Annonce

Annonce je inzertní portál, který najdete jak na internetu, tak v tištěné podobě, kdy vychází jako velký katalog inzerátů všeho druhu. Každý měsíc webové stránky Annonce navštíví téměř půl milionu uživatelů. Výhodou je, že většina inzerátů je zdarma. Vyhledávání je snadné a web responzivní i pro mobilní zařízení.

1x1.trans - Annonce

Logo – Annonce

Představení portálu

Annonce byla založena v roce 1990, tehdy výhradně jako tištěné médium s inzeráty. V současnosti je součástí vydavatelství Vltava Labe Media a.s. (VLM). V nedávné době prošel modernizací nejen server, ale i tištěná podoba Annonce.

Vaší pozornosti by neměl ujít ani blog, který najdete na doméně annonce.cz/blog. Pravidelně do něj přidávají různé tipy na to, jak ušetřit, jak výhodně pořídit vybavení a tak dále.

Přejít na Annonce

zpět k obsahu ↑

Přehled možností inzerce

Na webu Annonce najdete několik kategorií, podle kterých se můžete orientovat. V současnosti je zde více než 200 000 aktivních inzerátů. Seženete zde nabídku na práci, auto-moto, reality (byty i domy), zvířata (psi i exotičtější mazlíčky), elektroniku, fitness produkty (rotopedy, steppery, eliptické trenažéry, běžecké pásy, krokoměry, chytré hodinky), sběratelské předměty, potřeby pro děti či stavební materiály. Jednou z největších kategorií je také Seznamka.

V seznamu najdete jak nabídky, tak poptávky. Inzeráty se dají filtrovat ještě konkrétněji na základě různých kritérií, které jsou pro danou kategorii relevantní (např. u psů a štěňat je to věk, průkaz původu, z útulku atd.).

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

V případě, že byste potřebovali poradit, je vám k dispozici klientská pobočka v Praze Na Poříčí. Zde vám rádi poradí ohledně inzerátu a zodpoví vám vaše otázky. Pro vkládání inzerátů není nutná registrace. Soukromý a bezplatný inzerát je možné podat jen na základě ověřeného emailového účtu.

Pokud se ale registrujete, získáte přístup ke spoustě výhod. Budete mít vlastní uživatelský účet, kde najdete přehledně na jednom místě všechny důležité informace o inzerátech, které jste vložili, nebo na které jste reagovali.

Pokud máte zájem o placenou inzerci, Annonce nabízí spoustu možností, jak se zviditelnit. Za poměrně férové poplatky zajistí, že si vás lidé všimnou.

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

 • Telefon: +420 221 626 999 (Po-Pá: 8:00 – 16:00 hod.)
 • Email: redakce@annonce.cz
 • Blog
 • Sídlo společnosti: MEDIA a.s., U Trezorky 921/12, 158 00 Praha – Jinonice
 • Facebook: Annonce
9.5 Hodnocení
Inzertní portál

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
KLADY
 • přehledný web
 • množství kategorií
 • nabídky práce
 • seznamka
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz