Maxi-Cosi Pebble 360

Každý rodič ví, jak je důležitá bezpečnost a pohodlí jeho dětí, zvláště když se jedná o cestování autem. Dětská autosedačka Maxi-Cosi Pebble 360 je navržena s myšlenkou poskytnout maximální ochranu a komfort pro ty nejmenší od narození do přibližně 15 měsíců. Její kompatibilita s otočnou základnou Maxi-Cosi FamilyFix 360, inovativní bezpečnostní prvky a ergonomický design ji staví na špičku v kategorii autosedaček pro nejmenší.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Výhody a nevýhody

KLADY
 • Ergonomický design a kompatibilita s kočárky
 • Vysoká úroveň bezpečnosti splňující i-Size standardy
 • Flexibilní otočná základna s indikátory správné instalace
ZÁPORY
 • Limitace použití pouze do 15 měsíců věku dítěte
 • Vyšší cena otočné základny a autosedačky jako celku

Vybavení a funkce

Autosedačka Pebble 360 je navržena pro snadné použití s otočnou základnou FamilyFix 360, která umožňuje otočení sedačky o 360 stupňů díky technologii FlexiSpin. Základna se upevňuje pomocí systému ISOFIX, což zaručuje stabilitu a bezpečí. Vizuální a zvukové indikátory pak minimalizují riziko chybné instalace.

Díky možnosti přepravy proti směru jízdy je zajištěna výjimečná ochrana hlavy a krku dítěte. Autosedačka je certifikována dle normy i-Size (R129), což představuje splnění nejpřísnějších bezpečnostních standardů. Systém G-Cell pro boční ochranu absorbuje energii při nárazu a zvyšuje tak bezpečnost dítěte při bočním nárazu.

Ergonomická opěrka hlavy a speciální novorozenecká vložka umožňují přizpůsobení autosedačky rostoucímu dítěti. Stříška proti slunci a ergonomické držadlo zase přispívají k lepšímu komfortu při používání. Autosedačka je navíc kompatibilní s kočárky Maxi-Cosi a Quinny, což usnadňuje přechod mezi autem a procházkou.

Parametry

Výrobce: Maxi-Cosi
Zařazení: autosedačky
Orientace: proti směru jízdy
Váhová kategorie: 0 – 13 kg
Lze připevnit ke kočárku: ano
Snímatelný a pratelný potah ano

Fotografie

maxi-cosi-pebble-360

maxi-cosi-pebble-360

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

10 Celkové hodnocení
Autosedačka

Maxi-Cosi Pebble 360 představuje špičku v oblasti bezpečnosti a pohodlí pro nejmenší cestující. Díky své inovativní konstrukci, včetně kompatibility s otočnou základnou FamilyFix 360 a splnění přísných i-Size bezpečnostních standardů, nabízí nejen pohodlí pro rodiče, ale především maximální ochranu pro dítě. Ergonomické prvky a možnost plného lehu dále zajišťují, že dítě bude v autosedačce vždy v bezpečí a pohodlí.

Design
10
Ovládání
10
Klady
 • pěkný design
 • poměr cena/výkon
 • jednoduché ovládání
 • vysoká úroveň bezpečnosti splňující i-Size standardy
 • flexibilní otočná základna s indikátory správné instalace
Zápory
 • vyšší cena
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Tento model autosedačky můžete nakoupit v e-shopu: Malvik.cz

Nejprodávanější autosedačky Maxi-Cosi

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroje: www.heureka.cz, www.zbozi.cz

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. Autosedačku Pebble 360 koupil manžel pro našeho malého a je to skvělá. Udělal mi opravdu velkou radost, protože vybrat perfektně. Skutečně si své hodnocení zaslouží, jsem z ní naprosto unešená.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo