TOP produkt

Ionic-CARE Triton X6

Ionic-CARE Triton X6 patří mezi aktivní čističky vzduchu a výkonné ionizátory. Pokud chcete udělat něco pro své zdraví a zlepšit kvalitu vzduchu ve své domácnosti, nebo třeba v práci, pak je tento přístroj ideální volbou. Co se týká efektivity čištění, ta dosahuje až 96 %.

KLADY
 • 96 % účinnost při zachytávání nečistot
 • Kombinace čističky a ionizátoru
 • Nulové náklady na filtry
 • Bezhlučný provoz
 • Skvělý poměr cena/kvalita
 • Možnost nastavení 3 stupňů výkonu
 • Jednoduchá obsluha
 • Snadná údržba i čištění přístroje
 • Kvalitní provedení
 • Moderní design

ZÁPORY
 • Nepříjemný zápach při provozu

V praxi to znamená, že je schopná zachytit 96 % různých nečistot, virů, alergenů a ostatních nečistot. Čistička je velmi tichá, a nemusí se do ní dokupovat filtry. Proudění vzduchu v tomto případě zajišťují elektrody, které se pohybují vzduchem pomocí elektronového větru. Toto řešení je moderní a kvalitní.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vzhled

Na první pohled zaujme elegantním štíhlým tělem v šedé/stříbrné barvě. Na horní části najdeme panel s ovládáním. Kromě tlačítka pro zapnutí/vypnutí, je zde i ovládání pro nastavení 3 stupňů výkonu (nízký, střední, plný).

Tento panel je doplněn černým prvkem, na kterém svítí modrá dioda. Dobré je, že můžete toto zařízení pořídit i v dalších odstínech. Na výběr je perleťově bílá, černá, béžová, a nechybí ani dekor dřeva.

Funkce

Jak již bylo zmíněno v počátku, je Ionic-CARE Triton X6 čističkou a ionizátorem vzduchu v jednom. Základní funkcí je zachytávat nečistoty, jako je polétavý prach, chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další nežádoucí alergeny, ale také viry, bakterie, spory plísní atd. a zajistit svěží čistý vzduch, jako kdyby byl člověk v přírodě. Mezi funkcemi nechybí ani možnost nastavení nočního režimu.

Příslušenství

Ionic-CARE Triton X6 má ještě jednu velkou výhodu, a tou je, že nepotřebujete absolutně žádné příslušenství. Přístroj funguje perfektně tak, jak je a nic víc není třeba.

Parametry

Výrobce: Ionic Care
Zařazení: čističky vzduchu
Příkon: 5 W
Vzduchový výkon: 65 m3/h
Typ filtru: elektrostatické
Hmotnost: 3.1 kg
Doporučený prostor: 187.5 m3
Rozměry (VxŠxH) 71 x 21 x 24 cm
Délka přívodového kabelu: 2.5 m
Počet rychlostí: 3
Ionizátor: ano
Noční režim: ano

Fotografie

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Koupí Ionic-CARE Triton X6 získáte skvělého pomocníka, který váš domov zbaví všech nežádoucích částic a alergenů, takže se vám bude dýchat na výbornou. Někomu se možná bude zdát pořizovací cena vysoká, ale není to tak. Čističku vzduchu pořídíte za cenu v rozmezí od 3 300 do 4 500 Kč, stačí jen zvolit ten správný obchod. Pracuje skvěle a efektivita čištění 96 % rozhodně není k zahození. Za nás dáváme jako vždy palec nahoru.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
 • pěkný design
 • výkon/cena
 • snadná údržba
 • jednoduché ovládání
 • kombinace čističky a ionizátoru
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Datart.cz.

Nejprodávanější čističky vzduchu

Podobný článek, co by vás mohl zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

5 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Naprostá spokojenost, opravdu musím uznat, že jsem nečekala, jak skvělý Ionic-CARE Triton X6 bude. Na začátku jsem sice říkala, že to budou vyhozené peníze, ale opak je pravdou a jsem ráda, že jsem dala na vaše doporučení a koupila si ho. Fakt naprostá pecka.

 2. Moc sem tomu nevěřila, když jsem Ionic-CARE Triton X6 kupovala, ale skutečně umí hotové zázraky. Vzduch v domě je úplně jiný, daleko lépe se teď dýchá.

 3. Naprosto super čistička. Jsem s Ionic-CARE Triton X6 dost spokojený, protože maká jako ďas.

 4. Tato čistička Ionic-CARE Triton X6 je bombastická. Pracuje tiše, spolehlivě a fakt efektivně. Člověku se doma dýchá opravdu o hodně lépe než tomu bylo dřív.

 5. Ionic-CARE Triton X6 jsme pořídili zejména kvůli dětem, aby byl pro ně doma co nejlepší a hlavně čistý vzduch. Cena byla přijatelná a pracuje opravdu hodně dobře.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo