T-Mobile TV

Společnost T-Mobile patří mezi lídry na trhu s mobilními službami, ovšem její portfolio služeb je daleko pestřejší. Kromě tarifů a předplacených karet pro volání, nabízí internet na doma, do tabletu a notebooku, ale i v rámci mobilního telefonu. V neposlední řadě poskytuje i služby v oblasti televize, tedy T-Mobile TV.

tmobile TV

T-Mobile TV

Internetová TV od společnosti T-mobile poskytuje vysoce kvalitní signál a umožňuje sledovat televizní pořady, filmy, dokumenty i seriály kdekoliv, kdykoliv a na jakémkoliv zařízení. Stačí si jen zřídit účet, aby bylo možné jeho přihlášení, a můžete začít využívat vše, co vám tato služba nabízí.

Nutno podotknout, že digitální televize fungující pod touto značkou potěší bohatou programovou nabídkou a spoustou moderních funkcí. S pomocí této recenze se vám pokusíme tuto službu trochu přiblížit.

Vyzkoušet T-Mobile TV

Představení služby

T-mobile TV se těší velké oblibě a ke své službě nabízí řadu praktických funkcí. Například díky funkci pauza, si můžete jednoduše pozastavit rozkoukaný film, pokud vám například zazvoní návštěva a poté pokračujete tam, kde jsme předtím přehrávání zastavili. Nehledě na to, že si můžete pořady pouštět zpětně a to po dobu 7 dnů.

K dispozici máte i prostor umožňující nahrání až 60 hodin záznamu. Všechny uskutečněné nahrávky se ukládají po dobu 30 dnů. Nechybí ani velmi obsáhlá videotéka, která se hodí, pokud si nevyberete z běžné programové nabídky. Ovšem nic není zadarmo, takže si za videotéku musíte každý měsíc jednoduše zaplatit.

Internetovou televizi můžete sledovat až na 6 zařízeních. Mezi těchto šest zařízení patří 2 set-top boxy a k tomu 4 různá zařízení, kam patří chytrý telefon, tablet, notebook nebo Smart TV. T-Mobile TV bude fungovat opravdu spolehlivě jen tehdy, pokud budete mít minimální rychlost aspoň 5 Mbit/s.

Kdo by chtěl sledovat vysílání přes klasickou televizi, ten bude potřebovat IPTV set-top box. Pro chytrou televizi, která má operační systém Android TV či Tizen si vystačíte s aplikací T-Mobie TV GO.

U notebooku potřebujete jen prohlížeč, ať už Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Opera nebo Firefox. Pro chytrý telefon či tablet nainstalujte aplikaci T-Mobile TV GO, která funguje jak pro operační systém Android, tak iOS.

Když budete potřebovat s něčím poradit, vždy začněte nejdříve na stránkách T-Mobile, kde jsou zodpovězeny nejčastější/časté dotazy. Spoustu užitečných informací najdete rovněž na sociálních sítích Facebook, Twitter nebo Google+.

Samozřejmostí je možnost využít kontaktní formulář, pokud se vám nepodaří najít přesnou odpověď na vaši otázku. Poslední, co můžete udělat, když si s něčím nevíte rady, je navštívit nejbližší T-Mobile prodejnu, kde se o vás rádi postarají.

Cena

Kdykoliv si zřizujeme nějakou službu, zajímá nás v první řadě její cena. Samozřejmě, že nejvíc nás potěší, když můžeme mít na předplatné nějakou tu slevu. Vždy záleží na operátorovi, jakou slevovou kampaň pro své zákazníky připraví. K dispozici jsou 4 tarify, které si lze aktuálně objednat za zvýhodněnou cenu pro první 3 měsíce, poté již platí běžná cena tarifu.

První je Tarif S, což je základní balíček obsahující české kanály. Celkově jich je v nabídce 94, z toho 50 v HD kvalitě. Cena tarifu je pro první 3 měsíce 279,30 za měsíc a poté již 399 Kč měsíčně.

Dalším je Tarif M, který zahrnuje zahraniční filmy, fotbal, pořady pro děti i televizní klasiku. Nabízí celkem 128 kanálů, z nichž jich je 70 v HD kvalitě. Měsíčně zaplatíte 299,40 po dobu prvních 3 měsíců, poté již budete platit běžnou cenu 499 za měsíc.

Pokud máte zájem o různorodé žánry, zvolte Tarif L, kde je dohromady 149 kanálů, mezi nimiž jich najdete 75 v HD kvalitě. Opět je snížená cena po dobu 3 měsíců, a to na poplatek 359,40 měsíčně.

Potom již platí stálá cena 599 korun. Poslední je Tarif XL, který je určen pro ty nejnáročnější uživatele. Obsahuje 158 kanálů, z toho 83 v HD kvalitě. Měsíční poplatek činí 539,40 na 3 měsíce, pak už je cena tarifu 899 Kč za měsíc.

K základním tarifům si můžete aktivovat různé doplňkové balíčky a služby. Například HBO základ za 249 korun měsíčně, nebo HBO komplet za 299 Kč/měsíc.

Jak předplatné zrušit?

Předplatné je vždy uhrazeno na období 30 dnů, přičemž platba probíhá automaticky po 30 dnech. Zaplatit je tedy možné na 1 měsíc, 90 dní (kdy proběhne 3x automatická obnova) nebo na dobu neurčitou. Vždy 2 dny před koncem období obdržíte SMS, která vás upozorní na nadcházející platbu.

Zrušení předplatného, respektive účastnické smlouvy je možné více způsoby. Jde to osobně v jakékoliv prodejně T-Mobile, prostřednictvím internetových stránek nebo přes zákaznické centrum.

Výhody a nevýhody

Je dobré zmínit, že má T-Mobile TV spoustu výhod a jen minimum nevýhod. K výhodám rozhodně patří výhodné tarify, které umožňují uzavření smlouvy i na dobu neurčitou. Dalším plusem je stabilní zázemí velmi silné kapacity se zvučným názvem i bohatá programová nabídka.

Potěší i vysoká kvalita HD programů, možnost nahrát si své oblíbené pořady, a to až parádních 60 hodin s tím, že je máme uložené až po dobu 30 dnů. Velkou výhodou je i to, že můžete sledovat svou digitální televizi na několika zařízeních.

V neposlední řadě je kladem i vysoce kvalitní a detailně propracovaný zákaznický servis. K nevýhodám patří to, občas hůře funguje T-Mobile TV GO a pro někoho jsou tarify za příliš vysokou cenu.

Hodnocení

Vzhledem k tomu, že výhody jasně převažují nad nevýhodami, zaslouží si T-Mobile TV jednoznačně palec nahoru. Vše funguje, jak má, nabídka programů je pestrá, když je nějaký problém, zákaznická podpora se vším pomůže a možnost sledování vysílání na více zařízeních také není k zahození.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.5/5 (81 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

12 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Byl jsem v californii a tam TV go nefunguje

 2. Televize od T-mobile je skvělá, mám jí rád. Funguje dobře a nestojí čerta. Od této společnosti využívám rovněž paušál na telefon.

 3. Internetová televize Kuki od Planet a.s. běžela plynule jako třeba televize přes kabel. Výborný obraz. U T-mobile, který Planet a.s. koupil (tak jsme se k t-mobile dostali), je také výborný obraz, ale znepříjemňuje ho časová osa, která se sama objeví na obrazovce i během sledovaného pořadu, ten se zastaví s koncem časové osy a zase pokračuje na nové časové ose, ale: v září se opakovalo několik slov na záčátku nové osy, která byla řečena na konci předchozí časové osy, teď v říjnu pro změnu mezí koncem osy a začátkem následující pár slov chybí. :-((
  Časová osa se všemi možnými ikonami kolem a náhledy na další pořady překrývá polovinu obrazu dlouhých pět vteřin než zmizí. Kdo je na to všechno zvědavý, osa se má zobrazovat jen když přetáčím pořad.
  V Kuki se zobrazovaly při pohybu kurzoru po časové ose náhledy na přehrávaný obsah, T-mobile TV to neumí, což ve mě probouzí značnou agresivitu stejně jako tlačítka posunu pořadu na ovladači, kdy jedním tlačítkem spustím posouvání pořadu a druhým ho pak musím zastavit, a to bez náhledu kam se pořad přetočil RRRR!!!!.
  Musím najít operátora, terý bude mít TV na úrovni Kuki.

  • Dobry den. Chtela bych se zeptat, jestli doslo k nejakemu zlepseni Magenta TV oproti Vasemu hodnoceni? Taky jsem byla u Planet, tak me zajima, jestli risknout Mangenta TV nebo si zajistit znovu Kuki TV samostatne.

 4. Vzhledem k tomu, že máme od T-mobilu celá rodina paušály na telefon, zkusili jste i televizi. No docela ta služba ujde, i když je to prostě televize jako každá jiná.

  • Dobrý den,
   jsem zákazníkem O2 TV ,ale již nejsem spokojen s nabídkou sportovních programů . Proto jsem zaplatil jsem na měsíc t mobile TV go, tarif M. Nabídka programů na výbornou. Po aktivaci služby TV GO přišlo obrovské zklamání co se týče kvality programů. Myslím, že toto není kvalita HD, oproti konkurenci. Srovnání proběhlo na televizi s úhlopříčkou 165cm. Na menších uhlopříčkách rozdíl asi nepoznám. Doufám, že T mobile na kvalitě hodně zapracuje a možná časem získá ještě více zákazníků.

 5. Úplně d****** pořád něco nefunguje, seká se…nejde pustit den starý pořád. Něco není v pořádku zkuste později.

  • Reply
   Zdeněk Čáp 9.4.2023 v 8:33

   Vše bylo super až do po poslední aktualizace aplikace pro Android Tv.
   Teď se spušťí d nepřehledné nabidce, všeho možného co Vás v danou chvíli vůbec nezajímá. Navíc je to diky tomu hrozně pomalé a navíc se někdy zasekne a musíte čekat. Prostě zase sa nám někdo snaží vnutit něco co nechceme a ani se neobtěžuje optimalizací. A setoboxem to není mám NOKIA 8010 takže v podstatě aktuálně jedno z nejlepších zařízení

 6. Předplatila jsem si tarif S, jen tak na vyzkoušení, abych viděla, jak služba funguje. Pokud vše poběží dobře, určitě ráda přejdu na jiný tarif s více kanály.

 7. Pro mě asi nejhorší zkušenost co se UX týče. Úplně nepochopitelně “vyřešené” řazení programů. Nejdříve si programy musíte naházet jako oblíbené (zdaleka tam nejsou všechny) a teprve oblíbené jde seřadit dle libosti. Takže neustálé přepínání mezi základem a sekcí oblíbené je vážně pecka. Další “b*****” oproti jiným TV je absence přetáčeného obrazu. Je vidět jen časová osa, ze které poznáte kulový, v jaké fázi programu se nacházíte. Ovladač jak už zde bylo zmíněno už malém několikrát letěl z okna.

 8. TV je solidně fungující. Až na ten dálkový ovladač. Amatérský čínský výrobek ..

 9. Od T-mobile sem si nedávno pořídil tarif za 330 korun a byl k tomu mobil za korunu. Signál docela ujde a na takové to občasné zavolání je to dostačující.

Přidat komentář

Recenzer
Logo