Sledování TV

Sledování TV vznikla v době, kdy byla ještě IPTV tak říkajíc v plenkách. Je to vlastně jedna z nejstarších IPTV u nás. Sledovanitv.cz poskytovalo své služby jako první v ČR. Tato internetová TV šíří televizní vysílání prostřednictvím kvalitního internetového připojení.

Díky tomu je možné sledovat své oblíbené pořady kdekoliv a kdykoliv, nejen v pohodlí domova, ale klidně i na chalupě či během vašich cest. To jediné, co potřebujete, je mít v místě, kde chcete televizi sledovat internetové připojení a poté se zaregistrovat.

Sledovani TV

Sledování TV

Jakmile si založíte svůj účet, stačí už jen rychlé přihlášení a máte vystaráno. Nutno podotknout, že na počátku byla tato služba nabízena jen v síti Sychrovnetu, ovšem netrvalo dlouho a domovská síť se rozšířila na území celé České republiky. To bylo roku 2013 a tato služba byla na počátku.

Vyzkoušet Sledování TV

Představení služby

Je dobré zmínit, že na první měsíc je základní balíček za pouhou korunu. Sledovanitv.cz pracuje s jakýmkoliv poskytovatelem internetového připojení, takže je jedno, jestli máte Vodafone, 02 atd. Televize je k dispozici v rámci celé Evropské Unie, kdekoliv se dokážete připojit k internetu.

Není potřeba žádná smlouva, jednoduše stačí registrace a je to. Zaregistrujete se, vyberete si balíček, klidně takový, že budete mít i více než 175 kanálů, navíc si můžete přikoupit i různé doplňkové balíčky a mít tak k dispozici kanály HBO a díky tomu se moci připojit třeba na svém počítači k HBO GO.

To vše je možné, když máte internet. Nic není potřeba montovat, instalovat, složitě sestavovat, jednoduše se připojíte a je hotovo. Dobré je, že pořady se dají vracet, zastavit nebo přehrát znovu od začátku. Historie společnosti začíná v roce 2013 a od té doby se neustále vyvíjí a zdokonaluje.

Nabízí velkou část kanálů v HD kvalitě. Sledovaní TV disponuje nejširší podporou platforem u nás, takže je zaručené, že tuto službu bude moci sledovat opravdu úplně každý. Dívat se můžete prostřednictvím systémů AndroidTV, AppleTV, RokuTV, Amazon Fire TV, dále skrz appky pro Samsung, Hisense, LG, Panasonic, TCL a mnohé další výrobce.

Kromě toho lze sledovat na klasickém stolním počítači, notebooku, tabletech a mobilních telefonech se systémem Android a iOS. Zpětné přehrávání je možné až 168 hodin zpátky. Když si vyberete film či seriál, můžete si nechat nahrát až 120 hodin. Vše můžete sledovat také v originálním znění či s titulky.

Cena

Jak jsme už zmínili o něco výše, první měsíc si můžete vyzkoušet tuto službu za pouhou 1 korunu se základním balíčkem. Poté již platíte cenu podle toho, který z balíčků si vyberete. V nabídce jsou 3 hlavní balíčky a poté ještě několik doplňkových. Balíček Základ obsahuje 104 TV kanálů + 3 promo. Kromě toho zde najdete i 117 rádií.

Přehrávat můžete 7 dní zpětně, dále je možných 25 hodin nahrávek a k dispozici je i 10 filmů Filmbox OD Promo. S tímto balíčkem si můžete spárovat 2 hlavní zařízení a poté i vedlejší zařízení. Jakmile skončí 30denní zkušební doba za cenu 1 koruna, budete za tento balíček platit 199 Kč za měsíc.

Balíček Standard představuje 152 TV kanálů má kromě základních českých kanálů i takové, které jsou přímo zaměřené na filmy, dokumenty, sport, ale i rodinu. Spárovat můžete 2 hlavní zařízení a poté i vedlejší jako třeba chytrý telefon. Opět můžete přehrávat to co vám uteklo až 7 dní zpětně, dále máte možnost 50 hodin nahrávek, 27 filmů Edisonline Lite a 10 filmů Filmbox OD Promo. V Nastavení – Profil je dokonce možné nastavit tzv. rodičovský PIN.

Posledním balíčkem je Premium, kde je parádních 189 TV kanálů, 120 hodin nahrávek, 2 spárovaná zařízení, 167 filmů od Be2Can a zdarma předplatné pro HBO GO. Také je zde 27 filmů Edisonline Lite a 140 filmů FilmBox OD.

Jak předplatné zrušit?

Co se týká zrušení předplatného, stačí jednoduše napsat na email podpora@sledovanitv.cz a je vystaráno. Na tomto e-mailu se řeší úplně všechno. Předplatné není řešeno žádnou smlouvou, takže jej můžeme kdykoliv zrušit.

Výhody/Nevýhody

Největší výhodou je samozřejmě možnost sledovat TV kdekoliv, kde je internet a vhodné zařízení. Flexibilní připojení jde ruku v ruce s vysokou kvalitou. Nemusíte nic montovat či složitě instalovat. Ostatně potěší i televize v mobilu či na tabletu, zkrátka všude, kde vás napadne. Nevýhodou je jedině to, že bez stabilního a dostatečně rychlého připojení se na televizi nepodíváme.

Hodnocení

SledovaniTV.cz si rozhodně zaslouží palec nahoru. Když si pořídíte vhodný balíček, můžete sledovat televizi nonstop, kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. Zpětné sledování, možnost nahrávání i bohatá nabídka kanálů, to vše potěší i ty nejnáročnější uživatele.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (43 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

16 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Vadi mi,ze pokud si srovnam kanaly podle sve oblibenosti a Primu odsunu az nekam dolu stejne se objevi na ctvrtem poradi obtezuje me to.Od voleb do parlamentu ji nesleduji i kvuli agresivnim reklamam.Kdy se o pulnoci rozervou.Vse si platim.Pristroj,poskytovatele netu,programy,elektricky proud.A nekdo mi nasilim neco vnucuje.Je tohle i na jinych itelevizich?

  2. Mám cca dva tydny a jsem zklamaná, vůbec to nejede, stále se seká a jen načíta

  3. Koupili jsme si balíček Premium a máme k dispozici skoro 200 kanálů, což je naprostá pecka. Tahle služba je perfektní, jsem moc spokojená.

  4. Zdravim,vase aplikace neni dobra cca zpetne 3mesice,pouzivam na telefonu a tabletu po cele EU a stale se seka a zamrzava.Vsichni ridici kamionu maji stejny problem.Prechazime na lepsi.tv je to lepsi aplikace a nebere tolik dat.

  5. Máme sledování tv asi 8 měsíců a dobrý. Každý se díváme na to svoje a je tak spokojenost na obou stranách.

  6. Zatím mám sledovaní TV jen tři měsíce, ale zatím se zdá být vše v pořádku. Snad to tak bude i nadále.

  7. Já si předplatil Sledování TV kvůli možnosti sledovat fakt všude. Což se mi hodí ve chvíli, kdy jedeme na chalupu.

  8. Přešel jsem od Skylinku, protože nevysílali ve FHD. Sledování TV není špatná, ale největší p*******a od nich je, že po spuštění TV místo živého vysílání se díváte na to co jste včera nedodíval. Naprostá b*****!!

  9. Máme tuto službu zhruba 4 měsíce a musím uznat, že není špatná. Využívám jí hlavně na svých cestách.

  10. Mám předplaceno a zatím to funguje, víc asi ke spokojenosti nepotřebuji. Uvidíme, jak to bude vypadat dál.

1 2

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo