Invia

Cestovní agentura Invia v České republice patří mezi největší internetové prodejce dovolených. Není proto divu, pokud i vy přes Invii letos hledáte svou vysněnou dovolenou. Invia ovšem není klasickou cestovní kanceláří nýbrž slouží jako srovnávač zájezdů. Nejen z tohoto důvodu její nabídka obsahuje velké množství zájezdů do všech koutů světa.

V následující recenzi se dozvíte principy, na kterých Invia funguje, jaké služby nabízí, kolik za ně zaplatíte a zda se i vám vyplatí vyhledávat zájezdy na webových stránkách společnosti Invia která má více než dvacetiletou historii a která spolupracuje s více než 150 ověřenými českými i zahraničními cestovními kancelářemi.

Invia

Co je Invia?

Invia svým zákazníkům slouží celoročně, nabízí nejen poznávací zájezdy a klasické katalogové které strávíte v létě u moře, na lodi, na lyžích, v České republice, druhé straně světa, nebo třeba v lázních. Invia má v nabídce i velice oblíbené last minute zájezdy plné slev a akcí na konkrétní časové období. Právě last minute zájezdy vás mohou dostat do destinací o kterých se vám ani nesnilo klidně za zlomek původní ceny.

Pokud se rozhodnete využít služeb cestovní agentury Invia nemusíte opouštět dům a následně se dostavit na kamennou pobočku i přesto, že tu možnost máte. Mnozí zákazníci ovšem zajisté upřednostní pohodlí svého vlastního domova, kdy pouze stačí navštívit oficiální webové stránky společnosti.

Internetové prostředí portálu je naprosto přehledné a bez reklam. Úvodní stránka je úhledně kategorizována a záhy zjistíte, že zájezdy nejsou to jediné, co u společnosti Invia můžete vyhledávat. Invia se svými službami zaměřuje na celou problematiku cestovního ruchu a můžete také využít i srovnání letenek, sjednání cestovního pojištění, parkování na letišti stejně jako autopůjčoven z různých koutů světa.

Za zmínku rozhodně stojí i reálné recenze hotelů které zanechávají zákazníci a které jsou navíc obohacené o autentické fotografie. Pokud nejste pevně rozhodnuti, zda navštívíte Egypt, Turecko, Řecko, Itálii, Chorvatsko, Bulharsko, Španělsko, nebo třeba exotické Maledivy možná vám přijdou vhod právě předešlé zkušenosti klientů Invie které si můžete velice prakticky na jednom místě přečíst a které vám mohou pomoci se rozhodnout.

Přejít na web

Jak Invia funguje?

Již v úvodu recenze jsme zmínili, že Invia není komerční cestovní kanceláří a své služby poskytuje jako prostředník mezi vámi a cestovní agenturou která zájezd nabízí. Dávno proto není nutné pro nejlevnější, nejvýhodnější a zkrátka takovou dovolenou, která vám bude sedět dle vašich vybraných požadavků, navštěvovat vícero cestovních kanceláří a doma porovnávat nejlepší nabídku. Vámi vybraný katalogový, last minute, nebo first minute zájezd má totiž Invií garantovanou nejnižší nebo totožnou cenu jako v cestovní kanceláři.

Platit můžete nejen bankovním převodem či online platební kartou, využít můžete i složení hotovosti na pobočce nebo zájezd uhradit za pomoci zaměstnaneckých benefitních programů Benefit Management, Benefity a.s., Edenred, Up Česká republika nebo Sodexo.

Reklamace zájezdů

Konkrétní cestovní kancelář je zodpovědná za celý průběh vašeho zájezdu, neboť cestovní agentura Invia pouze zprostředkovává prodej a nemá na žádném z nabízených zájezdů svého delegáta který je pověřen případné reklamace a dotazy se zákazníkem řešit. Pokud se rozhodnete svou dovolenou reklamovat nebo sdělit svou případnou nespokojenost, doporučuje se řešit celou záležitost výhradně v místě pobytu s příslušným pracovníkem cestovní kanceláře. Pokud se rozhodnete celou situaci řešit až posléze, může vám být Invia nápomocna, Invia jednoduše pověří svého pracovníka k vypracování záznamu, který následně předá příslušné cestovní kanceláři.

Kontaktovat zákaznickou linku můžete nejen v případě řešení reklamací. K dispozici je vám online chat na oficiálních webových stránkách, využít můžete samozřejmě i e-mailové či telefonické komunikace. Pokud upřednostňujete osobní kontakt, doporučujeme navštívit kamennou pobočku, a to zejména ve chvíli, kdy chcete řešit reklamaci celého zájezdu.

Výhody a nevýhody

Výhody cestovní agentury Invia, která za dobu svého působení obsloužila již více než 3 miliony klientů shledáváme zejména v široké nabídce zájezdů od pojištěných a prověřených cestovních kanceláří. Služby máte k dispozici naprosto kdykoliv a zcela zdarma. Invia si za zprostředkování prodeje neúčtuje žádné, byť administrativní poplatky a vám tak jednoduše odpadá mnohdy opravdu časově náročné hledání té nejlepší dovolené.

Kladně hodnotíme i osobní přístup k zákazníkovi. Nevýhody plynoucí z využití služeb společnosti Invia jsme nenašli i přesto, že některé recenze zákazníků Invia sráží celkové hodnocení. Mnohdy se ovšem nemusí jednat o zcela objektivní recenze, neboť jak již víte, Invia zkrátka není cestovní kanceláří odpovědnou za průběh zájezdu.

Shrnutí

Dlouhodobé působení Invie nejen na českém, ale i slovenském, maďarském či polském trhu potvrzuje oblíbenost této stabilní společnosti. Pokud i vy chcete vyřešit dovolenou, zájezd, nebo výlet do vámi vysněné destinace bez nutnosti osobní návštěvy cestovky, potom vás mohou služby nabízené Invií nejen oslovit, ale hlavně překvapit. S Invií jednoduše vyřídíte dovolenou, cestovní pojištění a letenky do celého světa na jednom místě.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (80 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo