Bolt

Bolt.eu je platforma, která zajišťuje přepravu osob. Zákazníci a zájemci o spolupráci z řad řidičů, kurýrů nebo restaurací a obchodů zde kromě odkazu ke stažení aplikace najdou i kontaktní formulář. K nahlédnutí je také blog s tematickými články. Bolt je aktivní na sociálních sítích.

Bolt

Představení společnosti

Bolt, dříve Taxify, je mezinárodní platforma pro přepravu osob po městě, a nově si jejím prostřednictvím objednáte i dovoz jídla. Vznikl v roce 2013 ve městě Tallin v Estonsku. Jejím cílem bylo původně spojit všechny taxíky v Tallinu a Rize do jedné platformy. Díky investicím je dnes Bolt celosvětově známou taxi společností, která kromě Evropy operuje i v Africe, a dále roste.

Služby a ostatní

V aplikaci Bolt si objednáte hlavně jízdu autem. Po zadání adresy odkud a kam chcete jet se vám ihned zobrazí nabídky aut s cenou za danou jízdu. Kromě taxi dopravy Bolt nabídne i další služby. S aplikací Bolt Food si objednáte donášku jídla ze své oblíbené restaurace.

Produkt Bolt Bussines využijete ke služebním cestám. Vaši zaměstnanci ušetří čas s vypisováním reportů a nákladů na služební cestu díky automatickému zasílání reportů k dané jízdě. Pro jednodušší pohyb po městě jsou k dispozici Bolt Koloběžky. S aplikací Bolt najdete koloběžku ve vašem okolí a také odemknete pro použití. Společnost Bolt dále nabízí služby carsharing, doručování potravin a zboží. Tyto produkty ale zatím nejsou v ČR dostupné.

U firmy Bolt využijete slevové promo kódy. Ty vám po registraci do aplikace budou chodit do e-mailu nebo přímo do vašeho telefonu. Odkaz na stažení aplikace najdete na webu Bolt.eu.

S Boltem se svezete ve více než 500 městech. V České republice kromě Prahy a Brna třeba ve Frýdku-Místku, Olomouci, Kladně, Boskovicích nebo Karviné. Na Bolt.eu najdete seznam veškerých evropských a afrických měst, ve kterých Bolt operuje. Bolt vás také dopraví na více než 100 letišť po celém světě.

Zajímavé odkazy

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa naleznete zde

Kontakty

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Taxi služba i dovoz jídla

9.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
3.1Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.7
Jednání se zákazníkem
2.6
Klady
 • široká nabídka služeb
 • rychlé doručení
 • přehledný web
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

7 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Dnes jsem si smazala aplikaci Bolt,to, že je těžké se domluvit s řidičema, nejmenší problém dvakrát denně se nám stalo že jsem objednala jízdu,strhli mi to z účtu a řidič si to nechal zaplatit od mé staré maminky, neboť i mě je 60.let.Vrchol,ale byl když ráno objednám Bolt sFlorence do Čelákovic,jeden řekl že zaty peníze nepojede a to přesto, že mu byla nabídnuta 3nas.castka, druhý, že nepojede a nechal tam stát dva skoro 75.let staré lidi v pět hodin ráno, nedoporučuji, nesolidní zlodějská firma

 2. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dobrý den,
  doporučuji tohoto řidiče s bílým superbem 5SE5533 . Nutně jsem potřepoval na pracovní jednání a to jsem si objednal |Premium a bál jsem se že to bude UK nebo někdo co nemluví česky ale je to Čech . super jízda a děkuji mu . Vím že má jméno Matias .

  Klady: bezpečná a příjemná jízda i komunikatívní je . Příjemný řidič .
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dobrý den,
  Rád bych se chtěl tímto poděkovat za služby řidiči MATIAS z Prahy je to Moravak. Jezdí s bílým superbem 6SE5533. Včera jsem využil služby Premium a pak i comfort a doporučuji tohoto řidiče. Je bezpečný, milý, ochotný a komunikace byla příjemná. Narozdil od ostatních řidičů UK atd. Nebojte se s ním jezdit, cesta je bezpečná. Už vím že když si ho zarezervuji na služební cestu a do práce atd že je naň spoleh.

  Klady: Bezpečná a milá jizna 👍👍👍👍
  Zápory: Nic
  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
 4. Okradli mě o peníze. Řidič sotva rozuměl. Už nikdy víc

 5. Bolt jsou zloději, v autě zůstal náš telefon a i když to víme na 100% protože jsme do vozu nasedli s telefonem a vysedli bez něj. Telefon zapírají, a nechtějí jej vydat. Navíc pro nás přijelo úplně jiné auto než bylo uvedeno v aplikaci. Pan řidič působil jak fetka, a to bych řekl, že fetku poznám moc dobre. Nemají ani elementární slušnost v komunikaci. Odmítají pomoc. Boltem už nikdy, jsou to zloději.

 6. Reply
  Veronika Ryšavá 17.8.2023 v 21:17

  Včera jsem nutně potřebovala kolem 23h odvézt do jiného města a pán který mi zvedl telefon mi řekl, že nepřijede, že to pro něj není výhodné.Děkuji-Olomouc

 7. Když něco necháte v autě tak se řidiči nedovoláte.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo