Hyperinzerce

Hyperinzerce je největší inzertní portál v Čechách. Najdete na něm více než 1 milion inzerátů ve 40 různých kategoriích, a ještě větším množství podkategorií. Cílem je umožnit snadný prodej i výhodný nákup. Inzeráty je navíc možné podávat zcela zdarma.

hyperinzerce

Logo – Hyperinzerce

Představení bazaru

Hyperinzerce je provozována společností Hypermedia. Portál byl spuštěn v roce 2003. Kromě inzerce najdete na portálu také bazar a různé zajímavé články nejen o prodeji, ale také o kultuře, kterou Hyperinzerce sponzoruje.

Na serveru jsou k dispozici například i vzory smluv a další užitečné právní dokumenty, které se vám mohou hodit. Pokud byste potřebovali poradit, je vám k dispozici technická podpora, která je aktivní od pondělí do čtvrtka. Na Hyperinzerci se ale snadno orientuje a vše je přehledně roztříděno.

Přejít na Hyperinzerce

Přehled možností inzerce

Kromě soukromých inzerátů je na Hyperinzerci možné vkládat také inzeráty firemní. Musí ale být jako takové příslušně označeny. Inzerce na serveru je zdarma. Lze nabízet služby, prodávat produkty či vložit inzerát s poptávkou po něčem konkrétním a čekat, zda se vám někdo ozve.

Hledání v inzerátech je jednoduché. Buď napište konkrétní frázi do vyhledávače, nebo vyhledávejte podle konkrétních kategorií. Ty pokrývají vše možné – Auto-moto, Reality a bydlení, PC a elektro (domácí kina, lednice, sporáky, myčky nádobí, pračky, sušičky prádla), Práce a služby, Zvířata, ale i Seznamka, Sběratelství či Móda a doplňky.

V současnosti je na portálu aktivních přes milion uživatelů, je tedy dost velká šance, že zde seženete přesně to, co hledáte – od nábytku přes stroje až po psi.

Služby a ostatní

Na inzerát odpovíte pomocí kontaktního formuláře, který se u dané nabídky nachází. Kopii si můžete nechat zaslat na email. Inzerent vás poté bude kontaktovat a sami si dohodnete podmínky předání a platby.

Vše je pouze na vaší vlastní domluvě, Hyperinzerce do tohoto procesu nijak nezasahuje. Nebude po vás ani požadovat žádné provize za zprostředkování.  Každý inzerent má navíc vlastní profil, kde se o něm můžete dozvědět něco víc a ověřit si, o koho se jedná.

Zajímavé odkazy

Kontakt

9.5 Celkové hodnocení
Největší český inzertní portál

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
7.6Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
8.1
Jednání se zákazníkem
7.4
Kvalita sortimentu
7.4
Klady
 • přehledný web
 • množství kategorií
 • nabídky práce a nemovitostí
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře
3/5 (1 hodnocení)

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

16 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 0.3
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  0

  Požádala jsem i na hyperinzerci o půjčku od paní Petry Machačové.Vybíra jen poplatky a má neustále výmluvy, že se musí ještě tohle a tamto zaplatit.Když jsem po ní chtěla,aby mi poslala aspoň nějaké podmínky půjčky psala blbé emaily.Teď po ní požadující navrácení všech peněz co jsem ji poslala na různé účty.Zase výmluvy.Budu to řešit přes policii.Pozor na ni.Je to podvodníci a zlodějka.Nechce vrátit peníze.

  Klady: Žádné
  Zápory: Podvod a velké rozčarování
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Svého času to byl super portál na inzeráty, jenže tu neustále vyskakují staré, neaktuální a již dávno neplatící inzeráty, které zbytečně zahlcují jednotlivé kategorie. Když hledáte třeba brigádu, ať už jakoukoliv, musíte se prohrabat tunou inzerátů, co už nejsou k ničemu, než se dohrabete k aktuálnímu.

 3. Inzeroval jsem asi třikrát, ale jen první dva inzeráty byly v pořádku, protože u toho třetího byl nějaký problém a neprošel mi. Jinak docela jednoduchý portál, který by chtěl trochu modernizovat.

 4. inzerce nefunguje nelze přidat inzerát, stopne region a konec

 5. Neprehledne, zadna obrana proti podvodum. A pozor na bazar s fejky vinted.cz – Od listopadu 2021 je vse zpoplatneno, takze zadne bezplatne obchodovani zde uz neni!Podvodnici z Litvy plus prodejci fejku tvori na vinted strategii chovani a zpusob jak slusnym uzivatelkam blokovat bezduvodne ucet bez nahrady za zaplacene sluzby. Poskozeni se musi obratit kvuli temto podvod.praktikam na COI atd. Na tomto webu uz platite i za nakup,prodej,topovani predmetu.Nic neni zdarma!

 6. Na puvodnim webu hyperinzerce se dobre prodavalo, jen do te doby,nez mi zacaly chodit spamy formou odpovedi na inzeraty mnou zadane. Ty odpovedi bylo mozno psat s vymyslenou email.adresou, na kterou samozrejme neslo odpovedet. Upozorneni – jedna psychicky vysinuta 70tileta vyzila a znudena intrikanka /Vera Nusmuler/ ze s.p.i.n.a.v.e Ostravy mi trolila a skodila i touto formou, ovsem administrator stranek nebyl schopen policii na vyzvu predat IP adresu, protoze tu nebylo mozno z anonym.formulare na webu identifikovat. Proto z me strany byla inzertni aktivita zde, i na Seznam bazaru, vinted a bazosi ukoncena, a tyto naschvaly a podvody s falesnymi dejmetomu zajemci se dejou furt.

 7. 0.15
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Mám pocit, že se zde nabízí víc reklamy než inzerátů.

  Klady: Nic
  Zápory: Žádné vylepšení, spíš naopak
  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
 8. 0.65
  Přehlednost obchodu
  40
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Ani jako prodávající, ani jako zájemce neshledávám tento server uživatelsky přívětivým. Masivní markteringová akce v metru mě přiměla znovu nakouknout a přidat pár iinzerátů, ale nedělám si velké naděje a nemyslím si, že by to k něčemu bylo. Možná je tam milion inzerátů, ale z toho dobrá polovina bude propadlých. Návštěvnost podle mě mizivá. Konkurenční servery jsou jednoznačně lepší.

  Přínosný(3) Nepomohl(0)You have already voted this
 9. 1.15
  Přehlednost obchodu
  70
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Několik let staré inzeráty, naprosto tento inzertní portál ztrácí smysl .

  Klady: možnost filtrování
  Zápory: Několik let staré inzeráty, naprosto tento inzertní portál ztrácí smysl .
  Přínosný(4) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. 0.8
  Přehlednost obchodu
  30
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Na hyperinzerci jsem mela profil asi 6let. Po case mi zacaly chodit nevyzadane obch. nabidky, spamy a fake odpovedi na inzeraty. Bohuzel administrator nebyl schopen ani policii predat IP adresy psychopatek,ktere stale naschval hejtovaly. Po podanem trestnim oznameni na ostravskou 70tiletou intrikanku, ktera tam spamovala, jsem inzerci zrusila
  Vytistene spamy a dosle hejty jako dukazni material resil pak spravni organ.
  Takze varuji pred Vera Nussmuler. Nevi kdy prestat.

  Klady: Sveho casu dobre nabidky
  Zápory: Spamy, falesne zpravy jako reakce na inzerat, admin vubec neresi!
  Přínosný(12) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo