Army burza

Na inzertním portále Armyburza.cz najdete nabídky a poptávky zboží a produktů souvisejících s army a military tematikou. Zboží zde prodáte a nakoupíte online nebo při osobním předání s inzerentem či poptávajícím. Pro podání inzerátu se bezplatně zaregistrujete na webu Armyburza.cz. Zde také najdete sekce s nabízeným zbožím, pravidla webu nebo aktuální charitativní aukce.

Army burza

Představení portálu

Server Armyburza.cz vznikl v roce 2001 s cílem vytvořit virtuální prostor pro milovníky military a army. S rostoucí návštěvností byl inzertní server neustále vylepšovaný a optimalizovaný, a k dnešnímu dni se řadí mezi nejnavštěvovanější portály podobného typu. Denní návštěvnost čítá průměrně 6 500 lidí. Každý den zde navíc přibyde 160 nových inzerátů. Zákazníci, kteří na Armyburza.cz svůj nákup či prodej již uskutečnili, ve svých recenzích chválí výběr zboží.

Přejít na web

Přehled možností inzerce

Na bazaru s military a army zbožím Armyburza.cz nakoupíte v kategorii Oblečení a obuv například bundy, trička, kalhoty a kraťasy nebo nejrůznější druhy vojenské obuvi. Military výstroj a doplňky vám nabídne helmy, taktické vesty, spací pytle, brašny či batohy. Zbraně a nože jsou samostatnou sekcí, a kromě samotných zbraní zde najdete i náhradní díly nebo doplňky či pyrotechniku. K dispozici jsou dále odznaky, řády nebo mince.

Na portále Armyburza.cz pořídíte navíc prodáte i vozidla, náhradní díly a další vojenskou techniku. Vyberete si i z bohaté nabídky nebo poptávky knih, map a průkazů. Samostatnou kategorií je Airsoft. Zde pořídíte zbraně, zásobníky a doplňky, spolu s náhradními díly a dalším vybavením. Veškeré inzeráty si v nabídce vyfiltrujte dle nabídky a poptávky nebo podle města či okresu.

Služby a ostatní

Na Armyburza.cz najdete i seznam dalších projektů a partnerů webu. Jedním z projektů je například web Spolubojovnici.cz kde podle krajů ČR a roku nástupu najdete svůj vojenský útvar a, pokud se zde již zaregistrovali, i své kamarády z vojny. Tak jako na každém inzertním portále, i zde domlouváte způsob platby a předání s konkrétním prodejcem.

Zajímavé odkazy

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

  • Email: info@armyburza.cz
  • Sídlo společnosti: Global Army s.r.o., Machuldova 578/19, 142 00, Praha 4 – Kamýk
9.5 Celkové hodnocení
Inzertní portál

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
  • přehledný web
  • charitativní aukce
  • množství kategorií
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře
3.9/5 (11 hodnocení)

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo