Lepší TV

V současnosti je na trhu spoustu streamovacích služeb a online televizí, mezi kterými můžete vybírat. V dnešní recenzi se budeme zabývat službou Lepší.TV. Seznámíme vás dopodrobna s tím, o co se jedná a jaké jsou podmínky používání.

logo lepší tv

Logo Lepší TV

Nezapomněli jsme vyzdvihnout také její klady a zápory. Po přečtení našeho textu se budete moci snáze rozhodnout, zda se vám tato služba vyplatí, nebo se raději poohlédnete někde jinde.

Vyzkoušet lepší.TV

Co je Lepší.TV

Online televizi Lepší.TV založil Pavel Górecki v Ostravě v roce 2017. Jde tedy o českou společnost s převážně českými kanály. Do té doby na českém trhu žádná kvalitní online televize neexistovala. Hned zpočátku se snažili nabízet co největší množství kanálu za co nejpříznivější cenu.

Lepší.TV funguje jako IPTV – televize přes internetový protokol. To není to samé jako sledování televize přes internetové stránky. Televize má svou vlastní IP síť, je tedy nutné mít připojení k internetu (popř. set-top box, ale o tom později). Do této sítě dostanete přístup pouze tehdy, pokud si službu předplatíte.

Co nabízí Lepší.TV

Po zaplacení poplatku budete mít přístup k neomezenému nahrávání pořadů a také ke zpětnému zhlédnutí. Nastavíte si vlastní profil, který vám bude fungovat ať jste kdekoliv v rámci EU. Můžete se dívat na jakémkoliv zařízení, ať už je to telefon, notebook, tablet nebo televize.

Lepší.TV lze sledovat také pomocí Smart TV. Stačí, když si do zařízení stáhnete bezplatnou aplikaci a zaregistrujete se. Aplikaci je potřeba také při sledování na zařízeních s Androidem a iOs.

130 programů

Lepší.TV nabízí divákům přístup až k 130 programům. Více než polovina jich je v HD kvalitě, přesněji 100. Můžete se dívat buď na to, co aktuálně na daném programu běží, nebo si vyhledat oblíbený pořad a shlédnout ho zpětně.

Zpětné přehrání je možné až 100 dní (číslo se může lišit dle programu). Pořady můžete rovněž nahrávat. V nabídce najdete:

 • klasické české stanice
 • filmové stanice
 • dětské stanice
 • sportovní stanice
 • slovenské stanice
 • dokumentární stanice
 • zpravodajské stanice
 • stanice pro dospělé
 • hudební stanice
 • zahraniční stanice (maďarské, polské, britské atd.)
 • velké množství rádio stanic

Cena

Cena je za objem programů a množství pořadů pěkná.

 • Základní tarif se 130 stanicemi a zpětným přehráváním 100 dní vás vyjde na 199 Kč měsíčně
 • Tarif Mini s 37 stanicemi a 10 dní zpětného přehrávání 99 Kč měsíčně
 • HBO – kanály HBO, Cinemax a videotéka HBO za 219 Kč měsíčně

V porovnání s dalšími streamovacími servery nenabízí nijak rozdílnou cenu. Základní tarif Netflixu vás také vyjde na 199 Kč, to samé Disney Plus. Amazon Prime je o něco dražší.

Pravdou ale je, že na Lepší.TV najdete oblíbené kanály, na které jste zvyklí z běžného televizního vysílání. A to včetně známých pořadů, zpravodajství a dokumentů. Zahraniční streamovací servery často nabízí pouze seriály a filmy vlastní produkce, novinky a trháky. Taková nabídka nemusí vyhovovat každému.

Lepší.TV si můžete vyzkoušet za výhodných podmínek. Odemkne se vám přístup k tarifu a vy se můžete bez omezení dívat na to, co chcete. Poté se rozhodnete, zda vám služba vyhovuje. Dobrou zprávou je, že nemusíte uzavírat žádnou smlouvu či se jinak zavazovat. Jednoduše se kdykoliv odhlásíte z odběru.

Více obrazovek najednou

K základnímu profilu si můžete přikoupit další obrazovku. To znamená, že se z vašeho profilu bude moci smět dívat další člověk na jiném zařízení současně s vámi. Za každou další obrazovku připlatíte 99 Kč na měsíc.

Sledování se set-top boxem

Lepší.TV lze sledovat pomocí set-top boxu. Ten si dokonce od Lepší.TV můžete pronajmout. Pokud se rozhodnete pro pronájem, je potřeba uzavřít smlouvu na jeden rok. Zaplatíte za ni 1599 + 150 Kč poštovné.

Výhody

Cena základního tarifu je velmi pěkná s ohledem na to, jak velké množství kanálů v balíčku dostanete. Pokud se navíc rozhodnete pro roční předplatné, v součtu za měsíc zaplatíte méně. Odběr můžete kdykoliv bez poplatku přerušit.

Zpětné přehrávání až 100 dní je také velkým plusem. To samé zpětné nahrávání, které je neomezené. Většina obdobných služeb nabízí nahrávání pouze v limitovaném objemu hodin. Získáte rovněž přístup do objemného archivu, který není nijak časově omezen.

Lepší.TV má velmi detailně zpracovanou sekci nejčastějších dotazů. Odpovědi jsou jasné a stručné. Velkým plusem je také ochotná technická podpora, která je vám k dispozici na online chatu, emailu a telefonní lince.

Nevýhody

Pravdou je, že poplatek 99 Kč za každou další obrazovku se někomu může stát poměrně vysoký. Za cenu 199 Kč mohlo být zahrnuto obrazovek víc už v základu.

Shrnutí

Lepší.TV ocení především diváci, kteří jsou zvyklí na kanály a pořady z běžného televizního vysílání. Dívat se můžete v podstatě kdykoliv a kdekoliv, stačí se jen zaregistrovat. Při sledování máte značnou svobodu. Programy můžete stopovat, přetáčet, nahrávat i sledovat zpětně.

Na výběr máte ze tří balíčku programů za pěknou cenu. Bohužel se lze dívat vždy pouze z jednoho zařízení ve stejnou dobu. Pokud chcete otevřít přístup i pro dalšího člena domácnosti, je nutné si připlatit.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

3.5/5 (209 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

51 komentáře
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Mám předplacen základní tarif a uvidím. Zatím si nemůžu stěžovat.

 2. Nevím no, ale že by to bylo něco extra, to říct nemůžu. Předplatila jsem si základní tarif a myslím, že na zkoušku to bohatě stačí.

 3. Urcite NEDOPORUCUJI, mimo reklamy televizni ktere si standardně pretocite maji napr. Na Prime nasrano plno svojich reklam, ktere pretocit nelze, bud pockat az reklama skonči nebo zaplatit ze na kanale Prima nebudete mit jejich reklamy , dalsi varianta je dat tlacitko zpet a pote opet pustit, zustane na stejne pozici ale takto sevraklama pousti cca co 2 minuty, tak ze jsou to k…y. Urcite existuji lepsi tv aplikace, ktere vyuzivam.

 4. Reply
  Frantisek Virgl vedrovice c262 21.7.2022 v 13:03

  cele to vypadlo, platim199 kc pravidelne pres banku ceska sporitelnu , prosim posleteme me to zpet

 5. U mě určitě dobré, funguje dobře, zatím se neseká a programů je také dostatek. Snad to takhle vydrží natrvalo.

 6. Předplatil jsem si Lepší.TV na zkoušku, tak jsem na tuto službu zvědav. Zatím vše funguje jak má, uvidíme do budoucna.

 7. Reply
  Roubal stanislav 4.6.2022 v 17:01

  V******y z****** TV!! Neustále načítá a seká se! Prý mám snížit rozlišení kvality obrazu. Nekoupil jsem si televizi za 50 000 Kč, abych koukal na telku s kvalitou obrazu z třicátých let!!! Proč se mi na stejné TV neseka netflix??? Ruším platby za něco co nedostanu! Nikomu nedoporučuji!!!

 8. Lepsi tv jsem take vyskousela a uz nikdy vice. Zakaznicka podpora katastrofa. Jako by tam pracovali lide s nejnizsim vzdelanim.

 9. Hrozná služba. Obraz kmitá. Technická podpora nijak nepomohla, jen mě připravili o čas. Při žádání o zrušení služby a vrácení peněz, když teda nefunguje, tak přestali komunikovat. Tak jsem nad jednou platbou mávl rukou. A ejhle, platím tuto katastrofu ne“službuů dál, nechali s nastavit automatickou platbu. Na kritiku opět nereagují.
  LOUPEŽNÍCI!!

 10. Po 3 měsících se zklamáním platformu opouštím. Výpadky na 10 a více sekund u pořadu, který se vysílá naživo a já si jej pouštím se zpožděním, případně občasné přeskočení vpřed, nebo vzad moc nepotěší. Ovládání na Samsung smart TV aplikaci je nelogické, takže jsem byl jediný z rodiny kdo to zvládnul, ale fakt mě to iritovalo. Za stovku a něco to ale není potřeba řešit.Co mě přimělo k odchodu, je ale agresivní marketingová technika. Při aktivaci jsem zřejmě zvolil HBO na měsíc zdarma, což byla chyba. Po měsíci to totiž bez dalšího upozornění začnou účtovat.Takže i když platím HBO přímo, tak jsem platil ještě nevědomě i gonetTV. Naštěstí jsem při kontrole spamu našel oznámení o automatické měsíční platbě přes 4 stovky.Měl jsem formu předplatného, takže výpověď byla naštěstí jednoduchá. Chtěl jsem je dokonce radši odstřihnout okamžitě ale předplacené a zaplacené služby dle jejich VOP nelze zrušit (v souladě s platnou legislativou).Těch pár měsíců co jsem platil něco zbytečně mi dalo alespoň poučení, že i já mohu naletět.Nenáročnému zákazníkovi, který jednou za čas zmešká nějaký oblíbený pořad, by tato internetová televize s archivem mohla postačovat, jen musí dát pozor na to co objedná a platí.

1 2 3 4

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo