Sledování TV

Sledování TV vznikla v době, kdy byla ještě IPTV tak říkajíc v plenkách. Je to vlastně jedna z nejstarších IPTV u nás. Sledovanitv.cz poskytovalo své služby jako první v ČR. Tato internetová TV šíří televizní vysílání prostřednictvím kvalitního internetového připojení.

Díky tomu je možné sledovat své oblíbené pořady kdekoliv a kdykoliv, nejen v pohodlí domova, ale klidně i na chalupě či během vašich cest. To jediné, co potřebujete, je mít v místě, kde chcete televizi sledovat internetové připojení a poté se zaregistrovat.

1x1.trans - Sledování TV

Sledování TV

Jakmile si založíte svůj účet, stačí už jen rychlé přihlášení a máte vystaráno. Nutno podotknout, že na počátku byla tato služba nabízena jen v síti Sychrovnetu, ovšem netrvalo dlouho a domovská síť se rozšířila na území celé České republiky. To bylo roku 2013 a tato služba byla na počátku.

Vyzkoušet Sledování TV

Představení služby

Je dobré zmínit, že na první měsíc je základní balíček za pouhou korunu. Sledovanitv.cz pracuje s jakýmkoliv poskytovatelem internetového připojení, takže je jedno, jestli máte Vodafone, 02 atd. Televize je k dispozici v rámci celé Evropské Unie, kdekoliv se dokážete připojit k internetu.

Není potřeba žádná smlouva, jednoduše stačí registrace a je to. Zaregistrujete se, vyberete si balíček, klidně takový, že budete mít i více než 175 kanálů, navíc si můžete přikoupit i různé doplňkové balíčky a mít tak k dispozici kanály HBO a díky tomu se moci připojit třeba na svém počítači k HBO GO.

To vše je možné, když máte internet. Nic není potřeba montovat, instalovat, složitě sestavovat, jednoduše se připojíte a je hotovo. Dobré je, že pořady se dají vracet, zastavit nebo přehrát znovu od začátku. Historie společnosti začíná v roce 2013 a od té doby se neustále vyvíjí a zdokonaluje.

Nabízí velkou část kanálů v HD kvalitě. Sledovani TV disponuje nejširší podporou platforem u nás, takže je zaručené, že tuto službu bude moci sledovat opravdu úplně každý. Dívat se můžete prostřednictvím systémů AndroidTV, AppleTV, RokuTV, Amazon Fire TV, dále skrz Appky pro Samsung, Hisense, LG, Panasonic, TCL a mnohé další výrobce.

Kromě toho lze sledovat na klasickém stolním počítači, notebooku, tabletech a mobilních telefonech se systémem Android a iOS. Zpětné přehrávání je možné až 168 hodin zpátky. Když si vyberete film či seriál, můžete si nechat nahrát až 120 hodin. Vše můžete sledovat také v originálním znění či s titulky.

zpět k obsahu ↑

Cena

Jak jsme už zmínili o něco výše, první měsíc si můžete vyzkoušet tuto službu za pouhou 1 korunu se základním balíčkem. Poté již platíte cenu podle toho, který z balíčků si vyberete. V nabídce jsou 3 hlavní balíčky a poté ještě několik doplňkových. Balíček Základ obsahuje 104 TV kanálů + 3 promo. Kromě toho zde najdete i 117 rádií.

Přehrávat můžete 7 dní zpětně, dále je možných 25 hodin nahrávek a k dispozici je i 10 filmů Filmbox OD Promo. S tímto balíčkem si můžete spárovat 2 hlavní zařízení a poté i vedlejší zařízení. Jakmile skončí 30denní zkušební doba za cenu 1 koruna, budete za tento balíček platit 199 Kč za měsíc.

Balíček Standard představuje 152 TV kanálů má kromě základních českých kanálů i takové, které jsou přímo zaměřené na filmy, dokumenty, sport, ale i rodinu. Spárovat můžete 2 hlavní zařízení a poté i vedlejší jako třeba chytrý telefon. Opět můžete přehrávat to co vám uteklo až 7 dní zpětně, dále máte možnost 50 hodin nahrávek, 27 filmů Edisonline Lite a 10 filmů Filmbox OD Promo. V Nastavení – Profil je dokonce možné nastavit tzv. rodičovský PIN.

Posledním balíčkem je Premium, kde je parádních 189 TV kanálů, 120 hodin nahrávek, 2 spárovaná zařízení, 167 filmů od Be2Can a zdarma předplatné pro HBO GO. Také je zde 27 filmů Edisonline Lite a 140 filmů FilmBox OD.

zpět k obsahu ↑

Jak předplatné zrušit?

Co se týká zrušení předplatného, stačí jednoduše napsat na email podpora@sledovanitv.cz a je vystaráno. Na tomto e-mailu se řeší úplně všechno. Předplatné není řešeno žádnou smlouvou, takže jej můžeme kdykoliv zrušit.

zpět k obsahu ↑

Výhody/Nevýhody

Největší výhodou je samozřejmě možnost sledovat TV kdekoliv, kde je internet a vhodné zařízení. Flexibilní připojení jde ruku v ruce s vysokou kvalitou. Nemusíte nic montovat či složitě instalovat. Ostatně potěší i televize v mobilu či na tabletu, zkrátka všude, kde vás napadne. Nevýhodou je jedině to, že bez stabilního a dostatečně rychlého připojení se na televizi nepodíváme.

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

SledovaniTV.cz si rozhodně zaslouží palec nahoru. Když si pořídíte vhodný balíček, můžete sledovat televizi nonstop, kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. Zpětné sledování, možnost nahrávání i bohatá nabídka kanálů, to vše potěší i ty nejnáročnější uživatele.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

      Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


    Komentáře / diskuse / hodnocení

    GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz