Reproduktory JBL

Reproduktory JBL se pyšní inovativními technologiemi a praktickým použitím, ale také špičkovou kvalitou. Hudbu si tak budete moci vychutnat kdekoliv vás jen napadne, aniž by vás rušilo okolí, hlavně díky přenosným reproduktorům JBL.

Právě ty mají vynikající odolnost a vodotěsnost. Kvalitní reproduktory se vám budou hodit pro poslech vaší oblíbené hudby, ať už si jí pouštíte z tabletu, stolního počítače, notebooku nebo chytrého telefonu.

Všechny reproduktory JBL

Nejlepší reproduktory JBL

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. JBL Quantum Duo 100 % 4 490 Kč Zobrazit Smarty.cz
2. JBL LSR 305 P Mk II 96 % 3 900 Kč Zobrazit Muziker.cz
3. JBL HiFi Control One 90 % 2 999 Kč Zobrazit l-e.cz

Všechna sluchátka můžete připojit k jakémukoliv zařízení. Společnost JBL patří k naprosté špičce na poli reproduktorů, bez ohledu na to, jestli vám vyhovují přenosné reproduktory, multiroom systémy, reproduktory pro doma nebo do auta či jakékoliv jiné.

Na první pohled vás reproduktory JBL zaujmou svým moderním zcela neokoukaným designem, který se hodí do jakéhokoliv interiéru/prostoru.

Bluetooth reproduktory

Vynikají kvalitou, praktičností, cenovou dostupností a značnou odolností. Využít je může skutečně kdokoliv a vzít si je kamkoliv. To vše díky integrované baterii, která se může pochlubit opravdu hodně dlouho výdrží.

Reproduktory jsou dost odolné vůči prachu, vodě, ale také proti pádu, navíc mají kompaktní rozměry, takže nebudou nikdy překážet. Mají různé tvary, pestrou škálu barev a mnoho funkcí. Jejich konstrukce je lehká, pevná a skvěle se vejde do tašky či batohu.

Jedině jejich velikost má vliv na celkovou hmotnost. Velký Bluetooth reproduktor se hodí třeba k televizi, kde nebudete muset řešit jeho váhu ani velikost.

Reproduktory disponují v mnoha případech funkcemi JBL Connect, JBL Connect+, JBL PartyBoost a mnohé další. Vzhledem k tomu, že si takový reproduktor můžete vzít prakticky kamkoliv, musí mít kvalitní konstrukci, která bude mít odpovídající stupeň krytí odolný vůči nepříznivému počasí a dalším vlivům.

O značce JBL

Značka JBL byla založena v roce 1946 ve Spojených státech a od svého vzniku se věnovala výrobě reproduktorů, ale i dalším zařízením. Majitelem společnosti je skupina Harman International, přičemž JBL je zkratkou počátečních písmen jména zakladatele této značky, kterým byl James Bullough Lansing.

Reproduktory JBL můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Expert.cz

Podobný článek, co by vás mohl zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo