v případě neplacení závazků naskakují nejen denní úroky, ale i sankce a poplatky které mohou vést až k vypovězení smlouvy o úvěr který budete muset bez kompromisu uhradit, nebo bude předán k vymáhání.

Shrnutí

Pokud potřebujete rychle půjčit peníze, máte pravidelný a doložitelný příjem, pak pravděpodobně můžete mít se službami od společnosti Movinero jen ty nejlepší zkušenosti. Podmínky pro získání úvěru ale nejsou nijak přísné, je proto důležité opravdu zvážit vaši budoucí finanční situaci a půjčit si jen to, co opravdu potřebujete a zvládnete řádně splatit. My považujeme společnost Movinero za spolehlivou a rozhodně se není čeho obávat v případě, kdy je vaše platební morálka svědomitá a řádná.

Přejít na Movinero

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (68 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo