Kuki je známá internetová TV, kterou je možné sledovat na jakémkoliv mobilním zařízení, v internetovém prohlížeči, na Smart TV nebo na klasickém televizoru, pokud k němu máte set-top box. Umožňuje připojit několik zařízení najednou a ještě si můžete vybrat ze čtyř tarifů. Stačí si jen zvolit takovou nabídku, která vám bude v rámci Kuki TV nejlépe vyhovovat.

Kuki TV

Kuki

Tato digitální televize nabízí spoustu možností, jako sledování na více zařízeních současně, zpětné prohlížení a mnoho dalších vychytávek, které mají zajistit maximální spokojenost každého jednotlivého zákazníka. Jakmile máte zřízený účet, nic nebrání prvnímu přihlášení a používání vaší zakoupené služby. Je dobré zmínit, že Kuki klade důraz na vysokou kvalitu, tu upřednostňuje před kvantitou.

Vyzkoušet Kuki

Představení služby

Kuki TV je provozována ryze českou společností SMART Comp. a.s. se sídlem v Brně, která se již od roku 1998 vyskytuje na trhu telekomunikací a online zábavy. Vedle internetové TV nabízí rovněž mobilní služby a optický internet. Ten můžete najít pod značkou Netbox.

Společnost vytvořila tuto IPTV ve svém vlastním vývojovém centru. Platforma měla moderní design, řadu chytrých funkcí a intuitivní ovládání. Postupně službu vyladili natolik, že bylo možné přenášet jakýkoliv obsah k uživatelům po celé České republice i do zahraničí.

Internetová televize byla nakonec představena roku 2014. Její služby využívá v současnosti již přes 50 tisíc zákazníků nejen v rámci Česka, ale i na Slovensku. Smart Comp nabízí i velkoobchodní spolupráci, v jejímž rámci dodává Kuki TV desítkám poskytovatelů internetů, kteří jí poté mohou nabídnout svým vlastním zákazníkům.

Kuki svým uživatelům umožňuje rozhodovat o skladbě televizních programů, nastavit si vzhled i vytvořit uživatelský profil pro jednotlivé členy rodiny. Každý si tak může televizi přizpůsobit podle svého. Uživatel si může poskládat televizní programy v takovém pořadí, jaké mu nejlépe vyhovuje. Oblíbené pořady se dají prohlížet až 7 dní zpětně.

Skvělé je, že televize funguje s jakýmkoliv internetem, ať už pevným či mobilním. Přehrát si jí můžete na televizi, v notebooku, stolním počítači, chytrém telefonu či tabletu. Máte možnost využít bohatě zaplněnou videotéku se spoustou filmů. Vychutnáte si také obraz ve Full HD i 4K rozlišení, kanály s Dolby Digital 5.1 zvukem a dokonce promo kanál každý měsíc zdarma.

Na webových stránkách najdete odkaz Novinky v Kuki, díky kterému se dozvíte vše, co potřebujete. Informace můžete najít rovněž na sociálních sítích Facebook, Twitter nebo Instagram. V záložce užitečné odkazy je možné si pročíst smluvní dokumentaci a k dispozici je i archiv dokumentů. Nechybí ani různé návody či promo kódy.

Když zanecháte na webu své telefonní číslo, operátor vám zavolá a vše s čím si nevíte rady, s vámi probere. Nezapomeňte také na to, že máte na stránkách k dispozici odpovědi na nejčastější otázky. Tam můžete najít to, co potřebujete. Pokud nenajdete, pak teprve zkuste kontaktovat zákaznickou podporu. V neposlední řadě lze použít online kontaktní formulář nebo navštívit zákaznická centra.

Cena

Jako vždy vás určitě bude zajímat cena jednotlivých tarifů a co je v nich zahrnuto. Pro předplatné jsou zde 4 různé tarify od 190 Kč měsíčně. Dokonce máte 3 z nich na prvních 14 dní zdarma.

Tarif Kuki S patří k nejlevnější variantě a nabízí 46 pevných kanálů, z toho 35 v HD kvalitě. Máte možnost prohlédnout si pořady zpětně až 24 hodin. Sledování je možné na 2 fixních zařízeních, kam patří Smart TV, Smart Box nebo set-top box a 5 mobilních zařízeních, což je počítač, chytrý telefon nebo tablet.

Svůj tarif si můžete vylepšit až o 8 vylepšení, přičemž máte k dispozici promo kanál zdarma na každý měsíc. Nechybí ani 100 filmů zdarma a videotéka nadupaná seriály i filmy. Pokud si budete chtít nahrávat pořady, musíte si tuto službu dokoupit samostatně. Cena tarifu je 190 Kč měsíčně.

Dalším je tarif Kuki M, který je oblíbený díky parádnímu poměru cena/výkon. Na prvních 14 dní je i tento tarif zdarma. Na výběr je celkově 100 kanálů, z toho 62 v HD kvalitě. Vy budete mít možnost sledovat 49 z nich, přičemž je 34 povinných a k tomu 15 volitelných programů. Funguje zpětné sledování až 7 dní a k dispozici je i 50 hodin nahrávek. Když budete chtít nahrávat více hodin, je nutné si je dokoupit.

Využít ke sledování lze 2 fixní zařízení a 5 mobilních, jejichž výběr je totožný jako u tarifu Kuki S. Jednou za měsíc si můžete dokonce vyměnit kanály a máte jako každý měsíc promo kanál zcela zdarma. Samozřejmostí je videotéka a také 100 filmů zdarma. Tento tarif pořídíte za 290 korun na měsíc.

Následuje tarif Kuki L za 490 korun měsíčně. Volit je možné celkem ze 159 kanálů, z nichž je celkem k dispozici 77 programů (47 je povinných a 30 jako vždy volitelných). To co jste nestihli, si můžete prohlídnout zpětně až po dobu 7 dní a nahrát si můžete celkem 50 hodin obsahu. Opět je možné si další hodiny pro nahrávky dokoupit.

Kanály si můžete jednou za měsíc vyměnit a nabídka se dá rozšířit až o 8 vylepšení. Součástí tarifu je sledování obsahu na 2 fixních a 5 mobilních zařízeních, promo kanál pro každý měsíc zdarma, nadupaná videotéka a 100 filmů zdarma. Prvních 14 dní je samozřejmě zdarma.

Posledním tarifem je Kuki XL, ten je opravdu hodně nadupaný a obsahuje všech 164 televizních kanálů, z toho 105 v HD kvalitě. Sledování je možné najednou až na 7 zařízeních – 2 fixních a 5 mobilních. Nechybí možnost podívat se na vaše oblíbené pořady až 7 dní zpětně. Tarif rovněž obsahuje balíček Navíc HBO a Navíc Cinemax, vylepšení Navíc seriály a Navíc kino plus.

V ceně máte rovněž až 50 hodin pro nahrávky vašich pořadů, videotéku naplněnou filmy i seriály, 100 filmů zdarma a každý měsíc promo kanál zdarma. Jde o jeden z nejlepších Kuki tarifů, který pořídíte za 990 Kč měsíčně. Pro tento tarif neplatí 14denní lhůta zdarma, neboť obsahuje vše, co lze v nabídce najít.

Balíčky vylepšení

Jak jsem již zmiňovala v úvodu, můžete si k tarifům objednat tzv. vylepšení přes Kuki konto. Sem patří Navíc telka, kdy si za 89 Kč měsíčně přidáte další pevné zařízení, v tomto případě televizi. Navíc 5 je určen pro ty, kterým 1 kanál navíc nevystačí, a chtějí si jich do své TV nabídky přidat rovnou pět za 150 korun na měsíc.

Pro seriálové fanoušky je určeno vylepšení Navíc seriály, kdy vám Kuki automaticky nahraje epizody těch nejvyhledávanějších seriálů. Zpětně se na ně můžete podívat až 6 měsíců. Toto vylepšení stojí 65 Kč.

Další je Nahrávám 50, kdy si za 50 korun měsíčně zvětšíte kapacitu úložného prostoru pro nahrávání pořadů o dalších 50 hodin. To samé platí u Nahrávám 100, jen s tím rozdílem, že si můžete přikoupit 100 hodin nahrávacího prostoru za 100 korun měsíčně.

Navíc kino plus vám zpřístupní stovky filmů za 50 korun měsíčně. Navíc HBO balíček je určen pro fanoušky filmů, kteří získají přístup k HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD. Navíc si vychutnáte i službu HBO Max. Posledním vylepšením je Navíc Cinemax, kdy k vašim kanálům přidáte Cinemax HD a Cinemax 2 HD

Jak předplatné zrušit?

Pro získání předplatného stačí zvolit tarif, zaregistrovat se, nechat si ověřit vaší platební kartu a pak už jen sledovat Kuki TV. Pokud se vám nebude tato služba zamlouvat, můžete jí bezplatně ukončit v průběhu tzv. zkušební doby.

Tato doba trvá 14 dní a je zdarma. Přesně 3 dny před vypršením zkušebního období obdržíte upozorňující email o blížícím se konci 14denní lhůty zdarma.

Kdo službu neukončí, musí počítat s tím, že se mu automaticky odečte platba za předplatné na další měsíc. Jestli nechcete přejít na plnohodnotnou placenou verzi, je potřeba službu zrušit ještě předtím, než zkušební doba uplyne.

Vzhledem k tomu, že Kuki funguje jako předplatné, dá se zrušit prakticky kdykoliv. Stačí se jen přihlásit do Kuki konta, odstranit z něj vaší platební kartu a v záložce Moje platby kliknout na Zrušit kartu.

Pro ty z vás, kdo platí za tuto službu převodem z účtu je to ještě jednodušší, protože jen postačí, že si nedobijete předplatné a tím se služba na konci placeného období automaticky ukončí.

Jen si dejte pozor, pokud máte nastaven trvalý příkaz k úhradě a nezapomeňte si jej zrušit, ať vám zbytečně z účtu neodejde další nevyžádaná platba.

Výhody a nevýhody

Mezi jasné výhody patří možnost vybrat si programy podle svého, vytvořit více uživatelských účtů pro jednotlivé členy rodiny, sledovat veškerý obsah na více zařízeních i smlouva bez jakýchkoliv závazků.
Potěší také moderní design a maximálně přehledný web. Výhodou je i funkčnost v rámci internetu od kteréhokoliv poskytovatele a funkce zpětného vysílání až 168 hodin.

K nevýhodám rozhodně řadíme nutnost pořídit set-top box pro toho uživatele, který nemá Smart TV, vyšší cenu při dokoupení doplňkových balíčků a malý počet sportovních kanálů, což je pro sportovní fandy velké mínus.

Hodnocení

Jistě mi dáte za pravdu, že mít tu výhodu, aby si člověk vybrat kanály podle svého gusta je hodně velké plus. Proto hodnotíme Kuki TV velmi pozitivně, protože i když nejsou u menších balíčků k dispozici všechny programy, můžete si vybrat ty, co vám nejlépe vyhovují.

Cena balíčků je poměrně příznivá, jen ta nutnost dokoupit si vylepšení to trochu s navýšením výsledné ceny kazí. Dobré je, že můžete využívat více zařízení a ještě si užívat filmy zdarma. Za nás tedy dáváme pro Kuki palec nahoru a věříme, že stojí za vyzkoušení.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (65 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

6 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. strašné… na registrační email čekáte 5min., bez něj (potvrzení linku) vás to nepustí dál, pořád to odhlašuje, po každém kliku někam bum a jste odhlášeni, login screen má pole špatně „otagované“, takže ani nejde našeptávání hesel (chrome/safari), a navíc po zakoupení filmu (půjčovna) čekáte dalších 5min. – mažu, už nikdy více! kuki.cz není online služba – je to fail – ostatně všechny tyto české/sk pokusy o nějakou videopůjčovny vždycky končí krachem – do IT se dá minimum peněz a spolehlivost služby je o ničem – nedoporučuji !

  2. Předplatil jsem si tarif Kuki XL a naprostá pecka. Nedávno jsem byl na pracovní cestě a mohl tam v klidu sledovat své oblíbené pořady, aniž bych o něco přišel. Určitě mohu tuto službu doporučit.

  3. Jsem neustále na služebních cestách, takže klasická televize pro mě nemá žádné využití. Proto jsem si předplatil Kuki a můžu se koukat prakticky všude, kam přijedu.

  4. Dost mi hcybí program. Ani v klasickém vzhledu se neukáže. SledovaniTV ho má (nefunguje moc dobře) a Telly taky (dobrá Apple TV app, ale drahé a omezené zařízení).

  5. Manžel předplatil Kuki televizi aby mohl sledovat své pořady i na dovolené. Takže já se chodím koupat a opalovat, on sedí na terase a kouká na televizi.

  6. Kuki jsem vyzkoušel jen tak ze zvědavosti a jsem s ní spokojený. Vybral jsem si nakonec tarif Kuki XL, abych měl všechny televizní kanály.

Přidat komentář

Recenzer
Logo