T-Mobile TV

Společnost T-Mobile patří mezi lídry na trhu s mobilními službami, ovšem její portfolio služeb je daleko pestřejší. Kromě tarifů a předplacených karet pro volání, nabízí internet na doma, do tabletu a notebooku, ale i v rámci mobilního telefonu. V neposlední řadě poskytuje i služby v oblasti televize, tedy T-Mobile TV.

tmobile TV

T-Mobile TV

Internetová TV od společnosti T-mobile poskytuje vysoce kvalitní signál a umožňuje sledovat televizní pořady, filmy, dokumenty i seriály kdekoliv, kdykoliv a na jakémkoliv zařízení. Stačí si jen zřídit účet, aby bylo možné jeho přihlášení, a můžete začít využívat vše, co vám tato služba nabízí.

Nutno podotknout, že digitální televize fungující pod touto značkou potěší bohatou programovou nabídkou a spoustou moderních funkcí. S pomocí této recenze se vám pokusíme tuto službu trochu přiblížit.

Vyzkoušet T-Mobile TV

Představení služby

T-mobile TV se těší velké oblibě a ke své službě nabízí řadu praktických funkcí. Například díky funkci pauza, si můžete jednoduše pozastavit rozkoukaný film, pokud vám například zazvoní návštěva a poté pokračujete tam, kde jsme předtím přehrávání zastavili. Nehledě na to, že si můžete pořady pouštět zpětně a to po dobu 7 dnů.

K dispozici máte i prostor umožňující nahrání až 60 hodin záznamu. Všechny uskutečněné nahrávky se ukládají po dobu 30 dnů. Nechybí ani velmi obsáhlá videotéka, která se hodí, pokud si nevyberete z běžné programové nabídky. Ovšem nic není zadarmo, takže si za videotéku musíte každý měsíc jednoduše zaplatit.

Internetovou televizi můžete sledovat až na 6 zařízeních. Mezi těchto šest zařízení patří 2 set-top boxy a k tomu 4 různá zařízení, kam patří chytrý telefon, tablet, notebook nebo Smart TV. T-Mobile TV bude fungovat opravdu spolehlivě jen tehdy, pokud budete mít minimální rychlost aspoň 5 Mbit/s.

Kdo by chtěl sledovat vysílání přes klasickou televizi, ten bude potřebovat IPTV set-top box. Pro chytrou televizi, která má operační systém Android TV či Tizen si vystačíte s aplikací T-Mobie TV GO.

U notebooku potřebujete jen prohlížeč, ať už Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Opera nebo Firefox. Pro chytrý telefon či tablet nainstalujte aplikaci T-Mobile TV GO, která funguje jak pro operační systém Android, tak iOS.

Když budete potřebovat s něčím poradit, vždy začněte nejdříve na stránkách T-Mobile, kde jsou zodpovězeny nejčastější/časté dotazy. Spoustu užitečných informací najdete rovněž na sociálních sítích Facebook, Twitter nebo Google+.

Samozřejmostí je možnost využít kontaktní formulář, pokud se vám nepodaří najít přesnou odpověď na vaši otázku. Poslední, co můžete udělat, když si s něčím nevíte rady, je navštívit nejbližší T-Mobile prodejnu, kde se o vás rádi postarají.

Cena

Kdykoliv si zřizujeme nějakou službu, zajímá nás v první řadě její cena. Samozřejmě, že nejvíc nás potěší, když můžeme mít na předplatné nějakou tu slevu. Vždy záleží na operátorovi, jakou slevovou kampaň pro své zákazníky připraví. K dispozici jsou 4 tarify, které si lze aktuálně objednat za zvýhodněnou cenu pro první 3 měsíce, poté již platí běžná cena tarifu.

První je Tarif S, což je základní balíček obsahující české kanály. Celkově jich je v nabídce 94, z toho 50 v HD kvalitě. Cena tarifu je pro první 3 měsíce 279,30 za měsíc a poté již 399 Kč měsíčně.

Dalším je Tarif M, který zahrnuje zahraniční filmy, fotbal, pořady pro děti i televizní klasiku. Nabízí celkem 128 kanálů, z nichž jich je 70 v HD kvalitě. Měsíčně zaplatíte 299,40 po dobu prvních 3 měsíců, poté již budete platit běžnou cenu 499 za měsíc.

Pokud máte zájem o různorodé žánry, zvolte Tarif L, kde je dohromady 149 kanálů, mezi nimiž jich najdete 75 v HD kvalitě. Opět je snížená cena po dobu 3 měsíců, a to na poplatek 359,40 měsíčně.

Potom již platí stálá cena 599 korun. Poslední je Tarif XL, který je určen pro ty nejnáročnější uživatele. Obsahuje 158 kanálů, z toho 83 v HD kvalitě. Měsíční poplatek činí 539,40 na 3 měsíce, pak už je cena tarifu 899 Kč za měsíc.

K základním tarifům si můžete aktivovat různé doplňkové balíčky a služby. Například HBO základ za 249 korun měsíčně, nebo HBO komplet za 299 Kč/měsíc.

Jak předplatné zrušit?

Předplatné je vždy uhrazeno na období 30 dnů, přičemž platba probíhá automaticky po 30 dnech. Zaplatit je tedy možné na 1 měsíc, 90 dní (kdy proběhne 3x automatická obnova) nebo na dobu neurčitou. Vždy 2 dny před koncem období obdržíte SMS, která vás upozorní na nadcházející platbu.

Zrušení předplatného, respektive účastnické smlouvy je možné více způsoby. Jde to osobně v jakékoliv prodejně T-Mobile, prostřednictvím internetových stránek nebo přes zákaznické centrum.

Výhody a nevýhody

Je dobré zmínit, že má T-Mobile TV spoustu výhod a jen minimum nevýhod. K výhodám rozhodně patří výhodné tarify, které umožňují uzavření smlouvy i na dobu neurčitou. Dalším plusem je stabilní zázemí velmi silné kapacity se zvučným názvem i bohatá programová nabídka.

Potěší i vysoká kvalita HD programů, možnost nahrát si své oblíbené pořady, a to až parádních 60 hodin s tím, že je máme uložené až po dobu 30 dnů. Velkou výhodou je i to, že můžete sledovat svou digitální televizi na několika zařízeních.

V neposlední řadě je kladem i vysoce kvalitní a detailně propracovaný zákaznický servis. K nevýhodám patří to, občas hůře funguje T-Mobile TV GO a pro někoho jsou tarify za příliš vysokou cenu.

Hodnocení

Vzhledem k tomu, že výhody jasně převažují nad nevýhodami, zaslouží si T-Mobile TV jednoznačně palec nahoru. Vše funguje, jak má, nabídka programů je pestrá, když je nějaký problém, zákaznická podpora se vším pomůže a možnost sledování vysílání na více zařízeních také není k zahození.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (66 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

8 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Televize od T-mobile je skvělá, mám jí rád. Funguje dobře a nestojí čerta. Od této společnosti využívám rovněž paušál na telefon.

 2. Internetová televize Kuki od Planet a.s. běžela plynule jako třeba televize přes kabel. Výborný obraz. U T-mobile, který Planet a.s. koupil (tak jsme se k t-mobile dostali), je také výborný obraz, ale znepříjemňuje ho časová osa, která se sama objeví na obrazovce i během sledovaného pořadu, ten se zastaví s koncem časové osy a zase pokračuje na nové časové ose, ale: v září se opakovalo několik slov na záčátku nové osy, která byla řečena na konci předchozí časové osy, teď v říjnu pro změnu mezí koncem osy a začátkem následující pár slov chybí. :-((
  Časová osa se všemi možnými ikonami kolem a náhledy na další pořady překrývá polovinu obrazu dlouhých pět vteřin než zmizí. Kdo je na to všechno zvědavý, osa se má zobrazovat jen když přetáčím pořad.
  V Kuki se zobrazovaly při pohybu kurzoru po časové ose náhledy na přehrávaný obsah, T-mobile TV to neumí, což ve mě probouzí značnou agresivitu stejně jako tlačítka posunu pořadu na ovladači, kdy jedním tlačítkem spustím posouvání pořadu a druhým ho pak musím zastavit, a to bez náhledu kam se pořad přetočil RRRR!!!!.
  Musím najít operátora, terý bude mít TV na úrovni Kuki.

 3. Vzhledem k tomu, že máme od T-mobilu celá rodina paušály na telefon, zkusili jste i televizi. No docela ta služba ujde, i když je to prostě televize jako každá jiná.

 4. Úplně d****** pořád něco nefunguje, seká se…nejde pustit den starý pořád. Něco není v pořádku zkuste později.

 5. Předplatila jsem si tarif S, jen tak na vyzkoušení, abych viděla, jak služba funguje. Pokud vše poběží dobře, určitě ráda přejdu na jiný tarif s více kanály.

 6. Pro mě asi nejhorší zkušenost co se UX týče. Úplně nepochopitelně “vyřešené” řazení programů. Nejdříve si programy musíte naházet jako oblíbené (zdaleka tam nejsou všechny) a teprve oblíbené jde seřadit dle libosti. Takže neustálé přepínání mezi základem a sekcí oblíbené je vážně pecka. Další “b*****” oproti jiným TV je absence přetáčeného obrazu. Je vidět jen časová osa, ze které poznáte kulový, v jaké fázi programu se nacházíte. Ovladač jak už zde bylo zmíněno už malém několikrát letěl z okna.

 7. TV je solidně fungující. Až na ten dálkový ovladač. Amatérský čínský výrobek ..

 8. Od T-mobile sem si nedávno pořídil tarif za 330 korun a byl k tomu mobil za korunu. Signál docela ujde a na takové to občasné zavolání je to dostačující.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo