Bazoš

Bazoš je největší český inzertní server, na kterém si můžete bezplatně podat inzerát. Služba ale neposkytuje hromadnou inzerci internetových obchodů. Zaměřuje se spíše na širokou veřejnost. Inzeráty jsou všeho druhu, nejčastěji se týkají aut, potřeb pro děti, potřeb pro dům a zahradu, realit a prodeje zvířat.

bazos

Logo – Bazoš

Představení bazaru

Bazoš byl založen v roce 2003 inženýrem Radimem Smičkou. Začínal s informačním webem o hardwaru, na který přidal do nabídky také inzerce PC komponent. Tento PC bazar se časem oddělil od informačního webu. Rozrůstal se a přibývaly další kategorie až do podoby, kterou známe dnes. Bazoš v současnosti nepůsobí pouze v Čechách, ale také na Slovensku, v Rakousku a Polsku.

Přejít do Bazoše

Přehled možností inzerce

Sortiment Bazoše je velmi široký. Najdete zde inzeráty na auta, motorky, kola, ale i vybavení do domácnosti jako je nábytek, televize, domácí kina nebo třeba lednice. Pokud zrovna hledáte bydlení, doporučujeme prohlédnout kategorii reality. Rodiče pravděpodobně zaujme sekce s kočárky.

A jelikož šlo původně o PC bazar, najdete zde také kvalitní elektroniku jako jsou mobily a další (vysavače, žehličky, šicí stroje, holící strojky, epilátory). Neustále přibývají nové a nové inzeráty i co se týče prodeje zvířat – psi, ale i koně a exotické druhy. Pokud zrovna hledáte práci, neměla by vám uniknout kategorie práce, zde se dají najít solidní nabídky.

Služby a ostatní

Každý ověřený uživatel smí vystavit až 50 inzerátů. Vyhledávání je poměrně intuitivní – podle bydliště, ceny a názvu zboží. Jak bude probíhat platba a předání, to už je na inzerujícím a zájemci. Bazoš do této oblasti nezasahuje.

Doporučujeme prohlížet hodnocení prodejců, díky tomu si poměrně rychle uděláte představu o tom, zda jde o solidního člověka či ne. Zboží si většinou můžete přijet prohlédnout a až poté se rozmyslet, zda o něj máte skutečně zájem. To samozřejmě závisí na typu inzerátu a na vaší domluvě.

Zajímavé odkazy

Kontakt

 • Email: podpora@bazos.cz
 • Sídlo společnosti: Bazos.cz – Ing. Radim Smička, Dubany 17, 798 12 Kralice na Hané
 • Facebook: Bazoš
9.5 Celkové hodnocení
Největší český inzertní server

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
6.4Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
6.8
Jednání se zákazníkem
6
Kvalita sortimentu
6.4
Klady
 • přehledný web
 • množství kategorií
 • nabídky práce a nemovitostí
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře
1.5/5 (6 hodnocení)

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

66 komentáře
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Na Bazoši se nám podařilo prodat sedací soupravu i lednici. Určitě zase někdy využijeme, až se budeme potřebovat zbavit zbytečností.

 2. Zkoušel jsem podávat inzerát celkem třikrát. Ve dvou případech vše proběhlo bez problémů, při třetím inzerátu se mi to vůbec neuložilo. Jinak jsem přes Bazoš koupil ruční pilu a bylo to v pořádku.

 3. Reply
  JT konstrukce 6.9.2022 v 12:22

  Dobrý den
  Podal jsem inzerát a není uložení na stránkách.
  Aby toho nebylo málo tak moje telefony číslo jé zablokované pro vaše stránky.

  Tak bych rád věděl kdo nechal zablokovat přístup na vaše stránky.

  • Prodávám u Vás zboží, a před chvílí mě přišel na watshap podvodný mail, přes DPD chtěli údaje o kartě. A že si kurýr přijede pro zboží a kupující mě zašle peníze na účet. Bylo to z čísla 705984632.Nikomu nedávejte údaje o Vaší kartě Umí vše dobře napodobit

  • Ano umně také zablokováne číslo tel,nevím cose děje?gdo muže poradit jak stym?

 4. Tak nevím, jestli se to děje jenom mě, ale i když úspěšně dokončím všechny kroky, inzerát se mi nakonec neuloží.

 5. tři krat podaval inzerat , styrhlo mne penize ,inzerat nebyl uložen!!

 6. Reply
  Jaroslav Krobot lord.krobot 12.8.2022 v 18:45

  Už podruhé jsem si dal inzerát a ozvala se mi podvodníci která chtěla odemne vypadat peníze to paní pokorná .chtěla abych mi poslat kurýr který by převzal zboží a potom že zaplatí ale předtím musím vyplnit formulář jako když jdeš do bankypro peníze dávejte si na to pozor

 7. Bazos má své pro i proti, ale zatím jsem měl více kladných zkušeností než záporných, takže ho ještě nezatracuji. Momentálně jsem si podala inzerát, tak uvidím.

 8. Na Bazos.cz jsem si dal inzerát, abych prodal sbírku knih, ale zatím se mi na něj nikdo neozval a to už jsem ho obnovoval dvakrát. Tak nevím, jak to tam vlastně funguje.

 9. 2.5
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  70

  Mazou inzeraty, bohuzel zamestnanci bazose jsou prevazne lide iracionalni prilis emocni a neprofesionalni. Oni vidi napr. inzerenta nad vami ktery je firma ale presto smazou pouze vas, jak se jim zachce jakou ma ten den pan naladu. Svedci to o neprofesionalite zamestnancu a s tim jde ruku v ruce i vedeni, nebot to je za to zodpovedne. Vsichni vime ze je bazos takovy mismas a inzeruje se tam kde co a ano budme radi ze zadarmo, ale aspon spetka prvku profesionality by tam v 21. stoleti mela byt.

  Klady: Vcelku prehledne
  Zápory: Neprofesionalni zamestnanci
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. Už na bazoši nic nekoupím samí podvodníci

1 2 3 5

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo