TOP produkt

Dyson Supersonic

Když se na tento vysoušeč vlasů podíváme, rozhodně jako fén nevypadá. Přesto je to výkonný pomocník na úpravu vlasů, který má příkon parádních 1 600 W. Přestože nevypadá jako typický fén, budete s ním maximálně spokojeni, protože není moc hlučný, má nízkou hmotnost a pracuje se s ním moc dobře.

KLADY
 • Dlouhý přívodní kabel
 • Nízká hmotnost
 • Jednoduché a rychlé čištění
 • Ergonomický tvar
 • Kvalitní provedení
 • Snadná výměna nástavců
 • Tichý chod
 • Velký výkon
 • Skvělá funkčnost
 • Rychlé vysoušení vlasů

ZÁPORY
 • Vysoká pořizovací cena

Perfektně padne do ruky a díky bohatému příslušenství budete s každým novým účesem za hvězdu. Dyson je navíc ověřená značka, se kterou se nemůžete nikdy spálit, ať už koupíte jakýkoliv jejich výrobek. Tato společnost totiž neustále rozvíjí své technologie a posouvá je kupředu, přičemž Dyson Supersonic je toho důkazem.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vzhled

Dyson Supersonic hair dryer disponuje středně dlouhým tělem, na jehož konci je široká kulatá základna. Tento vysoušeč vlasů má klasickou šedou barvu s fialovými doplňky a celkově se dá jeho design považovat za téměř futuristický, netradiční a velmi moderní.

Svým vzhledem tak trochu připomíná bluetooth reproduktor. V rukojeti je schovaný motor, díky čemuž je přístroj dokonale vyvážený, nezatěžuje ruku a dobře se drží. Velkým plusem je přívodní kabel o délce 2,7 metru, což vás nijak nebude omezovat v pohybu třeba kolem umyvadla v koupelně.

Na těle vysoušeče jsou tlačítka pro nastavení rychlosti na 3 různé stupně a pro 4 typy teploty. Nízká hmotnost ještě lépe vyzdvihuje samotné tělo fénu, které v ruce skoro neucítíte.

Funkce

Fén Dyson Supersonic je vybaven mikroprocesorem, který inteligentní cestou řídí teplo a hlídá, aby nebyl ani jediný z vašich vlasů vystaven moc vysokým teplotám a nedocházelo tak k poškození.

Stylingový koncentrátor pomáhá s tvorbou účesů v rámci jednotlivých sekcí, takže vzduch vždy proudí na to místo, kam nejvíce potřebujete. Sušení je rychlé a maximálně jemné. Nechybí ochranná technologie Heat Shield, ani Dyson Air Multiplier. Ta se stará o špičkový styling i vysoušení, protože zajistí, že vzduch, který je vyfukován, má třikrát větší sílu než vzduch nasávaný do motoru, čímž je dosaženo vysoké rychlosti vzduchu.

Příslušenství

Co se týká příslušenství, tak potěší elegantní pouzdro, v němž je vysoušeč vlasů uložený, aby nedošlo k jeho nežádoucímu poškození a dlouho vám vydržel jako nový. Patří sem i protiskluzová podložka, difuzér a koncentrátor. Samozřejmostí je možnost dokoupení různých vlasových pomocníků, jako jsou šampony, kondicionéry a masky na vlasy.

Parametry

Výrobce: Dyson
Provedení: fén na vlasy
Příkon: 1600 W
Délka kabelu: 2.7 m
Počet teplot: 4
Počet rychlostí: 3
Cestovní: ano
Studený vzduch: ano
Koncentrátor vzduchu: ano
Ionizace: ano

Fotografie

Dyson Supersonic

Dyson supersonic hair dryer

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

10 Celkové hodnocení
Fén na vlasy Dyson

Když to vezmeme od negativ, tak jednoznačně proti hovoří pořizovací cena, která může být pro někoho opravdu nedostupná. Ovšem z hlediska funkcí, technologií a výkonu je to skutečný skvost. Srovnání s klasickými vysoušeči vlasů není v podstatě možné, protože Dyson Supersonic a klasický fén, to je nebe a dudy. Foukání vlasů rozhodně netrvá tak dlouho, perfektně padne do ruky, je lehký, skladný a ještě má své vlastní pouzdro, se kterým si ho hravě přibalíte do kufru a nemusíte se bát, že se vám cestou zničí. Za nás dáváme rozhodně oba palce nahoru.

Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • pěkný design
 • snadná manipulace
 • poměr cena/kvalita
Zápory
 • pořizovací cena
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Dyson.cz.

Nejprodávanější fény na vlasy

Podobné články, co by vás mohli zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Na první pohled tedy nevypadá nic moc, ale jinak je to parádní mašinka. Vlasy jsou vysušené během chvilky.

 2. Moc jsem si tento vysoušeč vlasů přála, ale ta cena mě dost odrazovala. No nakonec jsem ho koupila a jsem maximálně spokojená.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo