Holicí strojky Braun

Holicí strojky Braun se pyšní špičkovou kvalitou, perfektním zpracováním a moderním, velmi elegantním designem. Principem jejich fungování je pohyb v přímých liniích, což je rozdíl oproti běžným rotačním, které využívají kruhový pohyb.

Všechny holicí strojky Braun

Přímý pohyb je vysoce efektivní, protože dochází k mnohem menšímu počtu tahů, což snižuje riziko, že bude pokožka příliš podrážděná. Vybrané strojky od series 3 a výše, mají čepele schopné přizpůsobit se každé pokožce, zatímco series 5 a výše disponují flexibilní hlavou zajišťující dokonalý kontakt s každou linií obličeje.

U velké části modelů je technologie Wet & Dry, což umožňuje použití gelu či pěny s vodou. Technologie AutoSense umí přizpůsobit výkon holicího strojku podle toho, jaká bude hustota vousů.

O značce Braun

Společnost Braun již od roku 1921 přináší vysoce kvalitní produkty, jako jsou právě holicí strojky, ale také zastřihovače vousů, případně další pomocníky v péči o tělo nebo vlasy. Nechybí ani kuchyňské spotřebiče.

Holicí strojky Braun můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Notino.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (113 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo