Autosedačky Joie

Autosedačky Joie se na trhu vyskytují přes 10 let a po celou dobu poskytují dokonalý cestovní komfort a bezpečí dítěte během každé cesty. Pro každého, kdo chce své dítě převážet bezpečně a zajistit mu špičkovou ochranu a maximální pohodlí při jednotlivých cestách autem.

Všechny modely jsou navrženy tak, aby dítě mělo komfort, ale zároveň aby rodič neměl s dítětem zbytečně práci navíc a cestování bylo zábavné.
Autosedačky mají specifické vlastnosti a musí splňovat potřebné parametry, na které je nutné se při koupi zaměřit. Podobně jako je tomu u jiných značek autosedaček, i ty od značky Joie se rozdělují podle hmotnosti, ale také podle toho, jestli je to autosedačka pro miminka nebo již větší dítě.

Všechny autosedačky Joie

Autosedačky Joie pro miminka

Mohou být skvělým parťákem vašeho potomka již od narození. Na trhu se vyskytují čtyři různé varianty. Rozlišují se podle hmotnosti dítěte.

  1. Autosedačka Joie vajíčko (0–13 kg) – skvělá pro novorozence a kojence. Je řešena tak, aby bylo možné sezení proti směru jízdy.
  2. Dětská autosedačka (0–18 kg) – ideální pro novorozence, kojence i batolata. Je praktická zejména v tom, že vydrží o něco déle než předchozí varianta.
  3. Dětská autosedačka (0–25 kg) – vhodná pro novorozence až pro děti do cca 7 let. Vzhledem k tomu, že se tato autosedačka pyšní flexibilitou, umožňuje cestování proti směru jízdy, a to až do hmotnosti 18 kg.
  4. Autosedačka Joie (0–36 kg) – vynikající volba pro kojence, batolata, ale i pro odrostlejší děti do věku asi 12 let. Výhodou je delší doba užití a maximální flexibilita.

Autosedačka Joie pro větší děti

Jak bude dítě postupně růst, bude logicky potřebovat jinou variantu autosedačky, protože ta pro miminka mu jednoduše nebude stačit.
Autosedačky Joie naštěstí zahrnují i čtyři kategorie vhodné pro již odrostlejší děti, které mu poslouží až do té doby, než už nebude potřebovat žádnou a bude moci jezdit bez autosedačky.

  1. Autosedačka Joie (9–36 kg) – jde v podstatě o univerzální model a hodí se pro batolata a děti do cca 12 let. Vydrží dlouho, takže odpadne neustálá výměna, ovšem musíte počítat i s jejím větším opotřebením.
  2. Dětská autosedačka (15–25 kg) – je ideální pro děti ve věku od 3 do 7 let. Není to tak úplně běžná varianta a ve většině případů jsou místo ní používány ty modely, které mají spíš dlouhodobější možnosti užívání.
  3. Autosedačka Joie (15–36 kg) – tato varianta je skvělou volbou pro dítka ve věku 3 až 12 let. Hodí se zejména pro starší děti, protože je upravena tak, aby bylo možné sedět po směru jízdy, což se doporučuje u dětí, které jsou starší 15 měsíců.
  4. Autosedačka (22–36 kg) – skvělá pro cestující dítka ve věku 6-12 let. Má nastavitelné funkce a je tak vhodná pro růst vašeho dítěte, protože jí můžete přizpůsobit podle aktuální potřeby.

Spolehlivý systém Isofix

Autosedačky Joie jsou v mnoha případech vybaveny systémem Isofix, s jehož pomocí je možné každou sedačku rychle a jednoduše ukotvit k sedačce každého automobilu.

Jejich pořizovací cena je sice daleko vyšší než u běžných autosedaček, ale zase si můžete být jistí, že bude váš potomek v naprostém bezpečí a sedačka bude nainstalována na jedničku s hvězdičkou a držet na svém místě.

O značce Joie

Tato britská značka, která byla založena v roce 2011, cílí zásadně na rodinu, aby mohla trávit čas společně. K tomu je potřeba možnost cestovat na jakékoliv místě i s vaším potomkem, k čemuž pomáhají přispět právě autosedačky Joie.

Společnost se může pochlubit kvalitními a zcela univerzálními výrobky, které jsou oblíbené po celém světě a aktuálně patří k vůbec nejprodávanějším značkám ve Velké Británii.

Nutno podotknout, že za tu dobu, po kterou značka Joie působí na celosvětovém trhu, obdržela mnoho ocenění (třeba za design a praktičnost). Autosedačky Joie jsou nabízeny ve více než 50 zemích světa, ostatně jako i další produkty, které značka vyrábí, jako kočárky, lehátky, postýlky, židličky a různé doplňky.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (52 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. S manželkou jsme pro prcka pořídili JOIE Every Stage FX 2022 Coal a super. Rozhodně není této autosedačce co vytknout. Celkově jsme s touto značkou maximálně spokojeni.

  2. Máme s manželem už čtvrté dítě a po celou dobu používáme autosedačky Joie, které nám zatím vyhovují ze všech nejlépe. Kromě přívětivé ceny, nás těší také špičková kvalita a perfektní funkčnost i bezpečnost.

Přidat komentář

Recenzer
Logo