Švýcarská půjčka

Mezi klienty jsou stále více oblíbené krátkodobé úvěry, které lze vyřídit odkudkoliv bez nutnosti návštěvy pobočky. Kde je poptávka, tam je i nabídka a od roku 2016 minutové úvěry pro své klienty nabízí i společnost SWISS FUNDS, a.s. kterou nejspíše znáte pod její značkou Švýcarská půjčka.

Se Švýcarskou půjčkou můžete získat menší finanční obnos na cokoliv, vyřízení zpravidla nezabere déle než pár minut a na splátku máte klidně celý měsíc, za poskytnutí úvěru navíc neplatíte nic navíc. Pokud i vám připadají tato tvrzení příliš dobrá na to, aby byla pravdivá, doporučujeme celou recenzi přečíst až do konce.

V této recenzi si zodpovíme nejen odpovědi na všechny případné otázky, samozřejmě se dozvíte, za jakých podmínek jste pro Švýcarskou půjčku vhodným klientem, zda Švýcarská půjčka neskrývá skryté poplatky a zkrátka, zda je tou pravou krátkodobou půjčkou pro vás, nebo se raději máte poohlédnout někde jinde.

Švýcarská půjčka

Jak Švýcarská půjčka funguje?

Hlavním charakteristickým znakem Švýcarské půjčky je bezesporu rychlost vyřízení úvěru a zároveň poměrně krátký horizont splatnosti. Švýcarskou půjčku většina klientů čerpá v rozmezí před výplatou, pokud s ní jednoduše nevyšli, nebo přišly nečekané výdaje. Veškerá administrativa od kalkulace, žádosti o úvěr a následných smluvních dokumentů probíhá online formou, proto o ní můžete zažádat, ať už jste kdekoliv, stačí mít jen připojení k internetu.

Žádost o úvěr lze zaslat skrze formulář naprosto kdykoliv, třeba i o půlnoci, ovšem výplata peněz v případě kladně posouzené žádosti probíhá pouze v pracovní dny. Na své peníze ale opravdu nečekáte dlouho, Švýcarská půjčka spolupracuje s většinou bank a převod peněz na váš osobní účet obvykle trvá pouhé 3 minuty. Pokud nejste klientem Komerční banky, České spořitelny, MONETA Money bank, ČSOB, Sberbank, Fio banky, Raiffeisenbank nebo UniCredit Bank, pak ale můžete na výplatu úvěru čekat i dva pracovní dny.

O Švýcarskou půjčku může žádat každý občan České republiky starší 18 let který disponuje vlastním bankovním účtem, a kromě platného občanského průkazu má platné telefonní číslo a funkční e-mailovou adresu. Na oficiálních webových stránkách, které jsou klientsky velmi přívětivé, pak stačí pouze vyplnit jednoduchý formulář, ofotit občanský průkaz a povolit společnosti náhled na váš bankovní účet přes zabezpečenou službu Nordigen.

V průběhu žádosti je třeba kromě náhledu k bankovnímu účtu ho samozřejmě i ověřit, to lze provést snadno odesláním symbolické koruny na účet věřitele. Ke kladnému posouzení žádosti dojde naprostá valná většina žádostí, pokud nejste v exekuci a ani insolvenci, pravděpodobnost poskytnutí úvěru je proto víceméně poměrně vysoká.

Přejít na web

Půjčky od Švýcarská půjčka

První úvěr od Švýcarské půjčky můžete získat ve výši 1000 Kč až maximálně 5000 Kč. Doba splatnosti je volitelná od 15 do 30 dní a denní úrok je vcelku přijatelné 1 % ze zapůjčené částky. Celková splatná částka je viditelná již během kalkulace. Švýcarská půjčka je ovšem dostupná v horní hranici až 20 000 Kč, limit 5000 Kč můžete překročit až po řádném a bezproblémovém splacení prvního úvěru. Půjčky nelze duplikovat a vždy vám společnost poskytne v jednu chvíli a na určitou dobu pouze jeden úvěr.

Odložené splátky a předčasné splacení Švýcarské půjčky

Všechny poskytnuté finanční prostředky v předem stanovené výši je nutné neprodleně uhradit nejpozději v den splatnosti. Splátky lze provést klasickým bankovním převodem, nebo můžete využít pohodlné možnost prostřednictvím platební brány ThePay kterou Švýcarská půjčka disponuje přímo na svém webu, pokud se ještě před učiněním splátky přihlásíte ke svému účtu, jsou veškeré údaje již předvyplněné.

Úvěr musíte splatit nejpozději v den splatnosti, ale rozhodně ho můžete zaplatit po částech, nebo zcela kdykoliv v průběhu sjednané lhůty. Pokud naopak potřebujete půjčku splatit v jiný termín, než v ten stanovený, můžete dobu splatnosti protáhnout až o 30 dní a to klidně opakovaně. Poplatek za každý den činí 1 % ze zapůjčené částky a tento poplatek je nutné uhradit předem. Zda bude vaší žádosti o prodloužení vyhověno, či nikoliv, se dozvíte na vaší e-mailové adrese kam společnost zašle oznámení o rozhodnutí.

V případě jakýchkoliv nejasností můžete v pracovních dnech od pondělí do pátku kontaktovat zákaznické oddělení na telefonu, nebo kdykoliv napsat e-mail na který budete znát odpověď obvykle do 24 hodin.

Výhody Švýcarské půjčky

Švýcarská půjčka bývá obvykle klientovi vyplacena opravdu bleskově a tento fakt shledáváme jako její hlavní výhodu, neboť dokáže klientovi pomoci za jakýmkoliv účelem již během pár minut. Zapomenout ovšem nesmíme ani na transparentnost společnosti která neskrývá žádné poplatky kdesi pod čarou. Vysoká pravděpodobnost schválení úvěru je pak jen pomyslnou třešničkou na dortu.

Nevýhody Švýcarské půjčky

Nevýhodu Švýcarské půjčky mohou někteří klienti vnímat zejména v nízkém limitu první půjčky který leckdy potřebují ihned překročit. My tuto nevýhodu notně nevnímáme negativně neboť i menší finanční obnos dokáže vytrhnout trn z paty a tím spíše si každý klient dvakrát rozmyslí, zda úvěr před výplatou vůbec potřebuje.

Shrnutí

Společnost SWISS FUNDS, a.s. poskytující Švýcarskou půjčku je za nás důvěryhodná, ke klientům má zodpovědný přístup a žádné informace týkající se nabízených úvěrových produktů neskrývá. Švýcarská půjčka je navíc vyplacena v co nejkratším možném limitu přesně proto, aby dokázala klientovi vyřešit jeho potíže bez nutnosti zbytečného čekání.

Vyřízení úvěru probíhá online na opravdu přehledných stránkách, nemusíte se proto obávat, že byste něco nezvládli, nebo vynechali. S Švýcarskou půjčkou můžete mít jako klient opravdu dobré zkušenosti, stačí vám k tomu pouze a jednoduše své závazky platit včas.

Přejít na web

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (71 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo