Hyperinzerce

Hyperinzerce je největší inzertní portál v Čechách. Najdete na něm více než 1 milion inzerátů ve 40 různých kategoriích, a ještě větším množství podkategorií. Cílem je umožnit snadný prodej i výhodný nákup. Inzeráty je navíc možné podávat zcela zdarma.

1x1.trans - Hyperinzerce

Logo – Hyperinzerce

Představení bazaru

Hyperinzerce je provozována společností Hypermedia. Portál byl spuštěn v roce 2003. Kromě inzerce najdete na portálu také bazar a různé zajímavé články nejen o prodeji, ale také o kultuře, kterou Hyperinzerce sponzoruje.

Na serveru jsou k dispozici například i vzory smluv a další užitečné právní dokumenty, které se vám mohou hodit. Pokud byste potřebovali poradit, je vám k dispozici technická podpora, která je aktivní od pondělí do čtvrtka. Na Hyperinzerci se ale snadno orientuje a vše je přehledně roztříděno.

Přejít na Hyperinzerce

zpět k obsahu ↑

Přehled možností inzerce

Kromě soukromých inzerátů je na Hyperinzerci možné vkládat také inzeráty firemní. Musí ale být jako takové příslušně označeny. Inzerce na serveru je zdarma. Lze nabízet služby, prodávat produkty či vložit inzerát s poptávkou po něčem konkrétním a čekat, zda se vám někdo ozve.

Hledání v inzerátech je jednoduché. Buď napište konkrétní frázi do vyhledávače, nebo vyhledávejte podle konkrétních kategorií. Ty pokrývají vše možné – Auto-moto, Reality a bydlení, PC a elektro, Práce a služby, Zvířata, ale i Seznamka, Sběratelství či Móda a doplňky.

V současnosti je na portálu aktivních přes milion uživatelů, je tedy dost velká šance, že zde seženete přesně to, co hledáte – od nábytku přes stroje až po psi.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Na inzerát odpovíte pomocí kontaktního formuláře, který se u dané nabídky nachází. Kopii si můžete nechat zaslat na email. Inzerent vás poté bude kontaktovat a sami si dohodnete podmínky předání a platby.

Vše je pouze na vaší vlastní domluvě, Hyperinzerce do tohoto procesu nijak nezasahuje. Nebude po vás ani požadovat žádné provize za zprostředkování.  Každý inzerent má navíc vlastní profil, kde se o něm můžete dozvědět něco víc a ověřit si, o koho se jedná.

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakt

 • Telefon: +420 234 776 880 (Po-Pá: 8:30 – 17:00 hod.)
 • Email: admin@hypermedia.cz
 • Sídlo společnosti: HyperMedia a.s., Na strži 2097/63, 140 00 Praha 4
 • Facebook: HyperInzerce
 • Instagram: hyperinzerce
 • YouTube: HyperMedia a.s.
9.5 Hodnocení
Největší český inzertní portál

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
KLADY
 • přehledný web
 • množství kategorií
 • nabídky práce a nemovitostí
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz