Křovinořezy Hecht

Křovinořezy Hecht patří k velmi oblíbené značce, pokud jde o tuto kategorii, protože mají velmi vysokou kvalitu i vynikající zpracování. Motorové kosy, jak se také těmto strojům říká, využijete k sečení jakékoliv rovné travnaté plochy, ale i v hůře přístupném terénu či vysokém porostu.

Všechny křovinořezy Hecht

Perfektně fungují na menší dřeviny, tzv. náletové, kde je likvidace velmi rychlá a jednoduchá. Když budete potřebovat posekat prudký svah, příkop, okolí stromů nebo také zdí, jsou křovinořezy Hecht ideálním kandidátem.

Velkou výhodou takového zahradního pomocníka je jednoznačně nízká hmotnost, umožňující snadnou manipulaci. Skvělé je i to, že se dá místo strunové hlavy nasadit kotouč nebo ocelový nůž. Každý jednotlivý křovinořez Hecht disponuje osvědčený a špičkovými motory.

Pyšní se i kvalitními materiály, z nichž jsou vyrobeny. Pokud jde o jednotlivé modely, ty můžete vybírat benzínové, elektrické i akumulátorové. Výkon i vše ostatní se odvíjí od konkrétního modelu.

O značce

Značka Hecht byla založena roku 1994 v České republice. Od samého počátku patří k lídrům v kategorii zahradní techniky, a to nejen u nás, ale rovněž na Slovensku.

Křovinořezy Hecht můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (62 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
  1. Používám Hecht 5020 a fakt pohoda. Přestože má na Heuréce jen 91 % je to dříč a moc dobře se s ním manipuluje.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo