Zásilkovna

Zásilkovna.cz je společnost, která se zabývá logistikou, především přepravou balíkových služeb. Spolupracuje s více než 28 000 eshopy a nabízí alternativu k ostatním přepravním společnostem – nižší cenu a možnost osobního odběru na výdejním místě prakticky kdekoliv. Doprava je rychlá, doručení probíhá zpravidla do druhého dne.

Hodnocení: Poměrně nový dopravce, který se za pár let rozkročil do celé Evropy. Zaměřuje se na výdejní místa hlavně pro e-commerce segment. Zásilkovna se stala významným hráčem na poli dopravců a bojuje o přední příčku s Českou poštou.
KLADY
 • rychlost dodání zboží
 • rozšířený dopravce u mnoha firem
 • možnost změny doručení
 • široké pokrytí výdejními místy

ZÁPORY
 • některé lokality mají problémy s rychlostí doručení

1x1.trans - Zásilkovna

Představení dopravce

Zásilkovnku založila podnikatelka Simona Kijonková v roce 2010. V současnosti patří mezi nejúspěšnější podniky v České republice. Komplexní logistické služby provozuje pro internetové obchody nejen v Čechách, ale i na Ukrajině, v Rusku a také ve Švýcarsku. Po České republice má na 2800 výdejních míst.

Posílání a doručování zásilek bez čekání a s úsměvem! :) – Simona Kijonková

1x1.trans - Zásilkovna

Simona Kijonková – majitelka Zásilkovny

zpět k obsahu ↑

Přehled služeb

Specializuje se na doručování zásilek z eshopů na výdejní místa, kde si je mohou zákazníci vyzvednout. Služba je oblíbená především díky nižší ceně za dopravu. Oproti běžné poště je vydání zásilky také podstatně rychlejší.

Vyplatí se to především v případě, kdy vám nevyhovuje předání balíčku kurýrem do vlastních rukou. O stavu zásilky vás bude Zásilkovna průběžně informovat a jakmile bude připravena k vyzvednutí, vyzve vás SMS. Na místě poté už jen ukážete kód a zaplatíte.

Nově spustila službu Mezi námi, která zahrnuje doručování zásilek mezi fyzickými osobami. Všechny potřebné údaje vyplníte online nebo přes mobilní aplikaci a na podacím místě sdělíte vygenerovaný kód. Opět bez front a zdlouhavého čekání.

zpět k obsahu ↑

Sledování zásilek

Zásilkovna má vlastní aplikaci, která je určená především pro službu Mezi námi. Vyzvednutí je kromě výdejních míst možné také na některém z dep. Sledování zásilky je možné online pomocí trackingu, ke kterému budete potřebovat referenční číslo balíčku. Na výdejnách se dá platit hotově i kartou, nicméně platba kartou není samozřejmostí. Záleží na výdejně, a proto je lepší se dopředu informovat.

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakty

 • Telefon: +420 216 216 516 (Infolinka/hotline a reklamace Po – Pá 8:00 – 18:00)
 • Email: info@zasilkovna.cz
 • Blog
 • Kariéra
 • Centrála společnosti: Zásilkovna, s.r.o., Drahobejlova 1019/27, 19000 Praha, Libeň
 • Facebook: Zásilkovna
zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
Nejoblíbenější dopravce v Česku

10Naše hodnocení
Rychlost doručení
9.5
Jednání se zákazníkem
10
2.7Hodnocení uživatelů
Rychlost doručení
3.1
Jednání se zákazníkem
2.4
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Firmy využívající Zásilkovnu např: Pilulka.cz

752 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Lukas 1.2.2019 v 16:57

  No comment. Ruku v ruce s Českou poštou jsem si užil jednu a poslední zkušenost.

  • Reagovat
   Magdalena 22.9.2021 v 16:16

   To same rikam Ja .Nikdy vic .Prvni balik dosel pozde a jeste ho nemohla dotycna osoba najit v tom bordelu v aute a druhy cekame od 13 hod dneska a ani sms,ze na nas kaslou .Hlavne ze to mame az domu a buh vi kde si to nekdy vyzvednu

   • Reagovat
    Iveta 27.9.2021 v 21:16

    Zdravím, velmi mě zklamala zpětná vazba že zasilkovny. Moje reklamace neprošel mi balík, protože údajně neměl 5kg,na váze,která byla zkalibrovaná měl 5kg. Dodnes nemám žádnou zprávu o možnosti vyřešení reklamace. Prostě moje chyba a peníze vrátit?! Neexistuje. Tak bacha na váhy balíků. A druhá byla, řešila jsem peníze z dobírky, které dodnes nemám. Lidi z Infolinky mi vždy řekli, že mám napsat na email, ale že už na něj nepřišla žádná odpověď, to přece nevadí. Měla jsem zásilkovnu ráda, ale přijde mi, že už je to velká firma a tuhle stránku nemají dořešenou. Od té doby jsem použila zásilkovnu jen na přebírání, ale ne na odeslání. Je fajn rychlost, ale není to všechno.

  • Reagovat
   Roman 19.6.2021 v 11:11
   0.25
   Rychlost doručení
   0
   Jednání se zákazníkem
   10

   Nehorší zasilkovna co jsem se setkal 🤮🤮🤮🤮🤮🤮 přes vás už ani vzduch

   KLADY: Žádné
   ZÁPORY: Tak stimto jsem se v životě nesetkal ani po 4 mne nebyl schopný vydat zásilku uvažuji o trestním oznámení nejhorší doručovatel se kterým jsem se dosud ve 35letech setkal 🤮🤮🤮🤮
   (11) (3)You have already voted this
   • Reagovat
    Giftik 5.10.2021 v 9:12

    Zasilkovnu už nikdy. V době kdy banky převádí peníze max do druhého dne, dostat ze zasilkovny doberecne masakr. Když jsem zavolal, tak mi slečna tvrdí, že chyba je v me bance. Celý hovor jsem si nahrál a pustil zaměstnanci své banky. Okamžitě kontaktoval své nadřízené a budou požadovat vysvětlení. Takže ne do 10 dnů jak tvrdí. Rovnou říkám že je to zlodějina a mají hulvatske chování.

  • Reagovat
   Marija 25.4.2021 v 7:55

   Dnes je paty den, kdy zasilkovna nechce vydat balik.objednala jsem neco do z-box, zaplatila jsem, a on se neotevrel. Volala jsem vsude, urgovala. Nulova podora. Nic se neděje.

   • Reagovat
    Jaroslava 20.8.2021 v 8:41

    Dobrý den,
    stejná zkušenost,reklamujte mailem v e-shopu, zkuste to,shop mi pomohl.Poslal mi zboží znovu a sám reklamoval u zásilkovny.
    Už nikdy více BOX, jen problémy.

    • Gabriela 10.9.2021 v 17:11

     Katastrofa… Ráno příjde SMS, že mezi 11-13hod. prijde balík, ve 14:00 hod. Na sledování zásilek je napsáno, že jsem nebyla zastižena doma… A do finále Vám v 17:00 hod. Zavolá kurýr, že věže zásilku… SNS prý posílá robot a buď zásilka bude doručena v ten den nebo si mám proto sjet na zásilkovnu…. Ať jdou do p*****! Nikde žádné číslo na kurýra, nic…

   • Reagovat
    Linda 19.7.2021 v 21:07

    Stalo se mi to stejne… Urgovala 2x, 3 dny trvalo doručení do nejbližší zásilkovny (musela jsem na svoje náklady cestovat do 5 km vzdálené zásilkovny), ze stávajícího Zboxu nešlo vyzvednout, bylo mi pouze řečeno, že to není technicky možné. Žádná omluva, náprava… Bohužel nikdo se zřejmě neobtěžoval řešit technickou závadu na Zboxu a dnes se mi stalo to stejne… Na email žádná reakce, takže zase mužů zkoušet půlhodinový hovor, než se mi podaří spojit s operátorem. Nevěřila jsem, že to někdy řeknu, ale zlatá Česká pošta.

   • Reagovat
    Markéta 13.5.2021 v 16:06

    Tak já zas balík zaplatila, otevřela box a balík nikde. Bylo mi řečeno, že musí balík vyhledat ale jelikož je po otevření boxu ukazan jako vyzvednuty, tak s tím bude nejspíš peknej problém.Stalo se mi to poprvé a jsem sklamana, nejspíš si nějaký dopravce balíček privlastnil.

    • vendula 8.10.2021 v 15:26

     ahoj, já nestihla balík vyzvednout a trezor se zavřel, a vyřízeno, dovolat se tam nemůžu-robot, na maily nikdo neodpovídá a co ted?

    • Veronima 8.7.2021 v 11:05

     Dobrý den , mohu se zeptat, jak jste dopadla ? Me se stalo to samé

  • Reagovat
   ZdeněkK 5.2.2021 v 17:14

   Přesně tak. Myslí si a píší o sobě, že jsou po celém světě a přitom jsou s nimi jen potíže. Můj současný problém, že si zásilku přesměrují bez Vašeho vědomí kam oni chtějí. V mém případě na opačnou část krajského města. NEHODLAJÍ S VÁMI DISKUTOVAT A ŠMITEC!!!

   • Reagovat
    Katka Stejskalová 7.10.2021 v 15:15

    Mám stejný problém. Zásilka přesměrování, ale ne na nejbližší místo. Máme zásilkovny další 4 km, ale oni mi ji, bez měho souhlasu, nechali v zásilkovně 8 km do té původní. Jsem opravdu naštvaná. Nebudu už této služby využívat.

   • Reagovat
    Pavel r 6.10.2021 v 23:35

    Souhlasím s vámi.Me se stálo že mi presmerovali balíček do nejbližší výdejny která byla jen 8km dále že je to jiný okres i jiný kraj a doprava žádná to je nezajímá asi jsi myslej že je to všude jako v Praze postavit Rse k silnici a za 5min jede autobus. A ptal jsem se jestli se může situace opakovat a prý to není vyloučené .tak toRaději připlatim pošta je v pohodě

   • Reagovat
    Petra 30.9.2021 v 13:08

    Dnes stejná zkušenost. Bohužel.

   • Reagovat
    Dita 20.7.2021 v 14:41

    Neskutečná naštvanost. Kurír nedoruči zásilku, slíbí že přijede, po té ani mi nezvedá telefon, a zásilka nikde jen po dlouhé době SMS vyzvedněte na výdejně, díky zásilkovně, dodavatel ne prodá zboží. Za mě nedoporučuji!!!? Ani se nedovoláte v zásilkovně aby kurýr měl postih

   • Reagovat
    JK 28.6.2021 v 15:39

    naprostý souhlas dělají si co chtějí a není na ně metr

    • Kristina 17.9.2021 v 8:30

     Strašný, už 14 dní čekám až se mi zasilka vrátí nevyzvednutá z boxu. Volám jim pořád, oni mi slibují, že to žádají na depo. Ale nic se neděje a pořád se zásilka nehýbe. Už nevím co mám dělat, snad ten box vypáčit, nebo co?! Na lince nějací brigádníci s tím fakt nehnou!! K ničemu služba, fakt!!

   • Reagovat
    Justyna 31.3.2021 v 8:40

    Dobrý den,
    já s níma mám opětně problém 😡 už nejsou co bývaly.Marně hledám kontakt přímo na majitelku.Kdybyste někdo věděl.Na info mně pořád jenom písemně uklidňují jak řeší mojí zásilku a já už týden na ní čekám a přitom dle sledování visí od prvopočátku na depu.

    • Vlasta 10.6.2021 v 20:55

     Už 15 dní čekám na zásilku a ani oni samy nevědí kde zásilka je. je to naposled co jsem využil jejich služby.

    • Jana 22.4.2021 v 14:51

     Máte 100%ní pravdu, Zajeli se a už na to kašlou, Nedovolá se k nim a přeprava dnes už trvá délší dobu než u České pošty. Chtělo by to konkurenci,

   • Reagovat
    Hana 23.3.2021 v 13:55

    Zdravím,mám stejnou zkušenost je to nejhorší služba jakou znám

    • 11.5.2021 v 6:39

     Katastrofa, zboží dodáno rozbité a na západní frontě klid

   • Reagovat
    Miroslav Vognar 11.2.2021 v 14:02

    Miroslav
    i já mám podobnou zkušenost a to na Praze 6. V e-shopu jsem zadal VM ( výdejní místo) Praha 6, Petřiny, Křenova 21 a bez možnosti vyjádření mně bylo oznámeno, že z kapacitních a provozních důvodů mi změnily VM do Veleslavína na Evropskou 859. Protestoval jsem mailem, byl jsem se zeptat na Křenova 21 a celý týden toto VM fungovalo bez omezení. Nepohnulo to s nimi. Tak i v době koronaviru mne tímto nutí použít MHD, i když původní VM je pro mne v dosahu 2 minut pěšky. Jednou převzaly transport na dané místo, tak to mají udělat.. Mohly odložit transport až nebudou mít provozní problémy, rád nějaký ten den či dva počkám. Ale může to také vypadat, že přihrávají kšefty někomu známému na tom druhém VM.

    • Martina Hofmanová 12.5.2021 v 18:56

     Dlouho používám službu Zásilkovnu a jsem s tím spokojená. Pak najednou bum☹️
     Fakt mám s tím problém zásilku mám od 6. 5 na této DEPU a potřebovala bych poslat do PCL Štětí… Teď řeším problém a paní od zásilkovny se snaží řešit problém (proč tam je v DEPU).. Proč zrovna u Prahy a Štětí je Ústecký kraj (proč nedavate Depo v Teplici) To mě fakt hlava nebere… 🤦‍♀️

    • Petr 31.3.2021 v 11:18

     20.den čekám a stále nic nelze se snikým spojit nejhorší dopravce.

    • Pavel 19.3.2021 v 14:44

     Dobry den,presne tohle se stalo dnes me…bez jakehokoliv dotazu mi urcili jine vydejni misto vedle ve vesnici…proc ja mam nekam cestovat,kdyz jsem si doruceni zaplatil,nehlede na to,ze bych spravne v teto dobe nemel prekracovat hranici obce!Ani po telefonatu,kdyz jsem i rekl,ze si pockam mi nebylo vyhoveno!!!!Zasilkovna uz ne dekuji….a to je asi moje prvni negativni recenze v zivote

  • Reagovat
   Jirka 2.4.2019 v 17:43

   nekonkrétní, uražené, jako recenze nulová informační hodnota pro ostatní uživatele

   • Reagovat
    ZdeněkK 5.2.2021 v 17:42

    Asi jste si nepřečetl mou recenzi a zkušenost se Zásilkovnou a její funkčností i samolibostí, či neschopností kontaktních pracovnic. ZdeněkK

 2. Reagovat
  Kristina 6.2.2019 v 10:42
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Výdejné místa k ničemu, protože zásilku moji ztratili, pojistné nevrátili, a teď já sama mám hledat, kdo a kde si ukradnul můj balík

  KLADY: Velké množství výdejných míst
  ZÁPORY: Jednání s klientem, rychlost dodání a komunikace
  (58) (31)You have already voted this
  • Reagovat
   Jana 22.12.2020 v 8:21

   Zásilkovna je dobrá, fungující služba,pokud s ní nebudete řešit reklamaci.Pokud si převezmete zásilku s poškozeným obsahem,byť velmi dobře zamaskovánou, že ji nemáte šanci při převzetí zjistit,Vaše smůla.Chrání se stanovy.Co je politováníhodné, neodpovídají na e-maily, nekomunikují. V telefonním kontaktu jsou velmi milí,ale odbydou vás.Dobře si zásilku prověřte.Já přišla o vánoční dárek..a ne levný 😓

 3. Reagovat
  Jirka 2.4.2019 v 17:30
  4.5
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  90

  Rád bych se vyvaroval naštvaných a nekonkrétních výlevů (proč jsou vůbec publikovány???)
  Podle mých zkušeností se tato služba skládá nejméně ze 4 částí: Eshop-Zásilkovna-VM(výdejna)-Klient
  K úspěchu a spokojenosti vede pečlivost při čtení podmínek v Eshopu:
  zda lze platit kartou na VM (Eshop musí akceptovat jinak to Zásilkovna nemůže zprostředkovat i když terminál má);
  dobře si vybrat VM podle otv. hodin, vybavení terminálem a místa nám dobře dostupného;
  vybereme-li si Eshop v “horní dolní”, který vozí zásilky do města jednou týdně, těžko to můžeme očekávat zítra;
  podle toho se lze zařídit a v případě, že něco zahapruje, určit kde to vzniklo.

  KLADY: velký výběr výdejních míst nejnižší cena na trhu bez čekání lze zvolit snad u každého druhého Eshopu
  ZÁPORY: systém dovoluje klientovi zvolit si debilní kombinaci Eshopu - výdejního místa - platby
  (15) (52)You have already voted this
  • Reagovat
   ZdeněkK 5.2.2021 v 17:52

   Opět se budu opakovat. Pracovnice neznalé ani X a Z-BOXů a jejich funkce. Také neochota přesměrovat zásilku, když je vaš zásilkovna “zahlcena” balíky. V mém případě Balkakar jsou spíše lenoši, než Zásilkovna. Předvádějí si svá auta Subaru a na Zásilkovnu kašlou. Tak proč je Zásilkovna jejích partnerem? PŘESMĚROVÁNÍ DLE PRACOVNIC 10 KS RESPIRÁTORŮ NENÍ MOŽNÉ I KDYŽ JEŠTĚ NEBYLY VYEXPEDOVÁNY z eshopu!!! Svévolně Vám nařídí!!!!!!!!!!!, kam si pro respirátory pojedete přes celé krajské město. Oznámení předem i pak po mém kontaktu negativní!

  • Reagovat
   Lucie 14.1.2021 v 12:13

   dobře si vybrat VM podle otv. hodin – překvapivě ne vždy to takto funguje. Objednala jsem si zásilku na výdejní místo s otevírací dobou 9-19.00 hodin, po-pá. Teď mi dorazila sms, že zásilka je k dispozici na daném výdejním místě, v otevírací době 10-14 hodin.Stát se může kde co, ale když jsem volala na zásilkovnu, že prý vůbec není možné změnit ani výdejní místo, max za poplatek poslat domů? I přesto, že jsem přitom objednávala místo s úplně jinou otevírací dobou? To je vcelku moc. Jediné, co mi bylo doporučeno, domluvit se s nějakým kamarádem či kamarádkou, když nemám já možnost si vyzvednout zásilku v době 10-14, místo v době objednávky prezentovaný 9-19. Chápu, že se může stát cokoliv, ale v takovém případě by přece měla být aspoň možnost změny výdejního místa, když se z ničeho nic změnila otevírací doba. Prý tato možnost prostě není.

  • Reagovat
   Honza z Domažlic 19.11.2020 v 14:44

   16.11. přijali zásilku do svého depa v Praze.
   17.11 beru, že je svátek tak prostě dělat nebudou ale je 19.11 a zásilka je stále na cestě….

   Když budu hodnej a budu počítat, že se kurýr po cestě z Prahy do Domažlic občerství u přilehlého fastfoodu, dojde si na toaletu a dá si během cesty pár cigaretek stále mi nejde do hlavy, co kurva dělá na cestě dobrý dva dny… Asi dostal chuť na čínskou kuchyni a tak to bere přes Hong Kong.

   • Reagovat
    Daniela 26.9.2021 v 18:31

    Nyní u mne podobná zkušenost. Zásilku jsem potřebovala opravdu obratem. Objednávala jsem v pátek dopoledne s okamžitou platbou převodem u e-shopu speciální dietní konzervy pro akutně nemocného psa. Proto jsem zvolila doručení do Z-BOXu, kde jsem neočekávala problém s doručením a vyzvednutím v sobotu nebo nejpozději v neděli. E-shop předal zásilku k přepravě ještě v pátek ve dvě hodiny odpoledne. Přišel e-mail, že zásilka “bude zítra doručena do Z-BOXu”. Od pátku 18:42 ale leží v depu v Brně a to je neděle večer. Jsem zklamaná a pes o hladu.

 4. Reagovat
  Jirka 2.4.2019 v 17:46

  Kdo ztratil ? Kdo pojistné nevrátil ? Nekonkrétní ! Anonymní házení špíny….

  • Reagovat
   M 23.3.2021 v 18:20

   Asi zaměstnanec, že?

   • Reagovat
    Iveta 28.7.2021 v 14:43

    Jedním slovem tragedie, před týdnem podaný balík, pojisteny, se ztratil. Nikdo neví, kde je. Na zak. servisu vás odbydou, číslo na majitelku firmy odmítají sdělit.
    Do ted jsem byla spokojená, ale už NIKDY víc, stačilo

  • Reagovat
   Nespokojený 6.2.2021 v 9:11

   Téměř do puntíku to samé,ovšem ujišťování, že balík je již na cestě z Liberce na místo určení po čtyřech dnech do vzdálenosti cca 30 km,bych dal pěšky několikrát za den.Ovšem i operátorky,již několik dnů věděli že se ztratil štítek z balíku a tak je údajně někde na místě xy.I při detailním popisu zboží,však komunikace žádná.
   Opět tel.kontakt a vyjádření,že ze zákona mají třicetidenní lhůtu na vyřízení reklamace jaké? mě se něco rozbylo a potřebuji to opravit? Néé a ujištění”nebojte se tak dlouho by to trvat nemělo” je jen slabou útěchou na již tak zpackané objednávce.
   Zboží,které má daleko větší hodnotu než na kterou mohlo být pojištěno,teď mohu jen doufat,taková jsou práva zákazníka v této zemi,bohužel.

  • Reagovat
   Pavel 22.12.2020 v 12:35

   Jak to má vědět klient když to ani zásilkovna neví

  • Reagovat
   Luboš 20.11.2019 v 13:47

   Zásilkovna je podnikání bez rizika. Její drzost nemá obdoby. Nedoručí balík a ještě chce peníze za vratku když její dopravce selže. Abychom si udrželi zákazníka, poslali jsme mu novou zásilku prostřednictvím DHL Express. S okamžitou platností jsme ukončili posílání zásilek.

 5. Reagovat
  Josef T. 16.4.2019 v 13:19
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Hodnocení zásilkovny.

  KLADY: Maximální spokojenost rychlosti dodání a to bez poškození byť jen obalu. Společnost má velmi mnoho výdejních míst takže mám vše po ruce. Doposud žádný problém!
  ZÁPORY: Zatím nemohu uvést žádné záporné hodnocení.
  (22) (25)You have already voted this
 6. Reagovat
  Roman 18.4.2019 v 13:57
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  čekám už druhý den, ani email neposlali

  ZÁPORY:
  (28) (14)You have already voted this
  • Reagovat
   Určitě ne Vaclav 25.2.2020 v 19:34

   já čekám už přes týden. Hrozná služba, na email neodpoví, kde mám zásilku, už nezjistím.

   • Reagovat
    ZdeněkK 5.2.2021 v 17:54

    Nejhorší je platba předem!

  • Reagovat
   Irena 9.11.2019 v 9:51

   To už je, ale o pobočce a ne zasilkovne jako takové. A dva dny jsou napriklad u pošty běžné

   • Reagovat
    Nikola 25.4.2020 v 15:15

    Já čekám na zásilku již 8 dní!! Je to hrůza. Ani na e-mail nejsou schopni během čtyř dní zareagovat.

 7. Reagovat
  Iva S 25.4.2019 v 13:14
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Se zásilkovnou jsem byla do dnešního dne velice spokojena. Dnes mi přišla zásilka, kterou jsem si měla vyzvednout. SMS mi sdělila, že zásilka je přesměrovaná na jiné místo, než jsem si určila, byť je a areálu OC Chodov. Když jsem chtěla, aby balík přesměrovali na původní adresu, bohužel to prý nejde, jelikož je to Z-box. Opravdu to nechápu, pokud jsem si vybrala určité výdejní místo a při výběru mě nikde neupozorní, že zásilka může být přesměrovaná, tak ji mají doručit tam, kam potřebuji já. Prý si balík mám objednat znova , nemůžou s tím nic dělat. A kdo mi vrátí poštovné??? Je to chyba zásilkovny, ne má!!!! Tak si říkám, že dobrá služba fungovala, nicméně chtějí konkurovat poště a už se jako!moloch! chovají. Jsem opravdu zklamaná.

  KLADY: +rychlost +hodně výdejných míst
  ZÁPORY: - jednání se zákazníkem - samovolné přesměrování zásilek
  (35) (8)You have already voted this
  • Reagovat
   ZdeněkK 5.2.2021 v 17:58

   Přesně tak. Jednání se zákazníkem, jako s otrokem. Pojedeš si pro zásilku, kam my určíme a ne jinak. Připomíná mi to slova Lenina. My jsme zákazníci a páni! Když to firma neumí přesměrovat bez dohodnutí se zákazníkem, tak ať jdou někam!

 8. Reagovat
  Marek 10.5.2019 v 10:42
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Viz níže

  KLADY: Nic
  ZÁPORY: Čekání na spojení hovoru cca 21min Po zvednutí dělala ze mne neslyší. A na po 2 jsem to vzdal protože čekat dalších 20min není pro mě přijatelné. Hlavně ze lepší než ČP - popravdě Furt vede PPL a DHL Jak přeprava tak jednání se zakaznikem.
  (36) (9)You have already voted this
 9. Reagovat
  Karla 13.5.2019 v 21:10
  2.25
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  10

  mnohokrate vyuzita sluzba, az na jednu vyjimku vzdy rychle a bez problemu, ta vyjimka me ale dovedla k psani techto radku… pokud funguje vse podle predpokladu, je Zasilkovna paradni, pokud ne, tak dle vlastni zkusenosti neni pomoci…
  tyden po objednavce a odeslani zbozi eshopem jsem se zacala zajimat, kde balik je, dle trasovani byl na ceste… na email mi behem 24 hodin nikdo neodpovedel, na infolince jsem se dozvedela pouze, ze balik je na depu (kde ale neni mozne si balik vyzvednout, ptala jsem se i na to) a nevi proc, ze se musi pockat na zpetnou vazbu a ozvou se mi… behem 24 hodin zadna informace, takze jsem volala znovu… tipuji, ze po 18timinutovem cekani na infolince vetsina lidi odpada… nedozvedela jsem se nic noveho, cekalo se na zpetnou vazbu… nasledoval vikend a zadna informace, takze jsem si zavolala znovu – tentokrat jsem se dozvedela, ze balik neni ani na depu – priznam se, ze v tu chvili jsem uz nad Zasilkovnou a jejich callcentrem “zlomila hul” a po dohode s eshopem udelala novou objednavku s tim, ze puvodni balik si doresi s prepravcem sami… zvolila jsem jinou prepravu.
  pokud vse funguje, je to super… pokud ne…. tak hodne stesti

  KLADY: rychlost velke mnozstvi vydejnich mist
  ZÁPORY: nefunkcni zakaznicka podpora nemoznost v pripade potreby vyzvednout balik v depu
  (24) (3)You have already voted this
 10. Reagovat
  Tereza 14.5.2019 v 7:01
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Vyzkoušela jsem službu Mezi Námi, jelikož jsem nespokojená s cenami Pošty. Poslala jsem už asi 5 balíčků a ten úplně první je stále na podacím místě. Když jsem se byla zeptat (2x) proč to tak je, nedokázali mi odpovědět, že prý vůbec neví co je s balíčkem, že ho nemůžou najít, že nesedí číslo a ať ještě čekám.. Je to již 11 dnů.. Vědět to, tak si ho nechám pojistit, což jsem bohužel neudělala.. Jinak zbyle balíčky dorazily.

  (12) (2)You have already voted this
 11. Reagovat
  David 16.5.2019 v 13:51

  U první zásilky měli problém s doručením (váha 6kg) přestože na výdejním místě bylo “do 10kg”, řešil se přesun na jiné výdejní místo, mezitím se zásilka někde “zdržela”, takže několikero dopisování e-mailem..

  Po týdnu u jiné zásilky řeším, že od vyzvednutí u obchodníka uplynulo již půldruhého dne a stále nebyli schopni zásilku dodat do 10km vzdáleného výdejního místa (obojí v rámci Prahy)

  Za mne příště Zásilkovna už NE!

 12. Reagovat
  Tomáš 21.5.2019 v 15:25

  Nemaj pojem o čase nevěděj co je 24 hodin na dodání
  Škoda doufal sem že budou spolehlivější

 13. Reagovat
  Gabriela 22.5.2019 v 1:08

  POZOOORR!!!! Radim rozmyslet si zda pres ZASILKOVNU cokoliv zaslat. Pred mesicem jsem poslala 10kg a 2kg balik do UK a oba se “ztratily” neznamo kam. A co Zasilkovna na to??? Pry se stala MENSI TECHNICKA ZAVADA, kvuli ktere neni mozno proces doruceni dokoncit. Bylo mi doporuceno sepsat co bylo v baliku a s uctenkama od kazde te veci provest reklamaci.

 14. Reagovat
  Natálie 31.5.2019 v 8:37
  2.5
  Rychlost doručení
  30
  Jednání se zákazníkem
  70

  Pokud na zásilku nechvátáte, pak ANO

  KLADY: O něco málo levnější náklady než u konkurence.
  ZÁPORY: Oproti konkurenci dost pomalé dodání!
  (6) (4)You have already voted this
 15. Reagovat
  Helena 10.6.2019 v 13:02
  1
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  30

  Zkusila jsem poprvé poslat zásilku ( drahá pošta) a hned mi jí ztratili. Psala jsem jim email a přišla mi automatická odpověď, že mi odepíší až na mně příjde řada. V telefonu mi řekli, že to řeší. Jsem opravdu smutná. Balíček byl velikosti krabice na boty. Je určitě lepší napsat na krabici i adresu. Bohužel jsem se spoléhá jen na jejich kód. ? Dostanu pojištění?

  KLADY: Cena
  ZÁPORY: Nedoručeno!
  (10) (3)You have already voted this
 16. Reagovat
  David Izák 10.6.2019 v 14:50

  Zboží jsem objednal 5.6. a 6.6. cca 8h rano bylo přidáno do elektronické databáze. Od té doby je zboží na cestě a to je už 10.6. 14:30 a byli pořád nikde. Už nikdy Zásilkovnu !!!

 17. Reagovat
  Tomáš Rychtr 27.6.2019 v 12:52

  Převezmou balík od e-shopu i když ho nejsou schopni doručit z důvodu vysoké váhy 22kg potom jim balík leží několik dni (4) na depu a nikdo se o něj nezajímá. Po mém dotazu na stav zásilky se teprve něco začne dít a balík vrací odesílately
  Nedoporučuji

 18. Reagovat
  Petr 27.6.2019 v 16:20

  V ČR mi byl balíček z Aliexpressu doručen přes tuto firmu. Nevím z jakého důvodu se tak stalo, ale tato firma je naprosto příšerná (podstatně horší než Česká pošta). Bylo mi pouze oznámeno, že si mám balíček vyzvednout v nějakém obchodě, který má absolutné hloupou, a krátkou, otevírácí dobu a nemám žádnou šanci se tam pro něj dostat. Přes opakované žádosti o uložení na jiné výdejně (v okolí té kde je jich je ještě několik a mají otevřeno tak jak mi vyhovuje), mi bylo odpovězenou pouze jednou, že tak to chtěl zasílatel (na aliexpressu určite budou znám nějakou pochybnou zásilkovnu) a jinde to uložit nelze. Dál se mnou již nikdo nekomunikoval a balíček mi leží někde, kde jej nedokážu vyzvednout. Opravdu jsem netušil, že může existovat ještě něco horšího, než je česká pošta, ale tato firma mě přesvědčila o opaku. ABSLUTNĚ NEDOPORUČUJI TUTO FIRMU POUŽÍVAT.

  • Reagovat
   Alma 2.7.2019 v 19:35

   Přesně tak, nevím kdo v tom má prsty, ale ČP mi balíčky hodí do schránky a hotovo. Nemám s ní žádný větší problém. Nyní mi Číňan ???? poslal zaplacený balíček do zásilkovny cca cesta autem 20Km. Tak mám chuť vyvolat spor a chtít peníze zpět, protože dodací adresa byla na moje bydliště a ne někde v obchodě. Toto se stalo poprvé za několik desítek nákupů na Aliexpress.

 19. Reagovat
  Rudy 4.7.2019 v 21:19
  4.5
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  90

  Rychlé bezproblémové přesměrování výdejního místa z důvodu dovolené kterou jsem původně zvolil informace o dodání přátelská komunikace rychlé dodání moc děkuji

  KLADY: Emailová komunikace info o zásilce po tel. Přesměrování zásilky bez problémů
  ZÁPORY: Není nebo jsem nenašel možnost přesměrovat balíček online
  (1) (9)You have already voted this
  • Reagovat
   Petr Maleček 26.1.2021 v 10:55

   Zásilkovnu využívám cca rok, nikdy žádný problém, vždy vše v pořádku doručeno. Jen poslední dobou doručování netrvá den, ale dva až tři. Škoda, na tu rychlost jsem byl zvyklý a o bydlím ve čtvrtém největším městě republiky.

 20. Reagovat
  Jirka Foltyn 16.7.2019 v 15:36
  2.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  90

  Zdravim vás, zaregistroval se u vás v doměni že služba bude i rychlá, ale po dnešní zkušenosti jsem zklamán, zásilka zČ. Budějovic do Havířova trvá 4pracovni dny…. To je smutné……
  s pozdravem… Jirka

  (8) (6)You have already voted this
 21. Reagovat
  Jiří 18.7.2019 v 7:25
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nedoručí zásilku na mou adresu a vyzvednutí zásilky na výdejním místě vzdáleném 7 km zdržuje a zvyšuje mé náklady. Zásilkovnu už nikdy, zůstanu věrný České poště, pošta mi balíček doručí přímo do ruky na mou adresu. V jednom eshopu jsem použil zásilkovnu, vyplnil adresu a balíček jsem si musel vyzvednout na výdejním místě. Nějak jsem při výběru dopravce přehlédl informaci o doručení pouze na výdejní místo-má chyba, jinak bych zásilkovnu vůbec nevybral. Zlákala mě pouze trochu nižší cena a tak jsem do toho šel. Ve výsledku mě to ale stálo více než u pošty, protože jsem vynaložil náklady na benzín při cestě na výdejní místo. Pokud tedy zásilkovna nebude doručovat balíky do ruky jako pošta a jiní levní přepravci, nevidím jediný důvod zásilkovnu používat.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Nedoručí zásilku na mou adresu
  (11) (7)You have already voted this
 22. Reagovat
  Marcela 20.7.2019 v 16:44

  Nejlepší na posílaní menších zásilek za dobrou cenu.Doporučuji – mám dobré zkušenosti.

 23. Reagovat
  Monika 24.7.2019 v 11:03

  Se společností Zásilkovna jsem se už párkrát setkala, nikdy nebyl problém a to i v období Vánoc. Nyní nevím co je za problém, ale vázne totálně komunikace.

 24. Reagovat
  Tony 26.7.2019 v 12:07
  1.75
  Rychlost doručení
  30
  Jednání se zákazníkem
  40

  Pro mě jako majitele e-shopu je Zásilkovna dobrý způsob jak posílat zásilky zákazníkům.
  V poslední době mě však znepokojuje jedna událost s tím že náš e-shop vyřizuje objednávky do 24 hodin.

  Podací místo Zásilkovny zaregistruje objednávku 22.7.2019 a dnes 26.7.2019 je objednávka pořád na cestě.

  Z mého pohledu je to neseriózní jednání.

  Přeji pěkný den

  (15) (4)You have already voted this
 25. Reagovat
  Tomáš Navrátil 30.7.2019 v 15:04

  Zásilka podaná ve čtvrtek odpoledne, vyzvednuta přepravcem v pátek dopoledne, v úterýodpoledne o zásilce ani na zákaznickém servisu nic nevědí a nejsou schopni sdělit, kde se zásilka nachází a zda není zcizena. Příjemce ve sledování má uvedeno, že je v přepravě, odesílatel, že dosud je v depu v dané lokalitě. Při evidenci přes výpočetní techniku nelze obratem zjistit, zda se zásilka v depu nachází či nikoliv a na tuto odpověď z depa musí čekat jejich vlastní reklamační odd. 24 hodin. Pokud chce tato společnost konkurovat České poště, tak jak to velkoryse proklamuje, tak by si měla prvně ujasnit, zda je toho schopna. Tento příklad dokládá, že zatím vůbec NE! A už vůbec nelze věřit, že zásilky dodáváme zpravidla do následujícího pracovního dne!

 26. Reagovat
  Petr 31.7.2019 v 9:15
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Katastrofální zkušenost. Avízo, že zásilka ze zahraničí bude doručena na jakési výdejní místo na jisté ulici (jméno ulice souhlasí), ale v úplně jiném městě, než je adresa příjemce. A to ve dvou různých případech. Kontakt linky pro zákazníky – ztráta času, klasické generické call centrum, kde nic nevědí, nic nejde, žádný kontakt nemají, se společností nemají nic společného, jsou jen call centrum. Chybu napravit nemůžou, prý adresu učil “odesílatel”. Ten ale o ničem nevěděl, tak email na jediný email zásilkovny (info@…). Trvalo, než se ozvala jakási dáma, že můžu buď zaplatit dalších 100+ Kč, aby změnili dodací adresu nebo to pošlou zpátky. Prý místo doručení (v jiném městě) určila “mezinárodní logistická společnost”. Jde přitom o nějakou polskou firmičku se zákl. kapitálem necelých 60.000 Kč, se kterou se zásilkovna nějak spřáhla. Doručení na správné místo bez zaplacení dalších 115 Kč odmítli, prý mohou “zajistit vrácení zásilky zpět odesílateli, abyste měl možnost zažádat o novou expedici na správné výdejní místo”. Arogance, nezájem o zákazníka, výsměch.

  KLADY: V call centru zvedli telefon, na email přišla odpověď.
  ZÁPORY: Arogantní jednání, za korekce vlastní chyby chtějí ještě peníze, naprostý nezájem o zákazníka.
  (10) (3)You have already voted this
 27. Reagovat
  Anna Stančíková 31.7.2019 v 16:06
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Maximální spokojenost. Rychlé dodání, přes aplikaci je vidět, kde se zásilka nachází, lze posunout dobu uložení.

  KLADY: rychlost, minimální čekání na vydání zásilky
  ZÁPORY: žádné
  (3) (8)You have already voted this
 28. Reagovat
  Lucie 6.8.2019 v 16:24
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Zásilkovnu už nikdy! Zlatá Česká pošta fakt! Dva dny tam máte že máte zásilku ,,na cestě” přitom leží v depu. Přes Českou poštu to mám druhý den doma…

  ZÁPORY: Pomalé doručení Když vám to leží na depu, stejně máte jako status zásilky ,,na cestě"
  (7) (6)You have already voted this
 29. Reagovat
  Aleš 7.8.2019 v 15:32
  1.25
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  30

  Před nějakým časem jsem objednával zboží které bylo vždy podáno první den odpoledne a běžně už druhý den ráno bylo na mé, poměrně vzdálené, pobočce. Nyní, po cca dvou letech, bylo zboží podáno první den již po obědě, je třetí den odpoledne a zásilka je stále “na cestě” – pobočku mi za chvíli zavřou. Zásilkovnu kvůli tomuto nekontaktuji (tímto volím v hodnocení 1,5 hvězdičky – dal bych 2,5 ale to by mě museli alespoň sami kontaktovat pro další informace – nevím proč bych to měl dělat já), protože jsem si za něco zaplatil a nehodlám se dále doprošovat na kolenou věcí na které mám automaticky nárok. Rozhodně nejsem placen za to abych zásilkovnu popoháněl – za to bych naopak měl být placen od ní. Beru to jako selhání zásilkovny a dostatečný důvod se k ní nikdy nevrátit – druhou šanci nedává nikdo mě a já zásilkovně též druhou šanci nedám. U ČP jsem zažil všechno možné, ale tak dlouhou dobu dodání nikdy (a to mám ČP ještě asi o 50 metrů blíže než pobočku Z. – nevím co mě to napadlo zkusit zásilkovnu – patrně krátkodobý syndrom matky Terezy). Nejhorší je že bych si za rychlejší dodání i zaplatil ale asi to není možné (a pokud to možné je tak o tom nevím a určitě nebudu studovat druhou vysokou školu jenom proto abych tohle zjistil). Zásilkovna má velmi typický průběh jakékoliv české firmy: 1. začínáme a máme málo peněz = snažíme se, kmitáme, jsme zaměřeni na zákazníka a jeho spokojenost…2. už to umíme a máme dost peněz = snaha upadá, jsme ležérní, jsme zaměřeni na sebe a svoji spokojenost. Do budoucna to vidím na ČP. Tak to prostě je když se člověk občas snaží zkusit něco nového.

  KLADY: - jednoduchost - hodně výdejních míst
  ZÁPORY: - doba dodání
  (6) (3)You have already voted this
 30. Reagovat
  Tomáš 12.8.2019 v 15:24

  7.8. přišlo info, že je má zásilka doručována na výdejní místo. 8.8. telefonát, co se děje se zásilkou. Prý je nutné ji kvůli váze přesměrovat na jinou výdejnu. V pořádku… 12.8. stále žádné info o zásilce. Další telefonát a opět ujištění, že je na cestě a ještě dnes ji budu mít.. Jaké to překvapení.. nemám nic a výdejna, na kterou to bylo přesměrováno, za chvíli zavírá. Zítra mě čeká další telefonát. Skvělá služba. Nebudu opakovat.

  • Reagovat
   Klaudie Moravcová 26.2.2020 v 11:25

   Zásilka podaná 19.2., 20.2. převzetí dopravcem. Dnes je 26.2. a zásilka je stále pod slovem “na cestě”. Nevim žádné detaily, kde se zásilka zdržela. Call centrum k ničemu. Psala jsem mail, tak uvidím. Velmi špatný zákaznický servis.

 31. Reagovat
  Kris 20.8.2019 v 15:42
  1.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  40

  S tou rychlostí doručení je to hodně špatně. Říkají do 1-2 dnů, není to pravda.

  KLADY: Doručí
  ZÁPORY: Rychlost doručení je špatná.
  (4) (4)You have already voted this
 32. Reagovat
  Eliška 23.8.2019 v 11:04

  Maximální spokojenost, první zkušenost

 33. Reagovat
  Monika Laň. 27.8.2019 v 11:36

  První objednání přes zásilkovnu a také poslední ! -zásilka ztracena,i přes urgenci zásilku nikdo nehledal, abych si jí asi hledala sama.Přislíbeno pracovníkem call centra, že se mi ozvou, ale zpětná reakce žádná .Za mě nikdy více !!!!

 34. Reagovat
  FilipZ 28.8.2019 v 1:31
  2.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  100

  Výrazně zaostává za konkurencí v ohledu na rychlost doručení

  KLADY: Široká síť výdejních míst
  ZÁPORY: Nejpomalejší doručení
  (4) (4)You have already voted this
 35. Reagovat
  Vlk 28.8.2019 v 6:34
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Zasilkovně velmi fandím, dobrá služba za dobrý peníz. Doladěné detaily a velmi zjednodušená nabídka. Těším se, až půjde přes zásilkovnu poslat balík i třeba do US nebo Kanady, kam posílám.

  KLADY: Pojištění Rychlost Jednoduchost
  ZÁPORY: Zatím nelze poslat Bail do US a Kanady
  (0) (8)You have already voted this
 36. Reagovat
  daniel 28.8.2019 v 14:57

  Poprvé a naposledy jsem využil možnost doručení zboží zdarma přes Zásilkovnu!!!!!!! Po 4 dnech balíček stále nikde!!! Žádná komunikace ohledně možnosti kontaktu na dopravce, pouze informace, že je jim to líto a zboží je stále na cestě!!!!! 4 dny dodání zboží přes jeden region???? Kde žijeme Zásilkovno!!! Nikdy nepíši recenze, ale tohle už mě vytočilo k nepříčetnosti!!!! Zlatá česká, drahá, ale 100% solidní ČESKÁ POšTA!!!!!!!!!!!!!

 37. Reagovat
  Jan 13.9.2019 v 18:30
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Strašná služba. Zboží v 11 hodin dle dispečerů převzal kurýr a do 18:00 to není schopný doručit na místo. Dispečeři celý den tvrdí že to stihne, spojit se s kurýrem a informaci ověřit je nemožné. 21. století a budu do pondělí čekat na zboží, které jste převzali ve čtvrtek.

  ZÁPORY: dispečink k ničemu nelze se spojit s kurýrem délka doručení
  (8) (4)You have already voted this
 38. Reagovat
  Jan 18.9.2019 v 17:54

  Zásilkovna je velmi dobrá ,ale měla by své partnery lépe vybírat.

  • Reagovat
   ZdeněkK 5.2.2021 v 18:11

   Přesně tak. Jsou mimo realitu a jen se vytahují svými grafy v záhlaví, jací jsou “super”. Pravdou je opak!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Neznalé pracovnice na mailu i po telefonu a neochota jednat se zákazníkem. Zlatá Úloženka a super jednání, bohužel mnohdy finančně náročné u DPD. Proč ale kvůli 159 Kč utrácet za platbu pro DPD. Tak jsem bohužel zvolil Zásilkovnu.

 39. Reagovat
  Denisa 19.9.2019 v 21:07

  Naprosto nedoporučuji!!!! Objednavala jsem balík pro přítele k narozeninám, ovšem balík jsem si nemohla vyzvednout z důvodu technických problému na prodejně. Napsali, ze se tim zabývají, na e-mail mi napsali, ze to budou řešit a nic…dodnes balík nemám ani se mi už nikdo neozval. Takže přes zasilkovnu už nikdy !!!

 40. Reagovat
  Luboš 25.9.2019 v 19:36
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dobrý den, nezlobte se na mne ale píšete že dodání je ve většině případů 1-2 dny ale já měl tedy smůlu protože mě šel balík (cca 100 km) 7 kalendářních dnů. Obyčejný balíček, nic velkého, nic těžkého.

  KLADY: Nakonec to došlo
  ZÁPORY: Kdybych se sám nezajímal, kdo ví jestli by to někdy došlo
  (6) (3)You have already voted this
 41. Reagovat
  Simona 27.9.2019 v 20:50

  Nespokojená
  Balicek odeslan pak ztracen v depu v Hradci Králové, nakonec odeslan zpet na podací místo a 70kc v kanale. Hruza se s nima na cem koli domluvit. Klientská linka k nicemu, v tomto případě zlatá Česka pošta

 42. Reagovat
  Barbora 8.10.2019 v 8:57
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zasilkovna je průměrná. Ale jak to u nich chodí a reklamací se ztraceným balíčkem, to je solidní oříšek. Za chvíli to bude měsíc a já stále čtu ať vydrží, že se tomu pilně věnují. Takže mám po penězích a balíčku!!! Přes zásilkovnu už nikdy více!!!

  KLADY: Cena
  ZÁPORY: ➡️Dlouhá dodací lhůta - ztráta balíčku -nevyřešení kompenzace - ignorace -nezájem
  (9) (4)You have already voted this
 43. Reagovat
  Petr 10.10.2019 v 16:02
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Že Vám aspoň zvednou telefon po 10 minutách čekání a relativně slušně pošlou do … Vaší zásilku dohledají, že je stále na Depu v lepším případě a nelze vyzvednou osobně, i když nejsou schopni doručit a nebo.. minulá zásilka zcela ztracena N E D O P O R U Č U J I !!!!!!

  KLADY: ani jedena pozitivita .. Vlastně ano .. začínám si velice vážit České pošty ..
  ZÁPORY: Doba doručení, ztracení zásilek, nemožnost vyzvednutí na Depu, ignorace-neochota řešení ... prostě nedoporučuji Zásilkovnu nikomu..
  (9) (0)You have already voted this
 44. Reagovat
  Jan 11.10.2019 v 7:54
  0.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  0

  Zasilkovna Praha 5, Hurka, Rominek. Vydejni doba do 18 hodin ve vsedni den, zavreno uz v 17. hodin, aniz by zasilkovna predem informala zákazníky o zmene vydejni doby. Jine zasilkovny takove informace bezne rozesilaji, pro tuto zasilkovnu jde zrejme o nadlisky ukol.

  KLADY: Zadne
  ZÁPORY: jednani se zakaznikem - trsgedie
  (5) (1)You have already voted this
 45. Reagovat
  Jiří 4.11.2019 v 8:58
  3.5
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  90

  při předání balíku nedostávám potvrzení, že jsem balík předal, a tak jsem občas torchu nervozní, ale zatím jsem poslal cca 30 balíků a bezproblému

  KLADY: výborný výběr poboček.
  ZÁPORY: občas trochu delší doba dodání, např 3-4 dny
  (1) (3)You have already voted this
 46. Reagovat
  Martina 6.11.2019 v 13:03
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Tragická zkušenost s doručováním pokud vyberete dopravce InTime, nebo nejlevnější doručení na adresu.
  Doručování trvá více než 12-14 dní!!!! A to je teprve říjen. Co se bude dít v prosinci?
  Pokud možno volte výdejní místo Zásilkovny nebo dopravce DPD.

  KLADY: pro zákazníka levný způsob doručení
  ZÁPORY: není jistota doručení včas cca do 4-5 dnů neochotní při řešení ze strany Zásilkovny - řeknou, že nemohou nic dělat, ale zaplatit chtějí 100%
  (6) (1)You have already voted this
 47. Reagovat
  Jan Zemánek 9.11.2019 v 8:38
  0.75
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  10

  Tak jsem to zkusil, ČP je drahá. První balíček doručen za tři dny, druhý taktéž. Třetí ztracen a už pět dnů mi stále systém hlásí abych ho donesl na pobočku. Z pobočky odjel ale nikde není a systém to neví. Tím, že nemáte žádný doklad o převzetí pobočkou, jste ve velké nevýhodě. Na reklamační lince jsem byl ubezpečen o jejich pomoci a usilovném pátrání. Po 24 hodinách se vám ozveme s výsledkem. Kdepak, ani jednou se už nikdo neozval. Když zavoláte znovu, vše jede od nuly. Operátoři očividně mezi sebou nekomunikují a nenechávají poznámky u reklamací. Takže závěrem……..balíček není, potvrzení o odeslání nemám, peníze musím vrátit. Vracím se do poštovních front.

  KLADY: Cena Síť poboček
  ZÁPORY: Ztráta balíčků Nezájem při reklamaci Absence potvrzení o předání zásilky Doba doručení
  (10) (0)You have already voted this
 48. Reagovat
  Klára 11.11.2019 v 11:27
  2.25
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  30

  Na dopravu je to jedna z nejlepších a cenově přijatelných služeb co jsem doposud využila. Jediné co vidím negativně, je jednání s pobočkami a jejich zaměstnanci. Stalo se již několikrát, že mi byla doručena potvrzovací zpráva, že je balík uložen na dané zásilkovně. Při vyzvednutí buď prodejna nebyla otevřena nebo balík nemohli najít. Rozpory s otevírací dobou zásilkovny, jiná je uvedena v emailu nebo sms a jiná je ve skutečnosti. Manipulace s balíkem někdy bývá hrubší, než by bylo nezbytně nutné. Před očima upustila můj balík, když ho tahala z hromady a další jí popadali. Navíc měli balíky uskladněné na velmi špinavé a vlhké podlaze a tak byli balíky zašpiněné. Měli by lépe kontrolovat své pobočky. Ale jinak dodání obstojně rychlé.

  KLADY: cena široká síť poboček
  ZÁPORY: jednání se zákazníkem na výdejně manipulace s balíčky
  (6) (0)You have already voted this
 49. Reagovat
  Josef 11.11.2019 v 11:56
  2
  Rychlost doručení
  70
  Jednání se zákazníkem
  10

  Pozor !
  Jestli nemate chytry telefon, nebo bankovni kartu, neuspejete a tedy se ani nepousejte zasilat pres Zasilkovnu.
  Dnes jsem se presvedcil o tom, ze na Zasilkovne vam nepomuzou a zbytecne jsem tam bezel !
  A stacilo by tak malo, aby pani vsechno vybavila a ja jen zaplatil !

  KLADY: Cena, jen cena
  ZÁPORY: Nemoznost zaslat balicek pro vyse zminene problemy ! Takze zustava, zel, jen posta !
  (4) (2)You have already voted this
 50. Reagovat
  Tereza 13.11.2019 v 16:47

  Musím říct, že jsem velmi nespokojena s pánem který rozvážel po praze 10. Šla jsem po chodniku a tento psychicky labilní člověk, který autem vjel na chodnik a ja mu uhla, na mě začal řvát co si to ne nej dovoluju, moje kamarádka se me zastala a on na ni vystartoval. Poté se nás zastali naši spolučáci, že je neslušné takhle se baví s holkama a on na ně vystartoval že je rozkope… opravdu nepochopim

 51. Reagovat
  Sojkova 18.11.2019 v 13:30

  Můj komentář byl smazán, nevim proč(asi nechvalil). Zasilkovna klame, lhuta 7 dni s prodlouzenim na21 se smrskla na tri dny (i s sms poslanou vecer), prodlouzeni neni možné… citim tak trochu podvod, protože podle nabidky si člověk sluzbu vybírá. Jednani otřesné :tak to je a nic vic pro vás neuděláme. Jsem opravdu velmi nespokojena

  • Reagovat IMG 41EAF1354CF9 1 96x96 - Zásilkovna
   Adam 18.11.2019 v 19:17

   Dobrý den, jiný komentář od Vás tady nemáme. Pokud není komentář vulgární, má přidanou hodnotu pro další čtenáře, tak vše schvalujeme.

 52. Reagovat
  markéta 19.11.2019 v 21:31
  2.25
  Rychlost doručení
  70
  Jednání se zákazníkem
  20

  Ještě do nedávna jsem měla Zásilkovnu velmi ráda, dobré ceny, rychlé dodání a pravidelně jsem přes ně posílala i přijímala zásilky… Po mé pracovní zkušenosti z depa Brno musím říct, že už nikdy více a raději si připlatím u intime. V životě jsem si nemyslela, že se k balíkům, které posílám chovají takto neuctivě a nerespektují ani nálepku pozor křehké. O chování nadřízených k zaměstnancům ani nemluvě ( Byla jsem tam naštěstí jen brigádně a byla jsem vyhozena vedoucím, pouze kvůli tomu, že jsem se šla napít. ) , porušovaní bezpečnosti práce a zákoníku práce budu řešit již s inspektorátem práce. S balíky se opravdu zachází jako s odpadem a né jako s něčím z čeho mi jdou peníze.

  KLADY: pouze cena
  ZÁPORY: v recenzi
  (5) (0)You have already voted this
 53. Reagovat
  Viktor 7.12.2019 v 17:18
  0.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  20

  Tak jsem pouzil zasilkovnu poprve na jejich dobre recenze.
  Balik mi vezou tyden a nikdo nevi kde je. Jen slibuji, zitra bude zitra bude. Ale to, ze mam auto na zvedaku, klient na auto ceka, neda se s nim odjet, aby se tam dalo jine auto a pracovalo se. Balik mel dojit v pondeli a je sobota (takze tyden na ceste), nikdo se neodhodlal aspon omluvit a jen slibuji. Priste 30kc navic a pouzit ppl, kde je mozne si ho pripadne v depu vyzvednout. Zasilkovna nic. Tragedie.

  KLADY: Super cena a ze vidi hned kdo vola podle cisla, pokud je cislo v zasilce.
  ZÁPORY: Tyden dorucuji balik, porad ho nemam, jen slibuji. Takze poprve a naposled :-(
  (3) (0)You have already voted this
 54. Reagovat
  Helena Nová 8.12.2019 v 19:18
  2.25
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  0

  Zásilkovnu hodnotím jako nešťastné řešení. Jsem z Brna, vyzvednout si zásilku v centru je téměř nemožné, a to nejen teď v čase vánočním. Přes e-shopy s doručením přes zásilkovnu objednávám průměrně 1x měsíčně. 99% míst je přeplněných a nelze tam zásilku zaslat. Volno je jen v okrajových částech města. Nedoporčuji. Lepší si připlatit a nechat zásilku dopravit jiným dopravcem.

  KLADY: Levné
  ZÁPORY: Většina výdejních míst nedostupná, nejen v době vánoc.
  (2) (1)You have already voted this
 55. Reagovat
  Lenka 11.12.2019 v 9:33
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Se službou Zásilkovna jsem byla vždy spokojena, až letos v předvánočním čase nastal problém:
  Již třetí týden čekám na balíček a nic, hrůza, po třech urgencích, kdy se balíček hledá se pořád nic neděje. Všichni se stále vymlouvají, ach jo, zlatá PPL o pár korun dražší.
  Nikdo se neomluví a nikdo nic neřeší. Jsem zvědává, jestli dojde.

  KLADY: cena
  ZÁPORY: vše ostatní
  (3) (0)You have already voted this
 56. Reagovat
  Onderka 16.12.2019 v 21:27
  2
  Rychlost doručení
  30
  Jednání se zákazníkem
  50

  Nadměrné balíky přes 2kg už jsou pro ně problematické.
  Čekali jsme 3 týdny na jeden balík. V Olomouci si ležel bez kontroly. Na centralu jsem volal 3x i eshop.
  První paní to nebyla schopná zařídit a ani ta druhá. Té třetí jsem dal kde mi má zavolat a volala někam jinam. Prostě domluva špatná a chaos.

  KLADY: Menší balíky dojdou rychle a bez problému.
  ZÁPORY: Komunikace ze strany centrály Větší balíky
  (4) (0)You have already voted this
 57. Reagovat
  Jarda 17.12.2019 v 13:18

  Zásilka byla vyzvednuta před čtrnácti dny. Do teď mi nic nedorazilo, psal jsem mail zkoušel volat a nic. Naštěstí mi prodejce poslal nový balík s tím, že si to vyreklamuje. Přeji hodně štěstí.

 58. Reagovat
  Alena Michálková 18.12.2019 v 15:36
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  11.12. objednání a bohužel i zaplacení v e-shopu (je již několikrát ověřený a spolehlivý).12.12. převzato Zásilkovnou k přepravě. Do dneška 18.12. je zásilka ve statusu “na cestě”.
  Po dotazu na info lince přišlo info, že byla přesměrována na jinou výdejnu a uvedena adresa mnou požadované výdejny. Po opětovném dotazu přišla adresa jiné výdejny, ovšem s otevírací dobou pouze v pracovní dny 8,30-14,30, takže naprosto nepoužitelné. Po tlf dotazu, co s tím, jsem se dozvěděla, že už nejde nic dělat a zásilka bude doručena na avizované místo.
  Tímto jsem odepsala několik vánočních dárků a Zásilkovně mockrát děkuji. :-(
  Evidentně nezvládaji.

  (1) (0)You have already voted this
 59. Reagovat
  ondra 18.12.2019 v 17:40
  2
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  20

  Na vyzvednutí zásilky mi nechali pouze dva dny a prodloužení není možné. Fakt super služby. To i ta Česká pošta je lepší.

  (1) (1)You have already voted this
 60. Reagovat
  Honza 19.12.2019 v 11:14
  1.75
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zásilkovna sama o sobě není problém. Problém jsou některá výdejní místa (respektive lidé v nich pracující). V našem městě máme 3 výdejní místa zásilkovny. Dvě z nich jsou v papírnictví/hračkářství a jedno v elektru. S těmi v papírnictví jsem nikdy neměl problém – paní příjemno, ochotná a balíček vždy hned najde. Výdejní místo v elektru je ale jiný kafe. Konkrétně jde o prodejnu Apollo Mohelnice. Pokaždé, když tam balíček vyzvedávám, tak odcházím neskutečně nas..štván. Pán, tam pracující, je neskutečně arogantní člověk. Slušné chování mu asi nic neříká, nepozdraví (vlastně se nebaví skoro vůbec). Vždy z lidí udělá hlupáky a pak se ani neomluví, když se ukáže, že je na vině on…atd. Normálně bych tam nešel, ale když je jiné výdejní místo plné, tak není na výběr.
  Je to škoda. Nechci hodnotit záporně samotnou zásilkovnu, ale jednotlivá výdejní místa hodnotit nejdou, takže to musím napsat takto

  KLADY: Celkem ryché dodání
  ZÁPORY: Některá výdejní místa (neochotní pracovníci)
  (1) (0)You have already voted this
 61. Reagovat
  Andrej 19.12.2019 v 12:32

  Nevím jestli za to může Zásilkovna nebo DPD , asi spíš DPD ale píšu sem. Přišel mi balík s označením POZOR KŘEHKÉ a jeho obsah byl úplně rozbitý, jak si toto někdo může dovolit, nad tím mi zůstává rozum stát. Přes DPD už nikdy nic nechci.

 62. Reagovat
  M. 19.12.2019 v 19:18
  2.5
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  50

  Objednala jsem si zbozi na pobocku, abych si ho mohla sama vyzvednout, jakmile budu mit cas. Pobocka otevrena do 16:45. Dnes prisel mail v 15:40, ze si zbozi mohu vyzvednout nejpozdeji zitra. Jako vazne, jeden den na vyzvednuti? Proc tak kratka doba? Zamerne jsem si to dala na pobocku, aby sem kuryr zbytecne nejel, kdyz budu v praci. Ale kdyz je cas na vyzvednuti jeden jediny den, tak jsem si vlastne vubec nepomohla. Takze bohuzel toto byla prvni a posledni zkusenost se zasilkovnou, coz je skoda, protoze jinak bylo pripraveni zasilky k vyzvednuti velmi rechle.

  KLADY: Rychlos doruceni
  ZÁPORY: Velmi kratky cas na vyzvednuti zbozi na pobocce. (jeden den)
  (1) (0)You have already voted this
 63. Reagovat
  Bai.Cerna 20.12.2019 v 13:03
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Maximální spokojenost. Profesionální a velmi příjemné jednání. I v předvánočním shonu byli pracovníci ochotni řešit mé požadavky (změna výdejního místa). Co bylo slíbeno, to bylo dodrženo.

  KLADY: - profesionalita - příjemné vystupování - dobrá péče o zákazníka - mnoho výdejních míst
  (0) (8)You have already voted this
 64. Reagovat
  Dominik Mráz 20.12.2019 v 13:09
  0.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  20

  13.1.2019 jsem objednal zásilku.
  Dnes 20.1. jsem se dobýval odpovědi u dopravce Zásilkovna.cz, kdy mi balík dovezou. Ti mi do 30 minut odepsali, že balík byl poškozen a je zaslán zpět k odesílateli.
  Myslím si, že kdybych se nedobýval, tak na ten balík čekám do Silvestra.
  Žádné podání informací

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Chaos Nepodání informací o poškození Snad jim funguje jen Facebook jako zákaznická podpora.
  (4) (0)You have already voted this
 65. Reagovat
  Marie 20.12.2019 v 14:03

  Dnešní zkušenost.. Zásilkovna převzala balíček, který překračoval přepravní a výdejní možnosti. Balíček je momentálně v nějakém depu neznámo kde… Prostě ztracen…. Obrovské zklamání, Zásilkovnu už nikdy..

 66. Reagovat
  LUKÁŠ 20.12.2019 v 16:51
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Balík poslán ve středu ráno, a v pátek žádná změna, pořád na tom samém místě ani se to nehlo. Fakt super. Díky moc. Po svátcích si to můžete strčit už víte kam.

  KLADY: Žádné
  (4) (1)You have already voted this
 67. Reagovat
  Vojta 20.12.2019 v 19:27
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Doporučuji

  KLADY: Vse bylo krasne zabalené, na to ze 16.12. Je to odeslané, tak to přišlo 19.12. Opravdu rychle,..
  ZÁPORY: Nic
  (0) (4)You have already voted this
 68. Reagovat
  Martin Flesner 23.12.2019 v 17:08
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dobrý den, s tímto přepravcem už nikdy!!!

  Zboží je od 18. prosince zaplacené dopředu, 19. prosince přišla od přepravce sms, že přijal zboží do přepravy a bude doručen na vybranou zásilkovnu. Je den před Vánoci, obchod, který měl zboží vydat, má nyní zavřeno. Stav zboží už je 4 dny: na cestě.

  Obchod, ze kterého objednávám už léta, vždy zboží do přepravy dodal včas, pouze zásilkovna letos evidentně nestíhá a já ani raději nechci vědět, kde zboží vlastně je.

  Takže děkuji, že zboží třeba dodáte v pátek 27. prosince, ale je to úplně k ničemu.

  KLADY: absolutně nic
  (2) (0)You have already voted this
 69. Reagovat
  Jarmily 24.12.2019 v 7:58

  Jsem opravdu naštvaná. Balíček jsem si objednala přes eshop 13. 12. 2019. 17.12. jsem obdržela mail, že je na cestě. 23. 12. balíček stále nepřišel, přestože výdejní místo bylo otevřeno celý den. Když jsem zavolala na číslo zasilkovny, slečna mi řekla, že můj balíček je od 17.12. v Depu v mém městě, a že mi nemůže slíbit, že dorazí do vánoc. Jak je možné, že 6 dní je balík ve městě a zasilkovna jej není schopna dodat do vydejniho místa? Nehledě na to, že na svých stránkách uvádí, že pokud eshop (podnikatel) dodá zásilkovně balík do 18.12., může se spolehnout, že zákazník jej obdrží do Vánoc. Chápu vycerpanost systému v období Vánoc, ale stačila by SMS či mail s omluvou, že nestíhají a ne, že se budou všude chvastat tím, jaké rekordy v počtu zaslaných objednávek za den překonávají.
  Byla jsem se Zasilkovnou spokojená, ale tento přístup mi opravdu vadí.

 70. Reagovat
  Nova 2.1.2020 v 10:12
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Velmi nespolehlivé, 1 zásilka zůstala týden na odběrném místě, našli ji až po reklamaci,druhá trvá10 dní a je stále někde v depu, navíc bez upozorněni změnili misto doručení, telefonicky se nic nevyřeší, jen slíbí, ze se na to podivají

  (3) (0)You have already voted this
 71. Reagovat
  Vaclav 3.1.2020 v 9:35
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Hrozne 10 dni čekání na balik z prahy do ostravy
  10zavóano ze to davaji dpd ze zitra to mam
  11 den dpd stale nic nedostalo

  Mozna to nekdy prijde

  Výmluvy typu na vasi zasilkovna bylo zavřeno p*** bylo zavřeno vybíral jsem podle toho i kdyby bylo ?proc to za 11 dni neodjelo z prahy ??

  KLADY: Umi vsecko naslibobavat
  ZÁPORY: 10 dni čekání na balik z prahy do ostravy 10zavóano ze to davaji dpd ze zitra to mam 11 den dpd stale nic nedostalo Mozna to nekdy prijde
  (5) (0)You have already voted this
 72. Reagovat
  hanah 3.1.2020 v 14:29

  Mnohokrát služby využito. Dobrá komunikace, rychlá dodávka, bezproblémové výdejny. Až letos a to teda stálo ( vlastně ještě stojí) za to. Nejprve mi nepřišlo echo k výdeji jednoho balíku, až když jsem se začala po něm pídit, řekla mi paní ze Zásilkovna.cz, že ho už poslali zase zpět k dodavateli. A podruhé: 20.12.- fyzický příjem balíku Zásilkovnou.cz. 21.1. Až v 19,01hod přišla SMS, že zásilky jsou připraveny k výdeji, ovšem ve výdejně zásilek v jiné obci-Švermově. A tam ten samý den zavřeli už v 11 hod s tím, že balíky je možné vyzvednout až za 13 dní !! A to v době vánoc, kdy tato služba je snad nejvíce smysluplná!! Když už jsem se s tím smířila, chtěla jsem si balík vyzvednout hned ráno za těch 13.dní, tedy 3.1. Den předem jsem volala Zásilkovnu.cz, aby balík už nikam nepřeposílali, že si do Švermova radši zajedu hned ráno. Jenomže mi bylo řečeno, že už to nejde, že balík už je znovu přeposlaný do naší obce-Libušín. No, dobrá, tak si to ohlídám a zavolám do zásilkovny v Libušíně radši během dopoledne, kdyby náhodou zase nedošlo echo k vyzvednutí zásilky. Jenže, balík nikde. Po vyzvednutí balíku řidičem ve Švermově prý znovu musí doputovat někam, odkud ho znovu pošlou k nám do Libušína. Takže, díky čísi lidské chybě, zadržuje zásilkovna mé vánoční dárky už 14 dní a balíky stále ještě nemám. (psáno 3.1.2020 ve 12:41h)

 73. Reagovat
  Jakub 3.1.2020 v 15:02
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Tragedie, tragedie a jeste jednou tragedie!! 21.12.2019 jsem si objednal balik. 23.12.2019 ho Zasilkovna dostala, aby ho predala na vydejni misto. Chapu, Vanoce, takze jsem ani nepocital s tim, ze bude do vanoc, to je ok, ale ocekaval jsem, ze bude do konce roku. To jsem ale netusil, ze cela Zasilkovna bude jeste po svatcich mimo provoz. Navic kdyz jsem sel okolo zvoleneho vydejniho mista, na dverich byla cedule, ze od 23.12. – 6.1.2020 maji zavreno. Nechapu, proc tohle nebylo 21.12. uvedeno na strankach Zasilkovny kam jsem si nechal zaslat balik? Nebo to ty provozovny nemusi Zasilkovne sdelovat?? Nerozumim, ale asi jsou radi za kazdeho, kdo je ochoten balik vydat… Tak jsem se 30.12. na Zasilkovnu dovolal s tim, ze bych rad balik vyzvedl nekde jinde. Pani ochotna a nabidla mne, ze kousek od meho bydliste je vydejni misto a ze to tam hned posle a ze si to 31.12. vyzvednu. Ano, dnes je 3.1.2020 a balik nikde. Dostal se na nabidnute misto, pani z vydejniho mista ho ani neprijala do systemu, takze se vlastne ani poradne nevi kde je a vzala si volno do 7.1.2020. Takze jsem si fakt pomohl s presmerovanim. Pokud budu moc, priste se Zasilkovne vyhnu obloukem, protoze tohle je vrchol.
  Zaverem bych chtel rict, ze nechapu lidi, co nadavaji na ceskou postu. Vite kdy maji otevreno a k baliku se snadno dostanete.

  KLADY: Na zadny klad jsem neprisel, ale mozna cena pro odesilatele.
  ZÁPORY: Viz text
  (4) (0)You have already voted this
 74. Reagovat
  Popelková 6.1.2020 v 15:30

  Už jen to, že si musíte založit účet na Google, odsouhlasit a poskytnout osobní údaje, odsouhlasit reklamy,je katastrofa. Jsme jak ti očipovaní psi, velký bratr nás sleduje i přes zásilkovnu – aplikace v podstatě špehovací. NIKDY bych to nepoužila. Lákají na cenu – ale jak se říká “laciné-dvakrát placené”. Neboli i zadarmo je to drahé.Zlaté PPL, GLS a Česká pošta.

 75. Reagovat
  Petra 7.1.2020 v 22:44

  Katastrofa

 76. Reagovat
  Lubos 9.1.2020 v 2:23

  Zasilkovna přijala balíček a 31.12.2019 zaslala info že na výdejním místě mají do 8.1.2020 dovolenou a že si mohu zásilku nasměrovat na jiné výdejní místo. Což jsem udělal hned jak informace přišla. Výdejní místo se mi v aplikaci i změnilo. Od té doby bohužel žádný pokrok a balík stále nemám. Balík je stále na depu v Plzni odkud nevyjel ani na původní ani na nové výdejní místo. Po 6ti telefonických urgencích, pak až nepříjemných se stále nic neděje a jen dostávám informace když už jsem neprijemnej že to urgovali na depu a že vidí že došlo k nějakému teď již opakovanému přeštítkování.
  Kam si mám stěžovat už nevím. Ty marťaňi na call centru si z nás dělají jen srandu a na cokoliv říkají že mám vyčkat 24hodin. Balík stále nikde. Zlatá Česká pošta. Ta mi balík vždy doručí a jezdila i o vykendech a hlavně, doručí až domů. Mě zásilkovnu zvolila nějaká pofidérní polská společnost která i vybrala výdejní místo. Je to katastrofa

 77. Reagovat
  JK 10.1.2020 v 9:19
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  No, já už podruhé čekám týden id doručovaní, pořád na cestě, pokaždé jiná pobočka, dokonce v jiném kraji.

  ZÁPORY: Extrémně dlouhé a nepředvídatelné doručování.
  (2) (0)You have already voted this
 78. Reagovat
  Jiří. K 10.1.2020 v 9:41
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nevěřil jsem že může existovat něco horšího než pošta,ale zásilkovna to je teprve banda……..#*¡!%&….
  Nikdy bych si od nich už nenechal něco doručit ale když plno lidí nebo eshopu nemá jinou možnost.

  KLADY: Žádné klady jsem nezaznamenal, možná cena ale klidně dám 200,- za poštovný když to budu mít druhý den, tady dá člověk 70 Kč a čeká 3-5 dní
  ZÁPORY: Myslel jsem si že pošta je nejhorší balikovka, ale po několika zkušenostech se zasilkovnou jsem zjistil že nejhorší je rozhodně zásilkovna 29 obj během roku a jen 3 dorazily do druhého dne. Kcemu je ze to stojí pár korun když člověk čeká na balík jak pes před krámem.
  (7) (0)You have already voted this
 79. Reagovat
  zzz 11.1.2020 v 12:51
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  zmatek nad zmatek…raději fakt česká pošta, než tahle parodie na zasílání

  ZÁPORY: vše, nevědí nic, balík je někde ztracen, odpovědi na emailu se člověk nedočká...
  (6) (0)You have already voted this
 80. Reagovat
  Markéta 14.1.2020 v 10:08
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Nejlepší. Ze všech dopravců nejrychlejší a cenově přijatelné. Pokud je možnost,vždy volím zasilkovnu.

  KLADY: Rychlost,komunikace,cena.
  (2) (5)You have already voted this
 81. Reagovat
  Jan 17.1.2020 v 7:59

  Odcizili mi balicek. Ano, odcizili, za tim si stojim.

 82. Reagovat
  petr 21.1.2020 v 18:22

  Nic nedělají zadarmo a stejně mizerně jako ČP.

 83. Reagovat
  Dominika 21.1.2020 v 18:45

  Šílené chování kurýrů. Zboží objednané přes službu zásilkovna mi většinou přijde rozdrcené na padrť. Ani k tomu nemám co říct. Nechci vidět, jak se chovají k balíčkům.
  Dneska mi přišel jeden s obrovským nápisem “křehké” a co myslíte. 5 drahých velkých Yankee svíček v záplavě střepů. Totálně rozmlácené. Fakt děkuji. Už nikdy víc.

 84. Reagovat
  Marie 22.1.2020 v 17:04
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  POJIŠTĚNÝ balíček ztratili, vymazali ze systému a nekomunikují. Pěkný vykukové, jediný kontakt je na call centrum, kde vám žádný další nedají a pouze slibují, přes měsíc se bohužel nic neděje. Emailové adresy to samé. Už přes ně nikdy nic posílat nebudeme.

  KLADY: už žádný
  ZÁPORY: Není pobočka, chybí kontakty, call centrum nepomůže, emaily neřeší
  (3) (0)You have already voted this
 85. Reagovat
  Petr Minul 12.2.2020 v 14:23

  Nedoporučiji.

 86. Reagovat
  Lenka 14.2.2020 v 19:02
  4
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  80

  Já přijala už snad desítky balíků od zasilkovny a již několikrát i poslala.
  Dodání levné a vždy krátké a nic netnicend. Nechápu ty komentáře a nadávky. V životě se nic nerozbilo a neztratilo. Vždy je to jen o tom to řádně zabalit!! Naproti tomu u pošty už v životě nikdy. Dvakrát tak drahé a zničí vše.
  Posílání balíků je úžasné jednoduché, o polovině levnější než pošta. Vše jen vypnuté doma na telefonu zaplatíte těch pár korun a jen zanesete na pobočku. .
  Co sem tu četla tak ve většině případů není chyba zasilkovny ale toho kdo to posílá. Špatně zabalené nebo větší balík nez je zaplacen. Znám cechy a je mi jasné že někdo určitě chce využít nekontrolovanou u podání balíků a pošle víc jak 5 kg za cenu 5kg a pak si stěžuje.
  Za mě je zasilkovna jednička a ppstu už nikdy v životě

  KLADY: Levné oproti nehorázně drahé poště, poslání i dodání.Pohodlné poslání balíků bez front a stresu
  ZÁPORY: Zatím žádný
  (1) (4)You have already voted this
 87. Reagovat
  Olga Šalková 15.2.2020 v 12:06
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Šílené, využila jsem zasilkovnu v Jindřichově Hradci, Nežárecká,Prevedent,narazila jsem na arogantní a nepříjemnou paní na výdejně, dlouho jsem čekala, dokonce po mě ječela, už nikdy více, raději si priplatnim za jinou variantu.Zasilkovnam dávám palec dolů

  ZÁPORY: Strašný zážitek, takové jednání jsem ještě nezažila.
  (3) (0)You have already voted this
 88. Reagovat
  Jakub Urban 21.2.2020 v 18:38
  1.75
  Rychlost doručení
  70
  Jednání se zákazníkem
  0

  Zásilku odeslali na jiné místo, aniž by mi dali šanci si zvolit místo. Teda volali, celkem 1x, měl jsem jednání a nevzal telefon, po hodině jsem volal zpět, ale pozdě, už došlo k přesměrování. Ochota to řešit moc nebyla. Ochota předat feedback také ne.

  Sami se rozhodli, že poslat do obchodu, kde maji 8-16.00 oproti 8-21.00 je nejlepší volba.

  Navíc, zásilka byla poškozená, takže super zážitek. Jel jsem pro to v čase, který mi nevyhovuje, na místo, které mi nevyhovuje, abych dostal rozbitou zásilku.

  (2) (0)You have already voted this
 89. Reagovat
  Marek 5.3.2020 v 17:41

  Dodání zásilky z jednoho konce Prahy na druhý na víc než dva dny mi přijde trochu mimo.

  Když už jsem zavolal a zeptal se na stav, tak mi prozradily, že zásilka byla doručena na VM ale zároveň opětvoně vrácena na depo bez jakékoli informce…

 90. Reagovat
  Petra 6.3.2020 v 12:59

  Doba doručení naprosto neodpovídá Zásilkovnou uváděné době. Systém pro sledování zásilek není synchronizován s mobilní aplikací. Na e-maily společnost reaguje pomalu. Tuto službu lze využívat pouze v případě, že máte rádi loterii a nezajímá vás, kdy zásilka bude doručena nebo jestli vůbec.

 91. Reagovat
  Petr Dolének 7.3.2020 v 9:42
  4.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  80

  Cokoliv jsem kdy objednával, nikdy jsem neměl problém.

  KLADY: Já mám se zásilkovnou zatím jen samé pozitivní zkušenosti. Všechny zásilky dodané včas a bez problémů. Zákaznická linka - ochota a příjemnost, vše vyřešeno bez problémů.
  ZÁPORY: Nic
  (1) (1)You have already voted this
 92. Reagovat
  David 13.3.2020 v 12:04
  1.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  50

  Doba doručení je tragická a neodpovídá dnešní době. Bohužel ani není vidět, kde se balík zrovna nachází a nebo to jen nefunguje. Balík byl 5 dnů na stejném místě.

  KLADY: Call centrum na dobré úrovni
  ZÁPORY: doba doručení, odpovědi na emaily
  (1) (2)You have already voted this
 93. Reagovat
  Jaromír Sproseč 15.3.2020 v 9:46
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Určitě nemohu paní Kijonkové upřít skvělý nápad, ovšem to je jediná věc. Se Zásilkovnou spolupracuji formou výdejního místa a nutno říci, že za poslední rok jediné potíže různého charakteru jsou právě s tímto partnerem. Ať už jde o balíky které nejdou načíst do systému či o navýšení balíků během vánoc pro které mnoho prodejen nemělo kapacitu a stejně na jejich prosby nikdo nereflektoval. Neschopnost operátorů či neschopnost komunikace po emailu až po neschopnost komunikace mezi kompetentními odděleními a zaměstnanci. Jediné čeho paní Kijonková dosáhla je vytvoření vše pohlcujícího chaosu o čemž svědčí i některá opatření jež přímo zavedla a pod něž se podepsala. Ergo, kromě dobrého PR a trochu schopných lidí kolem sebe je ona sama spíše zmatenou tvářičkou na obálkách časopisů.

  (3) (1)You have already voted this
 94. Reagovat
  Jakub D. 15.3.2020 v 20:54

  Vše bez problémů skvělá volba mezi dopravci !

 95. Reagovat
  Jaroslav 17.3.2020 v 11:01

  rozhodne lepši jak ČP odny mam věčne vsechny baliky nacpane ve schrance aje jedno esi sou placene nebo ne

 96. Reagovat
  Aleš Trojan 19.3.2020 v 10:45

  Vím,že současná situace kladným hodnocením příliš nepřispívá.Lze tomu i rozumět.
  Velkou chybou však je skutečnost,že dochází ke značným disproporcím v otázce INFORMOVANOSTI zákazníků ze strany centra a jednotlivých poboček – zásilkovnami ve městech a obcích.Například z centrály jsem obdržel informaci,že mé zboží je na jisté pobočce připraveno k vyzvednutí po zaplacení v hotovosti i MOŽNOU PLATBOU KARTOU. Když jsem se na výzvu do zásilkovny v Bělehradské ulici v Pardubicích dostavil,zásilka mně vydána nebyla,nebot´ oni vyžadují placení POUZE KARTOU…. ? ! Tato informační nejednotnost rozhodně kredibilitě a dobrému jménu Zásilkovně jako takové, určitě do budoucna příliš nepomůže.Hezký den.

 97. Reagovat
  Kateřina 20.3.2020 v 10:24

  Z důvodu dovolené na mnou vybrané místě zásilkovny mají dovolenou. A již 3 den čekám na svou zásilku, která se nachází ani nevím kde! Přicházejí mi jen opakující se emaily od zaměstnanců, vyčkejte na sms s kodém a výdejním místem. Nepokojenost obrovská. Ještě k tomu za této situace, když v balíčku je šicí stroj a nemám jak šít roušky. Tuto firmu již nikdy víc nevyužiju.

 98. Reagovat
  Axtel 26.3.2020 v 0:13
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zdravím, každý chce napsat slušnou kritiku. Já si řekl že napíšu něco po čem se lidi u téhle společnosti zastaví a zamysli se jak se dá vydělat na koronaviru. Takže balikovna doručuje zásilky i v téhle době kdy nás straší bacily, což je musíme pochválit, ale myslíte si že to dělají s dobrym úmyslem??? Teď jen si představte kolik balíku denně balikovna doručuje(opravdu hodně) . Vemte si balík si objednáte na dobírku, který budete chtít zaplatit hotově na výdejním místě. Samozřejmě vás to bude stát víc na poplatku. Teď si Vemte že balík doručí na výdejní místo a pošlou vám SMS s tím že lze zaplatit jen kartou, ale ten poplatek v tom nechají což činí cca 19 Kč záleží na různých okolnostech a cena se může lišit v řádech korun. Teď se zamyslete kolik lidí jim dá svoje peníze aby svůj balíček dostali i přes to že dorucovatel porušil smluvní podmínky a ještě vás okrade. No vítejte v realitě kde se vydělává na koronaviru :) Kdo má koule šup s tím do novin tohle je realita toho jak funguje společnost zisilkovna. Cz nemluvě o tom že informovat finanční úřad je zcela na místě. Nebudu se ani vyjadřovat k jejich vydiracim praktikám. Postup následný informujte eshop že zasilkovna zmarila doručení balíku, na balikovnu napište ať si s balíkem vytrou víte co že se nenecháte okrádát a víc s nemá není třeba komunikovat. Bude dost lidí co teď na tenhle problém narazí a je jednoduché s nemá zatočit a pro ty co na tu jejich hru s placením přes kartu přistoupili doporučuji po nich chtít poplatky z5 nemají na vaše peníze nárok..

  KLADY: Nejsou
  ZÁPORY: Těch se nedokážu dopocitat.
  (3) (2)You have already voted this
 99. Reagovat
  HM 30.3.2020 v 6:53
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zásilkovna má mou zásilku skoro týden, v pátek měla být doručena na výdejní místo, které mezi tím zrušila . Zásilka je opět na depu a já nemám tušení kam ji nakonec doručení a hlavně KDY! Komunikace s infolinkou taky na nic.”

  (3) (0)You have already voted this
 100. Reagovat
  Zdeňka 31.3.2020 v 20:15
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nikdy víc……
  Balíček ztracený, jen se vymlouvají…..

  ZÁPORY: Ztratily mi balík...... A domluva žádná....
  (2) (0)You have already voted this
 101. Reagovat
  Veronika 1.4.2020 v 16:54

  Píši recenzi na zásilkovou v Mikulovicích u Jeseníka.Jedná se o čerpací stanici.Pán kašle na otevírací dobu,nedá vědět o změně,nebere tel. že prý cizí čísla nezvedá a zákazníkům se vysmívá.Je to arogantní řepák!Tak takto ne!

 102. Reagovat
  Hana 1.4.2020 v 18:42

  Od 13.3.2020 , kdy zaplacený balík v nemalé hodnotě zásilkovna převzala, visí dodnes 1.4.2020 někde v meziprostoru..?

 103. Reagovat
  Sára Svozilová 3.4.2020 v 9:53
  4.75
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  100

  Zásilkovna vždy super, jak odběr, tak i podání balíčku.

  (0) (3)You have already voted this
 104. Reagovat
  Vojta 7.4.2020 v 14:21

  Vyvarovat se, radši si připlaťte za jinou dodací službu.

 105. Reagovat
  Irena 9.4.2020 v 14:17

  Poškozují spolupracující firmy svými nereakcemi a prodlevami v přepravě. Zboží se mi z jedné části Prahy do druhé části Prahy přepravuje 3 dny?? Na jejich klientskou linku se sice dovoláte ale odkazuje Vás to pouze na automat, takže se nedozvíte nic bližšího než na webu – sledování zásilky. Na maily neodpovídají. Celkově nespokojenost a nedoporučuji.

 106. Reagovat
  Marenka 10.4.2020 v 21:56
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Žádný

  KLADY: Na první pohled vypadá dynamicka společnost
  ZÁPORY: Po ČR v depo zaměstnává jen 3-4 lidi ( mistři) Pracuje tam samé migranti za kterých neplatí daně Řidiče jen OSVČ ta kterých také neplatí daně Pošta zaměstnává aspoň nějak a mate aspoň základní výhody , proto poštovné nemůže být levnější než 99 Kč Zasilkovna má poštovné 35 Kč a uvědomte si že nemůžeme podporovat takovou společnost , která omr..., zaměstnance , stát . Kdyby platili tak poštovné bude 119 Kč nejmíň . Jak vůbec můžeme podporovat takovou firmu pak jsme sami proti sobě . A hlavně kam kouká FÚ, Cizinecka , úřad ochranu zaměstnanců , BOZP
  (7) (2)You have already voted this
 107. Reagovat
  Václav 14.4.2020 v 8:36
  1
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  40

  Zasilkovna katastrofa od 1.4 cekam na 3 baliky jeden otevřen 2 ztracen a e poslan az po vyhrozovani že pujdu dat trestní oznameni

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Všechno
  (1) (0)You have already voted this
 108. Reagovat
  Jana 16.4.2020 v 15:06

  Od 1.4. čekám na doručení balíku,dnes je 16.4. a balík stále nemám.Na nikoho se nemohu dovolat ani napsat email,protože všude jsou automaty a ty nepočítají s hledáním balíku.Psala jsem na tři jejich emaily a nic.Už nikdy nebudu zásilkovnu využívat a nedoporučuji nikomu!Chápu,že se může balík ztratit,ale ten nezájem při hledání …

 109. Reagovat
  Kiwisak 19.4.2020 v 12:26
  0.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  20

  Zlatá Česká pošta!! Se službou Zásilkovna mám osobně ještě horší zkušenosti, než s tolik proklínanou Českou poštou. Rádoby “služba” #zasilkovna mi například, urgentně očekávanou zásilku, bezostyšně doručila na úplně jiné místo, zcela bez nějakého předchozího varování, a při požadavku na řešení, mi bylo drze řečeno, ať si tam prostě dojedu, že nějakých 20km přece není žádná vzdálenost (jasně, a benzín mám asi zadarmo…), anebo ať si u zásilky, kterou potřebuji NÁSLEDUJÍCÍ DEN ODPOLEDNE, počkám 5 dní, než se zásilka vrátí odesílateli, a nechám si ji poslat znova (zřejmě v naději, že ji snad už dodají kam mají) !!! A v dalším případě, opět u pro mně dost akutní zásilky, kdy mi mělo dorazit zaplacené vybavení pro práci na mé zakázce nachystané na nadcházející víkend, mi nejprve v úterý v potvrzujícím mailu přišlo, že zásilka bude dodána na výdejní místo projistotu někde přes půl republiky daleko!! Okamžitě jsem tedy kontaktoval infolinku, kde mi bylo operátorkou sděleno že to tedy dává do pořádku, zásilku přesměřovává na mnou původně zvolené výdejní místo, a že se mohu spolehnout že tam bude do 2dnů k vyzvednutí. Když se po uplynutí té doby stále nic nedělo, volal jsem jim v pátek v poledne znova, aby mi laskavě sdělili, proč můj majetek už několik dní leží na jejich rozvozovém depu- abych se dověděl, že uvedené výdejní místo je údajně mimo provoz (není,chodím denně kolem!) – podotýkám, že v úterý jsem byl ujišťován že je vše v pořádku- no to dop*dele nemají v Zásilkovně telefony nebo maily, aby mě o tom třeba aspoň včas informovali? Nebo jim je tam jedno že by mě nechali čekat libovolně dlouhou dobu, zadržujíc můj majetek?! A jako “řešení” mi nabídli (vynechám úplné nesmysly, které operátorka plácala do vzduchu zcela mimo mísu) dodání V PŘÍŠTÍM TÝDNU na JINÉ výdejní místo!! Takže fungování Zásilkovna ze zkušeností vnímám jako službu, kdy si zaplatíte za to, abyste si mohli svou zásilku AŽ POTÉ CO JI POTŘEBUJETE, nahánět někde bůhvíkde sám, projíždět tím své palivo, ztrácet tím svůj čas a nervy. Vlastně takový masochismus, za který si navíc zaplatíte.

  KLADY: Nezažil jsem.
  ZÁPORY: Zaplatíte za službu, kdy jako loterii si pak můžete svůj balíček nahánět po celém okrese, a náklady na to vynaložené jdou na váš vrub.
  (5) (0)You have already voted this
 110. Reagovat
  Martin 20.4.2020 v 13:25

  To ze cekam na balik tyden.. budiz.. ale to ze mam objednany balik na dobirku, za kterou si uctujete penize a pak nelze platit v hotovosti, ale pouze kartou… to uz je vrchol… zadne takove info ze strany zasilkovny pred objednanim nikde nebylo… takze dekuji.. ale uz nikdy… to uz si radej budu chodit na postu nebo se nahanet s pplkem

 111. Reagovat
  Klára 20.4.2020 v 20:16
  1.5
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  10

  Neuznaná reklamace!

  Varuji všechny, kteří nerozbalují balík přímo v zásilkovně, rozbalujte. Balík nepoškozen, dobře zabalen a neuznali mi reklamaci jen proto, že jsem rozbalila balík venku a až poté zjistila, že je zásilka rozbitá a šla zpět reklamovat. Měla jsem smůlu, odešla jsem. Čili jsem si to, i dle slov operátorky, udělala sama. :-)

  Já přišla je o “pár” korun, tady jde spíše o princip. Léta využívám zásilkovnu a nikdy jsem nikoho neviděla rozbalovat balík na místě.

  Takhle se vydělává. :-)

  KLADY: O něco lepší než pošta.
  ZÁPORY: Pomalá komunikace
  (2) (0)You have already voted this
 112. Reagovat
  Pavel 21.4.2020 v 5:36

  K čemu je to dobre? Odesílatel pošle balíček který si vezme zásilkovna 2 dny ho drží pak pošlou stejně přes ppl nebo jinou spolecnost . A na balíček čekám týden. To už i pošta je možná rychlejší. Další pračka špinavých penez

 113. Reagovat
  David 21.4.2020 v 15:54

  Velmi špatná zkušenost s touto firmou. Týden čekám na přeposlání balíku z OC Chodov na metro Opatov. Každý den jsem na lince a vždy mě ujišťuji, jak následující den bude zásilka na daném místě. Na dotaz, jestli si mohu zásilku vyzvednout na Depu, kde od 14.4. leží, mi nejsou schopni vyhovět. Zásilka jde od 8.4. a stále ji nemám. Bylo naposledy co jejich služby využívám. Příště odesílatele poprosím a dodání přes jinou firmu, klidně i za příplatek. Nikdy více :)

  • Reagovat
   Znepokojeny zakaznik 28.4.2020 v 14:51

   Mam bohuzel stejnou zkusenost, cekam a ptam se v jakem stavu je balik.
   Od 20.4. balik na ceste, na emaily neodpovidaji, zakaznicka linka je parodie na linku pro zakazniky, zrejme zamestnavaji cizince, protoze delaji ze me nerozumi.
   Mrzi me, ze takove firmy porad existuji a jsou schopny existovat a parazitovat na lidech. Mam obavu, ze ani balik ani penize uz nikdy neuvidim. V mem pripade me to mrzi o to vic, ze to je zdravotni pomucka, kterou potrebuju kazdy den.

 114. Reagovat
  Nikola 25.4.2020 v 15:10
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Naprosto otřesná doručovací společnost!! Mou zásilku mají přes týden a nic se s ní neděje. Společnost se mnou nekomunikuje. Psala jsem jim e-mail, že by mě zajímal stav mé zásilky. Bohužel jsem se po 4 dnech čekání ještě nedočkala žádné odpovědi. Hlavně, že chtějí 70 kč za doručení. I Česká Pošta má mnohem rychlejší dodání!! Naprosto tuto společnost NEDOPORUČUJI !!

  KLADY: NIC
  ZÁPORY: 1) strašně pomalé dodání zásilky 2) otřesná komunikace
  (1) (0)You have already voted this
 115. Reagovat
  Josef 27.4.2020 v 11:23
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Objednal jsem si zboží expresním kurýrem, který mi měl tentýž den zásilku přivézt. Namísto toho čekám již 6 dní na to, abych se pak dozvěděl, že zásilku poslali zpět do eshopu. Na zákaznické podpoře také nic nevyřešili. Velmi nedoporučuji.

  KLADY: Opravdu nic
  ZÁPORY: Lživé tvrzení o expresním doručením Nulová mailová komunikace Celkově tristní služba
  (2) (0)You have already voted this
 116. Reagovat
  Přemek 27.4.2020 v 16:46

  Dodání tvrá dvakrát tak dlouho jak u ČP, Člověk si alespoň řekne, že je to levnější. Vezmou mu do přepravy balík po zaplacení poštovného, pak zavolají, že to je větší a musí to doručit domů, do telefonu lžou o tom, že je to za stejnou cenu a následně chtějí doplatek dvakrát tak velký, TOTO BY SE U ČP NIKDY NEMOHLO STÁT !!!

 117. Reagovat
  Ladislav 27.4.2020 v 20:47

  bohužel není po prvé kdy společnost uložila zásilku v zásilkovně v obci Líšnice.Bydlím cca 20 km a musím složitě dojíždět což trvá cca 2 hodiny a několikrát přestupovat,Zásilkovnu mám kousek od domova v Jílovém u Prahy nebo v Masečíně, nechápu proč neukládá v místě bydliště kde to mám pár kilometrů ,tento zpusob je neomluvitelný,na firmu se nedovoláte žádný seriozní kontakt na emaily neodpovídá tudíš nelze si sjednat změnu v uložení

 118. Reagovat
  bushpig 29.4.2020 v 9:58
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Strašný už 8 dni a balík nikde,podle trasování jezdí z Brna do Hradce a zase zpět do nějakého depa,nebo je připraven na doručení na adresu a to už je takhle 3 dny..Nikdy více tuto firmu.Hlavne ze zaplatit to chtěly honem rychle předem jinak storno objednávky..Zloději

  (3) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   Bushpig 29.4.2020 v 13:09

   Tak dneska to přišlo teda ale stejně 8 dni je moc

 119. Reagovat
  B.B. 1.5.2020 v 18:35
  3.5
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  80

  Při objednávání zboží z internetu upřednostňuju doručení NA POŠTU, nemam čas čučet doma, než mi to nějaký DPD, PPL apod. dovezou a vyzvednu si to na poště když se to hodí mně. Při poslední objednávce obchod nenabízel doručení na poštu, tak jsem musel využít službu Zásilkovna. Zboží přišlo v pořádku, ale chtěli zaplatit kartou. Já vim, že je to dneska moderní, ale já jsem zvyklej a vyhovuje mi placení normálně = penězma (a zásadně na dobírku, NIKDY neplatim zboží předem) a sere mi, když se mě timhle způsobem snaží omezovat, to se mi na poště nikdy nestalo. Tak jsem poprosil kamaráda s kartou a dal jsem mu peníze.

  KLADY: zboží do tejdne přišlo
  ZÁPORY: zboží na výdejním místě nejde zaplatit normálně penězma
  (4) (0)You have already voted this
 120. Reagovat
  Natalia 5.5.2020 v 17:11

  Zásilka mi měla dorazit do pěti pracovních dnů, což se nestalo a já musela odjet mimo Prahu. Když jsem zavolala na linku a slušně požádala o změnu adresy, pracovník mi řekl, že to není možné a zásilka mi bude docházet na původní adresu. Řekla jsem, že se tam minimálně měsíc nedostanu a jestli to znamená, že mi tedy zásilku nedoručí. Odpověď byla strohé ,,ano” bez jakékoliv snahy mi pomoci problém vyřešit. Dva dny po sobě mi volal kurýr, že je se zásilku u mě před domem i když zásilkovna byla informována, že tam nebudu. Naštěstí obchod od kterého zásilkovna přebírala balíček byl ochotný a vyžádal si zásilku zpět a poslal ji znovu na novou adresu.
  Velmi neprofesionální a neochotné jednání.

 121. Reagovat
  Petr 6.5.2020 v 13:56
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Objednal jsem v jeden den ze dvou e-shopů balíčky. Pobočka byla v obou případech svévolně změněna na jinou, která je několik kilometrů daleko, byť v okolí pár set metrů jsou jiné zásilkovny. Na zákaznické lince byla poprvé velmi milá, ochotná a chápavá paní, která bez problémů změnila výdejní místo na bližší tomu původnímu. U druhého balíčku na zákaznické lince byla nepříjemná semetrika, která mě odbyla, že to není možné a naprosto nebyla s to pochopit, natož vysvětlit, že to ten den ráno ještě šlo. Deklarace typu “Zavolejte nám, vše probereme, poradíme” nebo “vše děláme pro Vaši spokojenost” na stránkách Zásilkovny jsou tedy pouhým prázdným marketingem.

  ZÁPORY: Otřesná zákaznická podpora
  (3) (0)You have already voted this
 122. Reagovat
  Jarda 6.5.2020 v 17:11

  Po té době co Zásilkovnu využívám na všechny přepravy přišla naprosto tragická zkušenost. Balík se od 27. 4. válí na depu v Liberci (Kladenská 287/4), které údajně dle slov tamních zaměstnanců neexistuje a údajně se už vloni přestěhovalo jinam (snad do Hanychova = tam také nenalezeno). Přesto v trasování tuto adresu Zásilkovna odvodně uvádí dál. Takže balík se zbožím za 20 tisíc dodnes bez jakéhokoliv vysvětlení nedoručený. Naopak různými jedinci z info linky denně lživě tvrzeno že je “vidět na rozvozu” – čtvrtek, pondělí, úuterý a i dneska. Ani jedno nebyla pravda. Na reklamační e-mail dodnes neodpovězeno. Termín dodání nesdělený, vedoucí operátorem zapírán, adresa depa nesdělena, falešné depo přešlé mlčením, a navíc si dovolili do sledování zásilky doplnit po první reklamaci že byla doručena 30. 4.! Klamání zákazníka, podvod. Patrně touží po žalobě nebo o reportáži od pana Berky? Takže balík ze Slovneska byl v Liberci za tři dny a od té doby je nezvěstný. Jen lži a vytáčky. Absolutně po tého skutečnosti NEdoporučuji!

 123. Reagovat
  Tamara 7.5.2020 v 16:04

  V žádném případě nedoporučuji. Zaplatila jsem víc než na poště, protože kod pro odeslání balíčku mi na mobil nepřišel, komunikace žádná.

 124. Reagovat
  st 12.5.2020 v 1:16

  Zdravím. Aliexpress asi letos začal využívat jiného evropského přepravce https://t.meest-group.com/mymeest/int/ , který využívá českou zásilkovnu. Zásilkovna ignoruje osobní adresy klientů a odesílá balíky na své výdejní body, aniž by o tom klient ALiexpressu věděl, nebo si tuto službu objednal. Na balících, které jsem doslova vypátrala bylo pouze mé jméno a výdejní bod, který svévolně určil meest (bez tel. čísla a mojí osobní adresy). Na mé reklamace Zásilkovna odpověděla, že si toto konkrétní doručování, resp. konkrétně tyto výdejní body objednal klient (tzn. meest, potažmo ALiexpress) a že jinam doručovat nebude a nemůže. Takže reklamace zásilkovna nechce uznat. Takže moje balíky se vrací zpět do Číny, aniž bych věděla o tom, že přišly do výdejního bodu a adresu této výdejny. Když jsem reklamovala na výše uvedeném odkazu několik zásilek (meest), tak existence zásilek v jejich systému byla obratem po reklamaci smazána, takže pak již ani zásilka v systému neexistuje (neposílají žádnou zpětnou vazbu, např., že jste zadali nějaký požadavek.) Aliexpress se tváří, že za špatné doručení může prodejce nebo klient, který si zásilku nepřevzal (Aliexpress také ignoruje fakt, že klientem nebylo objednáno na výdejní bod, ani že o tom klient něvěděl). Ali má v systému automatickou informaci (od firmy meest), že zásilka byla doručena (byla doručena na výdejní bod), takže to považuje za doručené. Aliexpress se tváří, že mě jako nechápe a posílá mě pro zásilky, které již byly dávno odeslány zpět do Číny. Ali se tváří, že přece bylo doručeno. Nikdo nechce nést zodpovědnost za špatné doručování. Fakt nemám zapotřebí se rozčilovat a běhat po městě každý týden po různých výdejních bodech zásilkovny a hledat, jestli mi tam něco přišlo z Číny. Psala jsem prodejcům, aby reklamovali u managementu přepravu, nicméně na to nelze spoléhat, muselo by to být zřejmě hromada stížností. Aliexpress rozhodce se mě vlastně vždy jen snažil formálně zbavit. Předtím doručování fungovalo vcelku dobře. Teď je to naprosto nespolehlivé a jen přicházím o peníze. Přišla jsem tak letos o dost peněz. Zvažuji, už na Aliexpress asi nebudu nakupovat. Zásilkovnu jsem informovala o tomto problému, s tím, aby situaci se svým obchodním partnerem vyřešili – nehodlají s tím nic dělat. Také se pouze snaží člověka formálně zbavit.Tak to jsou mé letošní zkušenosti. Hezké dny přeji.

  • Reagovat
   Radek 18.5.2021 v 8:39

   Aliexpress změnil svou politiku k kupujícím. Stačí, že je v systému nějaké tracking ID a nedoručenou zásilku považuje za doručenou. Spor o peníze prohrajete a zboží nemáte.

 125. Reagovat
  Bětka 12.5.2020 v 16:03

  Absolutní nespolechlivost. Balík jsem si nechala poslat přímo na adresu. V den doručení dopravce volá, že za 15 minut přijede. Doma jsem nebyla, ale říkala jsem mu že balík někdo převezme. Bohužel dopravce do večera nedorazil. Druhý den mi přišla další zpráva, že mi baík dnes budou doručovat. Balík stále nedorazil. Když jsem zavolala na infolinku, bylo mi řečeno, že u mojí zásilky se vyskytly komplikace, a že si balík budu moci vyzvednout v nejbližší zásilkovně(výdejně). Bohužel zatím nedorazila ani sms, kde že si vlastně balík mohu vyzvednout. Kdybych si chtěla vyzvednou zásilku na výdejně, tak o to požádám, já jsem chtěla přímé doručení, takže jak říkám, absolutní nespolehlivost a už nikdy.

 126. Reagovat
  Karol Wender 12.5.2020 v 20:51

  naprosto nepochopitelné jednání – chci poslat zásilku Z Prahy do Bratislavy, nejdřív chci znát cenu na emaily neodpovídají, poslal jsem 3, volání na infolinku vždy spadne když chci přepojit na operátora, navštívil jsem podací místo, tam mi paní nadšeně říká, že si musím nainstalovat aplikaci, že to stačí. Nechci instalovat aplikaci kvůli jedné zásilce, ale paní pak dodává, že bych stejně musel mít účet na PayPal, že zaplatit to v hotovosti nemůžu, je ochotná, volá i do Zásilkovny, nabízí, že mi hovor předá, tam nechtějí a cenu jsem se stejně nedozvěděl. Možná dobré pro eshopy, ale jejich služba MEZI NÁMI JE NAPROSTO NEFUNKČNÍ.

 127. Reagovat
  Olivia Moise 13.5.2020 v 14:24
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Balíček objednávám ze stránek robino.cz před 2 týdny a dodnes jsem svůj balíček nedostal. Do vašeho zákaznického servisu jsem poslal 5 e-mailů, nikdo se neobtěžoval odpovědět. Zavolal jsem třikrát a dáme vám vědět, že moje adresa je správná, a přesto jste balíček poslali zpět robino .cz. Nejhorší zákaznický servis, s jakým jsem se kdy setkal v České republice.

  ZÁPORY: Nejhorší zákaznická podpora
  (3) (0)You have already voted this
 128. Reagovat
  Marťas 14.5.2020 v 13:33

  Špatné informování zákazníka,nemohu si změnit jiný termín, nekorektní jednání. Pokud hned nevezmete telefon, kurýr zvoní na všechny v domě. První a poslední zkušenost, nedoporočuji, jsou lepší dopravci.

 129. Reagovat
  Martin Frejlach 14.5.2020 v 17:18
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nic tak strašného jsem nikdy nezažil, Zásilkovna už nikdy více (viz “zápory”). Budu žádat o vrácení peněz prodávajícího, ať si to se Zásilkovnou vyřeší sám, já na to nemá ani čas, ani náladu.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Vše - naprosto nic neříkající informace o stavu zásilky, ani po cca 9 hodinách snahy zjistit, kde zásilka je, nevím nic. "Byla doručena adresátovi". Doma jsem nebyl a bydlím sám, takže komu ji kdo vydal (byla předem zaplacená, řádově tisíce Kč) neví snad ani Bůh. Nikdo nekomunikuje, neodpovídá na emaily. Nikdy už nezvolím Zásilkovnu jako způsob dopravy a pokud bude mít prodávající jen tuto možnost, nakoupím raději jinde. Horror
  (4) (0)You have already voted this
 130. Reagovat
  Milan 14.5.2020 v 20:09

  hodlal jsem se zaregistrovat u zásilkovny jako fyz. osoba. Ouvej — pokud není Zás. schopna vytvořit jednoduchý blbuvzdorný formulář na registraci vyvoláváto to ve mně domněnku že miliardy lidí na zemi jsou tu pro zásilkovnu a ne naopak.!! Záznická podpora ??? přiložil údajně přihlaš. formulaá s dotazem co kde napsat… po 5 de odpověď č. objednávky… ” to je označení číselné ozačení objednávky” omládl jsem o 30 let.. v podobném duchu byly i další objednávky.. Ostatní hodnocení neprovádím. Jak ale čtu zdejší komentáře nedělám si iluze,,

 131. Reagovat
  Petr 20.5.2020 v 15:08
  1.25
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  30

  Bohuzel musim konstatovat, ze rychlost doruceni je tou nejslabsi strankou Zasilkovny. Moje tri zkusenosti stacily k tomu, abych to uz nezkousel. Po prvnim vyuziti sluzby, kdy zasilka objednana v pondeli prisla az ve ctvrtek, jsem dal dopravci dalsi sanci v domneni, ze poprve to bylo mimoradne zpozdeni, ktere se bezne nedeje. Bohuzel druha a treti zkusenost byla obdobna. Podruhe jsem dokonce volal na jejich linku treti den po prevzeti zasilky od eshopu, zda mi jeste ten den dojde. Byl jsem ujisten, ze ano, zasilka je pry na ceste k vydejnimu mistu a mam ocekavat sms s vyzvou k vyzvednuti, to se vsak nestalo a balicek prisel az nasledujici den. Jen pro uplnost moje nynejsi posledni zkusenost: zbozi bylo objednano v sobotu, eshop predal balicek dopravci jeste tentyz den, pak zasilka vysela az do utery na depu v Praze, v noci na stredu byla prevezena na svozove depo, kde je stale (streda odpoledne), balicek jeste nemam. Pres vsechny nedostatky, Ceske poste, nelze uprit rychlost. Priste priplatim a vyuziju CP nebo kuryra. Je mi to lito!

  KLADY: Cena
  ZÁPORY: Delka doruceni, spatne informace poskytnute callcentrem dopravce
  (1) (0)You have already voted this
 132. Reagovat
  Zuzka 22.5.2020 v 18:30

  Balík na cestě od 27.4 2020, do depa dorazil 28.4.2020, od té doby je balík nezvěstný. Několikrát voláno na infolinku, kde nás všemožní střídající se operátoři ujišťovali, že balík je na svozovem depu, jen má nějak víc identifikačních čísel či co. Slibovali, že zavolají zpátky, až zjistí více, nezavolali, v rozmezi nekolika dnu volano znovu, opet jiny operator, ktery o zasilce nevedel nic, popr. rekl, ze to resil nekdo jiny, ale dat mi ho nemuze, vedouciho taky nemaji zadneho nebo rekli stale stejne informace – depo a vice identifikacnich cisel. Po nasem nekolikatem hovoru zavolala nějaká paní, pro nás se jevila jako spása a tvrdila, že balík je opravdu na depu a slíbila, že do tří dnů dorazí na výdejní místo, nedorazil. Podána reklamace se všema náležitostma. Odpověděli za týden, že balík je nedohledán, musim vyplnit dalsi cestne prohlaseni a uvest cenu pojisteni. Balík měl hodnotu 2500 plus zasilkovne, bohuzel nepripojisten, nase chyba a sypem si popel na hlavu. Ono nejde ani tak o ten balik, ale komunikace se zakaznikem naprosto nehorazna. Ale omlouvat se teda umi v zasilkovne vsichni, pisemne i slovne, to se musi nechat. Myslim, ze nouzovy stav ukazal co je zasilkovna zac a vyuzivat ji uz dal nehodlam.

 133. Reagovat
  Martin 28.5.2020 v 14:02

  Po třech týdnech urgencí, 7mi telefonátech, ve kterých jsem se pokaždé dozvěděl něco jiného, třech ubezpečeních, že moje zásilka byla předána dopravci a bude příští den doručena jsem obdržel tento email:

  Dobrý den,
  kontaktuji Vás ve věci Vaší zásilky Z xxxxx xxxxx.
  Bohužel u této zásilky není momentálně možné určit přesnou lokalizaci. Odesílatele Vaší zásilky jsem již o této situaci uvědomila o požádala ho o podání reklamace u naší společnosti.
  V případě, že chcete zboží zaslat znovu obraťte se prosím přímo na odesílatele Vaší zásilky.
  Velice se omlouváme za způsobené komplikace a s tím spojené potíže.

  S pozdravem


  Karolína Jandová

 134. Reagovat
  Jozef 29.5.2020 v 10:52

  Moja skúsenosť so zasielkovou spolocnostou je negativna. Zamenili adresu dorucenia a poslali balik niekomu inemu, k baliku som sa uz samozrejme nedostal a zaplateny tovar nemam. Vyhovaraju sa na dodavatela aj ked chybu s prestitkovanim spravili u nich. Ak sa tam clovek dovola tak problem riesia presmerovanim na CZ pobocku a naopak. Druhy problem bol uz pri dorucovani, sami si urcili vydajne miesto ktore som mal absolutne mimo. Zmenu vydajneho miesta som mal moznost riesit tak, ze ich subdodavatelska kurierska spolocnost by mi za dalsi poplatok dorucila balik na moju adresu. Velmi smiesny system, nezodpovedny pristup…

 135. Reagovat
  Antonín 31.5.2020 v 23:45

  Doručují naprosto na nesmyslné pobočky aniž by se se zákazníkem spojili a dali mu šanci určit místo i přesto, že balík byl zaplacen s jasně danou adresou doručení. Vymlouvají se na neviditelné prostředníky, odmítají změnit místo doručení, ignorují veškeré požadavky. Zvažuji právní kroky kvůli záměrnému kupčení s balíky bez ohledu na zákazníka.

 136. Reagovat
  LENKA 1.6.2020 v 14:45
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  První zkušenost a také poslední. Prostě tragédi. Přišel úplně cizí balík a řešení v nedohlednu. A ještě prý kdo zaplatí poštovné při vrácení správnému příjemci. No jdete někam za vaši chybu platit nebudu

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Nespolehlivost
  (4) (0)You have already voted this
 137. Reagovat
  Kamil Kopecký 8.6.2020 v 11:37

  Doručují na pobočky, které jsou klidně 5 km od místa bydliště/adresáta. Na ničem se se zákazníky nedomlouvají.

 138. Reagovat
  David 9.6.2020 v 17:45

  Díry v plastovém obalu (několik vrstev sáčku) a viditelně poškozené 2 rohy krabice!! A to bylo ze 3 stran nalepeno KŘEHKÉ!!! 1 roh poškozený tak, že polystyrén, v němž byla uložena elektronika, byl zcela popraskán!!!
  Vím, že záleží na lidech, ale takové prasata bych rozhodně nezaměstnal!!!
  NEDOPORUČUJI pro přepravu křehkých zásilek!!! Vůbec na to nehledí!!
  Víc není třeba dodávat, rychlost není vše. Nikdy více!!!

 139. Reagovat
  Iva Nováková 11.6.2020 v 11:36
  0.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  20

  Na zásilku čekám 3 dny, jde z Prahy do Prahy. Již 2 dny se převáží do Alza boxu. Reakce na e-mail-žádná. Telefonický hovor- nevíme, kdy Vám to přivezou. Toto je můj poslední výběr dopravce Zásilkovny.

  KLADY: -
  ZÁPORY: osobní vyzvednutí, přesto s platbou a doba doručení neznámá
  (4) (0)You have already voted this
 140. Reagovat
  Jan 19.6.2020 v 10:37
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Použito poprvé a naposledy. Podáno v pondělí dodáno v pátek info přes apku k ničemu prostě zatím to nejhorší. Příště raději pár korun připlatí za kvalitnější sluzbu

  ZÁPORY:
  (3) (0)You have already voted this
 141. Reagovat
  Veronika P. 22.6.2020 v 14:50
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  v pátek obdrželi od eshopu zásilku kterou prý nemohou již v pátek doručit. dobrá tedy, přes víkend prý nedoručují. V pondělí vidím, že je balíček v depu, ale že tam je napsané, že ho vezou na jiné vídejní místo, než je napsané. Během dvou hodin kdy tam ani tam stále nedorazil, tuto informaci odstranili.. Když jsem volala, prý je v depu (od 5 ráno) a doručí ho další den… Super čekat od pátku na balík, který mimochodem eshop garantoval, že dorazí již v pátek..
  Takže jak to vidím já.. balík vzali na jinou zásilkovnu, tam to zjistili, a nemohli jet 50 metrů na tu mnou zvolenou zásilkovnu která byla blízko té kde to předtím psali, že ji tam vezou, a tak ji vzali zpět do depa, že doručil zítra.. Krása.. s touto službou nikdy víc..

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: rychlost dodání šneka špatná komunikace udělají chybu a ani vás o tom neinformují
  (3) (0)You have already voted this
 142. Reagovat
  Milan 23.6.2020 v 12:07
  1.75
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  50

  Dříve bylo dodání druhý den. SMS přišla do 14 hod.
  Takže se to dalo cestou z práce vyzvednout.
  Teď i když je na vydejním místě druhý den tak SMS
  příjde pozdě, takže vyzvednutí až další den.

  KLADY: Cena
  ZÁPORY: Dříve dodání do druhého dne, Dnes i 6 dní dodací lhůta. Bohužel se zhoršují.
  (2) (0)You have already voted this
 143. Reagovat
  ladislav Stodola 25.6.2020 v 11:21

  stížnost
  Zásilka Z 482 5787 620
  Stav zásilky: Odeslána přepravcem

  Odesílatel můjZEROwaste.cz
  http://www.mujZEROwaste.cz
  Číslo objednávky 2002546
  Dobírka
  Název výdejního místa/dopravce CZ – Nejvýhodnější doručení na adresu
  Platba kartou Ano
  Podrobnosti
  22. 06. 2020 10:50:20 Příjem elektronických dat k zásilce.
  22. 06. 2020 15:28:03 Příjem zásilky na podacím místě Jablonec nad Nisou, Anenské nám. 3049/6.
  23. 06. 2020 15:31:32 Příjem zásilky na expedičním depu Liberec, Kladenská 287/4.
  24. 06. 2020 04:11:20 Příjem zásilky na expedičním depu Praha, U Arborky 696.
  24. 06. 2020 08:27:38 Přiřazení trasovacího čísla externího přepravce: 4825787620.
  Trasování dopravce
  CZ – Nejvýhodnější doručení na adresu
  24. 06. 2020 04:26:08 Zásilka zařazena do rozvozu pro den 24.06.2020.
  24. 06. 2020 08:13:46 Zásilka byla naložena na rozvozové vozidlo.
  24. 06. 2020 08:26:06 Doručování zásilky (předpokládané doručení v čase 12:00 – 14:00 ) – 1 . pokus.
  24. 06. 2020 16:15:32 Zásilka doručena.
  Dobrý den !
  potud bylo vše v pořádku…..po smluvemé čase nejen že še nikdo neozval ale pracně jsem musel hledat na vašich stránkách někoho kdo mě vysvětlí co se vlastně děje. Po 2,18min přijel arogantní váš zaměstnanec který nejen že se neomluvil že jede pozdě ale ještě mě řekl že když se mě to nelíbí že odveze zásilku žpět.Navic potvrzení o zaplacení vypadalo takhle přiklídím v příloze……dnes mě do emailu teprve přišel řádný doklad o zaplacení. Z něčím takovím jsem se nesetkal ani za bívalého režimu .Nepočítejte s tím že bych vás někdy nekomu doporučil velice nespokojený zákazník Ladislav Stodola

 144. Reagovat
  Lucka 27.6.2020 v 10:32
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Nejlevnější poštovné dobre vydejni místo proto jsem tuto službu využila po 10dnech pořad balík někde leží a vlastně nevím kdy přijde blba a poslední zkusenost

  KLADY: Množství vydejnich míst
  ZÁPORY: Čekám 10dni na balík zatím je údajně v Plzni depo už skoro týden nechápu proč poslední cesta ze zasilkovnou
  (4) (0)You have already voted this
 145. Reagovat
  Veronika 29.6.2020 v 16:37
  0.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  20

  Objednani zbozi ve ctvrtek a v pondeli ho porad nemam diky Zasilkovne, pres PPL uz by tu bylo. Bez informace o tom, ze to bude takto trvat. Velke zklamani, ze jsem nezatrhla PPL, mela bych tu vse uz v patek.

  (1) (0)You have already voted this
 146. Reagovat
  29.6.2020 v 21:13
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Hrozná společnost, ztratili balík a žádný kompenzace, ne používejte !!!

  KLADY: Hrozná společnost, ztratili balík a žádný kompenzace, ne používejte !!!
  ZÁPORY: Hrozná společnost, ztratili balík a žádný kompenzace, ne používejte !!! !debili
  (4) (1)You have already voted this
 147. Reagovat
  Helena 1.7.2020 v 12:45
  4.5
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  90

  Zásilkovna – Květinářství
  Bratří Čapků 2778, 43801 Žatec
  Velmi arogantní a neochotná prodavačka
  Už nikdy více

  KLADY: rychlost dodání
  ZÁPORY: Zásilkovna - Květinářství Bratří Čapků 2778, 43801 Žatec Velmi arogantní a neochotná prodavačka
  (3) (0)You have already voted this
 148. Reagovat
  Veronika Martinková 3.7.2020 v 13:30
  1.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  40

  Balík s doručením 1-2 dny trčí 3 dny v Brně v depu, nakonec je doručeny na špatnou pobočku, kde není možné ho výzvednout. Když kontaktují zasilkovnu s otázkou kde je balíček je mi odpovězeno ,, JE NA CESTĚ”. Už nikdy více Zasilkovnou.

  KLADY: Cena
  ZÁPORY: Špatně doručena zásilka, dlouhá doba dodání ( rozhodně ne 1-2 dny), špatná komunikace
  (3) (0)You have already voted this
 149. Reagovat
  Tomas T 12.7.2020 v 8:47

  Poslal jsem zásilku z Olomouce do Hradce. Napřed týden ležela bezdůvodně na depu v Brně, pak byla v Plzni, Praze, Ostravě a nakonec mi bylo oznámeno že se zásilka ztratila. Že bude uhrazena. Vrátíl jsem dotyčnému peníze. Za 14 dní se mi zasilka vrátila špinavá, poničená. Na dotaz co to má znamenat mi bylo sděleno, že se našla a že mi tedy nic nahrazovat nebudou. Vše mi bylo sděleno arogantně a drze… Je to spolek obyčejných šmejdů….

 150. Reagovat
  Filip 15.7.2020 v 12:18
  1.25
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  0

  Před více než 2 měsíci, jsem dostal informační email, že převzali zásilku a během pár dní mi bude doručena. Když ale ani po týdnu nedorazila na výdejní místo, napsal jsem email. Bylo mi sděleno že zásilka se ztratila na depu. Kontaktovala mě paní a po telefonu jsem jí podal veškeré co nejpřesnější informace o balíčku (informace jsem si zjistil sám od odesílatele), chtěla také, abych kontaktoval odesílatele, aby také podal reklamaci, aby to měli z obou stran. Řekla mi, že zásilku budou hledat a do měsíce to bude vyřízeno. Po měsíci jsem se tedy opět ozval, jak to se zásilkou vypadá. Po dvou dnech mě emailem odsekli, že se zásilka nedá dohledat a stále jí hledají. Nyní po dvou měsících jsem se připomněl znovu. A přišla mi drzá odpověď, že čekají, až jim odesílatel dá informace o balíčku, aby ho mohli dohledat. Přitom informace mají už 2 měsíce a stále se jen vymlouvají. Myslím si že 2 měsíce je sakra dlouhá doba na to, aby balík našli. A pokud nenašli, zřejmě asi ani nenajdou a měli by vrátit peníze, což se jim evidentně nechce. Takže za mě už nikdy víc!!!!

  ZÁPORY: Naprosto katastrofální přístup k reklamacím. Na emaily odpovídají až třetí den, nezájem a samé výmluvy.
  (4) (0)You have already voted this
 151. Reagovat
  Michal 23.7.2020 v 20:24
  2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  Zásilkovna spolupracuje s Polským distributorem Meest.pl, který roznáší balíky po evrope z čínských internetových tržišť,
  balík se nedá odeslat na doručovací adresu ( tam, kam měl doopravdy dojít ) i v případě, že by jsem si připlatil. Balíky jsou přelepeny distributorem s adresou zásilkovny, poté víceméně uvězněny na zásilkovně a jsou zaslány do týdne po nevyzvednutí zpět do číny. ( balík se dá prodloužit, aby zůstal na zásilkovně, ale k čemu je to dobré, když se tam kvůli otevírací době stejně jentak nedostanu )
  Jelikož je doručovací doba přes 60 dnů, je to těžké si plánování odhadnout, když je otevírací doba od 8 do 12 na mé pobočce. a pouze v pracovní dny.

  Určitě nejsem první a ani poslední, bylo by dobré aby se konečně našlo řešení. tento rok je to katastrofa s balíky z číny. prodejce o tom neinformuje, distributor o tom informuje, až když je pozdě a zásilkovna to po doručení neřeší, protože to vypadá, jako kdyby si odběratel vyžádal zaslání balíku na zásilkovnu, což vůbec není pravda, to rozhodla pouze třetí strana mezi kupcem a prodejcem. a kupec se to dozví až, když balík příjde k hranicím české republiky.

  KLADY: Zásilkovna je dobré místo pro vyzvednutí zásilky. Pokud jejich služby chci využít, což jsem prozatím nikdy neměl v plánu.
  ZÁPORY: Namísto aby zde byla možnost si připlatit za zaslání na doručovací adresu, co je na balíku, si raději dá Zásilkovna tu práci balík zaslat zpět do číny. a nevyhovět zákazníkovi i za cenu platby.
  (1) (0)You have already voted this
 152. Reagovat
  Konstantin 24.7.2020 v 12:13
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Čekám na zásilku, pro kterou jsem schopný dojet za 15 minut na podací místo, a kterou bych potřeboval na víkend. Bohužel mi mou zásilku nikdo nevyda a musí projít kolečkem přes DEPO :) A to jí mám zaplacenou….takže je už moje! Cena je levná, ale úroveň české pošty.

  KLADY: Hmmm, po dnešku už asi nic.
  ZÁPORY: - zpomalene dodání, moje zásilka prostě leží v 20 km ode mě, a nikdo mi jí nedá, - úroveň české pošty, - jednání je takové, že jedeš podle jejích pravidel, telefonistka jede odpovědí podle našprtaných vět.
  (1) (0)You have already voted this
 153. Reagovat
  Jaroslav 24.7.2020 v 21:38

  Jsou to ulhani parchanti, zásilka podána v úterý dopoledne v 8 hodin a je pátek a zásilka je v depu, hova,….. a, kdo nahradí škody způsobené pozdním dodáním?

 154. Reagovat
  Jiří 24.7.2020 v 23:49
  0.75
  Rychlost doručení
  30
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dopravce dal balíček na jiné výdejní místo, bohužel v pátek a díky tomu mám smůlu i kdyz to potřebuji. Snad to tam najdu v pondělí pokud to někam zase nepřesune. Trochu bojovka. Na mou mailovou zprávu nereaguje. Telefonický kontakt je pouze s automatem. Do poslední chvíle nevíte kam to příjde. “Zladá Česká pošta :-)” Toto byla má první a taky poslední zkušenost!

  KLADY: levnější než pošta
  ZÁPORY: Bojovka kde se balík objeví.
  (2) (0)You have already voted this
 155. Reagovat
  Hana 27.7.2020 v 9:09
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  S touto službou jsem absolutně nespokojená.
  Balíček šel od soukromé osoby a byl předem zaplacen. Když došel na místo nemohl my být dán do ruky a na výdejním místě mi řekli, že mě Zásilkovna bude kontaktovat – tak se nestalo.
  1) Musela jsem já kontaktovat je.
  2) na jejich zákaznické lince nevěděli co je s balíkem, až když jsem jim řekla že mi ho nemohou vydat, že balík šel na přezkoumání mi paní na lince řekla no vlastně jo …. už to vidím bude to trvat týden až 14 dní a že mi bude volat výdejní místo až balík dorazí
  3) radši jsem se zkontaktovala s osobou, která balík posílala a napsala jsem reklamaci do zásilkovny.
  Opět přišel email jak s danou osobu, která balík odesílala budou kontaktovat a opět se nic nestalo – osobu nekontaktovali jen lhali po emailech. Odesilatel sám po spojení poslal veškeré info co měl + fotografii co obsahoval balík. Opět bez výsledku.

  4) balík byl otevřen už předtím než jak říkali že šel na identifikaci a byl zaslán 3 osobě, která na balíku nebyla napsaná a ta 3 osoba naštěstí znala odesilatele a volala mu a tato osoba znovu musela zaslat mě malík ale už ne přes Zásilkovnu.

  Zásilkovna jako služba lže, říká že něco řeší ale neřeší.
  Dále zaslala balík 3osobě, která se také nemusela ozvat a balík nemusela vrátit.
  Musely být vynaloženy další náklady na přepravu.
  Výsledek Zásilkovny odpověď paní na dispečinku je super že jste to vyřešily sami. Tudíž absolutní výsměch.

  KLADY: nic
  ZÁPORY: Vůbec nedoporučuji tuto službu, když se něco stane s balíkem, tak je to této službě absolutně jedno a nic s tím nedělají. Jenom odesílají emaily, kde informace nejsou zcela pravdivé. Kdybychom to neřešili odesilatel/příjemce tato služba by to neřešila. - lhaní o zkontaktování příjemce/odesilatele - nekompetentnost - nemají přehled kde se nachází balík - zasláno 3 osobě, která nebyla uvedena na zásilce - i přes veškeré informace od odesilatele vč. fotografie nevěděli co je obsahem v balíku - absolutní nezájem daný problém řešit - odškodnění žádné - nevěděli, že byl balík zaslán osobě, která nebyla uvedena na balíku jako doručující. - horší než Česká pošta
  (5) (0)You have already voted this
 156. Reagovat
  Martin 31.7.2020 v 15:31
  1
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dobrý den. Tuto firmu ABSOLUTNĚ nedoporučuji, a tímto i oznamuji, že věc předáváme přez právníky České Obchodní Inspekci. Objednali jsme si jako firma v zahraničí náhradní díl na elektroniku, museli jej předem zaplatit a po zkušenostech s doručovánim České pošty která vždy vše doručí bez jediného problému (ano dříve to stálo za p…. ale poslední dobou se 100% zlepšily) jsme byli překvapení proč nám bude zásilku doručovat Zásilkovna, nic ovšem zlého netuše jsme čekali, že ná zavolají jako Pošta a předají zásilku. Jak hrubý omyl!!! Když jsme po týdnu od oznámení, že budou následující dny doručovat koukli na sledování zásilky bylo tam, že byla vrácena odesílateli. Nechápajíce co se děje jsme kontaktovali zákaznickou linku, kde nám bylo sděleno, že nemohli opakovaně (druhý pokus) zásilku doručit a proto jí vrátili odesílateli. Na náš dotaz proč když je na adrese řádně označená schránka, nevhodili do ní avízo o nemožnosti doručení s nabídkou kde lze učinit osobní odběr, nehledě na to, že s námi komunikovali mailem o tom, že se zásilka bude doručovat a na každé zásilce ze zahraničí je uvedeno i telefonní číslo, nám bylo sděleno, že číslo na zásilce nebylo (může se stát i když nevěŕime) a že se máme obrátit na reklamace. Na reklamacích nám jemně naznačili, že se jich to netýká, a ať reklamujeme u odesilatele. Jenže odesílateli mezitím potvrdili, že zásilka byla doručena, takže ten nám nevěří že jí nemáme, takže snad až jim zpět dorazí… Ale tohle si přece nemůže doručovatelská firma dovolit se takhle chovat, aniž by zákazníka informovali o nemožnosti doručení i když bylo jak, tak odesílateli potvrdit že bylo doručeno, ale zásilku přitom vrátit!!! Už jen za tohle chování vše budeme řešit přes právníky a ČOI….

  KLADY: Po naší zkušenosti žádné
  ZÁPORY: Absolutní nezájem doručovat zásilky Jak jinak si vysvětlit,že když Vás nezastihnou, tak i když máte řádně označenou schránku tak Vám nedají ani avízo o nedoručení a možnosti vyzvednutí zásilky osobně, ale bez oznámení vrátí již zaplacenou zásilku zpět odesílateli do zahraničí, ale jemu nejdříve potvrdí předání takže se s Vámi nechce nikdo bavit protože si myslí, že zásilku máte a chcete po nich kompenzaci podvodem :(
  (4) (0)You have already voted this
 157. Reagovat
  Kimmerová 5.8.2020 v 10:43

  Opravdu velmi smutna komunikace. Byla mi dorucena zasilka na pobocku, kde maji otevreno pouze od 9 do 16.00 hodin. Kdyz jsem pozadala o premisteni balicku na pobocku jinou o par metru vedle, bylo mi receno, ze za to musim zaplatit dalsich cca 150Kc. Na pobocku, kam mi byl balicek do zasilkovny dorucen se neda dovolat…. Pani na hot lince mi odmitla poskytnou tel.kontakt, ktery ta pobocka ma a zveda – na 2kontakty na webovem portalu, pro tu danou pobocku, na ktere jsem zkousela volat 50x nikdo nezveda a nevyrizuje tel. Popravde, absolutne nehorazny a neprofesionalni a nenapomocny pristup, ze strany zasilkovny. Nevyjdou vam v nicem vstric a jeste vam vas zivot zkomplikuji.
  Jeste v zivote jsem se nesetkala s takovymto pristupem a nikdy jsem nepsala kriticke hodnoceni na nikoho. Ale v tomto zalostnem pristupu to zel jinak ani nelze!!!!

 158. Reagovat
  Josef 6.8.2020 v 12:58
  2.5
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dobrý den,
  v objednávkách zboží v e-shopech vždy volím Zásilkovnu vzhledem k příznivé ceně za službu a rychlé dodání.
  Nicméně, tentokrát jsem chtěl vyřešit problém s balíčkem se Zásilkovnou v místě bydliště.
  Na webu Zásilkovny jsem marně hledal telefonní číslo místní Zásilkovny. Pouze telefonní číslo v centrály, kde jsem poslouchal 10 minut automat a pak jsem položil.

  KLADY: Příznivá cena za službu Rychlost dodání
  ZÁPORY: Komunikací s automatem nelze řešit problém
  (2) (0)You have already voted this
 159. Reagovat
  Iveta Kopečná 7.8.2020 v 11:07
  1.75
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  70

  Vždy jsem byla se zásilkovnou velmi spokojená, protože narozdíl od ostatních dopravců mi přišel balíček vždy v super stavu a nijak nepoškozen. Ovšem už dva týdny čekám na balíček, který se nejspíš někde ztratil. Proto tuto službu nedoporučuji a příště raději zvolím PPL nebo ČP, kteří sice mnohdy doručí balíček lehce poškozen, ale alespoň ho doručí.

  (2) (1)You have already voted this
 160. Reagovat
  TUREKM 8.8.2020 v 14:49

  dva měsíce čekám na refundaci balíčku z aliexesu který zásilkovna přes opakované výzvy a hrozby (již podaným) tr.o odmítla doručit na uvedenou adresu, nevrátila jej ani odesílateli !!! POZOR JSOU TO ZLODĚJI !!!!!!!!!!!!!

 161. Reagovat
  Martin 10.8.2020 v 20:23
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Hnus už nikdy více

  KLADY: Nic
  ZÁPORY: Dlouhé čekání na zásilku, druhý den doručíme neplati, čtyři je běžná doba a ne jednou, ochota operátorů nulová. Radím radši si pro zboží zajeďte ČD.....bude to mít o něco dříve. Nemožnost použití platební karty na výdejně v dnešní době? Nejhorší kurýrní služba už nikdy více nevyužiji.
  (4) (0)You have already voted this
 162. Reagovat
  Zuzana 11.8.2020 v 22:02

  Nejhorší dopravce, co jsem objednala. Dodání mezi 15-17hod, celé odpoledne sedím doma a čekám. Nikdo nepřijel a ve 22:00hod se na webu dozvím, že nebylo 2x úspěšně doručeno a je uloženo na Zásilkovně?? To je vrchol. Zlatá pošta

 163. Reagovat
  Václav Hamáček 12.8.2020 v 14:10
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Je neskutečné, že si člověk objedná zboží v hradeckém eshopu s dodáním na výdejní místo Zásilkovny v tom samém městě ( cca. 1 km od sídla obchodu ) a zboží není k dispozici ani na konci druhého dne po předání zásilky obchodníkem Zásilkovně.

  KLADY: žádné jsem ve srovnání s jinými doručovateli nenašel
  ZÁPORY: směšně pomalá dodací lhůta
  (3) (0)You have already voted this
 164. Reagovat
  Lucie 19.8.2020 v 11:37

  Vzhledem k recenzím výše vidím, že není třeba se více rozepisovat. ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI!!!
  Už chápu, proč na svých stránkách nemají recenze zákazníků. Evidentně je vůbec nezajímají a nepotřebují být konkurenceschopní.

 165. Reagovat
  Petr 20.8.2020 v 14:14
  1.5
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  10

  V pondělí ráno (dle trackingu) přijat Zásilkovnou balíček objednaný v neděli. Ve středu ráno aktualizace trackingu, že se balíček nachází na depu vzdáleném 20 km od mého bydliště (krajské město). Ve čtvrtek ráno aktualizace, že je balíček na cestě na adresu doručení. Ve čtvrtek odpoledne volám do firmy (partner Zásilkovny), zda tam balíček už je. Paní mi oznamuje, že od středy má nahlášeno u Zásilkovny, že balíčky z technických důvodů dočasně nepřijímá. Volám tedy na Zásilkovnu, kde se ptám na řešení. Můj balíček je v trackingu uváděn, že je na cestě mezi krajským městem a 20 km vzdáleným depem. Podpora mi sděluje, že je v depu a že bude zavážen až v pondělí. Na dotaz, zda si ho můžu jet vyzvednout osobně, je mi odpovězeno striktně “Ne, to nemůžete”. Na dotaz, zda by šlo přihodit zítra (pátek) můj balíček k závozu do krajského města a uložit na jinou pobočku Zásilkovny, je mi striktně oznámeno “Ne, to by nešlo. Musíte si počkat do pondělí”. Na můj dotaz, zda existuje i jiné řešení, mě podpora Zásilkovny odkazuje na eshop prodejce, ať si to prý zkusí vyřešit se Zásilkovnou sám (sic).

  I katastrofální Česká pošta mi dnes doručila včera objednaný balíček. A i trochu pankáčský DPD mi vždy ochotně nabídne vyzvednutí zásilky přímo na depu (abych nemusel čekat do druhého dne) nebo v real-time přesměruje zásilku na novou adresu (to samé i Česká pošta). První a poslední zkušenost se Zásilkovnou. Chápu, že když jsou všechny podmínky a okolnosti příznivé, funguje i ta nejhorší služba. Ale jakmile se vyskytnou problémy, ukazuje se doopravdy, jak je která služba ochotná vycházet zákazníkovi vstříc. Respektive, jak je “customer-friendly”. Přitom, jak může být náročné zavolat nebo poslat mail do depa s tím, aby zásilku XYZ ráno přihodili do auta a zavezli na ZYX partnerskou pobočku (v našem městě jich je kolem dvacítky).

  KLADY: Nejlevnější na trhu
  ZÁPORY: Zákaznická podpora jako před rokem 1989
  (5) (0)You have already voted this
 166. Reagovat
  Martina Nováková 29.8.2020 v 11:51
  2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  Posílám přes zásilkovnu dost často a v poslední době sem dost zklamaná když posílám křehké věci.. Už nevím jak víc je balit.. Dávat to do bublinkové fólie, molitanu, X kusů novin.. A stejně mi lidé posílají fotky zničených věcí.. Tak ať mi někdo vysvětlí co za dementy tam pracuje, to tam po těch balikach skáčou nebo co s tím sakra delaj vážně nechápu.. Zajímalo by mě jestli má člověk právo na nějake odškodnění, přeci to těm lidem nebudu platit já.. Vážně katastrofa

  ZÁPORY: Zaměstnanci se k věcem chovají jako hovada
  (4) (0)You have already voted this
 167. Reagovat
  Ecaterina Gutu 30.8.2020 v 15:04

  Nejhorší skusenost…
  Zaplatila jsem za doručení balíku aby přivezli ten balík přímo domu.
  Přišla mě sms ze “dneska budeme dorucovat mezi 16-18 hod.”
  Dobře…. nikdo nepřijel ani nevolal.
  Musim hlídat kde je můj balík…. podle trekingu vypadá ze dvakrát skusil kurýr ten balík dorucovat (velké překvapeni pro nás).
  Přes den přišel mě e-mail ze balík je uložen v nejbližší vydejni místě….. ahahhaa… nenašli oni nic lepšího než uložit ten balík úplně na druhém konce města!!!
  Žádná možnost kontaktovat s nějakým operátorem…

 168. Reagovat
  Michal 31.8.2020 v 9:07

  Zdravím, chtěl bych Vás varovat před klamavou reklamou přepravní služby Zásilkovna.

  Ta uvádí, že základní balík je pojištěn do sumy 20 000 kč v ceně zásilky. Zvolil jsem je tedy pro přepravu hodinek na dobírku za 2000 kč. Výsledná cena balíku byla 84kč.

  Balík ztratili, a ještě jsem je musel nahánět já a adresát, co se děje s pohybem našeho balíku.
  Informovali mě, že reklamace běží 30 dní a pokud ho nenajdou, tak mě odškodní dle VOP.

  VOP říká, že v případě ztráty balíku Vám uhradí odškodnění 300kč. Protože abyste měli nárok na jiné plnění, musíte si totiž balík připojistit za 0,50kč za každou udanou 100kč až do výše 5000kč.

  Nějak mi tedy uniká ta luxusní nabídka, že pojištění do částky 20 000 v ceně služby.

 169. Reagovat
  Jana 31.8.2020 v 10:53
  1.5
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  10

  Bylo mi zasláno špatné heslo k vyzvednutí, doba k vyzvednutí do konce víkendu, s tím že nešla ani prodloužit!!! Zákaznická podpora funkční jen přes týden. Tak jsem napsala mail na který mi v pondělí nikdo neodepsal, a až po telefonátu mi bylo řečeno že balíček už poslali zpátky a že si to mám vyřídit já s odesílatelem.
  Takže jejich chyba a já to mám teď zařizovat…neochota a nekomunikativnost. Žádná snaha o nápravu!!! Ani omluva…nic!!!

  (3) (0)You have already voted this
 170. Reagovat
  Hana 2.9.2020 v 16:32
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Očekávám balík o Zásilkovny, volám na operátora. Operátor neví kde je řidič, nemá na něj telefonní číslo. Neví vůbec nic. Toto je opravdu daleko horší než česká pošta, u které se aspoň dovolám řidiči a jsem chopna ho někde dojet! By mě zajímalo jak mi míní kompenzovat to, že jsem si zaplatila doručení a oni mi to strčí na výdejní místo. Už nikdy víc a radši si od příslušného webu nic neobjednám.

  (4) (0)You have already voted this
 171. Reagovat
  David 2.9.2020 v 18:09
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dva balíky, podané v pondělí 24.8., dnes je středa 2.9. a ani po devíti dnech ani jeden z balíků ještě nebyl doručen na výdejní místo. Každý den volám na zásilkovnu a vždy dostanu stejnou odpověď: “Ano, já to tady vidím, balíky budou dnes doručeny”

  KLADY: Nízká cena, ale....
  ZÁPORY: .... doručovací doba neuvěřitelně dlouhá.
  (6) (0)You have already voted this
 172. Reagovat
  Karel 3.9.2020 v 20:36
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Absolutně nerespektují požadavky zákazníka a to jak ze strany eshopu, tak i ze strany adresáta. Po velmi negativních zkušenostech s externím přepravcem (DPD/Geis) byli jak eshopem, tak i adresátem upozorněni na to, aby zásilku neposílali přes tuto přepravní společnost (protože mi DPD/Geis odmítli doručit zásilku. Při další objednávce snad záměrně a naschvál další zásilku opět poslali přes tuhle společnost. Zásilka samozřejmě nikde. Od této firmy skutečně už nic dobrého nečekám. Jen by mě zajímalo jestli si to někdo vůbec přečte, nebo se ta recenze “záhadně vypaří” ani tomu bych se nedivil…

  KLADY: Bohužel žádné
  (3) (0)You have already voted this
 173. Reagovat
  Karel 3.9.2020 v 20:51
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Mě zase řidič externího přepravce (DPD/Geis) řekl dolslova: ” já do té zkurv*** lokality (moje adresa-pozn. autora) nepojedu, protože nebudu stát v koloně jak pič* 20 minut tam a to samé zpátky” práskl s telefonem a pak byl nedostupný. Zásilka se po nějaké době vrátila na eshop, kde už věděli co se stalo. S eshopem jsme se dohodli, že to pošlou znovu a dají upozornění, aby to neposílali přes tu samou přepravní společnost. Zásilkovna při druhém poslání i přes tohle upozornění (jak ze strany eshopu, tak i moje) poslala opět přes tuhle společnost. Opět mi to měl doručit ten sám řidič… telefon nebral (nedostupný) a zákaznické lince DPD/Geis mi řekli, že jsem nebyl doma (asi nevím kde bydlím). Zlatá Česká Pošta, ta aspoň hodí lístek do schránky ať si zajdu na poštu a zásilku mám, tady absolutně nic akorát sprcha arogantních vulgarit od řidiče DPD/Geis.

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: viz kometář
  (4) (0)You have already voted this
 174. Reagovat
  Petr 7.9.2020 v 16:03
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zasilkovna uz nikdy vice za 8 dni nejsou schopni zbozi dorucit.

  (3) (1)You have already voted this
 175. Reagovat
  martin 8.9.2020 v 9:47

  neskutecne dlouha dodaci doby vice nez tyden…zadne info sms,

 176. Reagovat
  Teťana 10.9.2020 v 11:32

  Myslela jsem si že Česká pošta je ten nejhorší dopravce. Není.

  Jsme e-shop, navíc označená prodejna, v Praze. Na doručení zboží nejenom ze čekám x-dnů ale navíc si ho musíme vyzvedávat sami na nejbližší pobočce (i když si platíme službu – doručení na adresu, take rozdil, nemyslite?).
  Zásadní problém je v ten, že pro někteří panove řidiče samotny fakt, ze telefoni linka adresata je obsazena, je naprosto dostacujici proto, aby změnil status v dorucovani na: Prijemce nezastizen! Neuspesny pokus o doruceni! V trasovani se pak objevi: 2 neuspesne pokusy o duruceni!! A kdy byl tem druhy, to nikdy nevi.

  Dale pani na infolince Vam ani nemuze vysvetli, jak by melo probihat ŘÁDNÉ dorucení zasilky, a nabidne, ze si mame dojit zasilku vyzvednout na nejblizsi vydejni misti sami, treba v dobe obedni pauzy (ten fakt jesli ta zasilka ma 2 anebo 20kg nikoho nezajima)…Jine reseni ji nenapada. Sepisovani dlouhych, slusnych-neslusnych emailu na reklamaci, zustane bez odpovedi.

  Takze ve finale: My si zaplatime za sluzbu, nasledne prichazime o prodeje, a spolecnost Zasilkovna o dobre jmeno, jen proto, ze zamestnava lidi kteri se ani neobtezuji vystoupit z auta a zazvonit na zvonek (v nasem pripade dvere mame otevrene 10hod).

 177. Reagovat
  Zlata 10.9.2020 v 13:52

  Zasilkovna převzala můj balík. I s dobírkou jsem zaplatila přes 80, – za odeslání zákazníkovi. Jaké překvapení, když po 5 dnech mi napsali, že balík zadrželi v půli cesty a posílají ho zpět, protože překročil rozměry. Největší jobovka byla ovšem, když jsem si balík chtěla vyzvednout a heslo ani mail nebyl platný. Zásilka byla stále vedená pro vyzvednutí adresovanému. Řešili jsme to na pobočce asi půl hodiny, protože přes automat se pomalu nelze dovolat. A že by se omluvili? Ani náhodou?

 178. Reagovat
  Maludová 11.9.2020 v 8:16

  Všeho všudy jsem se Zásilkovnou poslala zatím dva balíky. Jeden došel v pořádku, druhý kdo ví kde je. Zásilkovna odpovídá na reklamaci automatickým e-mailem, živý člověk, který by s vámi komunikoval není, tak jsem zvědavá. Hlavně, že garantují doručení do druhého dne. Balík se někde válí už přes týden.

 179. Reagovat
  Jitka 14.9.2020 v 14:01

  Zásilkovna nekomunikuje, můj balíček se od 2.9. nepohnul z místa, dnes je 14.9. na email Zásilkovna neodpovídá, na reklamační linku se nejde dovolat. O tom, kde moje zásilka je, nemám tušení a nemám to ani kde zjistit. Po pravdě už jsem se smířila s tím, že jsem o balík přišla. Se Zásilkovnou už nikdy nic nepošlu.

 180. Reagovat
  Marcela 18.9.2020 v 22:58

  Je mi smutno. Zásilkovna je jeden velký omyl a lidé, kteří v ní pracují by si jinde nevydělali ani na suchý chléb.
  Kdybych si výše uvedené příspěvky přečetla dřív, pak bych určitě nebyla tak zklamaná. Objednané zboží mi nebylo dodané ani po 10 ti pracovních dnech a v Zásilkovně vlastně ani nevědí, kam ho zašantročili.

 181. Reagovat
  Petr 23.9.2020 v 6:58
  1.75
  Rychlost doručení
  70
  Jednání se zákazníkem
  0

  Pokud se stane, že je Vaše zásilka ztracena, rovnou se se vším rozlučte. Se zbožím i penězi.

  Jednak se jim to stává asi o řád častěji, než jiným službám, ale hlavně jde o přístup.

  1. Pokud zásilku ani nestihnou navést, tak neexistuje. S náhradou se rozlučte.
  2. Pokud uplyne delší doba (myslím 2-3 měsíce) odbudou Vás s tím, že je to promlčené.
  3. Pokud je po několika měsících donutíte k nějaké aktivitě a náhodou se Vám podaří reklamaci uznat, dostanete jen minimum ceny. A to bez ohledu na Výši pojištění.
  Obrat Vás o 5000 Kč pro ně není žádný problém.

  Takže doporučuji obětovat bohům, aby Váš balík neztratili.

  KLADY: Pokud balík neztratí, jsou zajímavou alternativou.
  ZÁPORY: Přístup k zásilkám a klientům je absolutně tristní.
  (4) (0)You have already voted this
 182. Reagovat
  Valdemar 23.9.2020 v 15:05
  2
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  70

  Když jsem řešil, proč zboží odeslané v pondělí odpoledne má dorazit německé zákaznici až ve čtvrtek, zjistil jsem, že jsem udělal chybu a měl defaultně nastavenu nějakou dobu jako přepravu zásilkovnu. Možná jsem ušetřil pár Eur, ale mám hlavu v pejru, kolika mým zákazníkům dojde balíček pozdě. Do budoucna si budu dávat majzla, aby se mi už nestalo, že něco zásilkovnou pošlu. Pohybuji se totiž na extrémně konkurenčním trhu a používat služby amatérských šneků se na tomhle trhu trestá smrtí.

  KLADY: možná je to lacinější
  ZÁPORY: do Německa je to pomalejší, což je na tomhle logisticky vyspělém trhu nevýhoda, kterou nevyváží ani nižší cena.
  (1) (0)You have already voted this
 183. Reagovat
  Olivia Pajkanovičová 28.9.2020 v 17:15

  Naprostý otřes, měli mi doručit zásilku, nebyla jsem 5 minut na telefonu, možná ani to ne a měla jsem zmeškaný hovor od řidiče, když jsem mu volala nazpět, tak už to nebral, až za hodinu mi to zvednul s tím, že zásilku odveze na nějaké odběrové místo, když jsem se zeptala na jaké řekl, že neví (jinak řidič ani nezazvonil, byla jsem celou dobu doma). Volala jsem za pár dnů na číslo z kterého mi řidič volal, abych se teda zeptala kam dal moji zásilku, zvedl to jiný řidič a řekl ze si čísla střídají a že mi nemůže pomoct. Volala jsem na infolinku xkrát a vždy jsem dozvěděla akorát to, že volám mimo pracovní dobu (což není pravda) na e-maily mi neodpovídají a já jediné co chci, tak je moje zásilka, nechápu co mají za problém, ale tahle laxnost a neprofesionalita mě silně vytáčí. Už nikdy víc!

 184. Reagovat
  Petra 2.10.2020 v 9:34

  Měla jsem problém s poškozeným balíkem. Na infolince sice byli milí, ale pokaždé jsem se dočkala jiné odpovědi. V Zásilkovně mě odkázali na e-shop, v e-shopu mi řekli, že poškozený balík musí převzít Zásilkovna. Nakonec to dopadlo tak, že Zásilkovna napsala e-shopu že jí reklamaci neuznají a zároveň mě, že mám balík poslat zpět do e-shopu. Takže jsem bez peněz a s poškozeným zbožím. Zaměstnávají neschopné lidi. NIKDY VÍC!!

 185. Reagovat
  Alžbeta 3.10.2020 v 22:12

  Dobrý den, taky se musím podělit o špatnou zkušenost, konkrétně zásilkovnou v lázních Libverda. Na úvod musím uvést, že jsem se spletla a uvedla adresu v lázních Libverda (, odkud mi paní zaslala balík). Po zjištění špatně uvedené adrese jsem kontaktovala zásilkovnu v lázních Libverda o přesměrování na správné výdejní místo. Odepsal mi jistý Honza s otázkou jak mi může pomoct. Popsala jsem mu tedy výše uvedené věci.Pan mi ale odepsal, že přesměrování na jine výdejní místo nebude možné. Ale, že za poplatek 115 Kč mi zásilku přepošlu na adresu. No opravdu super řešení, no neber to, to je akce! Jenom hodnota me zásilky byla 150 Kč. Takže jsem zrušila v telefonu zásilkovnu, už nikdy víc, vemou peníze, aniž by se balík hnoul z místa a zaplatila jsem ještě jednou. Otřesné služby, otřesný personál v téhle zásilkovně!Česka pošta je na mnohem vyšší úrovni než zásilkovna ( hlavně v lázních Libverda). Ubohost takovým spůsobem tahat z lidí peníze!3

 186. Reagovat
  Markéta 5.10.2020 v 8:54

  Nepříjemná situace s řidičem, který byl hrubý a uražel těhotnou ženu s dítětem, který nedokázal dvě minuty počkat, ale musela jsem mu přeparkovat auto. Upozorňuji, že on parkovat podélně přes tři parkovací místa a já dala své auto na poslední volné místo a protože by neotevřel dveře a nevydržel dvě minuty, odřel mi zrcátko od auta, když násilím otevíral dveře, aby se i pomstil. Nadával mi do kurev, a jiných pěkných výrazů. Zásilkovna se k tomu postavila tak, že je to slovo proti slovu a že si mám řešit s policií příště sama

 187. Reagovat
  Nazar 5.10.2020 v 9:01

  Hodnocení -100000000000000
  Horší už nemůže být!!!!!

 188. Reagovat
  Tereza 6.10.2020 v 14:51

  Do dnešního dne jsem neměla se Zásilkovnou problém, ale po posledních dvou balíčcích jsem rozčarovaná. Na cestě jsou od 2.10., s deklarovaným doručením do druhého dne se rozhodně chvástat nemají – rozhodně nestihli doručit do dnešních narozenin, na e-maily nereagují. Asi si příště rozmyslím, jistota je jistota a možnost výdeje poblíž pracoviště nově vzniklou nedůvěru, obzvláště po přečtení recenzí zde, nevyváží :(

 189. Reagovat
  Mila 9.10.2020 v 11:07

  Totálně jsem vytočena, zásilku ztratí a ještě ode mne chtějí opravit čestné prohlášení. Jsou zloději nic více

 190. Reagovat
  Karel 12.10.2020 v 15:47
  1.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  40

  Dlouhá doba od odeslání po doručení-příklad Praha – Plzeň až 4 dny.Zrýchlit čas dopravy,někdy horší jako česká pošta.

  KLADY: Přijatelná cena
  ZÁPORY: Dost často velmi dlouhá doba doručení až 4 dny na nevelkou vzdálenost,zdlouhavé překládaní mezi depy,liknavost.
  (0) (0)You have already voted this
 191. Reagovat
  Pepa 12.10.2020 v 16:16
  4.75
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  90

  Poslal jsem přes Zásilkovnu už cca 250 zásilek, všechny došly v pořádku, rychle a za poloviční cenu. Základní pojištění až do 20. tis, pro srovnání, ČP má základní pojištění do cca 800 Kč., pak se připlácí. Velmi výhodné ceny do zahraničí. Velmi ulevili České poště, kdy jednotlivé pobočky byly přetěžované, lidé ve frontách nespokojení. Zatím jsem žádný problém neřešil, a doufám, že v nejbližší době nebudu :)

  KLADY: nemusíte čekat ve frontě výdejní místa jsou i v obcích , kde není pošta, nemusí nikdo čekat na pošťáka s balíčkem za větší balíky poloviční cena než konkurence spolupracují s kurýry, takže je možné u doručení na adresu, když jste doma hned po zadání údajů, zasílají zákazníkovi mail s číslem zásilky a adresou a otevírací dobou
  ZÁPORY: týdenní placení faktur , bez možnosti placení inkasem, podnět jsem na vedení však už poslal a prý je v řešení některé obchody, kde je možné zásilku vyzvednout mají krátkou otevírací dobu
  (0) (4)You have already voted this
 192. Reagovat
  Martina Urbanová 13.10.2020 v 14:01
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nedoporučuji,čekám na zásilku od pátku a stále nic,Alzabox plný tak nedoručí,ubohý,když čekáte a nic,ani nemají snahu informovat o tom ☹️

  (2) (0)You have already voted this
 193. Reagovat
  Vlasta 14.10.2020 v 9:33

  Přes týden čekám na zásilku. Nikdo se s Vámi nebaví, když se chcete někam dovolat. Frajeři mrskli zásilku někam na sklad a nic se s ní neděje. Pro mě nejhorší služba, kterou jsem mohla zažít.

 194. Reagovat
  Jakub Mrocek 14.10.2020 v 11:28
  0.75
  Rychlost doručení
  30
  Jednání se zákazníkem
  0

  Objednaná zásilka dorazila místo na adresu do jakéhosi Z-BOXu, přestože v okolí mám několik bližších výdejních míst.
  Čas na vyzvednutí pouze 3 dny, vyzvednutí znemožněno ze strany zásilkovny, neboť ho podmiňuje nutností mobilního telefonu s jejich aplikací. Na maily opakovaně nikdo neodpovídá, na chat nelze napsat.

  KLADY: Nic.
  ZÁPORY: Svévolné doručení do Z-BOXu několik km od bydliště. Nemožnost vyzvednutí zásilky bez chytrého telefonu s internetem a jejich aplikací. Nelze kontaktovat ani mailem ani chatem pro vyřešení.
  (5) (0)You have already voted this
 195. Reagovat
  Roman 19.10.2020 v 10:14
  0.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  0

  Bohužel jedna z nejhorších služeb. V době elektroniky značně zaostalá služba. Doručeny 4 zásilky. Každá jinde. Prestože nejbližší místo je 3 km ode mě, tak jedna 20 km daleko, další 30 km daleko, další zase jinde. Vše na jiném konci města. – 4 zásilky a najeto 143 km.
  Z druhé strany nevím, proč zásilkovna není schopna například po registraci, zadáním trasovacího čísla, atd (samozřejmě mezi vyrozuměním a uložením) dodat zásilku do vybraného místa 🙁 aby došlo k co nejlepšímu fungování služeb. Zatím to na mě působí, že jim je to šumák, nebo to vede někdo zaostalej. To i ČP funguje lépe.

  KLADY: neznám
  ZÁPORY: Doručování způsobem, kam se zamane. Žádná komunikace
  (3) (0)You have already voted this
 196. Reagovat
  Petr Vohnout 21.10.2020 v 18:30

  Hrůza

 197. Reagovat
  Jan Kanval 22.10.2020 v 15:39
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Cekam na zasilku jiz 5. den…..
  Jejich hlasovy automat je k nicemu.

  Nikomu se neda dovolat…..

  KLADY: Pro aktualni zasilku, zadny
  ZÁPORY: Cekam na zasilku jiz 5. den..... Jejich hlasovy automat je k nicemu
  (2) (0)You have already voted this
 198. Reagovat
  Karel 23.10.2020 v 11:52

  Vvtrasováni balík na rozvozu k zákazníkovi už 2 dny a pani na infolince napřed tvrdila že není zaplacený, když zjistila že je tak to svedla na koronavir

 199. Reagovat
  Zina Bischoff 23.10.2020 v 13:00

  Nejhorší přepravní společnost v ČR. To už i Česká pošta je lepší. Provedli pouze 1 pokus o doručení, online napsali, že to bylo 2 x , což není pravda, protože jsem byla kvůli nemoci doma a trefili se do té 1 hodiny, kdy jsem musela k lékaři a potom už u nich není šance na doručení. Nic je nezajímá. Doufám, že už přes ně nikdy nic nedostanu. Chovají se v době, kdy je plno lidí v karanténě a nemůžou pro zásilku přijít otřesně.

 200. Reagovat
  Karel 23.10.2020 v 15:39
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  zásilkovnu jsem využil poprvé a naposled, 3 dny balík na cestě a stále nic,komunikace žádná, zlatej geis nebo ppl ,otřesná služba

  (3) (0)You have already voted this
 201. Reagovat
  KUBÁT JAN 27.10.2020 v 10:08

  ZBox mi nevydal zásilku,to se stat může,ale nečinnost Zásilkovny a jeji hry na mrtvého brouka,to je slušně řečeno sprosté.Měsíc nejsou schopni se k tomu postavit.

 202. Reagovat
  Nespokojený 28.10.2020 v 15:50

  Objednáte si z Číny, zaplatíte s dodáním na adresu, ale nějaký Polák a Zasilkovna si klidně přelepí adresu, ačkoli deklarují dodání na adresu či zasilkovnu. A když už zasilkovnu tak že údajně tu nejbliz….to ani omylem, chodí to na jednu, ačkoli jiné tři jsou mnohem blíž! A vrchol, ne že by vše bylo na jednom místě, každý balíček na jiné pobočce! Kurva podvod a bordel!

 203. Reagovat
  Nataly 29.10.2020 v 21:19
  4.25
  Rychlost doručení
  70
  Jednání se zákazníkem
  100

  Hodnotím kladne za mne levna docela fajn preprava ;)

  KLADY: Levna na vetsi objem , skvela aplikace
  ZÁPORY: -výdejove místa obcas omezuju
  (0) (1)You have already voted this
 204. Reagovat
  Jan 30.10.2020 v 9:37

  Zásilkovna mi byla sympatická … ale nyní v Covidu prostě jedna tragedie na nikoho se nedovoláte emaily taky na nic – přesměrování jsou jen kecy – prostě nejsou schopni přesměrovat o pár km dále, kde je výdejna otevřená prostě nic jen ticho – měli by vracet peníze. Lituji, že jsem nedal o pár korun více a nenechal jsem si zásilku poslat tradičně poštou. Je to již 10 dní a nic !!! Prostě tragedie stačilo mě to a bude trvat než přes zasilkovnu zase něco pošlu. Je to k po…rání jste prostě neschopní řešit nastalý problém !!!

 205. Reagovat
  Johana 30.10.2020 v 10:17
  1
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  30

  Opravdu nedoporučuji, je to o nervy, myslela jsem, že už zásilku ani peníze nikdy neuvidím. Zásilka mi nikdy nebyla doručena, i přesto, že jsem si zvolila možnost dovozu na adresu, zásilka byla doručena na výdejní místo zásilkovny a poštovné jsem platila stejně vysoké, jako kdyby mi byla doručena na adresu. Komunikace příšerná, druhá Česká pošta.

  KLADY: - funkce sledování zásilky (tracking.packeta.cz) - jinak prakticky žádné
  ZÁPORY: - zásilka mi nebyla doručena, jsem doma 24 hodin denně a 2x mi přišla zpráva, že zásilku nebylo možné doručit, nakonec ji přesunuli na výdejní místo bez možnosti vrácení peněz - komunikace se zaměstnanci býka velmi nepříjemná, nebyli schopni mi navrhnout řešení a přepojovali mě jeden na druhého - rychlostí a spolehlivostí bych zásilkovnu přirovnala k české poště
  (2) (0)You have already voted this
 206. Reagovat
  Petr Vohnout 30.10.2020 v 13:06

  Balíček byl dvakrát nedoručen, jednou proto, že dopravce přijel v půl šesté večer, bez předchozího upozornění, druhý den ráno napsal časové rozmezí kdy bude doručovat a nakonec nikdo nepřijel, zaevidováno jako nedoručeno z důvodu nepřítomnosti na adrese – lež, na zákaznické lince jsou nepříjemní a dotčení, neuvědomují si kdo je zákazník, zásilka převezena na výdejní místo, které je zavřené, po týdnu převezena na jiné místo,
  při převzetí byla zásilka regulérně otevřená, když jsem se ptal paní na výd. místě jestli je to zaevidované, řekla mi, že ne a že jí to nezajímá, protože je jen výdejní místo, tzn. zásilka už tam přišla rozbalená, nebo jí rozbalili oni, ale údajně za to nezodpovídají, výdejní místo provozují zřejmě z altruismu a nic za to nedostávají. Zásilku jsem nepřevzal. Momentálně nemám po 14 dnech nic, ztráta času 3 hodiny, zlatá Česká pošta, myslel jsem si, že nic horšího neexistuje

 207. Reagovat
  BROUK 30.10.2020 v 15:57
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Ano super služba pokud nic neztratí,pak nastává peklo,odpověď tak nejdříve za 3-4 dny a samé blabla,ZBox nevydal zásilku,fajn stát se to může,ale aby ani měsíc po nedokázalyjasně říct ano nebo ne,to už je moc.
  Takže tak,pokud vše funguje,paráda,pokub je problém tak podpora k ničemu,mrzí mě to,ale tato ztracená zásilka byla dost fatální pro mé záměry,zkrátka čekal jsem na ní a potřeboval,holt příště když to pujde použiji jinné dopravce,byť dražší.

  KLADY: řeklo by se super,ano až do chvíle kdy zásilka zmizí,ano stát se může,ale to jednání je otřesné,mrtvý brouk,Zbox nevydak zásilku a oni nejsou schopni po měsíci říct co a jak,max.bláboly .Pokud nic neztratí,super,ale když tak běda
  ZÁPORY: jednání se zákazníky,reklamace
  (2) (0)You have already voted this
 208. Reagovat
  H. 30.10.2020 v 16:49
  1.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  40

  Fakt díky moc za to, že má předobjednávka mi dojde 5 dní po vydání….služba za všechny prachy. Příště radši PPL!!

  ZÁPORY: dlouhá doručovací doba!
  (2) (0)You have already voted this
 209. Reagovat
  Mirek 31.10.2020 v 7:01
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  27.10. Odesláno z Rumburku do Ostravy a 30.10. Dorazil balíček teprve do Liberce. Co dodat? Česká pošta by byla rychlejší.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Všechno
  (2) (0)You have already voted this
 210. Reagovat
  Tomas 31.10.2020 v 9:48

  Hrůza

 211. Reagovat
  Hynek 2.11.2020 v 15:25

  V aktualni dobe covidove NEDOPORUCUJI. Zasilku jsme si nechali poslat na vydejnu. Pote prisla zprava, ze zasilku presnerovali z technickych duvodu. Bohuzel je nyni na vydejne, kde maji od 10-16 a nikoho nezajima, jsme pracujici a ze nemame home office. Proste bud si ji vyzvedhneme nebo nam ji za 155kč poslou. :D opravdu genialni reseni. Sluzba maximalne pro duchodce, ktery je doma a nema problem litat po meste.

 212. Reagovat
  Marie 3.11.2020 v 12:51

  Extrém, lžou jak odesílající straně tak adresátovi! Připlatila jsem si za doručení na adresu a nic, prý nejsem zastižena a nezvedám telefon – doručení mám do zaměstnání kde jsem celý den a na telefonu nemám nepřijatý hovor ani jeden! A na lince mi tvrdí, že se na Depu údajně balíček hledá!!!! Již to trvá 4 den a balíček stále nemám. UŽ NIKDY VÍC

 213. Reagovat
  polak 4.11.2020 v 10:15
  0.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  0

  nedodání na adresu, svévolně berou balíky z aliexpressu apod a nedoručují na správnou adresu v objednávce, ale někam 25km do skladu některého obchodu, podvod.

  KLADY: 0
  ZÁPORY: nedodání na adresu, svévolně berou balíky z aliexpressu apod a nedoručují na správnou adresu v objednávce, ale někam 25km do skladu některého obchodu, podvod.
  (2) (0)You have already voted this
 214. Reagovat
  Tomáš 4.11.2020 v 13:06

  Rychlost doručení katastrofa,30.10 byl balík odeslán z Třebíče a 4.11 je ještě v Brně.Snad se letos na Mělník dostane.O nemožnosti placení kartou ani nemluvím,to už je vrchol v době korony.

 215. Reagovat
  Martin Klas 5.11.2020 v 15:42
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Jak jsem býval s touto službou spokojený teď sem nasr.jak nikdy. Balíček odeslaný z Jablonce do Prahy se záhadně ocitne na letištnim depu v Brnu. Nedokázali mi vysvětlit proč je v Brněnském depu a ne na mé adrese. Těšil sem se na dárek který uvidím kdo ví kdy! Zásilkovna bohužel za dobu upadla na úroveň ČP. Kdy takové jednání ji na jménu nepřidá

  KLADY: Před lety
  ZÁPORY: Úpadek na úroveň ČP
  (1) (0)You have already voted this
 216. Reagovat
  Jakub Franek 5.11.2020 v 16:19

  Zakoupení zboží v eshopu, odesláno přes Zasilkovnu, informace SMS doručení balíčku dne… mezi 12-14h. Je 18h ten den….nikdo nepřijel, nikdo se neozval…nikdo se neomluvil… čekaní 1/2 dne zbytečné. Vyjádření žádné, reakce nulová…Chápu byl pátek a zřejmě si chtěl rozvozce zkrátit pracovní dobu, tak na web info o trasování doplnil, že první pokus o doručení se nezdařil :-)
  Osobně na lince jsem zásilku STORNOVAL, operátorka mi odpověděla, že netuší kde se zásilka nachází a kontakt na řidiče nemá a že stejně neumí moc dobře česky :-) SUPER a co je nejhorší!!! Do teď nemám ani balíček ani peníze zpět po 7 dnech co jsem předem uhradil 6500,- kartou…. Drží Vám peníze a neustále se vymlouvají na Vaší banku….
  5 x voláno na info linku-odkazují vás na sepsaní reklamace a čekaní na peníze max.1 měs SUPER
  na info@zasilkovna.cz pro jistotu nereaguje nikdo také SUPER
  Vřele jsem do teď doporučoval, ale od teď všude tvrdím zlata Česká Pošta, ty Vás alespoň neokradou.
  Hodně štěstí Všem kdo bude jejich službu využívat!!!!

 217. Reagovat
  J. I. 9.11.2020 v 10:26
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Neustálé problémy, nejsou schopni řešit aktuální uzavírání obchodů. Zásilku možno vyzvednout pouze v tříhodinovém okně během dne, i když při objednání byla doba úplně jiná.

  ZÁPORY: neschopní operátoři řešení problému pouze za poplatek (115,- za přesměrování zásilky) celkové jednání s klienty zbytečný a neužitečný chatbot na stránkách ignorace
  (3) (0)You have already voted this
 218. Reagovat
  JT 10.11.2020 v 2:57

  MyMeest posila dle geolokace a zasilkovna jim to zere, kruci aspon placenou sluzbu presmerovani zasilky vymyslet by neslo ? Protoze to posilate pres vltavu a to je 45 minut jizdy naokolo, pry dle sdeleni zakaznickyho servisu neni zadna jina pobocka v okoli (prdlacky – jsou tu hned tri, jen jsou proste vzdusnou carou o chloupek dale) Navic v te prdeli v Libcicich nad Vltavou maji otevreno jen hodinu a pul denne! To je medvedi sluzba, radeji to tam zavrete a posilejte jinam – klidne do vetsi vzdalenosti , nez do takovy prdele kam se nejde dostat a stihnout jeste mizerny casovy okno.

 219. Reagovat
  Ferme 11.11.2020 v 14:14
  1
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  0

  Jedním slovem otřes.
  Česká pošta začala předávat balíky Zásilkovně, takže teď si musím jezdit do ne mnou zvolené zásilkovny kde jsou pořád problémy. Balíky nemají, nevydají, posílají zpátky, hotovost nechce, nemá zpátky. Týpek se chová jak č*rák a když se ohradím, tak mi řekne, že si to tam nemám posílat. Jako bych měl na výběr…
  (VTcar servis Brno Křižíkova)

  KLADY: O pák korun levnější
  ZÁPORY: Záleží na výdejně. Většinou nekompetentní lidi. Blbý, když česká pošta předá balíky zásilkovně místo doručení.
  (0) (0)You have already voted this
 220. Reagovat
  12.11.2020 v 11:45
  4
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  80

  Budu recenzovat střízlivě – Zásilkovnou jsem nyní poslal asi 30 zásilek, většinou byly doručeny do tří dnů, což mi přijde super, v návaznosti na to, že podání i vyzvednutí je o dost příjemnější než u České pošty. Tenhle klad samozřejmě odpadá, posíláte-li během lockdownu zásilku někomu, kdo prostě v obci výdejnu nemá.

  Zkušenost se ztracenou zásilkou a moje doporučení:
  Všichni na zákaznické podpoře byli milí, docela funkční. Zásilku však bohužel nedohledali, protože ji asi ani extra nehledali (očividně do výdejny nevolali). STAČILO VŠAK, KDYŽ JSEM DO VÝDEJNY ZAVOLAL SÁM a asertivně je poprosil, ať se po zásilce podívají. Našli ji hned, paní očividně zapomněla načíst čárový kód, když přišla, a už jí tam tejden ležela.

  KLADY: Rychlost a dostupnost výdejních míst Jednoduchý systém na podávání zásilek Milá a ochotná komunikace
  ZÁPORY: Malý důraz na řešení problému zákazníka Vysoká možnost lidské chyby, která se nedá dohledat (viz zkušenost s výdejnou)
  (0) (0)You have already voted this
 221. Reagovat
  Pavel 12.11.2020 v 21:08

  Zásilka s doručením na adresu nebyla tímto způsobem doručena.

 222. Reagovat
  Ondr4H 13.11.2020 v 11:38
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nevím jaký má smysl nabízet že to pošlou přes ČP(ČR není žáden megastat co se týče rozlohy, služba k ničemu)jako zprostředkovatel, když to visí úplně zbytečně den na depu zásilkovny. Nejspíš proto abych si připomněl doručovací doby v devadesátých letech . Asi to má jednodušší prodejce, příjemce ne. Eshopu to taky osolím že to lživě uvádí jako posláno přes ČP …

  Celkově když se něco chcete dozvědět tak jste v koncích, je to sice levné ale svým způsobem zadarmo drahé.

  KLADY: Když po nich nic nechcete, tak možná jsou i nejlepší.
  ZÁPORY: Jakmile chcete služby úrovně roku 2020 tvrdě narazíte. Nabízejí zbytečně služby, skoro až k praní peněz mým odhadem. Levná cena zasilky se v finále neskutečně prodraží.
  (2) (0)You have already voted this
 223. Reagovat
  Tereza 13.11.2020 v 13:31

  Převážně volím jako přepravce zásilkovnu a vždy jsem byla maximálně spokojená. Dnes jsem ale velice rozčarovaná 8 dní sleduji zásilku “na cestě” do Alza boxu, kam jsem poprvé zvolila uložení (protože je nejbíže a mohu vyzvednout i mimo otevírací doby zásilkoven). Dovedu pochopit, že zásilky Alza mají v boxech přednost a že jsou přetížené a tak jsem i pochopila, proč byla moje zásilka po 8 dnech přesměrována automatem na nejbližší místo. Jenomže nejbližší místo, které určil automat, je na opačném konci města, kam se bohužel nemám jak dostat MHD s přestupy za 50 Kč nebo hodinku chůze pěšky. Požádala jsem tedy na zákaznické lince o změnu na bližší “otevřené místo”, ale AHA ono to prý nelze. Prostý nezájem, automat to takto vyhodnotil a dojdi si pro to jak chceš. Příště třeba přes celou republiku. Jsem rozčarovaná, zklamaná z celkového přístupu řešení.

 224. Reagovat
  Popelka 14.11.2020 v 19:28

  Balíček se ztratil. Ani po 14 dnech nebyl doručený.
  Nemám sílu ani čas po něm pátrat. Zásilkovnu již nikdy nepoužiji. Je to přesně podle rčení: Laciný-dvakrát placený.

 225. Reagovat
  Pavla A. 16.11.2020 v 20:14
  2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  Chtěla bych podat stížnost na zasilkovnou v Javorníku okr. Jeseník Drogerie Damašková. Chování paní majitelky je slušně nekomentovatelné. Neustále balíky hledá, je vulgární, heslo k balíčku nebere v potaz,vykřikuje na zákazníky, že za to dostává málo peněz. Služby v Javorníku již nikdy nevyužiji a nedoporučuji!!!

  KLADY: Rychlost doručení
  ZÁPORY: Jednání a chování majitelky provozovny zásilkovny je zoufalé!!! Hnus
  (1) (0)You have already voted this
 226. Reagovat
  Klára 18.11.2020 v 12:57
  2
  Rychlost doručení
  70
  Jednání se zákazníkem
  10

  Je velmi zarážející, že není v současnosti možnost pro fyzickou osobu poslat zásilku přes počítač, což by měla být samozřejmá standardní možnost. Místo toho musíte mít chytrý telefon, být zaregistrovaní a mít stáhnutou aplikaci. Pro většinu lidí to není problém, ale je spousta těch, kteří by službu využívali, ale chytrý telefon nemají.

  KLADY: Cena Množství výdejních míst
  ZÁPORY: Diskriminace osob bez chytrého telefonu - nemožnost poslat zásilku z pc
  (2) (0)You have already voted this
 227. Reagovat
  Sofiya 18.11.2020 v 17:32
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dobrý den, celý den jsem čekala na SMS ze zasilkovny. Věděla jsem, že balík mně měl dorazit dneska. Moje zasilkovna mně SMS odeslala v 17:00 s tím, že zavira v 17:00. JAK MÁM BALÍK VSTIHNOUT VYZVEDNOUT? Nic neřeknu, ale byl to důležitý balík s praškamy který uživam delší dobu a nesmím přestat ..je tam lhuta. S BALIKEM JSEM POČITALA. Proč baliky dřiv nepropipnou nebo naskenujou…do počitače?? Aby člověk mohl vstihout. S tím, že jsem se chtěla pokusit balík stihnout.. tak jsem byla 17:03 u zasilkovny…kdyby mě neviděly nic bych neřekla, ale slečna mi zavřela před nosem dveře a další paní, která tam pracuje..přišla ze skladu a koukala na mě. Chapu že je 3 minuty po zavirani..ale nic jsem nemohla dělat jestli kod přišel pozdě.
  Děkuji za odpověď!

  ZÁPORY: -SMS zpráva dorazí v přesný čas s otevirací dobou kdy zasilkovna končí
  (0) (0)You have already voted this
 228. Reagovat
  Jaroslav Jeník 19.11.2020 v 9:45
  3.5
  Rychlost doručení
  70
  Jednání se zákazníkem
  70

  Celkově mohu spíše doporučit, je to oproti ČP extrémně jednoduché.

  Nicméně – Jakožto e-shop, který sem tam řeší reklamace ztracených zásilek jsem zhrozen. Přestože přepravce oznámil a přiznal ztrátu několika zásilek, ani jedna z nich nebyla nahrazena.
  Jednoduché vyplnění reklam. formuláře nestačilo, od té doby se přes maily vytáčí neuvěřitelně nesmyslnými argumenty, proč mi škodu nemohou nahradit. Resp. oznámili, že nenahradí a důvod žádný. Jen kroutím hlavou.

  Netušil jsem, že v takto “moderní” firmě se stále praktikují metody Šmejdů.
  Je to škoda, protože nebýt nekompetence reklamačního oddělení, byla by to super společnost…

  KLADY: - Super alternativa ke zkostnatělé tradiční dopravě - Přijatelné ceny - Jednoduchost služeb - Rozsah služeb
  ZÁPORY: - Nekompetentní reklamační oddělení - Spolupráce s externími přepravci je tragédie (ztráty zásilek, doručení i 14 dní)
  (3) (0)You have already voted this
 229. Reagovat
  Moravcová 19.11.2020 v 10:33
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Zásilkovna Unhošť- potřeby pro zvířátka.
  Jsem velmi spokojena se službami této Zásilkovny, dodávka funguje naprosto bezchybně, velmi milý a ochotný personál (mladík s brýlemi). Jsem spokojena nejen já, ale i mí sousedé z osady Štoka.

  KLADY: Zásilkovna Unhošť- potřeby pro zvířátka Jsem velmi spokojena se službami této zásilkovny, dodávka funguje naprosto bezchybně, velmi milý a ochotný personál (mladík s brýlemi). Jsem spokojena nejen já, ale i mí sousedé z osady Štoka.
  (1) (3)You have already voted this
 230. Reagovat
  Tomáš 19.11.2020 v 17:14
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Zásilkovna = jediná rozumná volba v dnešní době. Doručení z druhé strany republiky většinou za méně než 24 hodin (osobně jsem rekord zažil 17h doručování z Ústí do Ostravy). Jednoduchý systém, pobočky všude, cena velmi dobrá.

  Jediná věc je že by bylo dobré zaměstnance na pobočkách mimo depo naučit nejen vydávání balíku, ale také přijímání, aby nedávali balíky na odeslání mezi balíky na výdej. Zákaznická podpora ovšem problém vyřešila do dvou dní, a to i bez podacího listu (bez kterého podle podmínek nemáte žádný nárok na reklamace!).

  KLADY: Cena Rychlost doručování Zákaznická podpora Počet výdejních míst
  ZÁPORY: Na pobočkách mimo depo nezkušený personál Aplikace Mezi námi je velmi netransparentní, zlatý podávání přes systém pro smluvní zákazníky
  (1) (2)You have already voted this
 231. Reagovat
  Barbora Nováková 20.11.2020 v 11:43

  Bohužel špatná zkušenost.

 232. Reagovat
  Stanislav Vondra 20.11.2020 v 14:20

  Praha – Pardubice , den podání +3 pracovní dny na doručení.

 233. Reagovat
  Stanislav Sulak 20.11.2020 v 18:30
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Balík vložen ve středu před polednem do zasilkovny a v pátek večer mi bylo řečeno že teprve jede na depo. Hnus špína a lži!!!!! Od této firmy či co to je za hrůzu si už nenechám zaslat či přes ně poslat vůbec nic. Mít po ruce někoho tak by dostal přes hubu páč vše v tom balíku mužů vyhodit a nikdo mi peníze nevrátí. Horsi kurýrní službu jsem nezažil.

  KLADY: Žádné!!
  ZÁPORY: Nejdelší doručení v dnešní době Balík mi šel od středy a přes víkend si sedí v posraným depu. Tisíce zasilkoven a úplně k ničemu.
  (4) (0)You have already voted this
 234. Reagovat
  Josef Nekovář 21.11.2020 v 16:23
  1
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  20

  Nabrat si příliš velké sousto, to se může stát každému. Ne každý si to ale dokáže přiznat. Opakované každodenní ujišťování, že zítra bude zásilka doručena, je ponižující. Kdyby zásilkovna včas sdělila skutečnou situaci, mohl jsem si vše zařídit k plné spokojenosti. Neupřímné sliby jsou ale jen zdrojem stále se hromadících problémů.

  KLADY: Nízká cena Technologická vyspělost
  ZÁPORY: Kolabující systém doručování
  (2) (0)You have already voted this
 235. Reagovat
  Honza 22.11.2020 v 23:16

  Od 12.11. ( dnes je už 22.) čekám na doručení. Jedná se o mechanické hodinky, tak jsem logicky dost nervózní. A nebo ne – spíš sem smířenej s tím, že je po nich. Vtipné je, že píšou doručení do druhého dne- hahaha! A ještě jednou haha. Čekám na ně už 11.den. Z Liberce do Českého Krumlova. Trasování je parodie- vůbec nevím, kde zásilka je. To samé infolinka: ” Vaše zásilka číslo XY se aktuálně doručuje na výdejní místo” – jasně, už sedm dní. A když sem si posteskl napsáním na zákaznické centrum, po dvou dnech mi slečna, nebo paní vysmekla omluvu a slíbila okamžitou nápravu, dohledání zásilky a okamžité odporoučení na výdejní místo. No, už je to třetí den a co myslíte?

  Vážená Zásilkovno, jen pro vaši informaci: před měsícem sem si objednal z Ruska hodinky, vzdálenost cca 8600km. Za 5 dní (!!!) jsem je měl u sebe na stole.

  Ste příšerný a máte ode mě garanci, že s vámi už nikdy nebudu mít co do činění, má úcta.

 236. Reagovat
  Marie 23.11.2020 v 11:32
  1.5
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  10

  Na zasilkovnu si obcas nechavam neco dorucit a do ted nebyl problem. Ovsem ted bych je ukamenovala. Objednala jsem si od e-shopu zbozi, ktere nebylo na sklade, takze jej posilali az nejakou dobu po vytvoreni obj. Zasilkovna prevzala balik v sobotu rano. V nedeli ve ctvrt na devet vecer mi napsali ze zasilkovny, ze dana pobocka ma tyden dovolenou a ze mam napsat na email nebo zavolat na infolinku (ktera je v provozu jen ve vsedni dny) jestli chci balik poslat na jine misto. Napsala jsem email. Nakonec jsem to nevydrzela a v pondeli odpoledne jsem zavolala na infolinku. Zde jsem pozadala o presmerovani zasilky na jinou vydejnu ovsem slecna mi oznamila ze jinou v nasem meste nevidi. Ja vim ze jich tu je minimalne 5, coz jsem ji i rekla. U jedne jsem ji i obeznamila s ulici na ktere je. Slecna rekla, ze pokud ji nedam cislo popisne, tak ji to proste tu pobocku nenajde (jakoze vazne?). Nakonec se ji podarilo najit pobocku ve vedlejsi vesnici s tim, ze ale logisticky by to stejne trvalo az do pristiho tydne, nez mi to preposlou na druhou provozovnu. Nechala jsem tedy balik zaslat na puvodni provozovnu, kde meli ode dneska znovu otevreno a jeste mi nikdo nedal vedet, ze by tam byla. Nemam ani informaci ze by ji tam prepravovali a to ani v appce. Vzhledem k tomu, ze jsou v baliku veci na ktere hodne nutne cekam, tak me to vazne se.e a diky “uzasne” komunikaci (na email odpovidali dva dny) si pres zasilkovnu uz nejspis nic neobjednam

  KLADY: Hodne vydejen
  ZÁPORY: Neschopnost reseni problemu a pozadavku zakaznika Komunikace
  (3) (1)You have already voted this
 237. Reagovat
  Máchová 23.11.2020 v 14:35
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Neobjednávejte si zboží do Alzaboxu. Protože když bude plný, tak vám nedají na výběr a bez upozornění vaše zboží šupnou kam to vyhovuje jim. Na uložení zásilky jsem čekala 5 dní a pak jsem ji musela nechat propadnout a opětovně zaslat jiným přepravcem. Bylo doručeno do prodejny, která mi naprosto časově nevyhovovala a nebyla jsem schopná zboží vyzvednout. Bylo zaplaceno, dost jsem na to spěchala. Nakonec příště raději zvolím rovnou jiné doručení.

  (3) (0)You have already voted this
 238. Reagovat
  Michal 23.11.2020 v 16:14

  Dnes jsem chtěl odeslat pánovi zaplacený balík přes Zásilkovnu,sthli mi z účtu 97kč za doruční dopoledne,a že mi přijde kod doposud nic pán čeká,když voláte údajně jsou operátoři plní a přes mail odezva žádná.Rozhodně zlatá ČP,nebo jiný dopravce,kde se vyhnete těmto problémům

 239. Reagovat
  Martin 24.11.2020 v 8:16

  Ma prvni a posledni zkusenost se zasilkovnou

 240. Reagovat
  Václav 24.11.2020 v 8:36

  poslat si je pro smrt tak jsem nesmrtelnej!!!!
  balík.. oni sami neví kde je, při hovoru pověděla nezlobtese musim ukončit hovor volají další zákazníci… tohle je jednání? když schánim kde mám balík tak radši ukončí hovor..hlavně že mě ujištujou že dnes přijde,,, to (dnes) trvá od 19.11 a den co den povídají dnes vám přijde… a stále nic

 241. Reagovat
  Tomáš 24.11.2020 v 18:38
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Vzhledem k nedostatku času jsem nedostatečně prostudoval veškeré IT podrobnosti, potřebné pro vyzvednutí z úložného boxu Zásilkovny,
  takže jsem se svým předpotopním telefonem neměl nejmenší šanci vyzvednout své zboží – i když původně jsem si myslel, že kdovíjaký moderní přístroj nemám, vzhledem k tomu, že disponuje synchronisací s kalendářem a s diskem, samozřejmě s internetem, navigací a mnoha dalšími, což je pokrok oproti telefonnímu automatu,kam jsem házel 25 haléřové mince a považoval to za kdovíjaký technologický zázrak. Ale k vyzvednutí ze ZBoxu je nutná verze android 5 a můj má jen 4.4.2.Nicméně díky trpělivé spolupráci Zásilkovny s obchodem jsem své zboží dostal jinou cestou, za což moc děkuju.

  KLADY: už řadu let vždy perfektně doručené zásilky snaží se maximálně vyjít vstříc svým zákazníkům
  (1) (2)You have already voted this
 242. Reagovat
  Radim 25.11.2020 v 7:58
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zásilka doručena do jiného města. Emailová komuniksce bez informace o tom kam zavolat zpět v případě problémů. Po složitém nalezení správného kontaktu volání na linku kde je pouze automat. Bohužel to není poprvé kdy jsou problémy s doručením přes zasilkovnu.

  KLADY: Kdysi ok, v poslední době hrůza
  ZÁPORY: Doručení do zasilkovny j jiném městě Doručení dlouho trvá Komunikace přes automat
  (5) (0)You have already voted this
 243. Reagovat
  Monika 26.11.2020 v 9:00

  Moje zásilka byla přesměrována z konkrétní adresy na výdejní místo v situaci, kdy odesílatel je 200Km daleko a příjemce je v nemocnici, kam také zásilka byla adresována. Nemůže si ji nikdo vyzvednout. Doposud velmi pozitivní zkušenosti přebila teď extrémní nespokojenost.

 244. Reagovat
  Eva 26.11.2020 v 10:48
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zásilka v rámci ČR odeslaná 12.11. je k datu 26.11. stále na cestě. Operátorka call centra 23.11. slíbila zjistit problém a ozvat se zpět, neozvala se. 25.11. operátor call centra slíbil zaslání požadavku na odeslání zásilky (nemělo by být samozřejmostí?!?) Zásilka je i nadále bez pohybu. A údajně tam leží kdesi na depu. Ale pozor, na depu nebo kdekoliv jinde není možné zásilku vyzvednout!!! Pozor na tuto společnost, pokud se se svým zbožím chcete shledat!!!

  KLADY: Vhodné pro hazardéry, buď to vyjde nebo ne...
  ZÁPORY: Zásilka v rámci ČR 14tý den na cestě ale stále bez pohybu !!! 2x hovor s call centrem - jen sliby a výmluvy Doporučuji zvolit jiného přepravce
  (5) (0)You have already voted this
 245. Reagovat
  Lucie 27.11.2020 v 9:32

  bohužel nepoužitelné. Chtěl jsem vyzkoušet tuto službu. Nechápu, jak v 21. století může být na trhu tato společnost. Na infolinku s operátorem se prakticky nedovoláte. Čekám marně na zásilku několik dní přes limit slíbené dodací lhůty. Musím objednat znovu a přes spolehlivého dopravce. Spolehlivý dopravce znamená cokoliv v ČR kromě zásilkovny

 246. Reagovat
  Vasovicova 27.11.2020 v 14:50

  Vyzvednuti z jejich Z-boxu nefukcni, aplikace ukazuje neplatnou hlasku, ze lhuta pro vyzvednuti jiz uplynula. Presto, ze jsem zavadu nahlasila emailem i telefonicky, nestala se zadna naprava. Na email ani neodpovedeli (pritom na strankach hlasaji,ze se ozvou do druheho pracovniho dne). Muzu se se zasilkou rozloucit nebo si ji komplikovane nechat preposlat na jine misto, ale samozrejme s tydennim zpozdenim. Zakaznicky servis naprosto priserny!

 247. Reagovat
  Petra 27.11.2020 v 16:17

  Poslední zkušenost… otřesná. Objenala jsem si doručení na adresu, za kterou jsem předem zaplatila a Zásilkovna se mi omluvila, že z kapacitních důvodů přesnouvá moji zásilku na nejbližší výdejní místo. Chápu, že budou Vánoce a mají toho víc než dost ale:
  Zásilka na adresu a zásilka na výdejní místo jsou dvě různé služby za dvě různé ceny. Nikdo mi autmaticky rozdíl peněz nevrátil! Musela jsem si o to říct a stále čekám na řešení.
  Výdejní místo je mimo mé bydliště, dostupnost pouze autem/na kole/ pěšky, pokud máte celý den a rád chodíte.
  Výdejní místo má otevřeno 90 minut denně a to v rámci mé pracovní doby. Co s tím??? Pro Zásilkovnu žádný problém, pro mě obrovský.
  S doručením na výdejní místo jsem nesouhlasila, ale můj požadavek evidentně nikdo neřešil.
  Toto byl tak negativní zážitek, že se Zásilkovnou už nechci mít nic společného.

 248. Reagovat
  Charlotte 27.11.2020 v 21:10

  Se Zásilkovnou jsem byla do dnešního dne spokojena. Dnes mi přišla zásilka, kterou jsem měla dostat na adresu. Bez mého dovolení jí přesměrovali do nějakého Tabáku a napsali mi to ve 23.30 hodin v noci. Dovoz domů jsem měla ze zdravotních důvodů – po operaci. Když jsem chtěla, aby balík přesměrovali na původní adresu, bohužel to prý nejde, jelikož mají spousty vánočních dárků. Nestíhají už listopadu a co budou dělat v prosinci? Mimochodem, když jeli do mého města, mohli to přeci dát rovnou mě, ne?. Opravdu to nechápu, pokud jsem si vybrala určité výdejní místo a při výběru mě nikde neupozorní, že zásilka může být přesměrovaná, tak ji mají doručit tam, kam potřebuji já. Prý si balík mám objednat znova , nemůžou s tím nic dělat. A kdo mi vrátí poštovné??? Je to chyba Zásilkovny, ne má!!!! Tak si říkám, že dobrá služba fungovala, nicméně chtějí konkurovat poště a už se stejně i chovají. Navíc ženská na telefonní lince byla ještě nepříjemná. Jsem opravdu zklamaná a upozorním na jejich chování ČOI.

  • Reagovat
   Jan 3.12.2020 v 11:18

   Přesně potvrzuji.

 249. Reagovat
  Diego 28.11.2020 v 0:46

  To jsem ještě nezažil aby vám jiná dopravní společnost než jako zasilkovna posílala SMS zprávy v sobotu v 0.15 min po půlnoci o tom ze je někde zavřeno a otvírá se az v pondělí hruza

 250. Reagovat
  Stanislav 28.11.2020 v 4:51
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zásilku eshop předal na depo Zasilkovna Brno Tuřany ve čtvrtek 27.11. odpoledne. Doručovací adresa: Brno město, cca 7 km od depa. 28.11. zasilka nebyla dána do rozvozu. Dostavil jsem se na depo 28.11. odpoledne s žádostí, že si zásilku vyzvednu. Bohužel to prý nejde, depo Zasilkovny je pouze pro příjem zásilek. Z důvodu odjezdu do zahraničí jsem nemohl čekat na doručení v pondělí 30.11. a zásilku jsem stornoval. A co na to Zasilkovna.cz ? Zásilku stornovali jako vratku, protože zásilka nebyla doručena ani na 2. pokus. Taková lež. Již nikdy posílání se Zasilkovna.cz !

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: doručení zasilky po Brně trvá 3 pracovní dny, 5 dní s víkendem!
  (2) (0)You have already voted this
 251. Reagovat
  Michal 29.11.2020 v 16:57

  Naprostí zoufalci. Totálně neschopní. Zásilku z Alzy mi doručovali do Zasilkovnaboxu téměř dva týdny aby pak zjistili že ho mají plný a poslali mi ho někam uplně jinam. Tleskám s rukama nad hlavou. Neschopní komunikace.

 252. Reagovat
  Duverivec 29.11.2020 v 22:30

  Na zaplaceny balik uz cekam 14 dni…

 253. Reagovat
  jan 30.11.2020 v 11:06

  V průběhu roku to ještě jde, když nespěcháte. Ale od října katastrofa. Na tři zásilky aktuálně čekám déle než 14 dní….komunikace s nimi nemožná.

 254. Reagovat
  Vladislav 30.11.2020 v 16:16

  6 dní čekat na balík do Českých Budějovic to je úlet, horší než česká pošta.

 255. Reagovat
  Veronika 1.12.2020 v 11:16
  1.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  50

  Hrozná čekací doba, to je snad pošta rychlejší…

  ZÁPORY: Dlouhá doba doručení
  (2) (0)You have already voted this
 256. Reagovat
  Jiří Šlégr 1.12.2020 v 14:28

  Již deset dnů čekám na zásilku. Na e-maily neragují, již dvakrát jsem telefonicky urgoval, v prvním případě byla slečna nebo paní ochotná, ale nic se nevyřešilo. V druhém případě pán, který se spíše jen vymlouval. Konkrétně, zásilka přišla za jeden den z Prahy do Teplic v Čechách a tam zřejmě záhadně zmizela. Od té doby o ní nelze nic zjistit. Prostě Zásilkovnu už nikdy! Naštěstí v této branži je dostatečná konkurence.

 257. Reagovat
  Laura 1.12.2020 v 14:56

  Ještě před měsícem to šlo – doprava jeden až dva dny, výdej ze Z-bota ani ne půlminuta.

  Na nynější balík čekám už druhý týden, telefonickou linku nemá smysl zkoušet, na email taky žádná odpověď. Česká pošta mezitím stačila doručit balík poslaný později – takže tady Zásilkovna jasně prohrává, ať už o sobě tvrdí cokoliv.

 258. Reagovat
  Lenka 1.12.2020 v 16:07

  Dobry den, já musím teda napsat špatné hodnocení 😞mě se zásilka stratila a bohužel nevím zda ji vůbec dohledaji . 😡😡😡

 259. Reagovat
  Alex 1.12.2020 v 20:27
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Jen jeden plus že zásilka přišlá, i ta pošta už je rychlejší, balík za týden popojel jen z Plzně do Teplic, asi jel na koloběžce, pak ještě další dva dny jel 10km .Takže u mě Zásilkovna už nikdy.

  (2) (0)You have already voted this
 260. Reagovat
  Viola 1.12.2020 v 20:40
  0.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  0

  Velmi špatná zkušenost. Posílala jsem zásilku, která byla pečlivě zabalená v pevném kartonu, zevnitř vycpaná, v zásilce byla masivní pevná kaneninová váza, nikoli křehký porcelán či sklo, ale zhledem k tomu, že se nejednalo o nerozbitný materiál, tak jsem pro jistotu na balík z každé strany bapsala ,,křehké”. Nic na plat. Místo vázy dorazila drť. Nevhodné zacházení se zásilkou bylo naprosto evidentní. Děravý a velmi pomuchlaný, naražený obal a poškození zásilkovna vyhodnotila jako porušení přepravních podmínek a tudíž zamítá reklamaci, bez jakékoli snahy o další řešení. A na tuto odpověď jsem čekala asi 10 dní.
  Nedoporučuji.

  KLADY: -
  ZÁPORY: strašné zacházení bez možnosti řešení
  (3) (0)You have already voted this
 261. Reagovat
  Andrea 2.12.2020 v 10:12
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Objednaný balíček byl 9 dní na cestě na ecpediční depo. Poté jsem volala na zákaznickou linku proč tomu tak je. Paní mi řekla, že dá avízo na depo ať na to mrknou. Za 2 dny jsem volala znovu a jiná paní mi řekla, že balíček mi nemůžou doručit, protože moje výdejní místo nemá volnou kapacitu (to byla ovšem lež – výdejní místo mělo dostatek volné kapacity a všem balíčky normálně chodily). Když jsem se zeptala, že balíček potřebuji a jak to mám řešit dál, bylo mi řečeno, že si to mám řešit s e-schopem odkud jsem zboží objednala. (V e-schopu byli zděšení proč to řeším já a ne zásilkovna). Balíček se po pár dnech našel na expedičním depu a byl mi doručen po 13 dnech.

  Službu zásilkovna a Mezi námi využívám často. Toto byl první problém a doufám, že snad poslední. A pokud nějakej problém ještě vznikne, snad bude ze strany zásilkovny lepší jednání!!!

  KLADY: používám zásilkovnu často a toto je zatím první problém
  (1) (0)You have already voted this
 262. Reagovat
  Marek 2.12.2020 v 11:24
  0.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  20

  zasilkovna nyni absolutne nestiha, jak nikdo nechce pouzivat postu a vsichni spolehaji na zasilkovnu, jsou ted v takove r*ti, ze poslat balik v ramci CR trva dyl nez balik z Francie do CR :( aktualne ukonceny treti den a bez znamky ze by dnes chteli dorucovat..

  KLADY: levne
  ZÁPORY: extremne pomale
  (2) (0)You have already voted this
 263. Reagovat
  Dušan Zamboj 2.12.2020 v 20:33
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zásilka řádně podaná ležela 10 dni na depu v Jihlavě a nyní již 6 dní v Plzni. Je naprosto nemožné donutit Zasilkovnu k vysvětlení. Ignorují veškeré pokusy o dohledaní a donucení ke komunikaci. Jsme e-shop, takže zákazník již asi zásilku nepřijme. Nepředpokládáme, že Zasilkovna uzná odpovědnost a vrátí částku za dopravu. Omluvu již ani neočekáváme.

  KLADY: jednoduchý systém
  ZÁPORY: Naprostá ignorace ze strany Zásilkovny, když se zásilka toulá po depech a neumí ji dohledat. Reklamace je v podstatě neřešitelný problém.
  (3) (0)You have already voted this
 264. Reagovat
  Jan 3.12.2020 v 11:14

  Neschopnost doručit zásilku dle objednávky. Na email nikdo nereagoval, operátora jsem se dočkal po 20min čekání, co je ale horší, paní nebyla schopna situaci nikterak řešit. Rozštípla mne radou, ať si nechám zásilku poslat znovu! Zásilkovnu už NIKDY.

 265. Reagovat
  Katka 4.12.2020 v 6:58

  Balíček poslán v pondělí 30.11 v dopoledních hodinách. Dnes je pátek 4.12 a balík nikde!
  Katastrofa,zlatá Pošta :-)) Zásilkovně se vyhnu už vylkým obloukem!

 266. Reagovat
  Ivana Housova 4.12.2020 v 8:39

  Zásilka objednaná 22.11. na depu v Liberci leží od 27.11. a stále čekám na doručení. Několikrát urgováno na prodejně – příslib rychlého doručení , jen si pálí prsty za něčí neschopnost. Dnes je 4.12. a zásilka stále na depu. Přestaňte používat zasilkovnu, jsou spolehlivější dopravci, těch pár korun co ušetříte nestojí za tu nejistotu. Za mě už nikdy.

 267. Reagovat
  Michal Berger 4.12.2020 v 14:48

  3.12. okolo 10 hod dopoledne jsem s chtel vyzvednout 2 zasilky ze Zboxu. Nešlo to, poruchu Zboxu jsem nahlásil na Zasilkovnu. Pan na ohlašování poruch ze Zásilkovny mi odmítl sdělit, kdy Zbox opraví, stejně tak kam mohu ohledně stavu opravy volat.
  Večer volám na infolinku, paní nic neví a prý mi určitě zavolají 4.12. dopoledne. Druhý den v 11 hodin volám sám, slečna na infolince slíbí zjistit stav a zavolat zpět do 10 minut.
  Ve 12:30 volám sám, paní opět nic neví a prý předá vzkaz neochotnému pánovi, kterému jsem poruchu boxu den předtím nahlašoval a ten mi prý zavolá. Kruh se uzavřel.
  Na e-mail nikdo zasilkovny nikdo nereagoval, na facebooku mi slečna poradila se at po vráceni zásilky eshopu s ním domluvím na reklamaci doručení. Mikuláš je zítra, dárky jsou v nefunkčním Zboxu.
  Rozhodně Zásilkovnu nedoporučuji, neochota a arogance na zákazníka v případě problémů kašlou.

 268. Reagovat
  Tereza 4.12.2020 v 18:01
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zásilku ztratili, nejsou ochotni ji dohledat a tvrdí, že k nim se ani nedostala, přestože mám číslo zásilky i info v mailu, o převzetí do jejich přepravy. Další zásilky bez souhlasu přesměrovali na jiná výdejní místa, než jsem zadávala při objednávce.

  (3) (0)You have already voted this
 269. Reagovat
  Tom 4.12.2020 v 19:56

  Zasilka presmerovana na vydejni misto, ale doruceni na adresu si zaplatit nechali. Vymluvy na omezeni od externich dopravcu jsou ubohe. Holt riziko povolani. Je hodne lidi bez prace, radi by nastoupili i k Vam. A mohli jste fungovat normalne dal.
  Preprava balicku mezi prijmovym depem a 10km vzdalenym vydejnim mistem vam zabrala pouze 4 dny. To jste porazili i ceskou postu
  Takze gratuluji k cestnemu druhemu mistu na mem blacklistu dorucovacich firem. Hned za ceskou postou. Zamerne psano s malymi pismeny jako vyjadreni pohrdani.

 270. Reagovat
  Radim 4.12.2020 v 20:08
  0.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  0

  Poprvé jsem využil možnost zásilkovna boxu. Je pravdou že příště to bude opravdu rychlé vyzvednutí bez čekání, protože ne díky vašemu návodu na vyzvedávání už vím, že je potřeba ne je bluetooth, ale i zapnutá poloha což jste zapomněli zmínit. Takže po 30min. v mrazu a volání na váš úžasný opakující se automat přišla naštěstí paní také pro balíček a pomohla mi.

  KLADY: rychlost
  ZÁPORY: problém s vyzvednutím
  (0) (0)You have already voted this
 271. Reagovat
  Alena 5.12.2020 v 2:35

  Dodaly mi cizí zásilku po nekolika urgencích žádná reakce já mám cizí zásilku a někdo jiný mou a nikoho to nezajímá já osbně bych tuto službu nezvolila…

 272. Reagovat
  P 5.12.2020 v 8:02
  1
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  20

  Zásilkovna dobré řešení na vyzvedávání balíčků.

  Odesílání přes zásilkovnu v rámci režimu dodání přímo na dresu je katastrofa!

  2x balíčky nebyly korektně doručené, nějak se dovolat je umění.

  Pro vyzvednutí z e-shopu ano doporučím jinak ne.

  (1) (0)You have already voted this
 273. Reagovat
  František 6.12.2020 v 17:36

  čekám přes týden na balíček, při trasování se dovídám že mi už byla zaslána sms a mail, lžou sami sobě já nehodlám za takové služby někomu platit poštovné, at si balíček vrátí do obchodu a já si zvolím jiného dopravce. Zásilkovna u mne nikdy více, jedna zkušenost stačí.

 274. Reagovat
  Sebastian Manuelli 6.12.2020 v 23:19
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  I ceska posta dodava baliky drive :) 6 dnu a balik je stale on the way. Blondýna zaklatelka je super sympatacka ale sluzbu ji bohuzel kurvi neschopni manazeri.

  KLADY: Sympatická zakladatelka
  ZÁPORY: 1kg kokainu se do evropy dostane rychleji nez balik z plzne do ostravy
  (3) (0)You have already voted this
 275. Reagovat
  Iva 7.12.2020 v 11:19

  Zásilka, která kvůli nadměrné velikosti má být vrácena do eshopu. Na expedicnim depu v našem městě zásilka leží uz týden!!!! Vyzvednout na depu nebo doručit na vydejni místo či na mou adresu NELZE!!!
  O tom, že se zásilka vrací a z jakého důvodu , jsem se dozvěděla až když jsem volala na zákaznickou linku.
  Vymlouvají se na to, že je to chyba eshopu, že neměli takovou zásilku podávat.
  Proč jí teda Zasilkovna přijala???? Snad poznám zda je balík větší než 150cm????
  Při vyžádání kontaktu pro možnost napsání stížnosti, že to NELZE!!!
  Do teď jsem byla se Zasilkovnou spokojená, ale teď už si nejsem jistá zda ještě Zasilkovnu využiju.

 276. Reagovat
  Mirek 7.12.2020 v 18:53

  Dobrý den. chci se vyjádřit k hodnocení zásilkovny. Hrozné jednání samé lži a zboží leží někde v depu už 10.dnů a oni nejsou schopny to doručit na místo.Z Kutné Hory do Ostravy do druhého dne,ale z Ostravy do Havířova 15.km to trvá už desáty den. To není normální.Takové služby jsou horší než Česká Pošta. Jednání operátorů jsou jen samé výmluvy. Nikdo neví kde je balíček. Takovým způsobem to můžete zavřít. Upřímnou soustrast.

 277. Reagovat
  Libor 7.12.2020 v 23:23
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Já na zásilku čekám už od 11.11.2020! Brzy tedy budu mít měsíční výročí.
  No a od 21.11. je ve městě kde bydlím! (dnes je 7.12.!) Jupí !!! Jen drobnost – dá to fušku překonat vzdálenost 2700 metrů mezi depem a Z Boxem – ani 14 dní na to nestačí!
  A také vás pobaví hláška hned na úvod na zákaznické linky “že 95% zásilek doručujete do 2 dnů a zbytek do 4 dnů” ?
  Korespondence přes e-mail je ztrátou času – odpověď přišla po 10-ti dnech a hádejte její znění: unifikovaná odpověď jako dole pod příspěvky ” je nám to líto” a “žádáme o pochopení”, o tom kde je zásilka ani slovo.

  KLADY: firma rychle vyrostla
  ZÁPORY: firma příliš rychle vyrostla ještě teď používá reklamní slogany doručujeme do dvou dnů - klamavá reklama
  (1) (0)You have already voted this
 278. Reagovat
  Stanislav 8.12.2020 v 4:41

  První a poslední zkušenost. Telefon nikdo nebere, je pouze automat. Do celkové doby dodání zahrnuta i sobota a neděle. O prodloužení si můžete nechat jen zdát. Nikdo s vámi nekomunikuje. Budu nakupovat je tam kde tuto službu nemají.

 279. Reagovat
  petr 8.12.2020 v 9:06

  ani po 13 dnech nejsou schopni mi zásilky doručit

 280. Reagovat
  Martina 8.12.2020 v 10:14
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Na zásilku čekám už 3 týden! Pravděpodobně ji někdo ukradnul… Volala jsem na Zásilkovnu asi 5x (v rozmezí 2 týdnu) a nikto mi nebyl schopen říct co se se zásiklou děje. V trackingu jsem viděla, že zásilka vyrazila z Budapešti 18/11 a že do Prahy dorazila 19/11 a dnes je 8/12 a zásilka pořád nikde…Včera to Zásilkovna svedla na Maďarské DEPO a prej zásilka vubec nedorazila….. Přístup zásilkovny hodnotím velice negativně – na lince mi několik paní/slečen řeklo, že se mi ozvou s podrobnostmi, hned jak to prověří a ozvala sa až jediná paní včera, po téměř 3 týdnech, kdy jsem tam volala po 6té…. To příště radši využiju tu poštu… NEDOPORUČUJU.

  KLADY: nic
  ZÁPORY: pořád míň a míň prozákaznícky dlouhá čekací doba nedoručení zásilky zaměstnanci na lince řeší počas telefonátu víc věcí
  (2) (0)You have already voted this
 281. Reagovat
  Michaela 8.12.2020 v 12:47

  Souhlasím s negativními komentáři. Svoji zásilku jsem stále po 16-ti dnech neobdržela a pomalu přestávám doufat, že obdržím. Nejhorší služba přepravy s jakou jsem se setkala. Už nikdy víc.

 282. Reagovat
  Ramon 8.12.2020 v 16:33
  1
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  0

  Vzhledem nerovnoměrnému pokrytí Prahy, jsem si objednal balíček tam kde dochádzím do práce, vyšlo mi to v posledný den 8:12.2020, a když jdu po balíček nejede jim server, pul hodina preč nejede, další půlhodina nejede…
  tretí nejede, pokud si myslím tak ZASILKOVNA si postavila biznis na lepší logistike než ČP a to si neví nakopnout server ?

  ZÁPORY: - omezená dostupnost míst po Praze (Černí most) - neumí aneb neumějí dobrý management IT služeb...
  (2) (0)You have already voted this
 283. Reagovat
  Michaela 8.12.2020 v 22:32
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Velká nespokojenost

  KLADY: Nic, absolutně vůbec nic!
  ZÁPORY: Myslela jsem si, že s předstihem a v klidu objednávám dárky. 12.11., jsem objednala, 13.11. Zásilkovna píše, že přijala balík i informace k něj na depu v Třinci, 16.11. hlasi převzetí depo Ostrava, 19.11. depo Brno, no a z Brna do Hustopeci (15 minut od Brna), nedorazil do dnes 8.12. Na linku jsme volali třikrát, poprvé nám slíbila paní zaurgovaní na depu, uznala, že už je to dlouho, když se další tři dny nic nedělo, voláme zas a přehlašujeme doručení z adresy domů na výdejnu Zásilkovny a věříme, že teď už se vleze do auta. Další tři dny nic, tak voláme už "nadáváme" , slubují co nejrychlejší nápravu. No a zatím další 2 dny nic, ticho. Nikdo se ani neomluvil, poslali jen nějakou trapnou poukázku, že když si v nějaké obchodě objednám, mám dopravu zdarma, nasr.t! Tak čekáme co bude, plánuji tam ještě jednou volat, požadovat číslo přimo na depo a "slušně" to probrat s někým tam. Zajímavé je, že jiná zásilka odeslána minulý pátek, přišla pres ně obratem, v pondělí, na stejné výdejní místo. Mám takový pocit, že buď v tom mají takový bordel, nebo si někdo chystá pěkné Vánoce. Hračky za 3litry jen tak nenajdeš. A v tom kvantu se to nějak ztratí, že jo! Takže za mě/nás Zásilkovna už nikdy!
  (5) (0)You have already voted this
 284. Reagovat
  Petr K. 9.12.2020 v 7:04
  1
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  40

  Zásilkovna v této době vůbec nezvládá. Je 9.12. a od 22.11 mi není shopná doručit zásilku na výdejní místo. Aktuální status je od 3.12….zásilka je na cestě na výdejní místo. Už jsem doručení 2x urgoval.
  V minulosti jsem zásilkovnu hodně využíval, ale aktuálně volím vždy jinou přepravu. Zboží jsem už objednal jinde s jinou dopravou a už mi bylo doručeno. Původní zásilku vrátím, jsem zvědavý, jak je pochválí obchodníci za takové “služby”.

  KLADY: V minulosti funkční služba.
  ZÁPORY: Delší doba dodání :)
  (1) (0)You have already voted this
 285. Reagovat
  Martina Zouharova 9.12.2020 v 11:30

  Jedna zásilka poškozená v září údajně
  Nic tomu nebylo
  Druhá teď 8.12.totalka a že by se ozvali tě je problém
  To nečekejte
  Musíte si požádat zda tam máte reklamaci
  Nejsem e-shop a moc se se mnou nebaví a když tak lžou příjemci že odesílatele kontaktovali
  Tak tohle už je přes čáru!!!

 286. Reagovat
  Pavel 10.12.2020 v 18:03
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Balíček nikdy nedorazil.
  Neodpovídají na e-maily a čekal jsem 2 hodiny 10 minut na telefonní frontě.
  Jakmile jsem s nimi mohl mluvit, slíbili, že se touto otázkou zabývají a zavolají mi zpět, ale nikdy se to nestalo.

  (1) (0)You have already voted this
 287. Reagovat
  Tomas 10.12.2020 v 21:18

  Bohužel velké zklamání a to opakovaně, nabízí doručeí na adesu HD, ale po deseti dnes nedoručili, poslali zpět, že nejsou schopni doručit z kapacitních důvodů. A nechali si přepravu zaplatit. A já mám balík zpátky.. :(

 288. Reagovat
  Ales Papadakis 13.12.2020 v 14:17

  Vzdy jsem byl spokojen, ale letos na podzim katastrofa!!! Penize z dobirky az po 28dnech na ucte. Nekolik odeslani bez informace na prijemce obratem vraceny odesilateli, ztrata postovneho bez jakekoliv refundace!

 289. Reagovat
  Fanda 14.12.2020 v 10:51

  Hmm, takže služba otřená, i česká pošta je rychlejší a to je už co říct! Hlavně že se ta hvězda Kijonková všude chlubí.. Jestli chcete čekat týden jako já, neváhejte a nechte si (ne)doručit včas.. :-)

 290. Reagovat
  Kamil 15.12.2020 v 5:53
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nejhorsi zkusenost s dopravcem

  ZÁPORY: - Zaplacena sluzba doruceni na adresu se nekona - Zasilku rovnou ukladaji na vydejni misto - Ani po tel. hovoru s infolinkou nemoznost doruceni na adresu - v obchodnich podminkach ani zminka o podminkach doruceni na adresu
  (1) (0)You have already voted this
 291. Reagovat
  Tereza 15.12.2020 v 9:51
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Bohužel mám špatnou zkušenost, na balíček čekám už měsíc. Když se mi podařilo dovolat se na zákaznickou linku, nedokázali mi říct nic jiného než že “balíček zurgují a dají mi vědět”. Od té doby uběhlo čtrnáct dní, nikdo se mi neozval a balíček je dále “na cestě”. Balíček byl placený dopředu, příště bych volila dobírku, abych za balíček neplatila, pokud jej doopravdy nedoručí.

  ZÁPORY: Balíček zůstává i po měsíci kdesi "na cestě" Zákaznická podpora je přetížená a když už se dovoláte, nepomůžou
  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   Pavel 22.12.2020 v 12:29

   Až po odeslání balíčku jsem si na internetu přečetl recenze na zásilkovnu a podle jejich odpovědi musím potvrdit že cílem
   Zásilkovny není doručit někomu nějaký
   Balíček ale jen vybrat peníze od odesílatele
   Pokud by měli snahu něco doručit tak dají adresátovi šanci si balíček i vyzvednout. Balíček na Slovensko s doručením na adresu HD se dvěma údajnými pokusy nedoručení a peníze si nechají!

 292. Reagovat
  Nikola 15.12.2020 v 11:17

  Doručení žádné, zásilka ztracená, pomoc nulová!

 293. Reagovat
  Jan 15.12.2020 v 22:24
  2
  Rychlost doručení
  70
  Jednání se zákazníkem
  10

  Poslal jsem balík, který měl větší rozměry, než apka nabízí. Na pobočce jej přijali a ještě jsem jim ukazoval, zda nevadí, že je balíček větší. Na zaslání jsem spěchal a balíček se samozřejmě vrátil. 2x jsem vyplnil reklamační formulář s tím, že mi alespoň vrátí náklady. To se nestalo.

  ZÁPORY: Velice špatná komunikace se zákazníkem při řešení reklamace Špatné podávání informací na pobočce Neschopnost vyřešit problém kdy na pobočce Vám dají špatné informace a pak se balík vrátí.
  (1) (0)You have already voted this
 294. Reagovat
  Klára 16.12.2020 v 10:29
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  eshop, který používá Zásilkovnu, už nikdy nevyužiji. Objednám si doručení na adresu, Zásilkovna balík převezme. Teprve po převzetí se rozhodne, že balík na adresu nedoručí, ale předá na výdejní místo, které si oni určí. Rozhodnutí Zásilkovny je konečné a nelze změnit. Bylo mi napsáno, že pokud si balík nechci převzít, tak bude poslán zpět jako vratka. Já bych si balík převzala ráda, ale nemůžu, proto byl objednán na adresu. Zásikovna navíc zkrátila uložení zásilky. Aktuálně tedy nemám peníze ani zboží, které Zásilkovna už od 8.12. vrací eshopu… Bezvadný přepravce, fakt.. :(

  KLADY: aktuálně žádný nemám
  ZÁPORY: neuvěřitelně pomalé totální nezvládnutí situace Covid/Vánoce komunikace s odesílatelem i adresátem - pouze předem dané fráze opakující se na všech komunikačních kanálech
  (1) (0)You have already voted this
 295. Reagovat
  Hana 16.12.2020 v 14:35
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  V současné době bez doručení. Zásilka poslaná 10.12.,dnes 16.12. stále na depu a není možnost vyzvednutí.

  KLADY: žádné
  (1) (0)You have already voted this
 296. Reagovat
  Jaroslav 17.12.2020 v 7:32
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Měsíc na doručení po Česku. Nulová odezva operátorů. Nikdy víc!!

  (1) (0)You have already voted this
 297. Reagovat
  Anna 21.12.2020 v 9:17
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zásilku jsem měla dostat na moji adresu ale bez mého vědomí zásilka byla přesměrována do zásilkovny.
  Celý den jsem čekala na zásilku doma a večer jsem zjistila že zásilku mi doručovali dva krát a nebyla jsem zastižena.
  Sama lež.
  Již nikdy zasilkovna.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Komunikace se zákazníkem. Doručení zboží.
  (1) (0)You have already voted this
 298. Reagovat
  Kateřina 21.12.2020 v 18:50

  Nedoručení

 299. Reagovat
  Petr 21.12.2020 v 21:47
  2
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  40

  Dvě rozměrově podobné zásilky z jednoho e-shopu, zaslané ve stejný den (14.12.), na jedno výdejní místo pro jednoho adresáta, do expedičního depa přijaté v rozmezí jedné minuty (15.12. ve 4,45 a 4,46 hod.). První lze vyzvednout den po podání (15.12.), druhou nikoliv. Díky personálu je několikrát (i když na zásilce byla správná adresa!!!) doručována na nesprávná výdejní místa a pak zase vracena do expedičního depa. Na to už je asi potřeba i talent… Na mailový dotaz nikdo neodpoví, zavoláte-li na infolinku, díky automatu se dozvíte pouze to, co na internetových stránkách a bohužel nic konkrétního. Od podání do doručení bez pár hodin týden (odpoledne 21.12.), z z expedičního skladu na pobočku více než 6 dnů (chůze + vlak, nebo osobní auto – do jedné hodiny se dostanete v obou okresních městech z první pobočky Zasilkovny do druhé). Bohužel v distribučním skladu ve Svitavách mají mnohdy problémy s rychlejším doručením i v klidnějších dobách, než před vánočními svátky.

  KLADY: Cena a množství výdejních míst.
  ZÁPORY: Někdy neskutečná pomalost a praktická nemožnost pro zákazníka se dozvědět, kde se Vaše zásilka zdržela a co s ní je, popř. kdy bude reálně dodána. Pokud nejsou výdejní místa v místě bydliště, nebo zaměstnání, je asi lepší si připlatit za služby jiných přepravních společností.
  (1) (0)You have already voted this
 300. Reagovat
  Pavel 22.12.2020 v 15:04
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Nepřehlednost pohybu zásilky, dva pokusy bez následného uložení při doručování na adresu bez komunikace s adresátem, první a poslední zkušenost v roli odesílatele i jako příjemce předem placených balíčků. Adrenalinová ruská ruleta.

  KLADY: Cena a částečně rychlost pro otrllé
  ZÁPORY: Nepřehlednost pohybu zásilky, dva pokusy bez následného uložení při doručování na adresu bez komunikace s adresátem, první a poslední zkušenost v roli odesílatele i jako příjemce předem placených balíčků. Adrenalinová ruská ruleta.
  (0) (0)You have already voted this
 301. Reagovat
  Miroslav Novák 22.12.2020 v 19:15
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Doručování na adresu najatými řidiči je katastrofa !!! Nelze zjistit ani ovlivnit termín doručení. Pokud vás řidič nezastihne vyznačí dva pokusy o doručení + odmítnutí přijetí zásilky a zásilka se vrací dodavatelovi.

  KLADY: fungování přes výdejny
  ZÁPORY: nefungující doručování na adresu najatými řidiči !!!!!
  (0) (0)You have already voted this
 302. Reagovat
  Miroslav 23.12.2020 v 9:35
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  4.12. zaplacené zboží, 9.12. převzato zasilkovnu, 12.12. informace, že je přepravováno do Alza boxu, 21.12. jsem volal na linku, že jako coq se děje. Prý mi daj vědět. Dnes 23.12. a stále žádné info. Sečteno, podtrženo balík 13 pracovních dní na cestě a stále v nedohlednu a bez informací, nebo jakékoli omluvy. Udělejte si obrázek sami.

  KLADY: Počet výdejních míst.
  ZÁPORY: Doba dodání
  (1) (0)You have already voted this
 303. Reagovat
  Daniel Kmínek 24.12.2020 v 8:38
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Koupil jsem dárek opuštěné babičce z domova důchodců a poslal to přes zásilkovnu před víc než 2 týdny. Super, dnes je Štědrý den a dárek furt nedorazil. Zásilkovnu již nikdy nevyužiji a budu všem doporučovat udělat to samé. Když jsem volal na linku, abych se dozvěděl, kde balíček je, ani jsem si nedovolal člověku. Po proklikání se až na konec, mi automat sdělil, že mi pošlou sms – ani to neudělali.

  KLADY: Rychlé podání (které je k ničemu, když balík není doručen po ČR ani za dva týdny)
  ZÁPORY: Komunikace se zákazníkem Rychlost (pomalost) doručení
  (1) (0)You have already voted this
 304. Reagovat
  Miloš 27.12.2020 v 2:16

  Doručují balíky do výdejního místa, místo na adresu bydliště, kam byl balík objednán. V době zavření výdejních míst (PES 5), se tímto z doručení balíku stává nedoručení.
  Tuto službu nedoporučuji používat. Jedině se chcete zbavit balíku bez doručení.

 305. Reagovat
  Milan Hora 27.12.2020 v 10:39
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  osud jsem byl se Zásilkovnou nadmíru spokojen. To se však rázem změnilo. Zjevně na Coronavirové krizi vydělali tolik, že jim na zákaznících již přestalo záležet. Chtějí si snad vybudovat stejnou pověst jak má Česká pošta? Ani tam by se níže uvedené stát nemohlo.
  Celé vánoce měli na stránkách, že pobočka 6690 je dnes (neděle) a v dalších dnech otevřena! Až dnes SMS, že je výdejna uzavřena do 10.1. Mám snad na zásilku čekat celkových 20 dní? Stejně jsou na tom i všechny jejich výdejny v okolí. Přitom rozhodnutí o přechodu do 5. stupně je známo již od 23.12. Obchody a hotely se zavírají už potřetí, tak už by s tím měli mít sakra nějakou zkušenost a přestat se chovat chaoticky. Poslali mi sice dnes telefonní číslo, kde mohu zvolit jinou pobočku, ale po dlouhých minutách s telefonním automatem a jeho menu, ve kterém ani přesměrování na jinou pobočku není se nakonec dozvím, že operátor bude až zítra. To to do té SMS nemohli napsat rovnou? Přesměrování zásilky na internetu ani ve jejich skvělé aplikaci není možné.

  ZÁPORY: Nemožnost přesměrovat zásilku po internetu při uzavření výdejny.
  (1) (1)You have already voted this
 306. Reagovat
  Olga 28.12.2020 v 19:34
  1
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  20

  Během čtrnácti dnů druhá zásilka která mi nepřišla kam měla. První mi, i přes objednání na Zásilkovnu, dovezl Geis a ten tady nemá úložnu, takže mě dva dny naháněli, abych balíček vůbec dostala. Druhou mi bez mého vědomí přesměrovali na jinou výdejnu, i když v době objednání měla výdejna místa na uložení dost a já teď musím do deset kilometrů vzdáleného města, kam bych normálně nejela. Jediná rada kterou jsem dostala je ať si zboží nevyzvedávám a objednám znovu, jak budu dostávat své peníze zpět už si ale budu řešit sama že. Ochota řešit to se rovná nule, alespoň odesilatel se omluvil. Ještě nikdy se mi nestalo, že by jiný dopravce doručil zásilku jinam než jsem chtěla.

  (0) (0)You have already voted this
 307. Reagovat
  Jaroslav Třešňák 29.12.2020 v 13:08
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Zásilka dorazila údajně do Z-BOXU ,ovšem box asi nefunguje nechce ji vydat …Na uvedeném telefonu je pouze automat, na email nikdo neodpovídá :-(

  KLADY: teoreticky vše dobré ,pokud nedojde k problému
  ZÁPORY: prakticky to pak bohužel nefunguje
  (0) (0)You have already voted this
 308. Reagovat
  Hana 29.12.2020 v 13:22
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  NEDOPORUČUJI

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: Jednání, arogantní, špatné dodání, žádná komunikace. Nikdy nedoporučím
  (2) (0)You have already voted this
 309. Reagovat
  kasino 30.12.2020 v 7:52
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  21. listopadu jsem odeslal zásilku na dobírku 2970,-. Podle sledování to ještě ten samý den převzali a předali dopravci. Ten to ale už nedovezl na nejbližší Depo (18km). Zásilka se prý ztratila, ale myslím, že to ten řidič nebo někdo na Depu prostě ukradl. Nejsem jediný, kdo si tam byl stěžovat, že zásilka nedorazila. 30 dní po reklamaci doznali, že nejsou schopni zásilku dohledat a vzniklou škodu berou v plné výši na sebe. Když to bylo na dobírku 2970,- tak je zřejmé, jaká mi asi vznikla škoda. Ale proplatili mi jen 300,- Kč, že prý na vyšší částku bych si zásilku musel připojistit. Když vezmu, že jsem zaplatil 84,-Kč poštovné, tak jsem vlastně dostal zpět jen 216,- Kč. Svěříte jim balík za necelé 3000,- oni si ho stáhnou pro sebe, udělají si pěkné Vánoce a proplatí zpět 216,- Kč. Když to takhle udělají u stovek zásilek, tak je z toho docela slušný byznys. Čistý způsob, jak ve velkém okrádat lidi. Prostě od nich vyberete zásilky a necháte si je pro sebe. Po měsíci údajného hledání jim pošlete desetinu hodnoty a máte vyděláno. Pokud hledáte práci, nechte se zaměstnat u Zásilkovny. Budete si nechávat balíky pro sebe a odesílatelé nemají nejmenší možnost se dovolat spravedlnosti. Takovou zlodějnou by se měla zabývat hospodářská kriminálka. Množství okradených je alarmující.

  KLADY: nic
  ZÁPORY: zoufalá komunikace zákaznická linka s ničím nepomůže na odpověď přes email budete čekat několik dní pokud se zásilka ztratí, tak se ničeho nedovoláte okrádání zlodějna
  (6) (0)You have already voted this
 310. Reagovat
  Tomáš 31.12.2020 v 0:47
  0.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  20

  Trvá 2 až 3 dny, než se má zásilka vůbec pohne.
  Víc není potřeba, opět budu užívat Českou poštu.

  KLADY: Dříve to fungovalo
  (2) (0)You have already voted this
 311. Reagovat
  mastodont 31.12.2020 v 13:51
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Daleko horší doručování než Pošta. 2 týdny zamrzlé na depu Ruzyňě. Telef automat hromadně odklání lidi, aby čekali a doufali. Možnost změny je jenom přes email a telefon – ale ani to nefunguje.
  No a hlavně výsledek: pořád nedoručeno nic z balíčků zaslaných s předstihem a zkažené Vánoce

  KLADY: je to další způsob zasílání
  ZÁPORY: spolehlivost pomalost nejde se zásilkou nic dělat přes web, jenom sledovat
  (3) (0)You have already voted this
 312. Reagovat
  Mária V. 4.1.2021 v 9:13
  0.75
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  30

  Po předchozích velice dobrých zkušenostech jsem teď hodně zklamaná. Z důvodu přetížení boxu mi Bůh ví proč přesměrovaly zásilku do vedlejší vesnice. (U nás máme nejenom výdejní box, ale i smluvního partnera.) Jelikož jsem z přesměrováním nesouhlasila okamžitě jsem reagovala na zaslaný email, aby mi zásilku doručili později, až se uvolní schránka. Zásilka pořád na cestě, na mail nikdo neodpovídá a když jsem zavolala na zákaznickou linku, byla jsem informovaná, že “nikdo nemá tu moc zvrátit přesměrování zásilky a pokud si ji nevyzvednu, bude vrácená odesílateli.” Operovala jsem smluvními podmínkami, kde náhradní doručení není možné/není zmíněno, nepomohlo to. Prostě tam nemají člověka, který by zásilku z přihrádky A dal do přihrádky B. Bohužel, se zbožím jsem se rozloučila a snad mi v brzké době e-shop vrátí peníze. A Zásilkovně děkuji, že nedodržuje vlastní obchodní podmínky. Snažím se jim rozumět, že chtějí doručit co nejrychleji, ale pro mne osobně to neznamená nejlepší.

  ZÁPORY: nerespektují vlastní pravidla při dovolání na telef. linku se v prvním kroku nenabízí možnost spojení s operátorem
  (4) (0)You have already voted this
 313. Reagovat
  N. K. 4.1.2021 v 10:19

  Jsem velmi nespokojena, balíček jsem nechala poslat na adresu, cena 129 Kč, balíček měl JEDEN pokus o doručení a uložili ho na nějaké místo, ani mi nenapsali kde je uložen. Připlatila jsem si za doručení na adresu z důvodu nemožnosti vyzvednutí na zásilkovně a považuji jeden pokus o doručení za neprofesionální, ani nesouhlasím s tím, že pak bude týden ležet “někde”, ani nevím kde (proč toto info není uvedeno v aplikaci???). Případně proč toto info nepřijde na email?
  Kdybych se po balíčku nepídila, ani nevím, že není doručen a leží někde a ani nemám informaci, jak se k němu zpět dostanu. Velká nespokojenost!

 314. Reagovat
  Aleš 4.1.2021 v 13:41
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nedoporucuji.Ani po 4 telefonatech a asi 10 emailech,zasilku nedorucili na urcene misto.3 tydny Volani a doprosovani se a vse k nicemu.Nejdriveze me poslali balik 100km od domu a podruhe 40km a bez meho souhlasu.Misto uznani chyby a omluvy ,pisou porad dokola,ze balik si mate vyzvednout tam kde jste ho vubec nechteli.A odvolani nikde neni.

  KLADY: Nic
  ZÁPORY: Jednani se zakaznikem,,,strasny!!!!!!!
  (4) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   Gabriela 6.1.2021 v 6:15
   0.25
   Rychlost doručení
   10
   Jednání se zákazníkem
   0

   Nedoporučuji v žádném případě. Po třech dnech oznámí, že zásilku “z kapacitních důvodů“ (je po Vánocích…) o své vůli doručí 9 km dále než bylo dohodnuto… Podle nich je to pro Vás “nejvhodnější” misto (v okolí je ale spousta bližších, fungujících zásilkoven), ale v reálu je velký problém si na tomto odlehlém místě (vyzvednutí zásilky je možné pouze 3 hodiny denně) vyzvednout. Arogance, drzost, blbost, nedodržení sjednaných podmínek. 😬 Zlatá Česká pošta. Tam si nedovolí poslat Vás o téměř 10 km dál na jinou pobočku….

   KLADY: Žádné
   ZÁPORY: Musíte pro zásilku komplikovaně cestovat téměř 10 km....
   (3) (0)You have already voted this
 315. Reagovat
  Vojtěch Mečíř 7.1.2021 v 9:16
  1
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  30

  Má zkušenost je taková, že s žádným jiným dopravcem jsem neměl tolik problémů (ani s Českou poštou) jako se Zásilkovnou. V prosinci 2020 mi byla zásilka doručena na zcela jiné výdejní místo (20 km vzdálené), ačkoliv na obálce bylo uvedeno správné výdejní místo. Nyní (7.1.2020) u jiné zásilky při pohledu na sledování zjišťuji, že zásilka zůstává dva dny bez pohybu na expedičním depu. Po telefonátu na infolinku mi oznamují, že zásilka se nachází na jiném výdejním místě…. Tak doufám, že si budu moc zásilku vyzvednout na tomto místě (teď čekám na potvrzení z jejich strany).
  Při příštích objednávkách upřednostním jiného dopravce. Raději předpravu objednám u České pošty.

  (1) (0)You have already voted this
 316. Reagovat
  Vojtěch Mečíř 7.1.2021 v 9:33
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Má zkušenost je taková, že s žádným jiným dopravcem jsem neměl tolik problémů (ani s Českou poštou) jako se Zásilkovnou. V prosinci 2020 mi byla zásilka doručena na zcela jiné výdejní místo (20 km vzdálené), ačkoliv na obálce bylo uvedeno správné výdejní místo. Nyní (7.1.2020) u jiné zásilky při pohledu na sledování zjišťuji, že zásilka zůstává dva dny bez pohybu na expedičním depu. Po telefonátu na infolinku mi oznamují, že zásilka se nachází na jiném výdejním místě…. Tak doufám, že si budu moc zásilku vyzvednout na tomto místě (teď čekám na potvrzení z jejich strany).
  Při příštích objednávkách upřednostním jiného dopravce. Raději přepravu objednám u České pošty.

  (2) (0)You have already voted this
 317. Reagovat
  Wiesmaier 7.1.2021 v 18:55

  Chtěl jsem se dnes cca v 15.00 zaregistrovat a ještě teď skoro v 19.00 mi nepřišel potvrzovací mail. Volal jsem na infolinku a slečna mi sdělila, že to může trvat až 24 hodin!!!, což nějak nechápu, u jiných firem mail přijde obratem. Zkusím počkat do rána, nejspíš se ale poohlédnu po službách konkurence.
  Dnes po poledni jsem napsal do Zásilkovny mail s dotazem na něco jiného a dosud žádná odpověď. Asi nejsou lidi či co.

 318. Reagovat
  Monika 7.1.2021 v 22:32

  Balíček mi ztratili. A komunikace reklamace úplně nulová :(
  Na email mi odpoví jednou a pak nic. A dovolat se k operátorovi skoro nemožné.

 319. Reagovat
  Pavel 8.1.2021 v 14:39

  Katastrofa a tragédie Nepoužívejte!!!

 320. Reagovat
  David 8.1.2021 v 16:33

  Bohužel některé obchody podporující zásilkovnu neumějí odeslat balík takže mi je k ničemu a nezbývá ic jiného než jit na poštu.

 321. Reagovat
  Pavel 10.1.2021 v 10:49

  Zásilka mi byla připravena na jiné výdejní místo než jsem požadoval .Když jsem kontaktoval info. linku
  se žádosti, aby mi zásilku doručili na mou zvolenou adresu, tak mi bylo odpovězeno, že to už nejde. Příště raději
  zvolím jinou přepravní společnost.

 322. Reagovat
  Nikol 15.1.2021 v 8:34

  Ráno přišla SMS, že zboží dodají mezi 11-13hod. Ve 13 hod. Volam kde teda jsou a pán že se omlouvá ale že měl v systému jinou adresu ze u me bude za hodinu… po hodine a pul volam s telefon nedostupny… predal zasilku na nejake odberove misto uplne z ruky a dal do poznamky ze jsem nebrala telefon…!!!!

 323. Reagovat
  Pítrs 15.1.2021 v 10:34
  2.75
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  70

  Doručení prostřednictvím Zásilkovny si vybírám kvůli ceně a možnosti vyzvednutí zásilky v termínu, který mi vyhovuje. Co se týká rychlosti doručení, je ve srovnání s dopravci PPL, Fofr apod. mnohem pomalejší, zásilky podle sledovací aplikace “leží” dlouho na přepravních depech. To může být samozřejmě ovlivněno také daným obdobím a větším počtem zásilek, které zaměstnancům musí projít rukama. Dále bych uvítal vylepšení komunikace mezi Zásilkovnou a správci Alzaboxu, téměř pokaždé byl balíček přesunut na jiné výdejní místo (nebo na několik míst), a to i přes to, že v době objednání neupozorňoval systém na jeho přeplněnou kapacitu. Je dost pravděpodobné, že zásilky z Alzy zde “mají přednost”, objednávka z tohoto obchodu mi byla vyřízena a dopravena do Alzaboxu během necelých 24 hodin. Doufám, že konstruktivní kritika pomůže společnosti vychytat některé drobnosti. Přeji Zásilkovně, ať se jí daří a má mnoho spokojených zákazníků.

  KLADY: Cena dopravy Výběr z výdejních míst Možnost vyzvednutí zásilky v čase, kdy se to zákazníkovi hodí Výdejní místo = Propagace drobných podnikatelů
  ZÁPORY: Rychlost doručení se pohybuje okolo 4-5 pracovních dní Zásilkovna avizuje spolupráci s Alzaboxem, nicméně se mi touto cestou podařilo vyzvednout zásilku jen párkrát, téměř vždy "z tehnických důvodů" přesměrována na jiné výdejní místo. Přitom zásilka z Alzy byla k vyzvednutí během necelých 24 hodin.
  (1) (0)You have already voted this
 324. Reagovat
  Kateřina 15.1.2021 v 17:50

  Zásilkovnu jsem volila z důvodu nejnižší ceny za dopravu. Nicméně další objednávku si radši připlatím a vyberu jineho dopravce. Spolupráce zásilkovny a alzaboxu katastrofální. Týden čekám na doručení svého balíčku a už ztrácím naději ze mi bude doručen! Každý operator mi řekl něco jiného, jeden že už je v přepravě, další den jiny ze je na depu a tak dále… v tomto případě absolutní fiasko!

 325. Reagovat
  Kristýna 15.1.2021 v 20:23
  0.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  20

  Nyní čekám na balíček 2 týdny a zásilkovna není schopna poskytnout informace o tom, kde je má velmi očekávaná zásilka. Eshop zásilku předal, ale poté se záhadným způsobem ztratila na cestě z Brna do teplického depa. Po žádné reakci na můj email jsem byla nucena volat na zákaznickou linku. Zde mě paní informovala, že zásilku ihned dohledají a doručí. Natož mi přišel email na můj předchozí dotaz o stavu mé zásilky. Paní po mě žádala bližší informace o obsahu zásilky pro její dohledání/ověření. Nejenže mi bylo nepříjemné sdělovat obsah balíčku, jelikož se jedná o vcelku choulostivé zboží (které je navíc eshopem z tohoto důvodu zasíláno diskrétně), ale představa prohledávání mého balíčku (ať už by v něm bylo cokoliv jiného) se mi zdá poněkud neetická. S vidinou možného pokroku řešení problému se zásilkou jsem ale obsah balíčku sdělila. Již jsou to 3 dny a balíček je stále nenalezen. Jsem velice zvědavá, jak dlouho bude trvat, než se má zásilka dohledá, pokud se vůbec dohledá. Případně jak dlouho bude trvat, než zásilkovna připustí, že balíček ztartila a začne to se mnou a eshopem řešit. Přestože jsem většinou neměla žádný problém s dodáním tímto dopravcem, nyní přemýšlím o tom, že pro mě tento dopravce bude zapovězen, pokud nezačne brzy konat!

  ZÁPORY: Dodání trvá již 2 týdny. Balíček se záhadně ztratil. Zásilkovna požaduje dohledání zásilky informováním o jejím obsahu - neetické, pokud budou zásilku otevírat. Dosud nulové informace o probíhajícím hledání zásilky či informování zákazníka, jak se bude postupovat.
  (4) (0)You have already voted this
 326. Reagovat
  Patrik 18.1.2021 v 7:55

  Rodice nam posilali darek k narozeninam dcery. Pry maji nejake vahove limity a balik co posilali rodice limit prekrocil o 3kg. Balik prijali, rodicum nic nerekli, ale pak nejaka nahodna kontrola prisla na to prekroceni. Balik prisel z dalky az do Prahy (kde bydlime i my). Poslali nam info, ze ho musi vratit. Volal jsem tam at ho nevraci, ze si pro nej prijedu do depa, nebo ze jim doplatim, nebo ze at mi ho poslou PPL nebo konkurenci. Nic neslo, nic nebylo mozne, ani dat kotnakt na nekoho jineho, kdo by to mohl resit.

  Prijde mi jejich jednani jako dost neferove vuci koncovemu zakaznikovi, nase chyba ze si rodice neprecetli podminky, ale kdyz uz zasilkovna balik prevzala, tak ho mela dorucit, klidne s nutnosti doplatku. Ale poslat ho zpatky? Kor kdyz uz pricestoval temer do cile. To mi prijde arogantni a neferove. jakoby jsme byli rukojmi jejich vnitrnich procesu.

 327. Reagovat
  Renáta 18.1.2021 v 17:07

  Už 14 dnů čekám na SMS a hlavně, doručení balíku. Drzost a arogance, se kterou jsem se při řešení této situace a reklamace, opravd