Blue Style

Cestovní kancelář Blue Style zajisté není třeba rozsáhle představovat, své služby nabízí již od roku 1997 a za celou dobu působení cestovní kanceláři Blue Style svěřilo své dovolenkové starosti již na tisíce klientů. CK Blue Style se specializuje výhradně na letní dovolené u moře, ve své nabídce má zájezdy nejen po Evropě, bez obav se s ní můžete podívat i do více exotických míst jako je Zanzibar, Kapverdy, Keňa nebo Seychely.

Kromě klasických pobytových dovolených se ovšem s Blue Style můžete plavit po řece Nil, vyrazit s rodinou či přáteli na pohodový Eurovíkend nebo si užít aktivní dovolenou dle vašich představ. Jaké jsou zkušenosti klientů, kteří se rozhodli CK Blue Style důvěřovat ještě před vámi, jaké další služby cestovní kancelář nabízí a proč byste se měli rozhodnout svěřit svou příští dovolenou právě CK Blue Style se dočtete již v následující recenzi.

Blue Style

Co je Blue Style?

CK Blue Style se specializuje výhradně na letecké zájezdy a dovolené což zajisté potěší zejména fanoušky letecké dopravy která je nejen bezpečná, ale časově bezpochyby nejméně náročná.

V nabídce Blue Style nechybí oblíbená volba last minute či dokonce super last minute, tedy exkluzivní nabídka zájezdů s odletem do 3 dnů se slevou až 57 %. Klientům, kteří rádi plánují předem či upřednostňují dovolenou mimo hlavní sezónu, má Blue Style připravenou sekci First Minute kde si můžete s předstihem naplánovat příjemnou dovolenou v Egyptě, Ománu, Thajsku, nebo třeba na Srí Lance. Zkrátka a jednoduše nabídka z více než 250 000 zájezdů a 1 000 hotelů je opravdu rozmanitá.

Nemusíte se obávat, že najít perfektní dovolenou v takovém množství zájezdů by pro vás bylo jako hledat jehlu v kupce sena. Internetové stránky cestovní kanceláře Blue Style jsou nejen přehledné, úhledně kategorizované, ale samozřejmě obohacené o užitečné filtry, které váš výběr prakticky zužují. Personalizovaný výčet zájezdů máte ve zlomku vteřiny před sebou a každý medailonek jednotlivých nabídek obsahuje podstatné informace které usnadňují další výběr. Bez nutnosti zbytečného zdržování tak vidíte lákavou úvodní fotografii, způsob stravování, počet strávených nocí a samozřejmě cenu včetně procentuální výše případné slevy.

Vybraný zájezd můžete bez obav nezávazně rezervovat a uhradit i bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky. Cestovní kancelář Blue Style má i přesto po celé České republice rozeseto více než 60 kamenných poboček které můžete v případě potřeby navštívit, nebo se nechat oslovit nabídkou zájezdů přímo na místě a veškeré náležitosti tak můžete vyřešit se zaměstnancem Blue Style.

Pokud je pro vás příjemnější řešit záležitosti méně osobní formou a přesto budete potřebovat pomocnou ruku v jakékoliv záležitosti týkající se výběru dovolené, plateb, rezervace či jiných záležitostí spojených se zájezdy, můžete se bez obav obrátit na infolinku Blue Style, nebo kancelář kontaktovat prostřednictvím online chatu umístěným na webových stránkách či na sebe jednoduše zanecháte prostřednictvím formuláře kontakt a pracovník zákaznického centra se s vámi v nejbližším možném termínu spojí.

Přejít na web

Jak Blue Style funguje?

Kromě samozřejmého zakoupení zájezdu můžete s cestovní kanceláří Blue Style využít i dalších služeb včetně rezervace sedadel v letadle, parkování u letiště, využití privátního transferu, zřízení cestovního pojištění či možnosti dovolenou uhradit na splátky formou bezúročné půjčky.

Bezúročná půjčka od společnosti ESSOX je předem nastavena na deset po sobě jdoucích splátek bez možnosti odkladu, či změny výše měsíční úhrady. Dovolenou ovšem můžete uhradit i v hotovosti na některé z poboček, online klasickým bankovním převodem či využitím pohodlné platební brány.

Výše úhrady zálohy se liší v souvislosti s destinací a dobou odjezdu, celá částka musí být ovšem uhrazena nejdéle do 45 dnů před začátkem zájezdu. V případě, kdy je zájezd rezervován v době kratší než 45 dnů před zahájením, je nutné počítat s obvykle jednorázovým a předem stanoveným termínem celkové úhrady.

Storno a reklamace zájezdů

Odstoupení od smlouvy s CK Blue Style musí být vždy podáno písemnou formou a každý klient který tak hodlá z jakékoliv i nepředvídatelné situace učinit, musí bohužel počítat i s obvyklou sankcí která činí nejméně 1 500 Kč. Pokud odstoupení od smlouvy proběhne v době kratší než 5 dní před dnem zahájení zájezdu je bohužel poplatek za storno zájezdu v jeho celkové, tedy stoprocentní výši. Výjimku tvoří zájezdy z kategorie Eurovíkendy kdy nulová refundace v případě stornování zájezdu platí již v době 14 dnů před zahájením.

Reklamace probíhajícího zájezdu je nutné řešit na místě s příslušným delegátem společnosti Blue Style a v případě již uplynulého zájezdu je reklamaci možné podat písemnou formou.

Výhody a nevýhody

Výhody, kterými se vás cestovní kancelář Blue Style může přesvědčit o své důvěryhodnosti je nejen její dlouholetá tradice. Blue Style zkrátka a dobře dokáže zařídit kompletní servis v oblasti vaší dovolené od přehledné nabídky zájezdů ze které si stačí pouze vybrat ten nejlepší, nebo pro vás nejvýhodnější a následně se nechat odbavit na letišti a užít si zasloužený čas odpočinku. Cestovní kanceláře jsou právě touto kompletní službou pohodlné a mnozí klienti upřednostňují právě výhodu bezstarostnosti.

Na druhou stranu je třeba zmínit i nedostatky CK Blue Style, které se často opakují v reálných zkušenostech klientů, mezi ty nejčastější bohužel patří i stížnosti na hotely či jiná nabízená ubytovací zařízení. Těmto nepříjemnostem rozhodně můžete předejít svou vlastní kontrolou již při výběru hotelu na oficiálních webových stránkách, neboť naprostá většina nabízených zájezdů obsahuje taktéž recenze které uživatelé sdílí na oblíbené platformě Tripadvisor, se kterým CK Blue Style propojila svou nabídku.

Shrnutí

Cestovní kancelář Blue Style bezpochyby patří mezi cestovní kanceláře s dobrou pověstí, které i přesto čelí kritice ze strany některých zákazníků, zda jsou recenze objektivní či nikoliv je těžké posoudit, neboť požadavky klientů se samozřejmě různí. Ve finálním shrnutí můžeme ovšem bez obav konstatovat, že CK Blue Style se v každém případě svým klientům snaží poskytnout takový servis, který si vybrali a za který zaplatili a v případě, kdy cestovní kancelář pochybila se snaží velice proklientským způsobem záležitost vyřešit ku prospěchu obou stran. Z tohoto důvodu se domníváme, že není třeba mít obavy svěřit svou dovolenou třeba právě cestovce Blue Style a podívat se tak na vámi vytoužená místa.

Přejít na web


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (160 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Reply
    Helena Šenkeříková 2.3.2024 v 6:38

    Fakt bezva CK! Objednáte si na jejich stránkách last minute zájezd, zaplatíte a pak oznámí dodatečné zdražení o 20%. Tak to je marketing nové doby. Stalo se 1.3.2024. Btw, radši jsem neletěla, z principu.

  2. Dobrý den přeji.
    Dne 11.9.2023 jsme s manželkou odcestovali do cestovní kanceláře Blue Style do Hurgády do resortu Sunrise Garden Beach Resort.Musím vyzvednout velkou profesionalitu všech pracovníků cestovní kanceláře.Především animátorky Helenyza naprostou profesionalitu,vstřícnost a informovanost.Co se týče služeb,stravy a společenského vyžití dáváme 1podtrženou.Dosttek stravy,nápojů a dalších věcí celý den s přispěním vynikajícího a vstřícného porsonálu.Přítí rok jsme se rozhodli s manželkou tento resort opětovat.Doporučuji všem.

Přidat komentář

Recenzer
Logo