Čtyřkolky Hecht

Čtyřkolky Hecht jsou oblíbeným dopravním prostředkem, který je vhodný pro volnočasovou aktivitu mimo pozemní komunikace, pokud jsou bez homologace, ale také pro provoz právě na pozemních komunikacích, jen s rozdílem, že pro tento účel musí mít homologaci, jinak je není možné na silnici legálně používat.

U některých modelů čtyřkolek je součástí vybavení také tažné zařízení pro připojení přívěsného vozíku. Ostatně díky výkonnému elektrickému motoru zvládnou převážet i materiál. Většina čtyřkolek Hecht je akumulátorová, ale najdou se mezi nimi i benzínové.

Všechny čtyřkolky Hecht

Čtyřkolky Hecht bez homologace

Čtyřkolky Hecht bez homologace nejsou určeny pro provoz na běžné silnici, ale to neznamená, že si s nimi nemůžete užít jízdu třeba na své zahrádce, v lese atd. K dispozici jsou malé, střední a velké čtyřkolky. Akumulátorový pohon je možné provozovat kdekoliv, kde je nežádoucí hluk a zplodiny ze spalovacích motorů.

U výkonnějších modelů už je samozřejmostí, že jsou schopné pracovat třeba kolem domu na zahradě a zvládnout odvést vozík plný čerstvě posečené trávy, palivového dřeva nebo cokoliv dalšího, co aktuálně potřebujete v okolí domu převést.

Mezi čtyřkolkami bez homologace ale nejsou jen ty akumulátorové, ale najdete zde i několik modelů v benzínovém provedení.

Čtyřkolky Hecht s homologací

Čtyřkolky Hecht s homologací je možné vyvést na běžnou pozemní komunikaci. Ovšem je nutné nejdříve čtyřkolku přihlásit podobně jako automobil, připevnit na ní registrační značku, sjednat si povinné ručení, a teprve poté je možné vyjet na silnici a stát se tak účastníkem provozu.

Tyto „vozítka“ jsou perfektní pro terén i jízdu na silnici, takže jsou velmi oblíbeným a vyhledávaným dopravním prostředkem třeba pro chataře a chalupáře, či jezdce, kteří žijí mimo hlavní města a potřebují odvést nákup, zajet si k lékaři a podobně, aniž by bylo nutné jet autem či zdlouhavě čekat na veřejný dopravní prostředek.

Nedělá jim problém ani jízda po nepříliš pevných cestách, jsou schopné projet i na hůře dostupných místech a není nutné na ně mít velkou garáž. Mnozí využívají čtyřkolky Hecht pro různé adrenalinové akce, ale i jako pracovní vozidlo.

Akumulátorové čtyřkolky Hecht

Akumulátorové čtyřkolky Hecht jsou ideální na adrenalinové akcičky, ale také jako pracanti na zahradu či dopravní prostředek pro nákupy a do práce. Jejich provoz je levný, údržba rychlá a jednoduchá, navíc elektromotor v podstatě nepotřebuje žádnou údržbu. Co se týká ceny za provozování aku čtyřkolky, tak vyjde až cca 5x levněji, než když budete mít se stejným výkonem čtyřkolku benzínovou.

O značce Hecht

Značka Hecht vznikla roku 1994 v České republice. Od samého začátku se řadí k lídrům v kategorii se zahradní technikou, a to nejen u nás, ale rovněž na Slovensku. Vedle nářadí a dalších výrobků, jsou oblíbené právě čtyřkolky Hecht.

Čtyřkolky Hecht můžete nakoupit v těchto e-shopech: Hecht.cz a Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (93 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Já tedy čtyřkolku Hecht dostal k výročí, a to Hecht 56155 a nic moc. Opravdu si těch pouhých 10 % na Heurece zaslouží, protože je to spíš napodobenina čtyřkolky.

  2. Hledal jsem nějakou pěknou čtyřkolku na chatu, až jsem si nakonec vybral značku Hecht. Vzal jsem tu, která mi padla do oka jako první a neřešil ani vlastnosti nebo cenu, hlavně ať to pořádně jezdí.

Přidat komentář

Recenzer
Logo