Toustovače Tefal

Toustovače Tefal patří k velmi kvalitním kuchyňským pomocníkům, s jejichž pomocí rychle a jednoduše připravíte vynikající snídani či svačinu. Perfektně se hodí na přípravu sladkých i slaných toustů, sendvičů, různých placek atd. Toustovače jsou vesměs vyrobeny z nerezu, v mnoha případech v kombinaci s plastem.

Všechny toustovače Tefal

Nejlepší toustovače Tefal

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Tefal XL SW 701110 100 % 1 949 Kč Zobrazit Datart.cz
2. Tefal SW 6148 94 % 1 798 Kč Zobrazit Alza.cz
3. Tefal SW 854 D 16 93 % 3 299 Kč Zobrazit Kulina.cz
4. Tefal SM 155212 92 % 799 Kč Zobrazit Alza.cz
5. Tefal SM 157236 83 % 790 Kč Zobrazit Mall.cz

 

Příkon se pohybuje kolem 700 až cca 900 W. Přístroje mají indikátor připravenosti, který vás upozorní, že je čas hotový toust vyjmout z toustovače. Rukojeť mají izolované a vybavené bezpečnostní západkou.

Potěší také 15letá záruka opravitelnosti. Toustovače Tefal rozhodně nehýří barvami, naopak se připravte na jednoduché a velmi elegantní barevné tóny, jako je bílá, stříbrná, černá a tomu podobné odstíny.

O značce Tefal

Společnost Tefal vznikla v roce 1956 a byla první značkou, která se pustila do výroby pánví na smažení, které mají nepřilnavý povrch, stejně jako tomu odpovídající nádobí.

Tato firma má za sebou opravdu dlouhou historii plnou špičkových výrobků, včetně těch co pomáhají s přípravou snídaní a dalších pochoutek. Pokud se stále ještě rozmýšlíte nad kvalitním a spolehlivým toustovačem, pak zkuste dát šanci právě značce Tefal.

Toustovače Tefal můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Mě okamžitě padl do oka toustovač Tefal Snack XL Sendvičovač SW701110, u kterého mi největší radost dělají opravdu hluboké desky, které se navíc dají vyjmout a vyměnit. Výhodou je i to, že se dají umýt v myčce nádobí. Tuto značku mám moc ráda, už od ní používám několik spotřebičů, takže toustovač byla jasnou volbou, nedám na Tefal dopustit a nemrzí mě ani fakt, že mají všechny výrobky o hodně dražší než konkurence, ale kvalita za to stojí.

Přidat komentář

Recenzer
Logo