Annonce

Annonce je inzertní portál, který najdete jak na internetu, tak v tištěné podobě, kdy vychází jako velký katalog inzerátů všeho druhu. Každý měsíc webové stránky Annonce navštíví téměř půl milionu uživatelů. Výhodou je, že většina inzerátů je zdarma. Vyhledávání je snadné a web responzivní i pro mobilní zařízení.

annonce

Logo – Annonce

Představení portálu

Annonce byla založena v roce 1990, tehdy výhradně jako tištěné médium s inzeráty. V současnosti je součástí vydavatelství Vltava Labe Media a.s. (VLM). V nedávné době prošel modernizací nejen server, ale i tištěná podoba Annonce.

Vaší pozornosti by neměl ujít ani blog, který najdete na doméně annonce.cz/blog. Pravidelně do něj přidávají různé tipy na to, jak ušetřit, jak výhodně pořídit vybavení a tak dále.

Přejít na Annonce

Přehled možností inzerce

Na webu Annonce najdete několik kategorií, podle kterých se můžete orientovat. V současnosti je zde více než 200 000 aktivních inzerátů. Seženete zde nabídku na práci, auto-moto, reality (byty i domy), zvířata (psi i exotičtější mazlíčky), elektroniku, fitness produkty (rotopedy, steppery, eliptické trenažéry, běžecké pásy, krokoměry, chytré hodinky), sběratelské předměty, potřeby pro děti či stavební materiály. Jednou z největších kategorií je také Seznamka.

V seznamu najdete jak nabídky, tak poptávky. Inzeráty se dají filtrovat ještě konkrétněji na základě různých kritérií, které jsou pro danou kategorii relevantní (např. u psů a štěňat je to věk, průkaz původu, z útulku atd.).

Služby a ostatní

V případě, že byste potřebovali poradit, je vám k dispozici klientská pobočka v Praze Na Poříčí. Zde vám rádi poradí ohledně inzerátu a zodpoví vám vaše otázky. Pro vkládání inzerátů není nutná registrace. Soukromý a bezplatný inzerát je možné podat jen na základě ověřeného emailového účtu.

Pokud se ale registrujete, získáte přístup ke spoustě výhod. Budete mít vlastní uživatelský účet, kde najdete přehledně na jednom místě všechny důležité informace o inzerátech, které jste vložili, nebo na které jste reagovali.

Pokud máte zájem o placenou inzerci, Annonce nabízí spoustu možností, jak se zviditelnit. Za poměrně férové poplatky zajistí, že si vás lidé všimnou.

Zajímavé odkazy

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

 • Telefon: +420 221 626 999 (Po-Pá: od 8:00 do 16:00 hod.)
 • Email: redakce@annonce.cz
 • Blog
 • Sídlo společnosti: MEDIA a.s., U Trezorky 921/12, 158 00 Praha – Jinonice
 • Facebook: Annonce
9.5 Celkové hodnocení
Inzertní portál

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.3Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.3
Jednání se zákazníkem
9.4
Kvalita sortimentu
9.4
Klady
 • přehledný web
 • množství kategorií
 • nabídky práce
 • seznamka
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 2
  Přehlednost obchodu
  40
  Jednání se zákazníkem
  40
  Kvalita sortimentu
  40

  Narazil jsem na webu na tohoto věřitele a rozhodl jsem se kontaktovat jeho email, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal a najednou mi byla schválena půjčka 3 000 000 Kč, nikdy jsem nevěřil, že vše může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 3 000 000 Kč, žádám každého, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého věřitele o půjčku z: e-mail:sebestajiri37@gmail.com

  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. V Annonci hledám den co den brigády, i když jsem zatím moc štěstí neměl. Ale jinak je to skvělý portál, kde se dá najít v podstatě cokoliv.

 3. Inzeráty zde sleduji pravidelně, protože hledám práci. Dá se tu sehnat i spousta vybavení do domácnosti, ale i různé služby. Annonci mám moc ráda.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo