Agados

Internetový obchod Agados prodává přívěsy brzděných i nebrzděných typů, různých rozměrů, použitého materiálu i možností využití. K přívěsům obchod nabízí také bohaté příslušenství. Firma vyrábí také speciální přívěsy, které používají záchranné a bezpečnostní složky po celém světě.

Agados

Představení e-shopu

E-shop Agados provozuje společnost AGADOS, s.r.o. Velké Meziříčí. Česká společnost Agados je největší výrobce a prodejce přívěsů v České republice a jeden z předních výrobců v Evropě. Přívěsy vyrábí od roku 1992, přičemž tradici ve strojírenské výrobě má již 120 let. Kromě e-shopu provozuje firma i podnikovou prodejnu a servis ve Velkém Meziříčí.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Obchod nabízí nejen prodej přívěsů, příslušenství a náhradních dílů, ale také záruční i pozáruční servis a komplexní servisní služby. E-shop prodává přívěsy s koly vedle ložné plochy (plechové, překližkové nebo hliníkové bočnice), přívěsy s koly pod ložnou plochou (hliníkové bočnice), přepravníky motocyklů, sklápěcí přívěsy, přepravníky aut, multipřepravníky VZ O, skříňové přívěsy, přepravníky minibagrů a skladové přívěsy.

Z náhradních dílů na e-shopu pořídíte přívěsné klouby a tažná oka, opěrná kolečka a opěrné nohy, blatníky, kola, pneu, disky, držáky rezerv, náprava a jednotlivé komponenty, uzávěry a panty bočnic, nájezdy, podlahy, překližky, navijáky, plachtové konstrukce, nástavby bočnic, plynové vzpěry, osvětlení, elektroinstalace, adaptéry, díly pro tahače a návěsy, zakládací klíny, tažné koule a závěsná zařízení, nájezdové brzdy, samolepky, zabezpečení přívěsů, hydraulika, upevňovací popruhy, kotvící prvky a doplňky. Některé náhradní díly vyrábí přímo firma Agados.

Služby a ostatní

E-shop nabízí různé slevové akce, například Horké letní slevy se slevou 15 %. Produkty se slevou zakoupíte také v sekci Výprodej. Zboží vám doručí Česká pošta, PPL nebo můžete využít možnost osobního odběru v prodejně firmy. Zaplatit lze při převzetí zboží v prodejně nebo na dobírku.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Platební karta/Hotově
  • Dobírka

Kariéra

  • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce přívěsů a náhradních dílů

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.heureka.cz, www.mapy.cz, www.firmy.cz

Jana Černá

Jana Černá

Psaní článků a recenzí se externě věnuji 13 let. Jinak pracuji jako terénní sociální pracovnice s lidmi bez domova. Ve volném čase si ráda zajdu na metalový koncert, k vodě, zahrát pinčes nebo někam vyrazím.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo