Menstruační kalhotky Snuggs

Menstruační kalhotky Snuggs jsou velmi kvalitní, pohodlné a mají špičkové zpracování. Existují dokonce v několika verzích, a to podle typu menstruace, tedy pro slabou, střední a silnou. Společnost využívá svou vlastní technologii, jejímž základním kamenem je absorpční vrstva, kterou tvoří nanovlákna.

Jejich úkolem je zabránit prosáknutí tekutiny, ale zajistit dokonalou paropropustnost, aby měla žena co největší pohodlí i během svého měsíčního období. Tato nanovlákna jsou doplněna antimikrobiální ochranou na bázi iontů stříbra.

Tato ochrana likviduje až 99 % nežádoucích bakterií a zabrání jakémukoliv zápachu. Všechny materiály, které značka Snuggs používá jsou certifikovány OEKO-TEX standardem a mají tak záruku 100% zdravotní nezávadnosti.

Přejít do e-shopu

Na vývoji kalhotek spolupracují rovněž velmi zkušení gynekologové, kteří významně přispěli k jejich špičkovému zpracování. Ženy se tak nemusí obávat nosit kalhotky po dobu 8-12 hodin, jak je výrobcem avizováno. Délka nošení se samozřejmě odvíjí od zvoleného modelu i síly samotné menstruace.

Velkou výhodou je, že jsou menstruační kalhotky Snuggs znovu pratelné, ekologické a udržitelné. Vydrží zhruba 1–2 roky, přičemž životnost je cca 50 pracích cyklů. Co se týká ceny, tak je většinou pořídíte do 1 000 korun.

Za nejnižší cenu, tedy zhruba od 750 Kč je seženete v klasickém střihu, dále jako brazilky či bikiny, ty jsou ideální pro ty dny, kdy je menstruace jen slabá či středně silná. Samostatnou kategorií pak jsou speciální modely určené pro teenagery. Tyto menstruační kalhotky mají různá barevná provedení a při jejich výrobě se jako základní materiál používá organická bavlna.

V cenovém rozmezí 800 až 1 000 korun jsou hlavně kalhotky, které mají vysoký pas a jsou určeny pro středně silnou a silnou menstruaci. Na výběr jsou buď modely z organické bavlny nebo ze speciálního materiálu TENCEL™ Lyocell. Tento materiál vyniká svou úžasnou hebkostí a hladkostí při dotyku.

O značce Snuggs

Značka Snuggs byla založena v roce 2019 a jejími zakladateli byli Linda Šejdová s Tomášem Zahradníkem. Tato ryze česká společnost se snaží od začátku udržovat co nejvyšší kvalitu všech svých produktů.

Na začátku sice nabídka obsahovala jen jediný střih kalhotek, který byl optimální pro slabou či střední menstruaci, ale postupně se značka vyvíjela a sortiment se začal rozšiřovat velkou rychlostí. Rok 2020 přinesl dokonce neuvěřitelný stomilionový roční obrat, což bylo pro takový start up naprosto perfektní výsledek.

Společnost expandovala i do zahraničí, například na Slovensko či do Německa, ale samozřejmě chtějí prorazit i do mnoha dalších zemí. Oba zakladatelé mají ekologické cítění, které se snaží promítnout i do svých výrobků.

Menstruační kalhotky Snuggs můžete nakoupit v těchto e-shopech: Snuggs.cz, Alza.cz a Benu.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (156 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo