Ráj veteránů

Na inzertním portále Rajveteranu.cz si prohlédnete nabídku automobilových veteránů. Kromě samotné nabídky vozidel najdete na webu i diskuzní fórum, katalog prodejců, nebo rady při koupi veterána. Zajímat vás budou i auta ve slevě či výprodeji nebo novinky v inzerátech. Prodat veterána na Rajveteranu.cz můžete i vy, stačí se zde bezplatně zaregistrovat.

Ráj veteránů

Představení portálu

Portál Rajveteranu.cz vznikl v roce 2011. Provozovatelem je Ing. Lukáš Hák. Aktuální počet veteránů v nabídce se blíží 3 800 kusů. Celková hodnota těchto veteránů přesahuje 2,5 miliardy korun. Průměrná hodnota jednoho veterána nabízeného na Rajveteranu.cz činí 735 000 Kč, s průměrným rokem výroby 1974. Počet již prodaných veteránů se blíží 52 000, a počet registrovaných uživatelů 22 000. Své veterány zde nabízí i 341 registrovaných autobazarů. Zákazníci, kteří Rajveteranu.cz již navštívili, ve svých recenzích chválí výběr vozidel.

Přejít na web

Přehled možností inzerce

Nabídku katalogu veteránů si na Rajveteranu.cz vyfiltrujete podle značky, modelu, karoserie, roku výroby, výkonu, počtu najetých kilometrů, typu paliva či převodovky a ceny. Podle zvolených kritérií se vám následně zobrazí inzeráty s veterány. Po rozkliknutí vybraného inzerátu se vám zobrazí detaily vozidla včetně fotogalerie a kontaktu na prodávajícího. Vedle kontaktu je k dispozici i dotazový formulář, díky kterému se můžete majitele vozidla doptat na detaily, které vás ohledně inzerovaného veterána zajímají.

Na Rajveteranu.cz najdete záložku Náhradní díly, která vás přesměruje na fórum, kde můžete náhradní díly nabídnout či poptat u diskutujících a inzerentů.

Služby a ostatní

Jelikož se jedná o inzertní portál, způsob platby a předání si domlouváte vždy s konkrétním prodejcem. Pokud vám na koupi veterána chybí peníze, využijete službu AutoPůjčka. Odkaz na vyřízení AutoPůjčky najdete u detailu vozidla.

Využijete i službu Automato, kdy vám zkušení technici před samotnou koupí pomůžou prověřit stav nabízeného vozu. Pokud vám portál Rajveteranu.cz pomohl vybrat a nakoupit či inzerovat a prodat vašeho veterána, můžete tvůrce a provozovatele finančně podpořit. Stačí navštívit záložku Podpořte nás, na webu Rajveteranu.cz.

Kariéra

  • Aktuálně volná pracovní místa nenabízí

Kontakt

  • Telefon: +420 608 222 444
  • Email: info@rajveteranu.cz
  • Články
9.5 Celkové hodnocení

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
  • přehledný web
  • množství kategorií
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo