Dyson Airwrap Complete Long

Elegantního a velmi praktického pomocníka pro péči o vlasy představuje Dyson Airwrap Complete Long, s jehož pomocí budete mít vlasy upravené jako od profesionálního kadeřníka. Nejen, že vám vlasy usuší, ale zároveň vám vytvoří překrásné lokny, se kterými zaujeme například na pracovním pohovoru nebo u svých kolegů v práci.

KLADY
 • Automatické navíjení vlasů
 • Nízká hmotnost
 • Pracuje bez použití extrémních teplot
 • Bohaté příslušenství
 • Jednoduché použití
 • Vhodné pro různé typy vlasů
 • Coanda efekt
 • Kvalitní provedení
 • Elegantní moderní design
 • Dlouhý přívodní kabel

ZÁPORY
 • Vysoká pořizovací cena

Ostatně díky 110 000 otáčkám za jednu jedinou minutu, ale i spolehlivému a velmi šetrnému motoru Dyson V9 s turbínou co má 13 lopatek budete vypadat skvěle. Tato horkovzdušná kulma vlastně imituje techniku tzv. foukané, kterou běžně znáte od stylistů. K dispozici máte příkon 1 300 W a s tím už se dají dělat zázraky.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vzhled

Dyson Airwrap Complete Long má štíhlé dlouhé tělo, které se příjemně drží a je tak akorát do ruky. Kulatý kartáč má šedou barvu s fialovými doplňky. Na těle kulmy najdete tlačíka pro nastavení rychlost a teploty.

Co potěší asi nejvíc je opravdu dlouhý přívodní kabel, který měří 2,7 m, což je opravdu parádní délka, která vás nebude při úpravě vlasů nijak omezovat.

Funkce

Stylingová kulma Dyson Airwrap Complete Long zajišťuje lokny, vlny i hladké vlasy. Speciální mikročip přeměří výchozí teplotu zhruba šedesátkrát za jednu jedinou vteřinu a posléze prostřednictvím mikroprocesoru dokáže teplotu regulovat, aby nedošlo k překročení maximální hranice 150°C.

Tím je možné snadno předcházet nežádoucímu poškození vlasů působením příliš vysokých teplot. Můžete si také nastavit rychlost vzduchu a jeho teplotu, a to na třech různých úrovních.

Skvělá je také funkce teplotní brzdy, díky níž je možné ihned deaktivovat tzv. výhřevný moment, aby začal proudit chladnější vzduch, který se postará o fixaci účesu. Kromě rychlého nahřátí nechybí rovněž automatické vypnutí. Coanda efekt se postará o to, že vlasy přilnou ke kartáči pomocí proudu vzduchu.

Příslušenství

Pokud jde o příslušenství, máte na výběr celkem 7 různých druhů. V balení se nachází nástavec 30 mm určený pro tvorbu bohatých loken, dále nástavec 40 mm, který umí menší kudrdliny, ale také tuhý i měkký vyhlazující kartáč pro hladký účes.

Dále je zde kulatý kartáč, který nahodí objem i do ochablých, zvadlých a zcela zplihlých vlasů. Nechybí ani předsoušecí nástavec na prosušení mokrých vlasů před jejich stylizací. V neposlední řadě i čisticí kroužek, pro snadné pročištění filtru. Přístroj i s příslušenstvím dostanete v ochranném pouzdru s polstrováním a magnetickým zapínáním.

Parametry

Výrobce: Dyson
Provedení: kulmofén
Příkon: 1300 W
Průtok vzduchu: 13 l/s
Počet teplot: 3
Počet rychlostí: 3
Šířka: 41 mm
Výška: 48 mm
Hmotnost: 0,61 kg
Napájecí kabel: 2,62 m
Studený vzduch: ano
Ionizace: ano

Fotografie

Dyson Airwrap Complete Long

Dyson Airwrap Complete Long

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

10 Celkové hodnocení
Kulmofén Dyson

Za nás rozhodně udělujeme oba palce nahoru, protože kulmofén Dyson Airwrap Complete Long má styl, je šikovný, praktický a vlasy po něm vypadají skvěle. Jediné, co je takovým mráčkem na jinak jasné obloze je jeho cena, která se pohybuje v rozmezí od cca 13 500 do 14 000 korun. Jinak mu není co vytknout, dlohá šňůra vás nijak neomezuje, u zrcadla se tak můžete pohybovat i natřásat podle chuti a ještě má nízkou hmotnost, takže vám rozhodně po úpravě vlasů neupadne ruka z velké váhy přístroje.

Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • pěkný design
 • příslušenství
 • poměr cena/kvalita
 • snadná manipulace
Zápory
 • pořizovací cena
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Notino.

Nejprodávanější kulmofény

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Tak tohle je kulmofén přesně podle mého gusta. Má parádní výkon, skvěle padne do ruky a cenu jsem také nakonec přežila, protože se ta investice vyplatila.

 2. Pro mě to byla moc velká suma, pokud jde o cenu, ale přítel ho pro mě koupil k narozeninám, tak jsem ráda. Funguje skvěle a pracuje se s ním moc dobře, navíc rychle.

 3. Na základě vaší recenze jsem si tuto kulmu nakonec objednala a musím uznat, že je super. Udělala jsem si nový účet zhruba během 15 minut se vším všudy.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo