Tablety Acer

Největší výhodou, kterou tablety Acer přináší, je dokonale přizpůsobené uživatelské prostředí, díky kterému se snadno dostanete na internet, zahrajete si některou z oblíbených her a ještě můžete v klidu sledovat svůj zamilovaný film. Každý jednotlivý model nabízí velmi kvalitní obrazovku, snadné ovládání a zcela plynulý chod všech dostupných aplikací, které můžete používat nejen doma či v práci, ale i na cestách.

Všechny tablety Acer

Tablety Acer jsou pro uživatele nabízeny v cenově přijatelných variantách a to i v případě dotykové obrazovky, jež má dokovací stanici a zabudovanou klávesnici. Díky kvalitní hardwarové výbavě se bez problémů dostanete ke všem aplikacím, hrám, ale můžete také surfovat po všech možných internetových stránkách, prohlížet si co potřebujete a kdykoliv, kdekoliv i odkudkoliv sledovat nějaký pěkný film, seriál nebo jen oblíbené hudební video.

Spolehlivé a hlavně kvalitní zobrazení veškerého obsahu zajišťuje displej s vysokým rozlišením. Dostatečně dlouhý provoz zaručuje kvalitní baterie, která na jedno nabití vydrží opravdu hodně. Interní úložiště nabízí dostatek prostoru, navíc si jej můžeme ještě zvětšit prostřednictvím kompatibilních microSD karet, jež prostor pro ukládání fotek či videí rozšíří.

Nejznámější řadou, kterou se tablety Acer mohou pochlubit je jednoznačně Acer Iconia. Tyto tablety vynikají jedinečným a naprosto dokonalým velmi elegantním designem. Všechny tyto tablety disponují systémem Android v těch nejnovějších verzích.

O společnosti Acer

Společnost Acer byla založena roku 1976 jako Multitech, ale o 11 let později se název změnil na Acer. Změna jména odstartovala proces, jehož cílem bylo vybudování opravdu silné značky, která si najde pevné místo na trhu v oblasti výpočetní techniky, zejména pak v podobě osobních počítačů. Růst prodeje osobních počítačů a notebooků má zajistit tzv. politika více značek, kdy se na trhu propojují značky Acer, Packard Bell, eMachines a také Gateway.

Značka Acer klade obrovský důraz na komplexní výzkum i rozvoj svých produktů. Cílem je porozumění všem potřebám uživatelů a maximální uspokojení jejich požadavků tak, aby každý produkt, který jim Acer nabídne, přesně odpovídal tomu, co doopravdy chtějí. Nejsilnější výhodou, kterou Acer má, je jeho schopnost se velmi rychle přizpůsobit změnám na trhu a ihned na ně zareagovat. Díky tomu je schopen co nejpružněji odpovědět na jakékoliv požadavky uživatelů v oblasti výpočetní techniky i jejího příslušenství.

Pokud jde o značku Acer, její nabídka produktů výpočetní techniky je opravdu pestrá. Pod touto značkou pořídíte stolní počítače, notebooky, netbooky, ale také tablety. Co se týká stolních počítačů, ty jsou zastoupeny v rámci řad Aspire, All-In-One, Predator, Veriton nebo Revo. Nechybí ani bohatá nabídka monitorů, které jsou vhodné pro domácnosti i do firem, stejně jako různé projektory. Všechny produkty Acer mají perfektní poměr cena/užitná hodnota/design.

Tablety Acer můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.czDatart.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo