Aukro

Aukro je největší tržiště online v České republice. Na serveru probíhají jak aukce, tak prodej za pevně určené ceny. Aukro.cz využívá jak široká veřejnost, tak společnosti či obchodníci.

Najdete zde velmi širokou nabídku nového i staršího zboží včetně starožitností a sběratelských předmětů vysoké hodnoty. Doporučujeme také Aukroblog, kde najdete spoustu zajímavých nápadů a inspirace.

aukro

Logo – Aukro

Představení portálu

Aukro bylo založeno v roce 2003 ve městě Zlín. Patří pod polskou skupinu Allegro, v čele Aukra ale stojí Čech, zakladatel Václav Liška, který Aukro v roce 2017 odkoupil. V roce 2019 prošel server úpravami a modernizací.

Dnes je web přehlednější a zaměřený na úspěšný nákup. Aukro získalo spoustu ocenění například Křišťálovou Lupu, Obchodník roku či Superbrands Awards.

Přejít na Aukro

Přehled možností inzerce

Sortiment je rozdělen do několika hlavních kategorií – od starožitností a šperků přes dům, zahradu (sekačky), elektro (domácí kina, kávovary, fritézy, kuchyňské roboty, odšťavňovače) až po knihy či výbavu na zimní sporty a outdoor. Na Aukro.cz si přijdou na své i příznivci numismatiky, jelikož se tam dají pořídit vzácné a historické mince či bankovky.

Pořídíte zde také nábytek, panenky nebo například lego a další dětské hračky. Každá kategorie má několik podkategorií, podle kterých se můžete orientovat. Je možné také rozkliknout Žhavé aukce, Končící, Nejlepší prodejci či Od 1 Kč. Pokud už máte jasno, konkrétní zboží lze také napsat do kolonky vyhledávače a Aukro.cz vám okamžitě vygeneruje všechny nabídky.

Služby a ostatní

Aukro se snaží dělat maximum pro bezpečné nakupování. A to jak pro prodávající, tak kupující. Existují různé stupně ochrany, které toto zajišťují. Tak například že na dobírku lze zaslat pouze kupujícímu, který už má určitý počet hodnocení v komentářích.

Systém recenzí na uživatele je spolehlivý a hned budete mít díky němu přehled, zda je na druhou stranu spolehnutí. Platbu a dopravu mezi sebou komunikují kupující a prodávající. Aukro ale celý proces zaštiťuje. Tato služba je vykompenzována poplatky za vystavení inzerátů, které jsou individuální a liší se podle typu inzerce či ceny zboží.

Zajímavé odkazy

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

9.5 Celkové hodnocení
Největší tržiště online v ČR

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
7.6Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
7.9
Jednání se zákazníkem
7.3
Kvalita sortimentu
7.6
Klady
 • přehledný web
 • množství kategorií
 • mnoho aukcí
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře
1.6/5 (7 hodnocení)

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

20 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 0.3
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  10

  Nový přehled je úplně k ničemu Nepřehledný pracné vyhledávání.
  Zlaté staré vyhledávání.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Reply
  tereza Ulverová 17.1.2023 v 17:17

  Co se děje, že krom pauzy v noci na dnešek bezmála už celé odpoledne nefungujete?
  Doufám, že dobíhající aukce neposunete, jak už jsem několikrát zaregistrovala, o den později, tzn. že např. mé aukce, které končí ve čtvrtek večer, by měly končit v pátek, kdy (jak víte nejlépe sami) je jejich úspěšnost mnohonásobně nižší.
  Děkuji za odpověď.
  S pozdravem
  Tereza Ulverová

 3. Reply
  Ladislav Borsky 9.1.2023 v 20:30

  Dobry den
  Asi rok jsem aukro nevyuzival ted setam nemohu dostat je.zablokovano přihazovani.nvubec není možné přihlášení Došlo k nejake systémové změně ze to vůbec nefunguje? Prosím odpovědná mail viz níže
  Lborsky

 4. Nakupuji tu každý den a mám radost, když pořídím spoustu nových kousků v podstatě za hubičku. Vyhlédla jsem si několik oblíbených prodejců a mám už skvěle zařízenou domácnost za zlomek ceny.

 5. Tak na Aukru sem nabízela věci k prodeji několikrát, podotýkám, že samé nové a za dobré ceny. Nic se neprodalo, ale přesto jsem musela zaplatit 90 korun poplatek a to dvakrát za sebou.

 6. Takhle se stará Aukro o poctivé zákazníky. Stále mi chodí od jednoho zoufalce který je neplatič výhružné emaily. Na dotaz aby jej zablokovali jediný email….Nic neporušil.
  Styďte se……AUKRO
  Kopie:

  Hezký den, Tomáš M……
  uživatel jaromirk106 Vám poslal zprávu.
  Znění zprávy:
  Hlupáčku, můžeš se podívat. Mám koupený produkt který jsem si vybral a zaplatil. Tak, že nemůžeš psát, že jsem neplatič.
  Za tvoje urážky bys taky mohl dostat přes h***.
  J.

 7. 0.5
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  10

  Pojem „Ověřený Prodejce“ dle Aukra pro Vás nic neznamená, nevěřte tomu a hledejte prodejce bez jediného negativu.
  Při placení nevolte Aukro platbu, raději odešlete peníze na účet prodejce. Ochrana zákazníků dle Aukra je v jejich podání nesmysl, nezískáte nic na víc, stačí České zákony, na spravedlnost zapomeňte, akorát používají peníze které k nim odešlete a pokud bude spor nejasný, tak Vám je po měsíci seberou a odešlou podvodému prodejci.

  Klady: Inzerce
  Zápory: Při problému se zbožím které obdržíte, zamrazí Vámi odeslané peníze na 30 dní a pokud bude prodejce lhát, tak Vám stejně nepomohou a tyto peníze skončí u prodejce. Zkrátka si vystačíte s Českými zákony bez 30i denního zdržování.
  Přínosný(1) Nepomohl(1)You have already voted this
 8. 0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Grc. Skryté poplatky a úžera.

  Klady: Neexistujú
  Zápory: Doslova všetko
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 9. Nové aukro totální katastrofa blokují bezdůvodně prodeje,sledují IP adresy,poplatky nehorázné,samej podvodník,komunikace tragedie.Obchodoval jsem tam roky teď už se to nedá.Končím

 10. Na Aukro.cz jsem prodal část své sbírky knih a obchod proběhl naprosto bez problémů. Určitě když zase budu v budoucnu potřebovat něco prodat, využiju tuto službu znovu.

1 2

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo