NejPřipojení.cz

NejPřipojení je jednou z mnoha internetových televizí, kterou si můžete předplatit a sledovat na jakémkoliv zařízení. Je jen na vás, jestli využijete internetový prohlížeč, Xbox, chytrý telefon, Smart TV nebo stolní počítač/notebook.

Vyzkoušet NejPřipojení.cz

Jak na přihlášení?

Pokud se pro službu NejPřipojení.cz rozhodnete a budete jí chtít objednat, tak stačí kliknout na tlačítko Objednat online u vybraného tarifu, odkud vás to přesměruje přímo do nákupního košíku. Není potřeba ověřovat dostupnost, protože IPTV je dostupné kdekoliv v EU.

Tam provedete úhradu pomocí platební karty a teprve poté vám do vaší e-mailové schránky přijdou přihlašovací údaje, s jejichž pomocí se přihlásíte do aplikace NejPřipojení.cz. To je jediný způsob, jak se k přihlášení vlastně dopracovat.

Představení služby

NejPřipojení je oblíbená internetová televize, která se může pochlubit nejen celorepublikovou dostupností, ale také pozitivními recenzemi. Díky špičkovému pokrytí můžete být své oblíbené pořady sledovat prakticky kdekoliv, klidně i během dovolené v kempu nebo třeba při lenošení na zahradě.

Nejpřipojení nabídka

Nabídka pořadů NejPřipojení.cz

K dispozici máte dva základní tarify, přičemž je možné přiobjednat doplňkové balíčky s mnoha dalšími programy. Můžete využít zpětné přehrávání až 7 dní zpět. Osobní nahrávky mají kapacitu 1 200 minut a uložit si je můžete na 30 dní.

K dispozici je rovněž praktické a hlavně dobře fungující vyhledávání, takže stačí zadat název svého oblíbeného pořadu a hned můžete sledovat. Skvělá je také aplikace, která umí nabídnout podobné pořady.

nejpřipojení pořady

Nabídka televizních stanic a pořadů, včetně vyhledávání

Co potěší je možnost využít on-line chat, ale také je k dispozici e-mailová schránka či telefonní linka zákaznické podpory, kde vám s radosti a podrobně odpoví na jakýkoliv dotaz. Linka je pro klienty v provozu každý den od 9 do 19 hodin. Mimo tuto dobu můžete svůj dotaz poslat do e-mailu.

Cena

Jak jsem již zmiňovala na začátku, NejPřipojení.cz nabízí dva základní tarify. Ten první představuje 65 programů, které lze sledovat hned na 4 zařízeních. Samozřejmostí je možnost nahrávat programy až 30 dní a zpětně si prohlédnout co jste zameškali až po dobu 7 dní.

nejpřipojení prgramy

Předplatné je bez závazku, takže když se najednou rozhodnete, že už o internetovou televizi NejPřipojení.cz nemáte zájem, jednoduše předplatné zrušíte a je vystaráno. Cena tohoto balíčku je 199 korun, ale je možné, že budete mít štěstí i na nějakou akční cenu v rámci slevy. Nebývá to pravidelně, ale občas ano. Nebo také bývá akce, že máte na 3 měsíce všechny doplňkové balíčky zdarma.

Dobré je, že ti uživatelé, kteří mají od NejPřipojení.cz internet mají možnost mít balíček s televizí za 1 korunu měsíčně po dobu 6 měsíců. Druhý balíček obsahuje 117 programů, jinak je v podstatě stejný jako ten předchozí.

Opět máte možnost nahrávat, prohlédnout si zpětně až 7 dní a sledovat na 4 zařízeních najednou. V případě tohoto tarifu je ovšem měsíční poplatek 499 korun. Pokud jde o doplňkové balíčky, tak třeba kanály TV Barrandov jsou zdarma. Předplatit si můžete sportovní balíček za 199 korun měsíčně s 9 sportovními kanály.

Dále je v nabídce filmový balíček za 69 korun měsíčně s 6 kanály, český balíček za 59 Kč za měsíc s 5 kanály, dětský doplňkový balíček s 5 kanály, dokumentární balíček obsahující 14 kanálů za cenu 149 Kč měsíčně, speciální balíček s 9 kanály za 169 korun za měsíc a konečně lechtivý balíček za 69 korun, kde je 5 kanálů.

Jak předplatné zrušit?

V zóně Můj účet je možné předplatné na další období zrušit. Nejpřipojení.cz je jednoduše bez závazku, takže jakmile se rozhodnete, že už tuto internetovou televizi nechcete, zrušíte jí a hotovo.

Výhody a nevýhody

Pokud jde o výhody, tak tam je na prvním místě jednoznačně možnost využívat internetovou televizi bez závazku. Potěší také možnost zpětného sledování a nahrávání po dobu 30 dní. Výhodou je také to, že můžete sledovat na 4 zařízeních najednou.

Super je, že v druhém vyšším tarifu je 107 programů. Velkou výhodou je možnost zrušit předplatné kdykoliv se vám chce, nebo také podpora mnoha zařízení, na kterých lze televizi sledovat. Nevýhodou je, že není možné si předplatit/pronajmou set-top box, musíte ho koupit.

Hodnocení na závěr

Dá se říci, že internetová televize NejPřipojení.cz má velmi dobrý potenciál. Oba tarify obsahují dostatek programů a cena také není žádná katastrofa, zejména u doplňkových balíčků je to v podstatě pakatel.
Pokrytí v rámci celé České republiky je velkým bonusem, protože se tak můžete připojit prakticky všude, kde vás zrovna napadne, bez ohledu na to, kde právě jste.

Velkým plusem je perfektně fungující zákaznická podpora a ochotní pracovníci, kteří vám odpoví opravdu na vše, co s touto službou jakkoliv souvisí. Za nás dáváme oba palce nahoru, ale neváhejte mrknout i na ostatní internetové televize, jejichž recenze najdete na našem webu.

Vyzkoušet NejPřipojení.cz


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo