Bazoš

Bazoš je největší český inzertní server, na kterém si můžete bezplatně podat inzerát. Služba ale neposkytuje hromadnou inzerci internetových obchodů. Zaměřuje se spíše na širokou veřejnost. Inzeráty jsou všeho druhu, nejčastěji se týkají aut, potřeb pro děti, potřeb pro dům a zahradu, realit a prodeje zvířat.

1x1.trans - Bazoš

Logo – Bazoš

Představení bazaru

Bazoš byl založen v roce 2003 inženýrem Radimem Smičkou. Začínal s informačním webem o hardwaru, na který přidal do nabídky také inzerce PC komponent. Tento PC bazar se časem oddělil od informačního webu. Rozrůstal se a přibývaly další kategorie až do podoby, kterou známe dnes. Bazoš v současnosti nepůsobí pouze v Čechách, ale také na Slovensku, v Rakousku a Polsku.

Přejít do Bazoše

zpět k obsahu ↑

Přehled možností inzerce

Sortiment Bazoše je velmi široký. Najdete zde inzeráty na auta, motorky, kola, ale i vybavení do domácnosti jako je nábytek, televize, domácí kina nebo třeba lednice. Pokud zrovna hledáte bydlení, doporučujeme prohlédnout kategorii reality. Rodiče pravděpodobně zaujme sekce s kočárky.

A jelikož šlo původně o PC bazar, najdete zde také kvalitní elektroniku jako jsou mobily a další (vysavače, žehličky, šicí stroje, holící strojky, epilátory). Neustále přibývají nové a nové inzeráty i co se týče prodeje zvířat – psi, ale i koně a exotické druhy. Pokud zrovna hledáte práci, neměla by vám uniknout kategorie práce, zde se dají najít solidní nabídky.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Každý ověřený uživatel smí vystavit až 50 inzerátů. Vyhledávání je poměrně intuitivní – podle bydliště, ceny a názvu zboží. Jak bude probíhat platba a předání, to už je na inzerujícím a zájemci. Bazoš do této oblasti nezasahuje.

Doporučujeme prohlížet hodnocení prodejců, díky tomu si poměrně rychle uděláte představu o tom, zda jde o solidního člověka či ne. Zboží si většinou můžete přijet prohlédnout a až poté se rozmyslet, zda o něj máte skutečně zájem. To samozřejmě závisí na typu inzerátu a na vaší domluvě.

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakt

 • Email: podpora@bazos.cz
 • Sídlo společnosti: Bazos.cz – Ing. Radim Smička, Dubany 17, 798 12 Kralice na Hané
 • Facebook: Bazoš
9.5 Hodnocení
Největší český inzertní server

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
8.6Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
8.7
Jednání se zákazníkem
8.6
Kvalita sortimentu
8.6
KLADY
 • přehledný web
 • množství kategorií
 • nabídky práce a nemovitostí
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

4 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Monika 4.3.2021 v 17:51
  4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Zakoupila jsem si na Bazoši pro mojí dceru dětskou postýlku, sice byla dost drahá, ale jsem zatím spokojená. Jinak na Bazoši mám hodně inzerátu a už jsem dost věcí prodala za výhodnou cenu. Takže doporučuji tento inzertní server pro každého.

  KLADY: spokojenost domluva hodně inzercí výhodné ceny
  (0) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Václav Sevránek 11.3.2021 v 9:30
  0.3
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Dobrý den,

  jako jednatel společnosti NĚŽ8N spol.s.r.o., jsem zadal inzerci, služby – řemeslné práce, na dobu dvou měsíců, tato služba byla okamžite uhrazena.
  Kupony, které přišly se nedaly použít, asi po týdení komunikaci, bylo z vaší strany dospěto k závěru, a to, aby společnost tuto inzerci zadala ještě jednou, opětovně uhradila, že ty dva kupóny jsou volné.
  Parydoxem je to, že neznám číslo, nebo jiiné platné znaky těch kupónů, a na dotaz jak postupovat, jsem nedostall relevantní odpověď.
  Zde již se nejedná o 78,kč, ale postoj z vaší strany vůči klientovi, myslíte, že tento postoj, je korektní, a seriózní.
  Proto vás žádám o opětovné prověření věci, a sjednání nápravy stavu věci.

  S pozdravem

  Sevránek Václav

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Nezájem o nápravu pochybení ze strany Bazoš vůči klientov.i
  (0) (0)You have already voted this
 3. Reagovat
  Petr 31.3.2021 v 6:47
  0.15
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Podpora Bazoše na 0 nedá se vůbec nic majitel jsi dělá co chce dnes je postaven jen na topování od firem obyč. Člověk nemůže nic

  KLADY: Možná přehlednost jinak nic
  ZÁPORY: Komunikace s podporou od bazoše 0. Další jen obyčejný.web
  (0) (0)You have already voted this
 4. Reagovat
  Franta 3.4.2021 v 18:10

  POZOR !!!

  Mažou bezdůvodně inzeráty ! Zablokujou vám telefoní číslo ! Bez jákéhokoliv upozornění ! Bez jákéhokoliv vysvětlení ! Podpora veškerá žádná. Snaha něco řešit taktéž absolutně žádná. Stačí se podívat na: vasestiznosti.cz kolik lidí má stejný problém a z Bazošu vůbec nikdo na tyto stížnosti nereaguje. A kladná hodocení si všude nejspíš píší sami. A o podvodech na tomto webu už nemluvě. Po 15-ti letech s nimi končím, raději budu inzerovat jinde.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz