Tablety Apple (iPady)

Tablety značky Apple vládnou trhu už od samého počátku. Hravě se vyrovnají jakémukoliv počítači a zvládnou i náročnější funkce. Jsou výkonné, plně mobilní, takže si je můžete vzít kamkoliv a také intuitivní, což umožňuje ovládání různými způsoby, ať už dotykem, prostřednictvím klávesnice nebo pomocí tužky (Apple pencil).

Všechny iPady

Každý jednotlivý tablet je zkonstruován tak, aby byl nejen praktický, ale také výkonný a rychlý. To umožňuje sledování videí, hraní graficky náročnějších her nebo se zkrátka věnovat všemu, co budete potřebovat. Dokáže zvládnout i několik aplikací najednou. Hravě tak můžete sepisovat svůj podnikatelský plán, k tomu brouzdat internetem a hledat potřebné informace.

Modely iPad

Modely iPad

Moderní iPad je zcela dokonalým tabletem, který představuje vše, co od takového přístroje očekáváme. Známé a velmi oblíbené technologie, odolné tělo, výkonný procesor, revoluční snímač otisků prstů a nespočet aplikací. Fotky i videa je možné pořizovat ve vysoké kvalitě, navíc je i rychlejší Wi-fi připojení, které se udržuje mnohem jednodušeji.

O společnosti Apple

Společnost Apple Inc. vznikla v roce 1976 pod názvem Apple Computer Inc., a to v oblasti Silicon Valley, které se nachází ve městě Cupertin v Kalifornii. Byl to právě Apple, kdo se v sedmdesátých letech minulého století zasloužil velkým podílem na rozvoji i následném nástupu osobních počítačů.

V počátku se fanouškům počítačů představil Apple I, což byla stavebnice počítače, na kterou později navázal Apple II., ten byl velmi oblíbený a úspěšný. Během 80. let pak přichází známá řada počítačů Macintosh (později Mac).

Apple je znám tím, že veškeré počítače, software i ostatní produkty vyrábí buď sám, nebo zadá výrobu tzv. subdodavatelům. Tito subdodavatelé pak výrobky Apple vyrábí podle předem stanovených specifikací, jež jim společnost Apple zadá.

Společnost Apple je charakteristická svým inovativním přístupem a její produkty zase jednoduchým ovládáním, stylovým designem a vysokým výkonem. Apple své zákazníky dost rozmazluje, protože výrobky jsou maximálně funkční a zvládne pokrýt v podstatě jakékoliv odvětví mobilních zařízení, která jsou vhodná pro práci i zábavu. To znamená, nejen počítače, ale také hudební přehrávače, smartphony (iPhone) a v neposlední řadě i tablety (iPad).

Pokud si zakládáte na dokonalém stylu, intuitivním ovládání, bohaté nabídce těch nejznámějších a nejoblíbenějších aplikací a na internetu jste téměř nepřetržitě, až by se dalo říci, že tam v podstatě bydlíte, pak je společnost Apple tou pravou volbou. Poslouží vám v práci, během zábavy a bez sebemenších problémů splní všechny vaše požadavky.

Tablety Apple můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czTera.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (91 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Pořídil jsem si Apple iPad 10.9 – 64GB WiFi Silver MPQ03FD/A a jsem maximálně spokojený. Opravdu si ty kladné recenze i hodnocení na Heurece zaslouží, protože je to skvělý pomocník a nedám ho pomalu z ruky, mám ho neustále všude s sebou. Dokonce nelituji ani vyšší ceny, která byla přes dvanáct tisíc, protože za ty peníze skutečně stál a své si odpracuje na výbornou.

Přidat komentář

Recenzer
Logo