Lepší TV

V současnosti je na trhu spoustu streamovacích služeb a online televizí, mezi kterými můžete vybírat. V dnešní recenzi se budeme zabývat službou Lepší.TV. Seznámíme vás dopodrobna s tím, o co se jedná a jaké jsou podmínky používání.

logo lepší tv

Nezapomněli jsme vyzdvihnout také její klady a zápory. Po přečtení našeho textu se budete moci snáze rozhodnout, zda se vám tato služba vyplatí, nebo se raději poohlédnete někde jinde.

Vyzkoušet lepší.TV

Co je Lepší.TV

Online televizi Lepší.TV založil Pavel Górecki v Ostravě v roce 2017. Jde tedy o českou společnost s převážně českými kanály. Do té doby na českém trhu žádná kvalitní online televize neexistovala. Hned zpočátku se snažili nabízet co největší množství kanálu za co nejpříznivější cenu.

Lepší.TV funguje jako IPTV – televize přes internetový protokol. To není to samé jako sledování televize přes internetové stránky. Televize má svou vlastní IP síť, je tedy nutné mít připojení k internetu (popř. set-top box, ale o tom později). Do této sítě dostanete přístup pouze tehdy, pokud si službu předplatíte.

Lepší TV

Náhled webu Lepší TV

Co nabízí Lepší.TV

Po zaplacení poplatku budete mít přístup k neomezenému nahrávání pořadů a také ke zpětnému zhlédnutí. Nastavíte si vlastní profil, který vám bude fungovat ať jste kdekoliv v rámci EU. Můžete se dívat na jakémkoliv zařízení, ať už je to telefon, notebook, tablet nebo televize.

Lepší.TV lze sledovat také pomocí Smart TV. Stačí, když si do zařízení stáhnete bezplatnou aplikaci a zaregistrujete se. Aplikaci je potřeba také při sledování na zařízeních s Androidem a iOs.

152 programů

Lepší.TV nabízí divákům přístup až k 152 programům. Více než polovina jich je v HD kvalitě 127. Můžete se dívat buď na to, co aktuálně na daném programu běží, nebo si vyhledat oblíbený pořad a shlédnout ho zpětně.

Zpětné přehrání je možné až 100 dní (číslo se může lišit dle programu). Pořady můžete rovněž nahrávat. V nabídce najdete:

 • klasické české stanice
 • filmové stanice
 • dětské stanice
 • sportovní stanice
 • slovenské stanice
 • dokumentární stanice
 • zpravodajské stanice
 • stanice pro dospělé
 • hudební stanice
 • zahraniční stanice (maďarské, polské, britské atd.)
 • velké množství rádio stanic

Cena

Cena je za objem programů a množství pořadů pěkná.

 • Základní tarif se 142 stanicemi a zpětným přehráváním až 30 dní vás vyjde na 229 Kč měsíčně
 • Tarif Mini s 59 stanicemi a 10 dní zpětného přehrávání 119 Kč měsíčně
 • HBO – kanály HBO, Cinemax a videotéka HBO za 219 Kč měsíčně

V porovnání s dalšími streamovacími servery nenabízí nijak rozdílnou cenu. Základní tarif Netflixu vás také vyjde na 199 Kč, to samé Disney Plus. Amazon Prime je o něco dražší.

Pravdou ale je, že na Lepší.TV najdete oblíbené kanály, na které jste zvyklí z běžného televizního vysílání. A to včetně známých pořadů, zpravodajství a dokumentů. Zahraniční streamovací servery často nabízí pouze seriály a filmy vlastní produkce, novinky a trháky. Taková nabídka nemusí vyhovovat každému.

Lepší.TV si můžete vyzkoušet za výhodných podmínek. Odemkne se vám přístup k tarifu a vy se můžete bez omezení dívat na to, co chcete. Poté se rozhodnete, zda vám služba vyhovuje. Dobrou zprávou je, že nemusíte uzavírat žádnou smlouvu či se jinak zavazovat. Jednoduše se kdykoliv odhlásíte z odběru.

Více obrazovek najednou

K základnímu profilu si můžete přikoupit další obrazovku. To znamená, že se z vašeho profilu bude moci smět dívat další člověk na jiném zařízení současně s vámi. Za každou další obrazovku připlatíte 99 Kč na měsíc.

Sledování se set-top boxem

Lepší.TV lze sledovat pomocí set-top boxu. Ten si dokonce od Lepší.TV můžete pronajmout. Pokud se rozhodnete pro pronájem, je potřeba uzavřít smlouvu na jeden rok. Zaplatíte za ni 1 899 + 150 Kč poštovné.

Vyzkoušet lepší.TV

Výhody

Cena základního tarifu je velmi pěkná s ohledem na to, jak velké množství kanálů v balíčku dostanete. Pokud se navíc rozhodnete pro roční předplatné, v součtu za měsíc zaplatíte méně. Odběr můžete kdykoliv bez poplatku přerušit.

Zpětné přehrávání až 100 dní je také velkým plusem. To samé zpětné nahrávání, které je neomezené. Většina obdobných služeb nabízí nahrávání pouze v limitovaném objemu hodin. Získáte rovněž přístup do objemného archivu, který není nijak časově omezen.

Lepší.TV má velmi detailně zpracovanou sekci nejčastějších dotazů. Odpovědi jsou jasné a stručné. Velkým plusem je také ochotná technická podpora, která je vám k dispozici na online chatu, emailu a telefonní lince.

Nevýhody

Pravdou je, že poplatek 99 Kč za každou další obrazovku se někomu může stát poměrně vysoký. Za cenu 199 Kč mohlo být zahrnuto obrazovek víc už v základu.

Shrnutí

Lepší.TV ocení především diváci, kteří jsou zvyklí na kanály a pořady z běžného televizního vysílání. Dívat se můžete v podstatě kdykoliv a kdekoliv, stačí se jen zaregistrovat. Při sledování máte značnou svobodu. Programy můžete stopovat, přetáčet, nahrávat i sledovat zpětně.

Na výběr máte ze tří balíčku programů za pěknou cenu. Bohužel se lze dívat vždy pouze z jednoho zařízení ve stejnou dobu. Pokud chcete otevřít přístup i pro dalšího člena domácnosti, je nutné si připlatit.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.2/5 (195 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

84 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  Eduard Pichrt 17.10.2023 v 18:54

  Dobrý večer, chtěl bych vědět jaké programy jsou v MINI balíčku lepší TV,za 99Kč.
  Děkuji za odpověd. Pichrt E.

 2. Já využívám Lepší.TV už 8 let občas nějaký problém byl kostičky atd.ale teď už po druhé mám problém.Měsíční předplatné není měsíc ale 3 týdny,řešil jsem to minule chatem a dělali že mně jen debila,počkám do pondělí protože zákaznická linka funguje jen v pracovních dnech a pokud to nevyřeším tak na ně už s***!!

 3. Je to levarna!! Stale se seka i s pripojenim 250 MB/s

 4. proč nenecháte jeden pin stejný jako byl vždy u sexy programů? Neběžel na klasiky 1122.Vyžadoval po mně změnu pinu což jsem udělal,chvíli to běželo a pak už nic.Pokud to tak bude tak už u vás končím,nebubu pořád měnit piny co to je za systém buď mi to uveďte do původního stavu nebo už vás nebudu sledovat,nashledanou Josef

 5. Dobry den,zame tedy take spokojenost ohledne lepsi tv.,ale!!!!! Chovani operatorky neprijemna neochota,po hlase jsem ji vlastne otravovala nebot asi varila,slehla mi s telefonem,na moji vyzvu s kym vlastne hovorim ,mi slehla s telefonem.Neochota ,hnus a hruza tato pani si neuvedomuje ze je i placena z penez zakazniku. Uz nikdy vice komunikovat s touto pani,arogance vuci zakaznikovi!!!

 6. Využívám třetím rokem a vše naprosto bez problémů, kvalitní obraz, žádné sekání.

 7. Lepsi tv fumguje jak má.Jsem spokojen.

 8. Už nikdy zaplatil jsem a nic nefunguje podvod

 9. Hrozné, seká se, kostičkuje, neustále se po reklamách vrací zpět. Více ukrajinských a polských kanálů.

 10. Reply
  Martin Omasta 4.6.2023 v 11:51

  Lepšítv nedávej te jim platební údaje zrušíte službu ale peníze se strhávají dal nekomunikují přes email tel. Neberou. 2x mi strhli penize musel si zablokovat internetove platby kvuli tomu(prozatímní řešení) fakt ztráta peněz i času…..
  !!!!!!LEPŠÍTV NIKDY!!!!!!!

1 2 3 7

Přidat komentář

Recenzer
Logo