Zatrolené hry

Na webu Zatrolene-hry.cz najdete informace a recenze stolních a deskových her. S katalogem her zde najdete i diskuzní fórum, články o deskových hrách nebo bazar her. O novinkách na trhu stolních her vás budou Zatrolené hry informovat nejen na webu, ale i na svých sociálních sítích.

Představení společnosti

Zatrolene-hry.cz jsou tu pro všechny milovníky stolních her už od roku 2007. Každý rok pořádají provozovatelé webu soutěž Trolí palec o nejlepší hru uplynulého roku, ve které mohou hlasovat všichni registrovaní zákazníci a uživatelé. Záložka Kluby a hráči vám nabídne seznam klubů nadšenců a hráčů deskových her v jednotlivých krajích ČR. Aktuální nabídka v katalogu her obsahuje přes 16 000 položek. Registrovaní uživatelé, kteří již nakoupili či prodali stolní hru v bazaru Zatrolene-hry.cz, ve svých recenzích chválí bezpečnost prodejů.

Přejít na web

Přehled sortimentu

Veškeré hry si v katalogu webu Zatrolene-hry.cz vyfiltrujete dle názvu hry, herního světa, herní kategorie či doby, počtu hráčů, doporučeného věku nebo českého překladu. V záložce Herních světů jsou k dispozici hry na téma divoký západ, fantasy, sci-fi, světové války, horor, mafie, dávnověk, post-apokalypsa, piráti, renesance, sport, středověk či starověk, současnost, zombie, vlaky, a spousta dalších. V sekci Herní kategorie si vyberete herní styl vaší nové stolní hry.

Nakoupíte zde budovatelské, dětské, diplomatické, dopravní, ekonomické, karetní, kooperativní, logické, postřehové nebo strategické hry. Vyberete si zde také válečné, sběratelské, únikové, vzdělávací, závodní či intrikánské hry. E-shop Zatrolene-hry.cz si pro vás připravil hry až pro deset hráčů, a zapojíte do nich i nejmenší členy vaší domácnosti. Minimální doporučený věk pro některé z nich jsou pouhé 4 roky.

Služby a ostatní

Kategorie Bazar vám na webu Zatrolene-hry.cz nabídne prodej či nákup použitých stolních her od ostatních registrovaných uživatelů. Hry zde prodáte a nakoupíte i prostřednictvím aukcí. Více informací o pravidlech prodeje v bazaru najdete na Zatrolene-hry.cz.

Kontakt


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (140 hodnocení)
​​

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo