Erotické prádlo

Spodní prádlo nemusí být pouze kousek látky určený k zakrytí intimních míst. Rafinovaně zvolené prádlo může navodit příjemnou erotickou atmosféru a vy si tak budete moci se svým protějškem dokonale užít strávený čas. Erotické prádlo si mohou pořídit ženy i muži a vhodné je pro každý typ postavy. V obchodě narazíte na různé druhy erotického prádla, které dokáže skrýt nedostatky a vyzdvihnout přednosti postavy. V každém případě byste se měli v prádle cítit svůdně a pohodlně, v opačném případě té správné atmosféry dostáhnete stěží.

Porovnat ceny prádla

Typy

V erotickém prádle si většina představí spíše ženy. V dnešní době však není toto prádlo pouze výsadou žen a v nabídce je mnoho podob pánského erotického prádla. U žen jsou oblíbené komplety, erotické body i košilka. Muži mohou obléknout různou podobu běžného nebo netradičního spodního prádla.

Kalhotky

Základem jsou správně zvolené kalhotky, které lze koupit v mnoha střizích. Kalhotky můžete nosit i pod běžným oblečením, v tomto případě se mohou stát tím správným překvapením a velmi snadno vás i váš protějšek dostanou do té správné nálady.

Kalhotky koupíte v podobě tang, oblíbené jsou však i nohavičkové či brazilské. Některé kalhotky pak mohou střihem připomínat krátkou sukýnku. Oblíbené jsou jednoduché i více zdobené varianty s mašličkami.

Podprsenka

Erotickou podprsenku můžete koupit samostatně, ale velmi často se prodává v kompletu s erotickými kalhotkami, punčochami a podvazkovými pásy. Záleží pouze na vaší fantazii i možnostech. Erotické podprsenky mohou ňadra zcela zakrýt, ale velmi často jsou vyrobeny ze síťoviny a více toho odhalí. Odvážnější ženy mohou koupit podprsenku odhalující část ňader, ale i bradavek.

Košilka

Při volbě erotického prádla můžete vsadit i na svůdnou košilku. Ta je ideální volbou nočního oblečení na spaní a dokáže velmi dobře navodit tu správnou erotickou atmosféru.

Na výrobu košilek se používají velmi často průhledné materiály, ale koupit můžete košilku vyrobenou ze saténu, která bude vaši postavu něžně obepínat. Košilky se liší svým střihem, k mání jsou upnuté i volnější varianty jednoduchého i velmi zdobného vzhledu. Košilku je možné doplnit i smyslným spodním prádlem.

Podvazky

Mezi smyslné prádlo patří bezesporu podvazkové pásy. Také toto prádlo je možné koupit v mnoha provedením samostatně, ale oblíbenější jsou celé komplety, které kromě podvazkových pásů obsahují kalhotky a punčochy. V tomto případě bude vše dokonale ladit.

Bodystocking

Odvážným erotickým prádlem je síťovaný overal neboli bodystocking, který má v rozkroku otvor, díky kterému se nebudete v žhavých chvilkách zdržovat svlékáním. Na výrobu tohoto prádla se používá nejčastěji síťovina, která toho více odhalí, než zakryje. Výhodou overalu je i fakt, že nebudete muset řešit nákup více kousků prádla, v tomto případě jednoduše koupíte vše najednou.

Korzety

Mezi erotické prádlo spadají také korzety. Na výrobu erotických korzetů se používají příjemné materiály. Korzety však mohou být doplněny i o kostice, v tomto případě však nejsou kostice nezbytností, protože primárním úkolem korzetu není formovat postavu. Také v případě korzetů máte na výběr různé střihy a materiály.

K dostání jsou průhledné korzety vyrobené ze síťoviny, ale i neprůhledné, avšak přesto svůdné varianty. Součástí korzetu bývá velmi často podvazkový pás.

Jocksy

Pánské spodní prádlo s netradičním názvem zaujme každého svým nevšedním střihem. Toto prádlo zahaluje pouze to nejdůležitější, je tvořeno váčkem na přirození a silnou gumou v pase. Zadní partie jsou naopak odhalené. Toto prádlo bude dokonale kopírovat mužské tělo, což váš protějšek rozhodně navnadí tím správným způsobem.

Boxerky

Boxerky jsou běžným a oblíbeným typem mužského spodního prádla, koupit je však můžete i podobě erotického prádla. V tomto případě je rozhodující výrobní materiál, velmi často se jedná o síťovinu, která více odhalí, než zahalí. Pánské boxerky však mohou být vyrobeny také ze saténu, kůže, latexu a velmi často jsou zdobeny kovovými prvky. Oblíbeným prvkem je pak zapínání na přední straně.

Typ postavy

S výběrem erotického prádla budou mít více starostí ženy. Zatímco muži vzhled velmi často neřeší a jejich zájmem je především zábava, ženy se chtějí líbit a cítit se, co možná nejsvůdněji. Při výběru spodního prádla tak mohou ženy přihlédnout i k typu svojí postavy. Každá žena má své nedostatky i přednosti.

Ženská postava může tvarem připomínat přesýpací hodiny, trojúhelník, obdélník, obrácený trojúhelník nebo jablíčko. Každé postavě pak bude slušet trochu jiná podoba prádla.

Postava typu obdélník

Boky jsou stejně široké jako ramena a pas není nijak výrazný. Tento typ postavy je typický například pro Jassicu Parker. Ženám s tímto typem postavy bude slušet košilka s vypasovaným střihem, korzet, který zdůrazní křivky pasu. Sáhnout mohou i po kalhotkách typu tanga a push-up podprsence.

Postava typu trojúhelník nebo hruška

Ženy s touto postavou budou potřebovat zvýraznit prsa a ramena, pozornost je v tomto případě třeba odvést od rozšiřujících se boků. V některých případech je třeba opticky prodloužit a zvýraznit nohy. Postavou typu hruška se může pyšnit například Jennifer Lopez.

Postava typu obrácený trojúhelník

Postava se vyznačuje širokými rameny, bujným poprsím a úzkým chlapeckým bokům – Tato postava je typická především pro sportovkyně. Ženy s touto postavou budou potřebovat vyzdvihnout dekolt, dobrou volbou je prádlo doplněné o kostice. Vhodné jsou i výrazně zdobené bokové kalhotky. Opticky zúžit ramena můžete díky širokým ramínkám.

Postava typu přesýpací hodiny

Ženy s postavou přesýpacích hodin mají to štěstí, že jim bude slušet prakticky cokoliv. Boky a prsa mají téměř stejný rozměr a pas je velmi úzký. Díky dokonalé postavě můžete obléknout korzet, vykrojené i vyšší kalhotky, přiléhavé košilky a smyslnou podprsenku. Odvážné ženy mohou vyzkoušet i erotický overal.

Postava typu jablíčko

Ženy s plnější postavou, výraznějším poprsím, boky a bříškem mohou obléknout kalhotky s vyšším pasem a výrazně vyztuženou podprsenku, která přitáhne pozornost na bujný dekolt. Pozornost přitáhne i košilka s výstřihem do V, která dokáže opticky prodloužit trup.

Materiál

Při výběru spodního prádla vás bude pravděpodobně nejvíce zajímat vzhled. Ten z velké části určuje výrobní materiál. Na výrobu prádla se používají různé materiály, klasickou je jemné hedvábí nebo krajka. Odvážnější se mohou cítit sebevědomě i v průhledném materiálu. Sexy atmosféru dokáže vykouzlit i prádlo vyrobené z latexu. Vše záleží na tom, v jakém sexuálním souladu jste se svým partnerem.

Při výběru prádla myslete i na životnost a způsob údržby. Méně práce budete mít s prádlem vyrobeným ze syntetických materiálů. Umělé tkaniny se snadno perou, jejich předností je vysoká barevná stálost a nemačkavost. Prádlo vyrobené z polyesterového hedvábí nebudete muset ani žehlit. Erotické prádlo se velmi často vyrábí v kombinaci nylonu a polyamidového vlákna, pružným materiálem je elasten.

Velikost

Erotické prádlo si mohou pořídit ženy i muži s každým typem postavy. K dostání je ve velikostech XS – XXL a vždy vás dokáže překvapit svůdným vzhledem. Ve všech velikostech lze koupit prádlo vyrobené v různých materiálech a samotný výběr je obrovský. Abyste věděli, že vám prádlo skutečně sedí, neměli byste se stydět ho před nákupem vyzkoušet.

Značka

Erotické prádlo koupíte ve specializovaných prodejnách, nebo prostřednictvím internetu. Nabídka je opravdu velká a kromě typu a pořizovací ceny je třeba věnovat velkou pozornost velikosti. Erotické prádlo je k dostání v mnoha velikostech, ale každý výrobce bude mít pravděpodobně trochu jiné značení. Ideální je prádlo vyzkoušet nebo zvolit obchod, kde budete moci nevyhovující prádlo vyměnit. Erotické prádlo koupíte například od značky Cottelli Colection, Obsessive, Leg Avenue, Baci Lingerie, Envy a mnoha jiných.

Cena

Cenové rozpětí erotického prádla je poměrně velké. První kousky pro muže i ženy lze koupit již za cenu do 300 Kč. V tomto případě se jedná o jednoduché košilky, kalhotky nebo pánské spodní prádlo. Muži mohou dát za erotické prádlo 300 – 800 Kč, dražší kousky zpravidla obsahují různé doplňky. Ženy pak mohou za prádlo zaplatit 300 – 3 000 Kč. Nejvíce zaplatí za sety obsahující více typů prádla.

Porovnat ceny prádla

Otázky a odpovědi

Jaké jsou oblíbené barvy?

V případě erotického prádla by se to spíše nemělo přehánět se vzory, ale ideální není ani prádlo tělové barvy. K nejoblíbenějším barvám patří především červená a žádané je i prádlo v růžových odstínech. Klasikou zůstává černé prádlo a andělsky se budete cítit v bílém erotickém prádle.

Jak erotické prádlo prát?

Erotické prádlo se většinou vyrábí z velmi jemných materiálů. Ne vždy tak bude jeho údržba jednoduchá. Co se péče o prádlo týká, je rozumné, řídit se radami výrobce. Některé kousky je možné prát v pračce, často uložené ve speciálním pytlíku. Jiné kousky se doporučuje raději vyprat v ruce.

Jaké doplňky se mohou hodit?

K erotickému prádlu můžete koupit různé doplňky. Záleží na tom, jak rafinovanými si přejete být. K dostání jsou erotické masky, škrabošky, obojky či paruky. Koupit můžete i tematické prádlo, které vás promění v sestřičku, letušku, dominu atd. Své kostýmové prádlo mají pochopitelně také muži.

Závěr

Erotické prádlo do vaší ložnice vnese vášeň, vzrušení i adrenalin. Dokonale padnoucí prádlo zvedne rovněž sebevědomí a pochopitelně potěší i protějšek. V obchodech najdete mnoho podob erotického prádla, při jeho výběru je důležité řídit se vkusem a instinktem.

Nejdůležitější je vybrat kousek, ve kterém se budete cítit dobře. Tuto vlastnost musí splňovat prádlo pro ženy i muže. Co se týká variant, mnohem větší možnosti výběru mají ženy. U těch jsou oblíbené košilky, kalhoty, podprsenky, korzety nebo sety. Vyzkoušet můžete i erotický kostým. Muži se mohou spolehnout na rafinované provedení mužského prádla, které mohou doplnit o motýlka nebo kšandy.

Erotické prádlo můžete nakoupit v e-shopu: Ruzovyslon.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroje: www.ruzovyslon.cz, shop.svadeni.cz, www.intimninakupy.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

1 komentář
  1. Koupil jsem přítelkyni podvazkový komplet a měla velkou radost, i když se přiznám, že já měl asi mnohem větší. Byl to velmi pohodlný a na dotyk příjemný komplet, dobře jí seděl a moc jí slušel. Určitě se investice do erotického prádla vyplatí, je to zajímavé zpestření vztahu.

Přidat komentář

Recenzer
Logo