Bloom Robbins

Bloom Robbins je e-shop zaměřený na prodej prémiových vitamínových doplňků stravy pro krásné a zdravé vlasy, zářivou pleť a posílení těla.

Bloom Robbins

Představení e-shopu

Internetový obchod Bloom Robbins (původně Bloom Hair) provozuje společnost Bloom Cosmetics, s.r.o. sídlem v Bratislavě. První vlasový produkt firmy vyvinuli Adam a Zuzana Cvik v roce 2015. Nyní prodávají své výživové produkty na vlasy na Slovensku, v Čechách a několika dalších zemí Evropy a do USA.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Vitamíny na vlasy Love is in the hair v beauty světě vyhrály několik ocenění. Tento potravinový doplněk vlasům dodá sílu, objem, zastaví vypadávání a třepení vlasů a zrychlí jejich růst. Vitamíny můžete zakoupit také ve variantě pro těhotné a kojící ženy. V nabídce e-shopu naleznete dále potravinové doplňky pro zlepšení spánku, pro krásnou pleť, na podporu imunity a dámské kosmetické doplňky. Produkty jsou vyrobeny z klinicky testovaných ingrediencí. Prodávají se ve formě kapslí nebo gumídků přírodní ovocné chuti v balení na 1, 3 nebo 6 měsíců, přičemž nákup většího balení je cenově výhodnější.

Služby a ostatní

Obchod nabízí 45denní garanci vrácení peněz. Přihlásíte-li se k odběru newsletteru, na svůj nákup získáte slevu 10 %. V recenzích zákaznice kladně hodnotí příjemnou chuť a viditelné výsledky. Jako negativum je nejčastěji uváděna vysoká cena produktů. Při nákupu nad 1 250 Kč máte dopravu zdarma. Zboží vám bude doručeno prostřednictvím společnosti WEDO nebo Zásilkovnou. Zaplatit můžete bezhotovostně platební kartou nebo při převzetí zboží zaslaného na dobírku.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1 250 Kč.
  • Získejte slevu 10 % na první nákup při přihlášení do newsletteru.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Platební karta/Hotově
  • Dobírka

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce vitamínových doplňků stravy

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
  • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo