Lepší TV

V současnosti je na trhu spoustu streamovacích služeb a online televizí, mezi kterými můžete vybírat. V dnešní recenzi se budeme zabývat službou Lepší.TV. Seznámíme vás dopodrobna s tím, o co se jedná a jaké jsou podmínky používání.

logo lepší tv

Logo Lepší TV

Nezapomněli jsme vyzdvihnout také její klady a zápory. Po přečtení našeho textu se budete moci snáze rozhodnout, zda se vám tato služba vyplatí, nebo se raději poohlédnete někde jinde.

Vyzkoušet lepší.TV

Co je Lepší.TV

Online televizi Lepší.TV založil Pavel Górecki v Ostravě v roce 2017. Jde tedy o českou společnost s převážně českými kanály. Do té doby na českém trhu žádná kvalitní online televize neexistovala. Hned zpočátku se snažili nabízet co největší množství kanálu za co nejpříznivější cenu.

Lepší.TV funguje jako IPTV – televize přes internetový protokol. To není to samé jako sledování televize přes internetové stránky. Televize má svou vlastní IP síť, je tedy nutné mít připojení k internetu (popř. set-top box, ale o tom později). Do této sítě dostanete přístup pouze tehdy, pokud si službu předplatíte.

Co nabízí Lepší.TV

Po zaplacení poplatku budete mít přístup k neomezenému nahrávání pořadů a také ke zpětnému zhlédnutí. Nastavíte si vlastní profil, který vám bude fungovat ať jste kdekoliv v rámci EU. Můžete se dívat na jakémkoliv zařízení, ať už je to telefon, notebook, tablet nebo televize.

Lepší.TV lze sledovat také pomocí Smart TV. Stačí, když si do zařízení stáhnete bezplatnou aplikaci a zaregistrujete se. Aplikaci je potřeba také při sledování na zařízeních s Androidem a iOs.

130 programů

Lepší.TV nabízí divákům přístup až k 130 programům. Více než polovina jich je v HD kvalitě, přesněji 100. Můžete se dívat buď na to, co aktuálně na daném programu běží, nebo si vyhledat oblíbený pořad a shlédnout ho zpětně.

Zpětné přehrání je možné až 100 dní (číslo se může lišit dle programu). Pořady můžete rovněž nahrávat. V nabídce najdete:

 • klasické české stanice
 • filmové stanice
 • dětské stanice
 • sportovní stanice
 • slovenské stanice
 • dokumentární stanice
 • zpravodajské stanice
 • stanice pro dospělé
 • hudební stanice
 • zahraniční stanice (maďarské, polské, britské atd.)
 • velké množství rádio stanic

Cena

Cena je za objem programů a množství pořadů pěkná.

 • Základní tarif se 130 stanicemi a zpětným přehráváním 100 dní vás vyjde na 199 Kč měsíčně
 • Tarif Mini s 37 stanicemi a 10 dní zpětného přehrávání 99 Kč měsíčně
 • HBO – kanály HBO, Cinemax a videotéka HBO za 219 Kč měsíčně

V porovnání s dalšími streamovacími servery nenabízí nijak rozdílnou cenu. Základní tarif Netflixu vás také vyjde na 199 Kč, to samé Disney Plus. Amazon Prime je o něco dražší.

Pravdou ale je, že na Lepší.TV najdete oblíbené kanály, na které jste zvyklí z běžného televizního vysílání. A to včetně známých pořadů, zpravodajství a dokumentů. Zahraniční streamovací servery často nabízí pouze seriály a filmy vlastní produkce, novinky a trháky. Taková nabídka nemusí vyhovovat každému.

Lepší.TV si můžete vyzkoušet za výhodných podmínek. Odemkne se vám přístup k tarifu a vy se můžete bez omezení dívat na to, co chcete. Poté se rozhodnete, zda vám služba vyhovuje. Dobrou zprávou je, že nemusíte uzavírat žádnou smlouvu či se jinak zavazovat. Jednoduše se kdykoliv odhlásíte z odběru.

Více obrazovek najednou

K základnímu profilu si můžete přikoupit další obrazovku. To znamená, že se z vašeho profilu bude moci smět dívat další člověk na jiném zařízení současně s vámi. Za každou další obrazovku připlatíte 99 Kč na měsíc.

Sledování se set-top boxem

Lepší.TV lze sledovat pomocí set-top boxu. Ten si dokonce od Lepší.TV můžete pronajmout. Pokud se rozhodnete pro pronájem, je potřeba uzavřít smlouvu na jeden rok. Zaplatíte za ni 1599 + 150 Kč poštovné.

Výhody

Cena základního tarifu je velmi pěkná s ohledem na to, jak velké množství kanálů v balíčku dostanete. Pokud se navíc rozhodnete pro roční předplatné, v součtu za měsíc zaplatíte méně. Odběr můžete kdykoliv bez poplatku přerušit.

Zpětné přehrávání až 100 dní je také velkým plusem. To samé zpětné nahrávání, které je neomezené. Většina obdobných služeb nabízí nahrávání pouze v limitovaném objemu hodin. Získáte rovněž přístup do objemného archivu, který není nijak časově omezen.

Lepší.TV má velmi detailně zpracovanou sekci nejčastějších dotazů. Odpovědi jsou jasné a stručné. Velkým plusem je také ochotná technická podpora, která je vám k dispozici na online chatu, emailu a telefonní lince.

Nevýhody

Pravdou je, že poplatek 99 Kč za každou další obrazovku se někomu může stát poměrně vysoký. Za cenu 199 Kč mohlo být zahrnuto obrazovek víc už v základu.

Shrnutí

Lepší.TV ocení především diváci, kteří jsou zvyklí na kanály a pořady z běžného televizního vysílání. Dívat se můžete v podstatě kdykoliv a kdekoliv, stačí se jen zaregistrovat. Při sledování máte značnou svobodu. Programy můžete stopovat, přetáčet, nahrávat i sledovat zpětně.

Na výběr máte ze tří balíčku programů za pěknou cenu. Bohužel se lze dívat vždy pouze z jednoho zařízení ve stejnou dobu. Pokud chcete otevřít přístup i pro dalšího člena domácnosti, je nutné si připlatit.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

3.5/5 (224 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

63 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Jestli se to někomu seká, bude mít asi špatný internet nebo starší procesor v tv, který to nezvládne. Mně se nikdy nic neseklo, mám to asi týden.
  Konečně jsem zjistil, jak je to s kvalitou obrazu. Přes prohlížeč vysílají jen v HD kvalitě v H264. Přes aplikaci v smart televizi Full HD v H265, takže je obraz lepší. Nevím proč to nejde i v prohlížeči.
  Datový tok je ale slabší, když srovnám s Full HD u ČT vysílané DVB-T2, tak je to méně než poloviční. Sami se chlubí nízkým datovým tokem, ale ten znamená pochopitelně horší obraz. Některé filmy jdou jen v SD kvalitě, ale s nízkým datovým tokem a to je pak bída.
  Kdo má dostupné DVB-T2(jako většina), tak pro toho nemá význam si to kvůli českým pořadům pořizovat, zvlášť když reklam se v dvb-t2 člověk zbaví snadno timeshiftem.
  Koukám na to na starší plazmě 105cm, která má rozlišení snad jen 800×600(ale vstup má na 1080p) připojené k pc přes hdmi a tam je obraz dobrý. Na Oled 140cm to je horší, i v tom jejich full hd, to budu ještě zkoumat. Konkurence má asi lepší obraz, ale zase je mnohem dražší.
  Na české stanice budu dál používat DVB-T2, nevím proč bych měl používat tohle, když je kvalita obrazu horší(minimálně u čt).

 2. Reply
  Fišer Zdeněk 27.12.2022 v 13:32

  Dobrý den mám dotaz to už lepší tv nemá práva na nova sport 1 a 2 do listopadu mě to fungovalo a teď už ne

 3. Lepší TV-nespoľahlivá,
  každú chvíľu zamrzá, spomalené reakcie na diaľkový ovladač. Treba resetovať TV 3-4 x do mesiaca. Po reklemovaní problémov, odpoveď chyba TV, ale tieto problémy nespôsobuje žiadna iná app len lepší TV.

 4. Neurážej lidi s nejnižším vzděláním sama na tom seš možná hůř háčky a čárky neznáš?

 5. 3 měsíce platím Lepší TV. Ze začátku jsem platila 199 Kč, 2 měsíce platím 219 Kč.
  Přesto jsem se např.dnes chtěla podívat na 3 díl seriálu na Nově „O mně se neboj“ ze 17.11. a bylo mi sděleno, že platnost pořadu již vypršela. Jak je to možné když platnost má být 30 dní?

 6. Na začátku jsem tedy nebyl moc nadšený, ale když jsem se naučil nastavení, je to super. Nemám zatím žádné problémy a klidně tuto službu doporučím dál.

 7. Reply
  Kamil Vodecký 29.11.2022 v 7:45

  Už tři dny se nemůžu dovolat ani telefonický ani e-mailem,LTV kašle na své platící zákazníky, chová se už hůře než ČT. A to jsem jim chtěl pouze nahlásit že už tři dny se nedá přihlásit v televizi
  na jejich stránky s pořady, na e-maily ani na telefonáty neodpovídají telefon hlásí že je vypnutý nebo bez signálu už tři dny.

 8. Dobrý večer, po třech měsících u Lepší TV se stalo následující. Když si pustím film s titulky, nemám tam titulky k filmu ale z úplně jiného, je to nějak posunuté a je to skoro u každého filmu, to samé je když chci posunout obraz, tak dole se mi objevuje jiný film. Technická podpora asi stále stejný expert mi řekl, že to musím nahrát na video a zaslat asi jemu. Nevíte prosím někdo, co by to mohlo být, nemám možnost to nahrát a poslat, jsem starší člověk. Děkuji

 9. Čau lidi, asi se špatně orientujete v ovládání a nastavení Lepší TV, ale sleduji už rok a platím měsíčně. S vysíláním nemám problém. Platím si sám co měsíc, žádná předplatné. Kartu uloženou pro automatické strhavani platby nemám. Program mi upozorní že mi končí předplatné. Za mě spokojenost.

 10. Mám předplacen základní tarif a uvidím. Zatím si nemůžu stěžovat.

1 2 3 5

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo