Čokolandia

V obchodě Čokolandia nakoupíte čokoládu a čokoládové výrobky. Kromě kompletního katalogu zboží vám e-shop nabídne i odkaz na zakázkovou výrobu či velkoobchodní spolupráci nebo tematické články o čokoládě a její historii. Novinky vám Čokolandia představí nejen v e-shopu ale i na svých sociálních sítích.

Čokolandia

Představení e-shopu

Čokolandia je rodinná firma. Na trhu ji najdete od roku 2012. Již od svého vzniku se věnuje výrobě a prodeji dárků z čokolády. Hitem jsou detailně zrpracované sady čokoládové nářadí. Díky vlastním formám a rozsahu jejich nabídky jde o jednoho z největších výrobců originální dárků z čokolády, a to nejen v ČR ale i na evropském trhu.

V portfoliu e-shopu Cokolandia.cz najdete 2 500 čokoládových dárků různého zaměření. Zákazníci, kteří zde již nakoupili, ve svých recenzích chválí především komunikaci obchodu a rychlost doručení objednávky.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V nabídce katalogu e-shopu Cokolandia.cz, v sekci Čokoládové nářadí, vyberete nejrůznější sady čokoládového nářadí, kterými následně obdarujete vám blízkého kutila. K dispozici jsou sady pro elektrikáře, truhláře či dřevorubce, ale pořídíte zde i sadu rezavého nářadí, balení šroubů a matic, železné bedny nebo maxi sady plné čokoládového nářadí. Čokoládovou sadou potešíte každého.

Na výběr je množství témat, například sezónní čokoládové sady, valentýnské či vánoční nebo sady s hudební či sportovní tematikou. Dále znamení zvěrokruhu, sady s čokoládovými zvířátky, erotické čokoládové sady nebo čokoládová lízátka. Ochutnáte či věnujete i nejznámější značky aut a motorek vyrobené z čokolády. V záložce Tabulková čokoláda jsou k dostání bílé, mléčné a tmavé čokolády, Bean To Bar nebo Single Origin čokolády a čokolády různých značek.

Sekce Speciality vám představí nejen výrobky z čokolády jako jsou ořechy či ovoce v čokoládě, bonboniéry a pralinky nebo luxusní balení čokolády, ale také jablkové chipsy v čokoládě, jedlý hmyz, koření a pepře, čaje nebo marmelády a chutney. Při odběru newsletteru získáte slevu 10 % na váš první nákup.

Služby a ostatní

Při bezplatné registraci k velkoobchodního programu obchodu Čokolandia získáte velkoobchodní ceny na zboží, propagaci vaší prodejny na sociálních sítích Čokolandie nebo možnosti zakázkové výroby pro vaši lokalitu. Seznam partnerských prodejen, ve kterých nakoupíte a ochutnáte výrobky obchodu Čokolandia najdete na e-shopu.

Objednávku z e-shopu uhradíte online platební kartou, bankovním převodem nebo přes platební portály Shoptet, PayPal a PlatímPak. Balíček vám následně doručí přepravní společnosti Messenger nebo Česká pošta. Čokolandia zasílá své výrobky i do Německa, Rakouska, Polska či na Slovensko. Při nákupu nad 2 000 Kč získáte dopravu zdarma. Zaplacenou objednávku si vyzvednete i při osobní návštěvě jednoho z nabízených výdejních míst.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Shoptet
 • PayPal
 • PlatímPak

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce čokoládových výrobků

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
 • komunikace
 • balení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.heureka.cz, www.zbozi.cz, www.mapy.cz, www.firmy.cz

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo