makro

V e-shopu velkoobchodního řetězce Makro najdete kompletní nabídku sortimentu, aktuální akční letáky a slevy na vybrané druhy zboží, přehled nabízených služeb a značek, inspiraci v podobě kuchařských receptů nebo užitečné rady a tipy pro podnikatele. Nabízené zboží mohou nakoupit pouze registrovaní zástupci firem a živnostníci. Obchod Makro můžete sledovat i na sociálních sítích.

makro

Představení e-shopu

První velkoobchodní prodejna Makro vznikla v roce 1968 v Amsterdamu. Řetězec byl založen nizozemskou společností SHV, ve spolupráci s firmou Metro, která již provozovala velkoobchody v Německu. Expanze obchodu začala rokem 1970, a to první pobočkou v Belgii.

Následovaly prodejny ve Spojeném království, Španělsku, JAR a Brazílii. Nyní existuje šest velkoobchodních řetězců Makro, které vznikly z původního řetězce založeného společností SHV. V ČR prodejny Makro provozuje německá skupina Metro. Zákazníci, kteří zde již nakoupili, ve svých recenzích chválí výběr zboží a ceny.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V sortimentu najdete čerstvé a chlazené ovoce a zeleninu, maso a masné výrobky, ryby a plody moře, lahůdky nebo mléčné výrobky. Dále zde nakoupíte pečivo a pekárenské výrobky nebo mražené a trvanlivé potraviny. Kromě potravin jsou k dispozici i drogerie a kosmetika, čistící prostředky, kuchyňské a kancelářské vybavení, elektro a gastro vybavení či doplňky do domácnosti.

Zájemci o gastronomii ocení akci makro Czech Gastro Fest, kde během několika dní potkáte hvězdy v oboru gastronomie a ochutnáte vzorky pokrmů. Školící centrum Makro akademie nabídne zájemcům z řad odborné veřejnosti kulinářské kurzy pro zlepšení kvality v daném provozu.

Pokud se chystáte podnikat v maloobchodě, využijete v e-shopu sekci Vše pro maloobchod. V rámci aliance Můj obchod, kterou Makro zastřešuje, získáte do začátku svého podnikání výhodné podmínky a maximální spolupráci ze strany obchodu. Svou objednávku si můžete nechat dovézt se službou Makro distribuce.

Služby a ostatní

Prodejny velkoobchodu Makro najdete ve větších městech, případně na jejich okrajích. Nejblíže k nákupu to mají zákazníci přímo z Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce, Liberce, Ústí nad Labem nebo Plzně. Pro snadnější nakupování využijete i aplikaci moje Makro, která je dostupná na Google Play a v App Store.

K nákupu využijete i aplikaci Makro scan. Po stažení a registraci v obchodě naskenujete svůj nákupní vozík, produkty, které do něj vložíte a při odchodu z prodejny následně zaplatíte online, bez nutnosti vykládat zboží na pokladní pás. Pro upozornění na slevy, akce a novinky v sortimentu využijete i odběr newsletteru.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Pouze osobní odběr

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Hotově

Prodejny

 • U Makra 102, 251 01 Čestlice
 • Hrdějovice 396, 370 01 Hrdějovice
 • Jeremiášova 1249/7, 150 00 Řeporyje
 • Chlumecká 2424, 198 00 Horní Počernice

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Prodejce potravin a nápojů

Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo