Biedronka

Biedronka je maloobchodní prodejce zboží – potravin a nápojů, drogerie či bytových doplňků a elektroniky. Na e-shopu Biedronka.pl najdete část nabídky sortimentu. Kromě toho je tu online k nahlédnutí také zpravodaj, aktuální leták s přehledem slev a akcí na zboží na prodejnách, newsletter, nabídka věrnostního programu, informace pro zájemce o zaměstnání v pobočkách Biedronka nebo vyhledávač prodejen. Novinky vám Biedronka představí nejen v e-shopu, ale i na svých sociálních sítích.

Biedronka

Představení obchodu

Biedronka je řetězec s nabídkou maloobchodního zboží, jehož prodejny navštívíte pouze v Polsku. První prodejna byla otevřena v roce 1995, v Poznani. V roce 1997 koupil podnikatel Jeronimo Martins od společnosti Elektromis celkem 210 obchodů Biedronka. V roce 2008 odstoupil z polského trhu německý řetězec Plus, a jeho prodejny následně převzala právě společnost Biedronka. Dnes se jedná o jednu z nejznámějších značek v Polsku. Zákazníci, kteří v obchodech Biedronka již nakoupili, ve svých recenzích chválí především cenu potravin a dalšího zboží.

Přejít na web

Přehled sortimentu

V obchodech Biedronka nakoupíte ovoce a zeleninu, maso a masné výrobky, lahůdky, pekárenské a mléčné výrobky, alkoholické a nealkoholické nápoje nebo trvanlivé, mražené či chlazené potraviny. Pořídíte zde drogerii nebo chovatelské potřeby, včetně krmiva pro domácí mazlíčky. Ve vybraných prodejnách či na e-shopu najdete i nabídku nepotravinového sortimentu Biedronka Home, kde nakoupíte zboží do kuchyně, bytové doplňky, elektroniku, sportovní nářadí nebo hračky a oblečení pro děti. Odběr nabízeného newsletteru vám poskytne přehled o aktuálních slevách a akcích, ty jsou k nahlédnutí i v tištěném letáku.

Služby a ostatní

Při nákupech v obchodě Biedronka ušetříte s využitím věrnostního programu Moja Biedronka. Zaregistrujete se jednoduše po stažení aplikace Biedronka, která je dostupná na platformách Google Play nebo App Store, do svého telefonu. Díky věrnostnímu programu budete dostávat slevové nabídky podle vašich předešlých nákupů, nebo využijete funkci Shakeomat a v aplikaci si vytočíte dodatečné slevy na zboží. Samozřejmostí je i přehled o nákupech díky účtenkám přímo do aplikace.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Pouze osobní odběr

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Hotově

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Prodejce potravin, nápojů a drogerie

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
8.9Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
8.8
Jednání se zákazníkem
8.8
Kvalita sortimentu
9.3
Klady
 • kamenné prodejny
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.emimino.cz, www.mapy.cz

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 2
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  100

  Zkušenost mám velice špatnou okradli mě místo masa které vazilo 1.58 kg naúčtovala prodavačka 15,58 kg.Obchodni řetězec to nezajímá.Jezkova

  Klady: Příznivě ceny
  Zápory: Bezohlednost
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo