Lepší TV

V současnosti je na trhu spoustu streamovacích služeb a online televizí, mezi kterými můžete vybírat. V dnešní recenzi se budeme zabývat službou Lepší.TV. Seznámíme vás dopodrobna s tím, o co se jedná a jaké jsou podmínky používání.

logo lepší tv

Logo Lepší TV

Nezapomněli jsme vyzdvihnout také její klady a zápory. Po přečtení našeho textu se budete moci snáze rozhodnout, zda se vám tato služba vyplatí, nebo se raději poohlédnete někde jinde.

Vyzkoušet lepší.TV

Co je Lepší.TV

Online televizi Lepší.TV založil Pavel Górecki v Ostravě v roce 2017. Jde tedy o českou společnost s převážně českými kanály. Do té doby na českém trhu žádná kvalitní online televize neexistovala. Hned zpočátku se snažili nabízet co největší množství kanálu za co nejpříznivější cenu.

Lepší.TV funguje jako IPTV – televize přes internetový protokol. To není to samé jako sledování televize přes internetové stránky. Televize má svou vlastní IP síť, je tedy nutné mít připojení k internetu (popř. set-top box, ale o tom později). Do této sítě dostanete přístup pouze tehdy, pokud si službu předplatíte.

Co nabízí Lepší.TV

Po zaplacení poplatku budete mít přístup k neomezenému nahrávání pořadů a také ke zpětnému zhlédnutí. Nastavíte si vlastní profil, který vám bude fungovat ať jste kdekoliv v rámci EU. Můžete se dívat na jakémkoliv zařízení, ať už je to telefon, notebook, tablet nebo televize.

Lepší.TV lze sledovat také pomocí Smart TV. Stačí, když si do zařízení stáhnete bezplatnou aplikaci a zaregistrujete se. Aplikaci je potřeba také při sledování na zařízeních s Androidem a iOs.

152 programů

Lepší.TV nabízí divákům přístup až k 152 programům. Více než polovina jich je v HD kvalitě 127. Můžete se dívat buď na to, co aktuálně na daném programu běží, nebo si vyhledat oblíbený pořad a shlédnout ho zpětně.

Zpětné přehrání je možné až 100 dní (číslo se může lišit dle programu). Pořady můžete rovněž nahrávat. V nabídce najdete:

 • klasické české stanice
 • filmové stanice
 • dětské stanice
 • sportovní stanice
 • slovenské stanice
 • dokumentární stanice
 • zpravodajské stanice
 • stanice pro dospělé
 • hudební stanice
 • zahraniční stanice (maďarské, polské, britské atd.)
 • velké množství rádio stanic

Cena

Cena je za objem programů a množství pořadů pěkná.

 • Základní tarif se 142 stanicemi a zpětným přehráváním až 30 dní vás vyjde na 229 Kč měsíčně
 • Tarif Mini s 59 stanicemi a 10 dní zpětného přehrávání 119 Kč měsíčně
 • HBO – kanály HBO, Cinemax a videotéka HBO za 219 Kč měsíčně

V porovnání s dalšími streamovacími servery nenabízí nijak rozdílnou cenu. Základní tarif Netflixu vás také vyjde na 199 Kč, to samé Disney Plus. Amazon Prime je o něco dražší.

Pravdou ale je, že na Lepší.TV najdete oblíbené kanály, na které jste zvyklí z běžného televizního vysílání. A to včetně známých pořadů, zpravodajství a dokumentů. Zahraniční streamovací servery často nabízí pouze seriály a filmy vlastní produkce, novinky a trháky. Taková nabídka nemusí vyhovovat každému.

Lepší.TV si můžete vyzkoušet za výhodných podmínek. Odemkne se vám přístup k tarifu a vy se můžete bez omezení dívat na to, co chcete. Poté se rozhodnete, zda vám služba vyhovuje. Dobrou zprávou je, že nemusíte uzavírat žádnou smlouvu či se jinak zavazovat. Jednoduše se kdykoliv odhlásíte z odběru.

Více obrazovek najednou

K základnímu profilu si můžete přikoupit další obrazovku. To znamená, že se z vašeho profilu bude moci smět dívat další člověk na jiném zařízení současně s vámi. Za každou další obrazovku připlatíte 99 Kč na měsíc.

Sledování se set-top boxem

Lepší.TV lze sledovat pomocí set-top boxu. Ten si dokonce od Lepší.TV můžete pronajmout. Pokud se rozhodnete pro pronájem, je potřeba uzavřít smlouvu na jeden rok. Zaplatíte za ni 1 899 + 150 Kč poštovné.

Výhody

Cena základního tarifu je velmi pěkná s ohledem na to, jak velké množství kanálů v balíčku dostanete. Pokud se navíc rozhodnete pro roční předplatné, v součtu za měsíc zaplatíte méně. Odběr můžete kdykoliv bez poplatku přerušit.

Zpětné přehrávání až 100 dní je také velkým plusem. To samé zpětné nahrávání, které je neomezené. Většina obdobných služeb nabízí nahrávání pouze v limitovaném objemu hodin. Získáte rovněž přístup do objemného archivu, který není nijak časově omezen.

Lepší.TV má velmi detailně zpracovanou sekci nejčastějších dotazů. Odpovědi jsou jasné a stručné. Velkým plusem je také ochotná technická podpora, která je vám k dispozici na online chatu, emailu a telefonní lince.

Nevýhody

Pravdou je, že poplatek 99 Kč za každou další obrazovku se někomu může stát poměrně vysoký. Za cenu 199 Kč mohlo být zahrnuto obrazovek víc už v základu.

Shrnutí

Lepší.TV ocení především diváci, kteří jsou zvyklí na kanály a pořady z běžného televizního vysílání. Dívat se můžete v podstatě kdykoliv a kdekoliv, stačí se jen zaregistrovat. Při sledování máte značnou svobodu. Programy můžete stopovat, přetáčet, nahrávat i sledovat zpětně.

Na výběr máte ze tří balíčku programů za pěknou cenu. Bohužel se lze dívat vždy pouze z jednoho zařízení ve stejnou dobu. Pokud chcete otevřít přístup i pro dalšího člena domácnosti, je nutné si připlatit.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

3.5/5 (245 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

73 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Mám stejný problém jako někteří co tu uvádí že se jim seká obraz… mezi 18-22h je to nejhorší ale Netflix či jiné appky fungují úplně normálně… rád bych znal důvod

 2. Tato služba internetového televizního vysílání je jednou z nejhorších nabízených služeb na našem trhu. Při zvolení programu začne běžet program před tím vysílaný takže vůbec nekomunikuje jak by měl a musíte počkat než doběhne nebo jej prostě přetočit. To je hodně laciné. Obraz se seká ač připojení internetové mám 100 mb/s, takže ta rada od podpory nemá opodstatnění. Chtějí po mě, abych natočil video s problémem který popisuji. To je přece absurdní, protože je naprosto zřejmé, kde je problém. Než se vůbec dostanete k možnosti s někým o tomto hovořit o řešení problému dá Vám to pěkně časově zabrat, jelikož nereagují. Ale to že Vám končí předplatné a máte si jej uhradit to mají ošetřeno velmi dobře, protože při každém spuštění aplikace Lepší TV Vám to připomínají ve spodním řádku aplikace. Na to nezapomenou, to jsou jejich peníze o které nechtějí přijít, ale řešit problém ve vysílání to už je slabší. Když jsem požádal o ukončení služby a vrácení peněz, bylo mě sděleno, že peníze nevracejí. Tuto službu Lepší TV využívám třetím rokem, ale toto jejich chování již není v souladu se slušným chováním a zhoršuje se! Jinde když ukončíte nějakou službu, běží Vám např. výpovědní lhůta a potom řádné ukončení s vyrovnáním, ale u této společnosti se spravedlnosti nedočkáte. Hřeší zřejmě na to, že to soudní cestou to nebudete postupovat. Je mě z toho docela smutno, že v dnešní době někdo přistupuje k podnikání tímto způsobem, ale doufám, že je tržní konkurenční prostředí vyřadí od slušně podnikajících subjektů, které u nás naštěstí ještě jsou. Již nikdy Lepší TV nechci !!! Buďte všichni obezřetní a čtěte recenze. Děkuji

 3. Reply
  Pavel Kovařík 31.3.2023 v 23:26

  Lepší tv už užívám 2 roky a jsem spokojený mám všechny programy i jejich set-top box android takže mužu přes něj i na internet a stahovat do něj aplikace a hry nemá to žádnou chybu i cena je super za malý peníz velké divadlo bych řekl za mě palec nahoru

  • Katastrofální, nefunguje. Pořád se seká a to jsem dodržel všechno či napsal. Katastrofální katastrofální katastrofální. Nic jiného neřeknu a to chtějí teď více peněz.

   • Lepsi tv za me nesrovnatelny v porovnani s upc dnes vodaf0ne.. preskakovani na dalsi dil bez nutnosti posunu reklam.. korekce podle real casu super, a moznost pokracovat po shlednuti kanalu taky u ostatnich chybi. Jedna oprava za priplatek 100kc jsou odblokovana 3 zarizeni a sice platim momentalne 260 (60 preskakovani reklam na prime) ale neprijde mi lepsi treba zmineny vodaf0n a jejich settopbox komentovat nebudu kdo zazil vi

 4. Zaplatit, zapnout, koukat- bez podmínek a bez závazku!!

  Pro mě je Lepší TV ta nejlepší protože mi tak snadně umožnila koukat na Českou TV v zahraničí.
  Děkuji ❤️❤️❤️?

 5. Spokojenost jen mi vadí že mě neustále upozorňují že mám něco zaplatit Toto mě akorát odrazuje

 6. mam zaplatene tento mesiac dvakrat 11.2.a 25.2.a nemam vobec obraz.S uctou.

 7. Já ji teda mám více než 1/2 roku a jede bez problémů, jen okolo Štědrého dne malinko pokulhávala. Stačilo vyp.,zap. a už běžela opět bez obtíží. O žádném sekání, či opozdívajícím zvuku není řeč Zdravím a všem uživatelům LEPŠÍ lepší
  křišťálový obraz a zvuk přeje Olda

 8. Reply
  Petr Novotný 23.2.2023 v 10:51

  Šmejdi, už nikdy

 9. Jestli se to někomu seká, bude mít asi špatný internet nebo starší procesor v tv, který to nezvládne. Mně se nikdy nic neseklo, mám to asi týden.
  Konečně jsem zjistil, jak je to s kvalitou obrazu. Přes prohlížeč vysílají jen v HD kvalitě v H264. Přes aplikaci v smart televizi Full HD v H265, takže je obraz lepší. Nevím proč to nejde i v prohlížeči.
  Datový tok je ale slabší, když srovnám s Full HD u ČT vysílané DVB-T2, tak je to méně než poloviční. Sami se chlubí nízkým datovým tokem, ale ten znamená pochopitelně horší obraz. Některé filmy jdou jen v SD kvalitě, ale s nízkým datovým tokem a to je pak bída.
  Kdo má dostupné DVB-T2(jako většina), tak pro toho nemá význam si to kvůli českým pořadům pořizovat, zvlášť když reklam se v dvb-t2 člověk zbaví snadno timeshiftem.
  Koukám na to na starší plazmě 105cm, která má rozlišení snad jen 800×600(ale vstup má na 1080p) připojené k pc přes hdmi a tam je obraz dobrý. Na Oled 140cm to je horší, i v tom jejich full hd, to budu ještě zkoumat. Konkurence má asi lepší obraz, ale zase je mnohem dražší.
  Na české stanice budu dál používat DVB-T2, nevím proč bych měl používat tohle, když je kvalita obrazu horší(minimálně u čt).

 10. Reply
  Fišer Zdeněk 27.12.2022 v 13:32

  Dobrý den mám dotaz to už lepší tv nemá práva na nova sport 1 a 2 do listopadu mě to fungovalo a teď už ne

1 2 3 6

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo