Kontaktní grily Tefal

Kontaktní grily Tefal usnadní přípravu jakékoliv pochoutky, ať už je to maso, zelenina nebo třeba ovoce. Vynikají vysokou kvalitou, špičkovým zpracováním a skvělým výkonem. Disponují funkcí Indikátor stupně propečení, což ulehčí přípravu každého jednotlivého pokrmu.

Principem je přizpůsobení času grilování velikosti i tloušťce suroviny (maso, zelenina atd.). Současné modely kontaktních grilů Tefal byly vybaveny hned šesticí specializovaných automatických programů.

Všechny kontaktní grily Tefal

Jedná se o programy na grilování burgerů, mořských plodů, nebo také steaků. Některé modely mají zase pro změnu 4 stupně ručního režimu. Na trhu najdete rovněž XL modely s větší plochou pro přípravu pokrmů a 9 automatickými programy.

O značce Tefal

Značka Tefal vznikla v roce 1956 ve Francii. Dá se říci, že máme tuto populární značku spojenou především s výrobou pánví.
Ovšem pokrok šel i v této společnosti kupředu, a tak se postupně začal objevovat další nový produkt z různých kategorií.
Kontaktní grily jsou vítaným sortimentem zejména pro ty zákazníky, kteří nemají možnost pořídit si klasický velký gril na zahradu, ale jsou odkázání na grilování v kuchyni na kuchyňské lince.

Kontaktní grily Tefal můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Expert.cz, Mall.cz, czc.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
  1. Děkuji za váš článek, který mi usnadnil výběr kontaktního grilu od Tefalu. Vzala jsem nakonec Tefal Optigrill Elite GC760D30 a jsem z něj nadšená. Velmi dobře se na něm peče a údržba je naprosto jednoduchá a rychlá.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo