Sportovní vozy

Inzertní portál Sportovnivozy.cz vám nabídne katalog ojetých sportovních vozů nejrůznějších značek. Kromě samotné nabídky je na webu k dispozici i seznam prodejců, recenze vozů, diskuzní fórum nebo rady a tipy ohledně koupě sportovního vozu. Zajímat vás budou i akční ceny na některé modely, výprodejové modely nebo novinky v inzerátech. Po bezplatné registraci na portále Sportovnivozy.cz zde můžete svůj stávající vůz prodat i vy.

Sportovní vozy

Představení společnosti

Sportovnivozy.cz byl spuštěn v roce 2007. Partnerem webu jsou portály Rajaut.cz a Rajveteranu.cz. Provozovatelem všech těchto prodejních webů je Ing. Lukáš Hák. Nabídka portálu aktuálně čítá téměř 5 200 vozidel a jejich celková hodnota je 6 miliard korun.

Průměrná hodnota jednoho inzerovaného vozu je 1 100 00 Kč. Počet registrovaných uživatelů se blíží 56 000, a za 16 let své existence inzertní portál Sportovnivozy.cz pomohl změnit majitele více než 170 000 sportovních vozů. Zákazníci, kteří zde již nakoupili, ve svých recenzích chválí především výběr vozidel.

Přehled možností inzerce

Sportovní vůz si v katalogu bazaru Sportovnivozy.cz vyfiltrujete podle modelu, značky, roku výroby, karoserie, typu paliva, ceny, převodovky nebo maximálního počtu najetých kilometrů. Podle zvolených kritérií se vám následně zobrazí nabídka inzerátů. Jakmile narazíte na model, který vás zajímá, stačí nabídku rozkliknout a zobrazí se vám detailní fotogalerie vozu spolu s kontaktem na prodávajícího. K počáteční komunikaci s prodávajícím využijete dotazovací formulář, přes který se doptáte na detaily ohledně vozidla. S inzerentem rovněž uskutečníte samotný prodej.

Toužíte po novém voze, ale chybí vám peníze? Využijte nabízenou službu AutoPůjčka. Odkaz na tuto službu najdete v detailech inzerátu. Pro ověření skutečného stavu vozu před samotnou koupí využijte službu Automato. Zkušení technici vám následně pomohou stav vozu ověřit. Pro soukromou osobu jsou inzerce zdarma, firemní inzerce autobazarů se počítá dle ceníku. Jednotlivé tarify inzerce najdete v odkazu Vložit auto.

Služby a ostatní

Prodej vozů probíhá mezi zájemcem a inzerujícím. Pokud jste si na portále Sportovnivozy.cz svůj vůz již vybrali a prodej proběhl úspěšně, můžete tento inzertní portál a jeho provoz podpořit jednorázovou platbou nebo zaslat provozovatelů vzkaz s poděkováním. Kontakty najdete pod odkazem Napište nám.

Zajímavé odkazy

Kontakt

  • Telefon: +420 608 222 444
  • Email: info@sportovnivozy.cz

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Inzertní portál

Přehlednost bazaru
9.5
Široký sortiment
9.5
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo