Bazoš

Bazoš je největší český inzertní server, na kterém si můžete bezplatně podat inzerát. Služba ale neposkytuje hromadnou inzerci internetových obchodů. Zaměřuje se spíše na širokou veřejnost. Inzeráty jsou všeho druhu, nejčastěji se týkají aut, potřeb pro děti, potřeb pro dům a zahradu, realit a prodeje zvířat.

bazos

Logo – Bazoš

Představení bazaru

Bazoš byl založen v roce 2003 inženýrem Radimem Smičkou. Začínal s informačním webem o hardwaru, na který přidal do nabídky také inzerce PC komponent. Tento PC bazar se časem oddělil od informačního webu. Rozrůstal se a přibývaly další kategorie až do podoby, kterou známe dnes. Bazoš v současnosti nepůsobí pouze v Čechách, ale také na Slovensku, v Rakousku a Polsku.

Přejít do Bazoše

Přehled možností inzerce

Sortiment Bazoše je velmi široký. Najdete zde inzeráty na auta, motorky, kola, ale i vybavení do domácnosti jako je nábytek, televize, domácí kina nebo třeba lednice. Pokud zrovna hledáte bydlení, doporučujeme prohlédnout kategorii reality. Rodiče pravděpodobně zaujme sekce s kočárky.

A jelikož šlo původně o PC bazar, najdete zde také kvalitní elektroniku jako jsou mobily a další (vysavače, žehličky, šicí stroje, holící strojky, epilátory). Neustále přibývají nové a nové inzeráty i co se týče prodeje zvířat – psi, ale i koně a exotické druhy. Pokud zrovna hledáte práci, neměla by vám uniknout kategorie práce, zde se dají najít solidní nabídky.

Služby a ostatní

Každý ověřený uživatel smí vystavit až 50 inzerátů. Vyhledávání je poměrně intuitivní – podle bydliště, ceny a názvu zboží. Jak bude probíhat platba a předání, to už je na inzerujícím a zájemci. Bazoš do této oblasti nezasahuje.

Doporučujeme prohlížet hodnocení prodejců, díky tomu si poměrně rychle uděláte představu o tom, zda jde o solidního člověka či ne. Zboží si většinou můžete přijet prohlédnout a až poté se rozmyslet, zda o něj máte skutečně zájem. To samozřejmě závisí na typu inzerátu a na vaší domluvě.

Zajímavé odkazy

Kontakt

 • Email: podpora@bazos.cz
 • Sídlo společnosti: Bazos.cz – Ing. Radim Smička, Dubany 17, 798 12 Kralice na Hané
 • Facebook: Bazoš
9.5 Celkové hodnocení
Největší český inzertní server

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
5.9Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
6.3
Jednání se zákazníkem
5.4
Kvalita sortimentu
6
Klady
 • přehledný web
 • množství kategorií
 • nabídky práce a nemovitostí
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře
1.4/5 (29 hodnocení)

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

80 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Pavlína

  Klady: Žádné
  Zápory: Zablokování tel.čísla k inzerátu, který jsem již opakovaně vkládala.Jednalo se o poptávku jestli někdo neprodává RD v sekci reality.Na to mi zablokovali číslo,že jsem porušila pravidla.Přitom jsem již tento inzerát vložila několikrát předtím a vždy bez problémů.To mi vážně hlava nebere.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Blokování tel.čísel

 3. Reply
  Tomáš Staněk 3.4.2023 v 11:42
  0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Sháním další poškozené lidi pro reportáž do TV a pro případnou hromadnou žalobu, bazoš neodpovídá na emaily a jejich tefon.číslo je nedostupné

  Zápory: blokují zcela nepochopitelně tel. čílsa a mažou zaplacené inzeráty !!!
  Přínosný(5) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. 4.65
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Osobně prodávám a kupuji, na Bazoši, tak čtyři roky. Až na pár pokusu , podvodníků, které jsem vždy včas odhalil, jsem s tímto webem spokojen. Je lepší než Sbazar. Tam mají podvodnici, anonymitu, zaručenou.

  Klady: Celkem snadná inzerce.
  Zápory: Bohužel po nějaké době mažou, komentáře o prodejci. A to bohužel i ty negativní a pro mě škoda i ty pozitivní.
  Přínosný(2) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. 1
  Přehlednost obchodu
  0
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  60

  Nechápu proč nemohu jako sběratel na bazoši podat výkupní inzerát.

  Klady: Velké spektrum inzerátů
  Zápory: Nechápu proč jako sběratel nemohu mít na bazoši výkupní inzerát
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. Reply
  Michal Novak 3.2.2023 v 15:56
  2.5
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  60

  Bohužel se Bazoš stal semeništěm a cílem podvodníků. Vystavil jsem tam inzerát k prodeji kotle a někdo zneužil mé číslo k podvodu. Zkusil na mě, že ať kliknu na odkaz zásilkovny a vše bude vyřízeno, že dostanu peníze a kurýr si pro to dojede. Ještě, že jsem člověk bystrý a všiml si podivné části v odkazu a poznal jsem, že chce ze mě vyloudit informace k bance.
  Takže bohužel jsou mobilní čísla zneužívána ke spamu a podvodu zvaný phishing a já věc hlásím na policii, protože teď mi chodí smsky každý den s podvodnými odkazy.

  Zápory: Mobilní čísla jsou zneužívána ke spamu a podvodu zvaný phishing.
  Přínosný(4) Nepomohl(0)You have already voted this
  • Reply
   Petr Voják-DISCO81 29.3.2023 v 21:46

   To s tou Zsilkovnou nemusel být podvod-přes ní prodávám a nakupuji Audio(magnetofony,pásky ,kazety,LP,CD)teď právě chci vystavit MGF AKAI 65 GX II -třetí nejvyšší model téměř jak nový,stříbro-černý,nemám už místo-vystavuji i na Aukru se zárukou.

 7. Bazoš nejhorší co můžeme být…….už několikrát mě vymazaly inzeráty co se týkají pronájmu …..že to je odvod že chci peníze ? ale je tam jasně napsaná, že hledáme byty či dům do pronájmu ,že mám nemocnou kamarádku…byl vymazán…….
  A to je pořád dokola i když napíšu výměna ,za stejné byty, ale jiné město, tak opět vymazáno, že podvod …….tak fakt už nevím jak to napsat.
  Tam snad sedí samý i*****.

 8. Blokují telefony, maily a mažou ihned topované inzeráty. nelze je kontaktovat, na mail neodpovídají. POZOR

 9. 0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Bezdůvodně mi smazali veškeré inzeráty a to i ty topované. NEDOPORUČUJI používat tento inzertní web jelikož se jedná o podvodné jednání. Platby za topované inzeráty mi nebyly nikdy vráceny.

  Klady: Žádné
  Zápory: Přístup příšerný okrádání inzerentů viz recenze na jiných portálech...
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. Bazoš už nikdy více, snad nejhorší inzertní portál, co znám. Třikrát jsem inzerovala prodej nepotřebného vybavení z domácnosti a několikrát se mi ozvali podvodníci.

1 2 3 6

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo