Bolt

Bolt.eu je platforma, která zajišťuje přepravu osob. Zákazníci a zájemci o spolupráci z řad řidičů, kurýrů nebo restaurací a obchodů zde kromě odkazu ke stažení aplikace najdou i kontaktní formulář. K nahlédnutí je také blog s tematickými články. Bolt je aktivní na sociálních sítích.

Bolt

Představení společnosti

Bolt, dříve Taxify, je mezinárodní platforma pro přepravu osob po městě, a nově si jejím prostřednictvím objednáte i dovoz jídla. Vznikl v roce 2013 ve městě Tallin v Estonsku. Jejím cílem bylo původně spojit všechny taxíky v Tallinu a Rize do jedné platformy. Díky investicím je dnes Bolt celosvětově známou taxi společností, která kromě Evropy operuje i v Africe, a dále roste.

Služby a ostatní

V aplikaci Bolt si objednáte hlavně jízdu autem. Po zadání adresy odkud a kam chcete jet se vám ihned zobrazí nabídky aut s cenou za danou jízdu. Kromě taxi dopravy Bolt nabídne i další služby. S aplikací Bolt Food si objednáte donášku jídla ze své oblíbené restaurace.

Produkt Bolt Bussines využijete ke služebním cestám. Vaši zaměstnanci ušetří čas s vypisováním reportů a nákladů na služební cestu díky automatickému zasílání reportů k dané jízdě. Pro jednodušší pohyb po městě jsou k dispozici Bolt Koloběžky. S aplikací Bolt najdete koloběžku ve vašem okolí a také odemknete pro použití. Společnost Bolt dále nabízí služby carsharing, doručování potravin a zboží. Tyto produkty ale zatím nejsou v ČR dostupné.

U firmy Bolt využijete slevové promo kódy. Ty vám po registraci do aplikace budou chodit do e-mailu nebo přímo do vašeho telefonu. Odkaz na stažení aplikace najdete na webu Bolt.eu.

S Boltem se svezete ve více než 500 městech. V České republice kromě Prahy a Brna třeba ve Frýdku-Místku, Olomouci, Kladně, Boskovicích nebo Karviné. Na Bolt.eu najdete seznam veškerých evropských a afrických měst, ve kterých Bolt operuje. Bolt vás také dopraví na více než 100 letišť po celém světě.

Zajímavé odkazy

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa naleznete zde

Kontakty

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Taxi služba i dovoz jídla

Rychlost doručení
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Klady
  • široká nabídka služeb
  • rychlé doručení
  • přehledný web
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
  1. Když něco necháte v autě tak se řidiči nedovoláte.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo